بلیط پرواز های تفلیس

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
پرواز به Tibilisi-Georgia

بلیط تهران تفلیس

گرجستان از مقاصد گردشگری محبوب نزد ایرانیان است. پایتخت و بزرگترین شهر گرجستان، یعنی تفلیس، پر از جذابیت‌های تاریخی و طبیعی برای گردشگران است؛ از قدم زدن در خیابان‌های سنگفرش میدان آزادی تفلیس و قایق‌سواری روی رودخانه کورا، تا بازدید از کلیساها و موزه‌ها و قلعه‌های قدیمی، یک سفر خاص برای گردشگران می‌سازند. بلیط هواپیما به مقصد تفلیس گرجستان را با قیمت مناسب و همراه با پشتیبانی 24 ساعته از فلای تودی خریداری کنید. کافی است پرواز تهران تفلیس را برای تاریخ موردنظرتان در همین صفحه جستجو کنید و خرید بلیط را با چند کلیک ساده انجام دهید.

بلیط هواپیما تهران تفلیس

برای رزرو و خرید بلیط گرجستان، پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و...) در فلای‌تودی، نتایج حاصل را در تاریخ منتخب خود مشاهده می‌کنید و با اعمال فیلتر مناسب و مورد نظر خود، نتایج را کوتاه می‌کنید.
در حال حاضر پرواز تهران تفلیس قشم ایر مشغول فعالیت است. از دیگر پروازهایی که به مقصد تفلیس انجام می‌شوند، می‌توان به پروازهای زیر اشاره کرد :

بلیط تفلیس به تهران

برای خرید بلیط برگشت هم می‌توانید به همین روش ارزانترین بلیط پرواز تفلیس به تهران را خریداری کنید. کافی است فلش میدا و مقصد را جابجا کنید تا بلیط هواپیما تفلیس تهران برای تاریخ موردنظرتان نمایش داده شود. مسافران می‌توانند بلیط تفلیس به تهران هواپیمایی قشم ایر را از طریق سایت فلای تودی با ارزانترین قیمت خریداری نمایند.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما تفلیس در فلای تودی

  جستجوی بلیط تهران تفلیس

ابتدا از برنامه پروازهای تفلیس اطمینان حاصل کنید، برای این کار در قسمت پرواز خارجی، نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز تفلیس برای شما نمایش داده می‌شود.

بطور مثال، اگر قصد خرید بلیط تهران به تفلیس را دارید، کافیست سه ‌حرف اول " تهران " یا " Tehran " را به عنوان مبداء و سه حرف اول " تفلیس " یا " Tbilisi " را به عنوان مقصد در بخش جستجوی پرواز، تایپ و نام شهر را از لیست پیشنهادی انتخاب کنید. سپس تاریخ سفر خود را به شمسی یا میلادی درج نمایید. در نهایت با انتخاب دکمه جستجوی پرواز، برنامه پروازی تهران به تفلیس برای شما نمایش داده می شود.

  رزرو بلیط پرواز تهران به تفلیس و پرواز تفلیس به تهران

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست بلیط‌ها به صورت صعودی از ارزانترین پرواز نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، تعداد توقف (ها)، مدت زمان توقف (ها)، کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده نمایید؛ همچنین در قسمت " جزئیات بیشتر این پرواز " اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز ، به گام بعدی یعنی ثبت اطلاعات مسافران منتقل می‌شوید.

  فرودگاه‌های تفلیس

در زمان رزرو و خرید بلیط تهران به تفلیس از فلای تودی ، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است، می‌توانید آن را از لیست فرودگاه های تفلیس که در بخش فیلترها نمایش داده می شود، انتخاب کنید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. فرودگاه های تفلیس عبارتند از :

  فرودگاه بین‌المللی شوتا روستاولی تفلیس

قیمت بلیط تهران تفلیس

برای آگاهی از نرخ بلیط هواپیما تهران تفلیس می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کنید. فلای تودی با استفاده از سیستم مقایسه قیمت‌ها شما را در خرید بلیط یاری می‌کند. برای خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما از تهران به تفلیس به موارد زیر توجه کنید:
o    قیمت بلیط تهران به تفلیس با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. بنابراین پیشنهاد ما این است که پروازهای فرست کلاس و بیزینس کلاس تهران تفلیس را از قبل خریداری کنید. همچنین خرید پروازهای اکونومی کلاس تهران تفلیس را به تعویق نیندازید و بلیط خود را حداقل از 2 ماه قبل خریداری کنید. معمولا ارزانترین فصل برای خرید بلیط هواپیما از تهران به تفلیس زمستان است.
o    ارزانترین بلیط تهران تفلیس را معمولا می‌توانید در روزهای دوشنبه و سه شنبه خریداری کنید.
o    سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت تفلیس را خریداری کنید، چون قیمت بلیط هواپیما از تهران به تفلیس رفت و برگشت از قیمت خرید دو بلیط یک طرفه ارزانتر است. 

