• رزرواسیون سریع و آسان!

  ثبت نام رایگان و دریافت بهترین تخفیف ها

  حساب کاربری جدید
  یا

  ورود

 • امکان رزرو بیش از 900 ایرلاین
  شما وارد هوشمندترین سامانه رزرواسیون بلیط هواپیما شده اید! در این سامانه قیمت های بلیط از کشورهای مختلف دنیا استعلام می شود و بهترین قیمت را در کمترین زمان ممکن به شما نمایش می دهد.
پرواز به Tabriz-City

سفر به تبریز

شهر تبریز، مرکز استان آذربایجان شرقی، با داشتن تاریخ 2500 ساله به خوبی نمایانگر نشانه‌های تمدن و فرهنگ است. داشتن موزه‌های مشهور، برگزاری چندین رویداد فرهنگی و وجود دو دانشگاه معتبر ایرانی در این شهر، تبریز را به مرکز علمی و فرهنگی در ایران تبدیل کرده است. از طرف دیگر وجود جاذبه های گردشگری بسیار تبریز، این شهر را به یکی از مقاصد اصلی گردشگری در ایران تبدیل کرده است. از این رو فرودگاه تبریز یکی از پرترددترین فرودگاه های کشور و بلیط هواپیما تبریز به خصوص خرید بلیط هواپیما تهران تبریز از جمله محبوب‌ترین و پرفروش ترین بلیط های هواپیما در پروازهای داخلی به شمار می‌روند. به دلیل اینکه در فصول و مناسبت‌های خاصی از سال بلیط هواپیما تبریز به سختی یافت می‌شود بهترین راه، خرید اینترنتی بلیط هواپیما تبریز است.

بهترین زمان سفر به تبریز

تبریز زمستان‌هایی سرد اما تابستان‌هایی بسیار خنک و دلپذیر دارد. به همین دلیل بهترین زمان سفر به تبریز از لحاظ آب و هوا فصل تابستان است، و البته تبریز در این فصل به دلیل هوای خوب و برگزاری جشنواره تابستانی بسیار شلوغ است. اما اگر از آن دسته افرادی هستید که دوست دارید در زمان‌های خلوت سال سفر کنید، فصل زمستان برای سفر به تبریز مناسب است و در این فصل می‌توانید ارزانترین بلیط هواپیما تبریز را نیز خریداری نمایید.

  برای خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما تبریز به موارد زیر توجه کنید:

• قیمت بلیط هواپیما تبریز با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. معمولا بهترین زمان خرید بلیط هواپیما تبریز فصل زمستان است.
• سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت هواپیما تبریز را خریداری نمایید، چون قیمت بلیط هواپیما رفت و برگشت تهران تبریز از قیمت دو بلیط یکطرفه تبریز ارزان‌تر خواهد شد.

خرید بلیط هواپیما تهران تبریز

خرید بلیط هواپیما تهران به تبریز محبوب‌ترین بلیط هواپیما به تبریز در میان مسافران است. برای رزرو بلیط پرواز تهران به تبریز و یا رزرو بلیط هواپیما تبریز تهران در فلای تودی کافی است پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و...)، نتایج حاصل را در تاریخ منتخب خود مشاهده نمایید. در بخش انتخاب نوع سفر چنانچه قصد خرید بلیط رفت و برگشت تهران تبریز را داشته باشید با انتخاب گزینه بلیط هواپیما تهران تبریز رفت و برگشت می‌توانید پروازهای تهران تبریز را در مسیر رفت و برگشت خریداری نمایید. در صفحه نتایج جستجو لیست قیمت بلیط هواپیما تهران به تبریز برایتان به نمایش درمی‌آید. با اعمال فیلترینگ مناسب قادر خواهید بود به پرواز لحظه آخری تهران تبریز، پرواز چارتر تهران تبریز و در نهایت به بهترین قیمت بلیط هواپیما تهران تبریز و بلیط ارزان هواپیما تهران تبریز دست یابید.
همچنین با استفاده از سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها، هر گونه تغییر قیمت روز بليط هواپيما تهران تبریز به اطلاع شما خواهد رسید و در نتیجه می‌توانید پرواز ارزان تهران تبریز را خریداری نمایید. اما برای خرید ارزانترین بلیط هواپیما تهران تبریز کافی است از گزینه تقویم قیمتی استفاده نمایید. با مشاهده تقویم قیمتی تمامی پروازهای تهران تبریز بر اساس قیمت دسته بندی شده‌اند که بر این اساس بهترین قیمت بلیط هواپیما از تهران به تبریز در حوالی تاریخ انتخابی شما به نمایش درمی‌آید. در نتیجه برای خرید بلیط تهران تبریز هواپیما ارزان می‌توانید از این قابلیت بهره ببرید.
در حال حاضر هواپیمایی ایران ایر، هواپیمایی ایران ایر تور، هواپیمایی آسمان، هواپیمایی کاسپین، هواپیمایی تبریز ایر، هواپیمایی آتا و هواپیمایی ماهان در مسیر تهران تبریز مشغول فعالیت هستند. از دیگر پروازهایی که به مقصد تبریز انجام می‌شوند می‌توان به پروازهای زیر اشاره کرد :

