بلیط پرواز های شیراز

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
بلیط هواپیما استانبول شیراز

بلیط هواپیما استانبول به شیراز

از شهر زیبای استانبول تا شیراز دل انگیز راه زیادی نیست. فلای تودی با ارائه بلیط هواپیما استانبول به شیراز، سفر راحت و ارزانی فراهم کرده است. کافی است در همین صفحه بلیط هواپیما را برای تاریخ موردنظرتان جستجو کنید تا لیستی از ارزانترین بلیط استانبول شیراز با پشتیبانی 24 ساعته برای شما به نمایش دربیاید.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما استانبول شیراز

برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما استانبول شیراز در سامانه خرید بلیط هواپیما فلای تودی راهی آسان پیش رو دارید. کافی است که در جستجوی پرواز، مبدا، مقصد ، تاریخ رفت و برگشت، تعداد مسافران، کلاس پروازی و در صورتی که قصد پرواز با ایرلاین خاصی را دارید، ایرلاین مورد نظر خود را انتخاب کنید. در نهایت بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک کنید تا به صفحه پروازها هدایت شوید. در صفحه پرواز های استانبول شیراز تمامی پروازها را در تاریخ مورد نظر مشاهده خواهید کرد. در سمت راست این صفحه لیستی از فیلترهای مورد نیاز شما وجود دارد که از طریق آن می‌توانید بلیط لحظه آخری استانبول به شیراز و بلیط چارتر استانبول به شیراز را با بهترین قیمت پیدا کنید. همچنین در فیلترهای جستجوی فلای تودی می‌توانید تعداد توقف‌ها، ایرلاین‌ها، فرودگاه‌ها، ساعت حرکت، ساعت فرود، مدت انتظار و قیمت بلیط استانبول شیراز را انتخاب کنید. 

چنانچه قصد خرید بلیط هواپیما شیراز استانبول را دارید کافی است در باکس جستجوی پرواز از استانبول به شیراز فِلِش دو طرفه میان مبدا و مقصد را بزنید تا نام دو شهر برای جستجو جابجا شود. برنامه پرواز استانبول شیراز با توجه به شرایط مختلف ممکن است تغییر کند. در حال حاضر می‌توانید بلیط استانبول به شیراز هواپیمایی قطر و بلیط پرواز استانبول شیراز هواپیمایی سلام ایر را از فلای تودی خریداری نمایید. همچنین مسافران می توانند بلیط پرواز شیراز استانبول هواپیمایی قطر و پرواز شیراز به استانبول هواپیمایی سلام ایر را از طریق سایت فلای تودی با ارزانترین قیمت خریداری نمایند.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما استانبول به شیراز در فلای تودی

  جستجوی بلیط استانبول به شیراز

ابتدا از برنامه پروازهای شیراز اطمینان حاصل کنید، برای این کار در قسمت پرواز خارجی، نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت استانبول شیراز یا بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز استانبول به شیراز برای شما نمایش داده می‌شود.
بطور مثال اگر قصد خرید بلیط پرواز استانبول شیراز را دارید، کافیست سه ‌حرف اول " استانبول " یا " Istanbul " را به عنوان مبداء و سه حرف اول " شیراز " یا " Shiraz " را به عنوان مقصد در بخش جستجوی پرواز، تایپ و نام شهر را از لیست پیشنهادی انتخاب کنید. سپس تاریخ سفر خود را به شمسی یا میلادی درج نمایید. در نهایت با انتخاب دکمه جستجوی پرواز، برنامه پروازی استانبول به شیراز برای شما نمایش داده می‌شود.

  رزرو بلیط پرواز استانبول به شیراز

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست قیمت بلیط استانبول به شیراز از ارزانترین بلیط نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، تعداد توقف (ها)، مدت زمان توقف (ها)، کلاس پروازی و قیمت بلیط هواپیما استانبول به شیراز را مشاهده نمایید. همچنین در قسمت " جزئیات بیشتر این پرواز " اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز ، به گام بعدی یعنی ثبت اطلاعات مسافران منتقل می‌شوید.