تور گرجستان گزینه مناسبی است تا هزینه‌های سفر به تفلیس را به میزان قابل توجهی کاهش دهید. با خرید این تورها علاوه بر بلیط هواپیما رفت و برگشت، از هتل، بیمه و امکانات دیگر نیز برخوردار خواهید شد.

قیمت بلیط رفت و برگشت گرجستان

یکی از روش‌های کم دردسر و مقرون به صرفه برای خرید بلیط گرجستان، خرید بلیط رفت و برگشت تفلیس است. در زمان جستجوی بلیط ، گزینه بلیط دو طرفه را انتخاب کنید. علاوه بر اینکه قیمت بلیط هواپیما تفلیس رفت و برگشت ارزانتر از خریداری دو بلیط یک طرفه خواهد بود، از سردرگمی در تفلیس برای خرید بلیط برگشت جلوگیری می‌کند.

بلیط ارزان تفلیس

دیگر لازم نیست نگران قیمت بلیط گرجستان باشید، فقط کافیست اطلاعات لازم را براساس فیلترهای موجود مشخص نمایید تا پیشنهاد لحظه‌ای ایرلاین‌های همکار فلای‌تودی را مشاهده کنید. ارزانترین بلیط تفلیس به تهران را هم می‌توانید با استفاده از فیلترهای جستجو قیمت پیدا کرده و خریداری کنید. 

بلیط چارتر تفلیس

در میان پروازهای چارتر، بلیط چارتری تهران تفلیس یکی از محبوب‌ترین پروازها به شمار می‌رود. برای خرید بلیط چارتر تهران تفلیس در مسیر رفت و یا در مسیر برگشت، کافی است پرواز تهران به تفلیس را به صورت بلیط رفت و برگشت در فلای تودی جستجو نمایید. چنانچه بلیط چارتر هواپیما تهران تفلیس و برعکس موجود باشد، برچسب چارتر در کنار نتایج پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در بخش فیلترهای جستجو با اعمال گزینه پروازهای چارتر ، می‌توانید به بلیط چارتر تهران به تفلیس دسترسی پیدا کنید و با مقایسه نرخ بلیط ها، اقدام به خرید ارزان ترین قیمت بلیط چارتر تهران تفلیس نمایید. 

بلیط لحظه آخری تفلیس

در پرواز لحظه آخری تفلیس همان صندلی و شرایط پروازی بلیط‌ سیستمی در اختیار شما قرار خواهد گرفت، با این تفاوت که برای خرید بلیط لحظه آخری تفلیس، هزینه بسیار کمتری پرداخت خواهید کرد. شرایط خرید بلیط لحظه آخری نیز همانند بلیط سیستمی است. به طور مثال، اگر قصد خرید بلیط لحظه آخری تهران تفلیس را دارید، کافی است که جستجوی خود را برای خرید بلیط تهران تفلیس انجام دهید. در صفحه نتایج جستجو فلای تودی اگر بلیط لحظه آخری تهران تفلیس موجود باشد، برای شما در کنار سایر پروازهای تهران تفلیس به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری با قیمت بلیط سیستمی تفلیس خرید خود را انجام دهید. چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری تفلیس دسترسی داشته باشید، کافی است که از فیلترهای جستجوی فلای تودی استفاده کنید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌ لحظه آخری گرجستان خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری تهران تفلیس را برای شما میسر می‌سازد.

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما تهران به تفلیس در فلای تودی

  امکان خرید خدمات به همراه بلیط

با خرید بلیط هواپیما تهران گرجستان از فلای‌تودی می توانید خدمات دیگری همچون ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه و ... را با تخفیف ویژه‌ای خریداری نمایید.

  بلیط تفلیس ارزان

با خرید بلیط هواپیما از سایت فلای‌تودی ارزانترین قیمت بلیط تهران تفلیس از آن شما خواهد شد. قیمت بلیط به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود. برای بلیط برگشت خود هم می‌توانید ارزانترین بلیط تفلیس تهران را در فلای تودی خریداری کنید.

  امکان خرید بلیط هواپیما گرجستان از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید بلیط گرجستان هوایی از فلای‌تودی شما به متنوع‌ترین و معتبرترین ایرلاین‌های دنیا که بالغ بر ۹۰۰ ایرلاین است دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط هواپیما خود را حتما از شرکت هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در قسمت فیلترها، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب کنید. بلیط هواپیما تفلیس به تهران را نیز به همین شیوه می‌توانید با ایرلاین موردنظرتان خریداری کنید.