  پرواز کیش تبریز ایران ایر تور
  پرواز مشهد تبریز ایران ایر تور
  پرواز مشهد تبریز آتا
  پرواز ساری تبریز ایران ایر
  پرواز اهواز تبریز نفت
  پرواز اصفهان تبریز ایران ایر
  پرواز بندرعباس تبریز قشم ایر
  پرواز شیراز تبریز قشم ایر
  پرواز کرمان تبریز ماهان

همچنین مسافران می‌توانند بلیط پرواز تبریز تهران هواپیمایی ماهان، بلیط پرواز تبریز تهران هواپیمایی ایران ایر، بلیط پرواز تبریز تهران هواپیمایی ایران ایر تور، بلیط پرواز تبریز تهران هواپیمایی آسمان، بلیط پرواز تبریز تهران هواپیمایی آتا، بلیط پرواز تبریز تهران هواپیمایی کاسپین و بلیط پرواز تبریز تهران هواپیمایی تبریز ایر را از طریق سایت فلای تودی با ارزان‌ترین قیمت خریداری نمایند.

اطلاعات پروازی مفید قبل از خرید بلیط هواپیما تهران تبریز

  فاصله هوایی تهران تا تبریز

مسیر هوایی تهران تبریز 528 کیلومتر است.

  مدت زمان پرواز تهران تبریز و بالعکس

طول مدت پرواز تهران تبریز به طور متوسط 1 ساعت و 15 دقیقه است.

  روزهای پرواز تهران تبریز

پروازهای تهران تبریز تمامی روزهای هفته انجام می‌شود.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما تبریز در فلای تودی

  جستجوی بلیط هواپیما تبریز

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما تبریز، کافی است ابتدا از برنامه پروازهای تبریز اطمینان حاصل نمایید. برای این کار در قسمت پرواز داخلی، نوع بلیط (بلیط هواپیما یکطرفه تبریز یا بلیط هواپیما تبریز رفت و برگشت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز تبریز برای شما به نمایش درمی‌آید.

  رزرو بلیط پرواز تبریز

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست قیمت پروازهای تبریز از ارزانترین بلیط هواپیما تبریز نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، کلاس پروازی و قیمت بلیط تبریز را مشاهده نمایید. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز موردنظر، به گام بعدی، یعنی ثبت مسافران منتقل می‌شوید.

  فرودگاه‌ تبریز

در زمان رزرو و خرید بلیط هواپیما تبریز از فلای تودی، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است می‌توانید آن را از لیست فرودگاه های تبریز که در بخش فیلترها نمایش داده می شود انتخاب نمایید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. فرودگاههای تبریز عبارتند از :

  فرودگاه شهید مدنی تبریز (TBZ)

  بلیط ارزان هواپیما تبریز

برای خرید بلیط ارزان هواپیما تبریز، کافی است به سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها و یا تقویم قیمتی صفحه نتایج جستجو دسترسی داشته باشید. در این صورت قادر خواهید بود ارزانترین بلیط هواپیما تبریز را از سایت فلای تودی خریداری نمایید.

  بلیط چارتر تبریز

در صفحه نتایج جستجو بلیط هواپیما تهران تبریز فلای تودی، در صورتی که بلیط هواپیما تهران تبریز چارتر موجود باشد، گزینه چارتر بالای هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در این بخش با اعمال فیلترینگ مناسب می‌توانید به پروازهای چارتر تبریز دسترسی پیدا کنید و با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید بلیط چارتر تهران تبریز ارزان نمایید.