  فرودگاه‌های شیراز

در زمان رزرو و خرید بلیط هواپیما شیراز از فلای تودی ، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است می‌توانید آن را از لیست فرودگاههای شیراز که در بخش فیلترها نمایش داده می شود انتخاب کنید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. فرودگاه های شیراز عبارتند از :

  فرودگاه شهید دستغیب شیراز (SYZ)

قیمت بلیط هواپیما استانبول به شیراز

برای آگاهی از بهترین قیمت بلیط هواپیما استانبول به شیراز می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کنید. فلای تودی با استفاده از سیستم مقایسه قیمت‌ها شما را در خرید بلیط هواپیما استانبول به شیراز یاری می‌کند. برای خرید ارزانترین قیمت بلیط استانبول به شیراز به موارد زیر توجه کنید:
• قیمت پروازهای استانبول شیراز با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که پروازهای فرست کلاس و بیزینس کلاس استانبول شیراز را از قبل خریداری کنید. همچنین خرید پروازهای اکونومی کلاس استانبول شیراز را به تعویق نیندازید و بلیط خود را حداقل از 2 ماه قبل خریداری کنید. معمولا ارزانترین ماه برای خرید بلیط استانبول شیراز ماه جولای (ماه تیر و مرداد) است.
• ارزانترین بلیط استانبول به شیراز را می‌توانید در روزهای شنبه، سه شنبه و چهارشنبه خریداری کنید.
• سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت هواپیما استانبول شیراز را خریداری کنید، چون قیمت بلیط رفت و برگشت استانبول شیراز از قیمت دو بلیط یکطرفه ارزان‌تر خواهد شد.

تور استانبول گزینه مناسبی است تا هزینه‌های سفر را به میزان قابل توجهی کاهش دهید. با خرید این تورها علاوه بر بلیط هواپیما رفت و برگشت، از هتل، بیمه و امکانات دیگر نیز برخوردار خواهید شد.

خرید بلیط‌ ارزان هواپیما استانبول به شیراز

اگر قصد خرید بلیط ارزان هواپیما استانبول شیراز را دارید فلای تودی این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با مقایسه قیمت بلیط‌های هواپیما به بهترین قیمت بلیط هواپیما استانبول به شیراز دست پیدا کنید. تمامی پروازهای مستقیم و پروازهای غیر مستقیم (با توقف) استانبول شیراز در فلای تودی موجود است. بنابراین وقت خود را برای جستجوی بلیط‌های ارزان هواپیما استانبول شیراز هدر ندهید. بلیط هواپیما استانبول به شیراز را از فلای تودی بخرید و از مزایای این خرید بهره‌مند شوید. شما قادر خواهید بود با اعمال فیلتر مناسب حتی ارزانترین بلیط لحظه آخری استانبول شیراز و بلیط چارتر هواپیما از استانبول به شیراز را در فلای تودی بیابید. همچنین به کمک تقویم قیمتی فلای تودی می‌توانید ارزانترین بلیط هواپیما استانبول به شیراز را در حوالی تاریخ پرواز مورد نظر خود از فلای تودی خریداری کنید. از دیگر ویژگی‌های برتری که فلای تودی در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد اطلاع از تغییر نرخ پروازها است. برای استفاده از این بخش کافی است که ایمیل خود را ثبت کنید تا هر گونه تغییر قیمت در پروازها را به اطلاع شما عزیزان برسانیم. به این ترتیب تغییر قیمت بلیط هواپیما به صورت لحظه ای به ایمیل شما ارسال خواهد شد و به محض اطلاع از کمترین قیمت بلیط استانبول به شیراز می‌توانید بهترین انتخاب را برای خرید بلیط ارزان هواپیما استانبول به شیراز اتخاذ نمایید.

بلیط چارتر استانبول به شیراز

در صفحه نتایج جستجو بلیط استانبول به شیراز فلای تودی، در صورتی که پرواز چارتر استانبول شیراز موجود باشد، گزینه چارتر بالای هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در این بخش با اعمال فیلتر مناسب می‌توانید به پروازهای چارتر شیراز دسترسی پیدا کنید و با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید ارزانترین بلیط چارتر استانبول به شیراز نمایید.

بلیط لحظه آخری استانبول شیراز

در صفحه نتایج جستجو فلای تودی اگر پروازهای لحظه آخری استانبول به شیراز موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای استانبول به شیراز به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری استانبول شیراز با قیمت بلیط سیستمی استانبول شیراز خرید خود را انجام دهید، چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری استانبول شیراز دسترسی داشته باشید، کافی است که از فیلترهای جستجوی فلای تودی استفاده نمایید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری استانبول شیراز خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری استانبول شیراز را در قالب پروازهای آفری لحظه آخری برای شما میسر می‌سازد.

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما استانبول شیراز در فلای تودی

  خرید بلیط هواپیما استانبول شیراز ارزان قیمت

با خرید بلیط هواپیما از سایت فلای‌تودی ارزانترین قیمت بلیط استانبول به شیراز از آن شما خواهد شد. قیمت بلیط به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود. بلیط هواپیما استانبول را هم با ارزانترین قیمت در فلای تودی تهیه کنید.

  امکان خرید خدمات به همراه بلیط هواپیما

با خرید اینترنتی بلیط هواپیما استانبول به شیراز از فلای‌تودی می توانید خدمات دیگری همچون ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه و ... را با تخفیف ویژه‌ای خریداری نمایید.