  امکان رزرو بلیط و هتل تفلیس به صورت همزمان

با خرید بلیط هواپیما تهران به تفلیس از فلای‌تودی می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل تفلیس را با پرداخت ریالی به صورت آنلاین انجام دهید.

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در فلای‌تودی به صورت لحظه‌ای و آنلاین می‌توانید پروازهای موجود در مسیر تفلیس را مشاهده و رزرو نمایید و همواره بهترین قیمت بلیط رفت و برگشت گرجستان با ایرلاین مدنظر را داشته باشید.

اطلاعات پرواز تهران تفلیس

 فاصله هوایی تهران تا تفلیس: فاصله تهران تا تفلیس با هواپیما 881.55 کیلومتر است.
 مدت زمان پرواز تهران به تفلیس: مدت زمان پرواز تهران تفلیس به طور متوسط 1 ساعت و 31 دقیقه است.
 ایرلاین هایی که پرواز مستقیم تهران تفلیس دارند: در حال حاضر هیچ پرواز مستقیمی از تهران به تفلیس انجام نمی‌شود.

راهنمای مختصر سفر به تفلیس

سفر به تفلیس

تفلیس (Tibilisi)، پایتخت و بزرگترین شهر گرجستان و یکی از زیباترین شهرها در قاره اروپا است. این شهر در دو طرف رود کوروش و در جنوب شرق اروپا قرار دارد. تفلیس به دلیل موقعیت جغرافیایی مناسبی که دارد، به عنوان مکانی برای پروژه‌های بازرگانی و مسیر اتصال دو قاره اروپا و آسیا، از اهمیت ویژه ای برخوردار است. همچنین سالانه میزبان سمینارها، همایش‌ها و کنفرانس‌های گوناگونی است. دلایل بسیاری برای خرید بلیط هواپیما تفلیس و سفر به آن وجود دارد. 
تفلیس دارای تاریخ پرفراز و نشیبی است و در طول تاریخ محل سکونت مردم مختلفی با فرهنگ‌ها، نژادها و مذهب‌های متفاوت بوده است. نام تفلیس در زبان گرجی «تبیلیسی» است؛ واژه «تبیلی» به معنای گرم و منسوب به چشمه‌های آب گرم موجود در این شهر است. علت نامگذاری این شهر به این دلیل است که پادشاه گرجستان باستان؛ «واختانگ یکم» هنگامی که برای شکار به جنگلی نزدیک به متسختا می‌رود، در آن نزدیکی چشمه آب گرمی را پیدا می‌کند، پس از آن دستور ساختن شهری با نام «تبیلیسی» به معنای دارنده چشمه‌های آب گرم را در آن مکان می‌دهد.

آب و هوای تفلیس

تفلیس باتوجه به اینکه در نیمکره شمالی قرار دارد، از آب و هوایی معتدل و نیمه گرم برخوردار است و در تمام طول سال بارندگی دارد و روزهای خشک، طولانی و کم بارش در آن کمتر است.

جاهای دیدنی تفلیس

  مجسمه کارتلیس (مادر گرجستان)
  قلعه ناریکالا
  موزه ملی گرجستان
  کاخ هنر
  میدان آزادی
  پارک آبی یوروپارک
  تله کابین تفلیس

حمل و نقل در تفلیس

تفلیس یکی از مقاصد پرطرفدار گردشگری در سراسر جهان است، به همین دلیل مسئولین این شهر برای آسایش و راحتی مسافران و گردشگران سیستم حمل و نقل مناسبی را در نظر گرفته‌اند. از جمله وسایل نقلیه عمومی تفلیس می‌توان به اتوبوس‌های درون شهری، اتوبوس‌های مسافرتی، قطار (ماشین) کابلی، مترو، مینی بوس و تاکسی اشاره کرد. در بین وسایل حمل و نقل تفلیس، تاکسی‌های آن از همه ارزانتر است.

رستوران‌های تفلیس

  رستوران Samikitno
  رستوران Tsiskvili
  کافه Linville
  رستوران Sakhli
  کافه Book Corner
  رستوران Phaeton
  رستوران Funicular

مراکز خرید تفلیس

تفلیس مانند شهرهای اروپایی دارای مرکز خرید و مدرن بسیاری است که می‌توان تمام کالاها و محصولات از مواد خوراکی، لوازم خانه، سوغاتی‌ها و صنایع دستی تفلیس و پوشاک را در آنها پیدا کرد.

  مرکز خرید تفلیس
  مرکز خرید کارواسلا
  لیلو مال
  مرکز خرید گالریا تفلیس
  مرکز خرید ایست پوینت
  تفلیس مال
  مرانی مال

همین حالا بلیط پرواز به تفلیس را از فلای‌تودی خریداری کنید و هرچه زودتر چمدان های خود را برای‌ سفر به تفلیس ببندید.

سوالات متداول خرید بلیط هواپیما تهران تفلیس

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.