  بلیط لحظه آخری تبریز

صفحه نتایج جستجو پرواز تهران تبریز اگر بلیط تهران تبریز لحظه آخری موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای تهران تبریز به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط هواپیما تهران تبریز ارزان با قیمت بلیط سیستمی تبریز خرید خود را انجام دهید، چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری تبریز دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ فلای تودی استفاده نمایید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری تبریز خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید ارزانترین بلیط هواپیما لحظه آخری تهران تبریز را برای

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما تبریز در فلای تودی

  خرید بلیط هواپیما تبریز ارزان قیمت

با تهیه بلیط هواپیما تبریز از سایت فلای‌تودی ارزانترین قیمت بلیط پرواز تبریز از آن شما خواهد شد. قیمت بلیط هواپیما تبریز به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به تبریز به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود.

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید پرواز تهران تبریز از فلای‌تودی شما به تمامی ایرلاین های ارائه دهنده بلیط تبریز دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط هواپیما تبریز را حتما از هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین ارائه دهنده بلیط تبریز در سیستم فیلترینگ، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب نمائید.

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای ‌تودی، نرخ بلیط هواپیما تبریز را می‌توانید به صورت لحظه‌ای و آنلاین مشاهده نموده و همواره بهترین بلیط هواپیما تبریز را رزرو نمایید.

  استرداد آنلاین بلیط هواپیما

یکی از قابلیت‌های سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای تودی امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما داخلی است. بنابراین چنانچه پس از خرید اینترنتی بلیط هواپیما تبریز از فلای تودی بنا به هر دلیلی مایل به کنسل کردن بلیط خود بودید، تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما در فلای تودی خواهید بود. پس از کنسلی بلیط در فلای تودی، مبلغ بلیط هواپیما با کسر درصد کنسلی بلیط به حساب شما بازخواهد گشت.

راهنمای مختصر سفر به تبریز

جاهای دیدنی تبریز

  کاخ شهرداری (میدان ساعت)
  عمارت و تفرجگاه ائل گولی
  بقایای قلعه ربع رشیدی
  مقبره الشعرا
  روستای تاریخی و چشمه آب معدنی کندوان
  مجموعه تاریخی بازار بزرگ
  مسجد جامع
  مسجد عالیشاه (ارگ)
  مسجد کبود (گؤی مسجد)
  بقعه سید حمزه
  موزه آذربایجان
  دره‌های کوهستان سهند
  پارک مینیاتور

غذاهای تبریز

  کوفته تبریزی
  آش اوماج (اوماج آشی)
  آش گل نسترن (گیلدیک آشی)
  آش دوغ (آیران آشی)
  آش آبغوره (گورا آشی)
  گارنی دولی قوزی
  هشترخان گارنی دولوسی (رولت بوقلمون)

شیرینی‌های تبریز

  شیرینی نوقا
  شیرینی اریس (ریس)
  باقلوای مخصوص تبریز
  راحت‌ الحلقوم (باسلق)
  قت چورگی ( نوعی نان قندی)
  شیرینی قرابیه‌
  چای شیرینی سی (شکر پنیر)

رستوران‌های تبریز

  رستوران ائل گلی
  رستوران گازماخ
  رستوران بالیق
  رستوران بام تبریز
  رستوران باداس
  رستوران اجاق
  رستوران و باغچه سنتی برکه

صنایع دستی و سوغاتی تبریز

  قالی
  گلیم
  جاجیم
  قالیچه
  ورنی
  مفرش
  خورجین
  مسند
  حریر
  قلاب بافی
  فرش بافی

مراکز خرید تبریز

  بازار تاریخی تبریز (بازار مظفریه)
  برج بلور
  مرکز خرید ستاره باران
  مرکز خرید جواهر
  مجتمع تجاری، تفریحی، اقامتی لاله پارک
  مجتمع تجاری تفریحی رویال
  مجتمع تجاری برج شهر
  مرکز خرید اطلس

همین حالا بلیط پرواز به شهر زیبای تبریز را از فلای‌تودی خریداری کنید و هرچه زودتر چمدان های خود را برای‌ سفر به تبریز ببندید.