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید پرواز استانبول به شیراز از فلای‌تودی شما به متنوع‌ترین و معتبرترین ایرلاین‌های دنیا که بالغ بر ۹۰۰ ایرلاین است دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بليط استانبول به شیراز را حتما از شرکت هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در فیلترهای جستجو، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب کنید.

  امکان رزرو بلیط و هتل به صورت همزمان

با خريد بليط هواپیما استانبول به شیراز از فلای‌تودی می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل را با پرداخت ریالی به صورت آنلاین انجام دهید.

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای ‌تودی، پروازهای موجود در مسیر شیراز و نرخ بلیط استانبول به شیراز را می‌توانید به صورت لحظه‌ای و آنلاین مشاهده نموده و همواره بهترین بلیط هواپیما استانبول به شیراز را رزرو نمایید.

  استرداد آنلاین بلیط هواپیما

یکی از قابلیت‌های سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای تودی امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما خارجی است. بنابراین چنانچه پس از خرید اینترنتی بلیط استانبول به شیراز از فلای تودی بنا به هر دلیلی مایل به کنسل کردن بلیط خود بودید، تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما در فلای تودی خواهید بود. پس از کنسلی بلیط در فلای تودی، مبلغ بلیط هواپیما با کسر درصد کنسلی بلیط به حساب شما بازخواهد گشت.

  اطلاع از تغییر قیمت

پس از جستجوی پروازهای استانبول به شیراز در سامانه فلای تودی، با ثبت ایمیلتان، هر گونه تغییر در قیمت بلیط استانبول به شیراز به صورت لحظه‌ای به اطلاع شما خواهد رسید. چنانچه قصد خرید بلیط ارزان قیمت هواپیما استانبول به شیراز را دارید، با استفاده از این سیستم هر زمان که بلیط هواپیما ارزان شد، اطلاعیه آن به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

  استفاده از تقویم قیمتی

روش دیگر خرید ارزان بلیط هواپیما استانبول به شیراز از فلای تودی استفاده از سیستم تقویم قیمتی است. با استفاده از این سیستم پس از جستجوی پروازهای استانبول به شیراز در فلای تودی، در بالای صفحه جستجوی پرواز، گزینه‌ای با عنوان تقویم قیمتی نمایان می‌شود. در این تقویم تمامی پروازهای ارزان استانبول به شیراز در حوالی تاریخ انتخابی شما نمایش داده می‌شود و چنانچه برای سفر عجله‌ای نداشته باشید، قادر خواهید بود تا ارزان ترین بلیط استانبول به شیراز را در هر یک از تاریخ‌های پیشنهادی خریداری نمایید.

اطلاعات پرواز استانبول به شیراز

 فاصله هوایی استانبول تا شیراز: فاصله شیراز تا استانبول با هواپیما 2508 کیلومتر (1559 مایل) است.
 مدت زمان پرواز استانبول شیراز: طول پرواز استانبول شیراز به طور متوسط 3 ساعت و 55 دقیقه است. اما مدت زمان پرواز از استانبول به شیراز با توجه به شرایطی مانند نوع مسیرها، تعداد توقف‌ها و شرایط جوی ممکن است تغییر کند.
 اختلاف ساعت استانبول شیراز: ساعت رسمی استانبول حدود نیم ساعت از شیراز عقب‌تر است. برای مثال اگر ساعت در استانبول 12:00 باشد ساعت به وقت شیراز 12:30 خواهد بود.
 ایرلاین‌هایی که از استانبول به شیراز پرواز مستقیم دارند: پیشتر پروازهای مستقیم استانبول شیراز توسط هواپیمایی ترکیش انجام می‌شد، اما در حال حاضر از استانبول به شیراز پروازی به صورت مستقیم انجام نمی‌شود. پروازهای غیر مستقیم استانبول شیراز نیز توسط هواپیمایی قطر و هواپیمایی سلام ایر انجام می‌شود.
 ارزانترین ایرلاین‌های پرواز استانبول شیراز: ارزان ترین ایرلاین‌ پرواز استانبول شیراز هواپیمایی سلام ایر است.
 محبوب‌ترین ایرلاین در مسیر استانبول شیراز: محبوب‌ترین ایرلاین در مسیر استانبول شیراز هواپیمایی هواپیمایی سلام ایر است.
 روزهای پرواز استانبول به شیراز: پروازهای استانبول شیراز تمامی روزهای هفته انجام می‌شود و ساعت پرواز استانبول به شیراز بستگی به ایرلاین و برنامه پروازی آن دارد.

سوالات متداول خرید بلیط هواپیما استانبول شیراز

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.