بلیط پرواز های ایروان

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
بلیط هواپیما تهران ایروان

خرید بلیط هواپیما تهران ایروان

ارمنستان از ارزانترین و البته نزدیکترین مقاصد گردشگری به ایران است. به همین خاطر هم بلیط ایروان، پایتخت این کشور از پرطرفدارترین بلیط های خارجی است. ایروان با غذاهای خوشمزه، مردم خونگرم، دیدنی‌های جذابی چون موزه، مسجد، کلیسا، پارک و مراکز خرید یکی از بهترین تجربه‌های سفر را برای گردشگران می‌سازد. برای ماندنی‌تر شدن این سفر، بلیط هواپیما را با بهترین قیمت و پشتیبانی 24 ساعته از فلای تودی خریداری کنید.

خرید بلیط هواپیما ایروان به تهران

برای خرید بلیط هواپیما ایروان بهتر است بلیط رفت و برگشت به این شهر را تهیه کنید. اما اگر قصد داشته باشید بلیط برگشت را به طور جداگانه خریداری کنید، در همین صفحه با کلیک بر روی فلش، جای مبدا و مقصد را جابجا کنید تا پرواز ایروان تهران برای تاریخ موردنظر شما انتخاب شود. با کلیک بر روی دکمه جستجو، لیستی از بلیط ایروان تهران با بهترین قیمت‌ها به شما نمایش داده می‌شود، در نهایت می‌توانید خرید خود را تنها با چند کلیک انجام دهید.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما تهران ایروان

خرید اینترنتی بلیط هواپیما به سادگی در فلای تودی امکانپذیر است. اگر به دنبال رزرو بلیط تهران ارمنستان با بهترین قیمت هستید، جای درستی آمده‌اید. فلای تودی این امکان را به شما می‌د‌هد تا به راحتی و در کمترین زمان، ارزان ترین بلیط تهران ایروان را با هر ایرلاینی که مدنظرتان است بیابید و رزرو خود را انجام دهید. موتورهای جستجوی پیشرفته فلای تودی با سرعت به مقایسه قیمت بلیط هواپیما از تهران به ایروان از میان ایرلاین‌های مختلف می‌پردازند و بهترین نتایج را تنها در چند ثانیه به شما نمایش می‌دهند. همچنین فیلترهای موجود در لیست پرواز تهران به ایروان و پرواز ایروان به تهران به شما کمک می‌کنند تا به راحتی پروازها را از لحاظ قیمت، برنامه پروازی، فرودگاه ها، ایرلاین و بسیاری گزینه‌های دیگر دسته بندی و با یکدیگر مقایسه کرده و مناسب‌ترین پرواز را برای سفر خود انتخاب نمایید.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط ارمنستان در فلای تودی

  جستجوی بلیط هواپیما ایروان

ابتدا از برنامه پروازهای ایروان اطمینان حاصل کنید، برای این کار در قسمت پرواز خارجی، نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت ایروان یا بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز ایروان برای شما نمایش داده می‌شود.
بطور مثال اگر قصد خرید بلیط پرواز تهران ایروان را دارید، کافیست سه ‌حرف اول " تهران " یا " Tehran " را به عنوان مبداء و سه حرف اول " ایروان " یا " Yerevan " را به عنوان مقصد در بخش جستجوی پرواز، تایپ و نام شهر را از لیست پیشنهادی انتخاب کنید. سپس تاریخ سفر خود را به شمسی یا میلادی درج نمایید. در نهایت با انتخاب دکمه جستجوی پرواز، برنامه پروازی تهران به ایروان برای شما نمایش داده می‌شود.

  رزرو بلیط پرواز ایروان به تهران و پرواز تهران ایروان

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست قیمت پروازهای ایروان از ارزانترین بلیط ارمنستان نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، تعداد توقف (ها)، مدت زمان توقف (ها)، کلاس پروازی و قیمت را مشاهده نمایید. همچنین در قسمت " جزئیات بیشتر این پرواز " اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز ، به گام بعدی یعنی ثبت مسافران منتقل می‌شوید.

  فرودگاه‌های ایروان

در زمان رزرو و خرید بلیط تهران ایروان از فلای تودی ، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است می‌توانید آن را از لیست فرودگاه های ایروان که در بخش فیلترها نمایش داده می شود انتخاب کنید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. فرودگاه های ایروان عبارتند از :

  فرودگاه بین المللی زوارتنوتس ایروان (EVN)

قیمت بلیط ارمنستان

قیمت بلیط هواپیمای تهران ایروان با توجه به نوع ایرلاین، کلاس پروازی، تاریخ و ساعت پرواز و عوامل دیگر متفاوت است. برای آگاهی از قیمت پرواز تهران به ایروان و پرواز ایروان به تهران می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه نمایید. فلای تودی با نمایش لیست قیمت بلیط پروازها به صورت جامع از تمامی ایرلاین‌ها و با مرتب سازی پروازها بر اساس ارزانترین قیمت، شما را در خريد بليط هواپيما ارمنستان یاری می‌کند.

بلیط هواپیما ارزان تهران ایروان

اگر به دنبال خرید بلیط تهران ارمنستان ارزان هستید، فلای تودی این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با مقایسه قیمت بلیط ها از ایرلاین‌های مختلف، به بهترین قیمت بلیط ارمنستان دست پیدا کنید.
قیمت پرواز مستقیم و پرواز غیر مستقیم تهران ایروان از تمامی ایرلاین‌ها در فلای تودی موجود است. بنابراین وقت خود را برای جستجوی ارزان ترین بلیط تهران به ایروان در وب سایت‌های مختلف هدر ندهید. بلیط ارمنستان را از فلای تودی بخرید و از مزایای این خرید بهره‌مند شوید. علاوه بر فیلترهای موجود در فلای تودی، برای دسترسی آسان‌تر به پرواز ارزان تهران ایروان و پرواز ایروان به تهران، می‌توانید از سیستم اطلاع از تغییر قیمت و یا تقویم قیمتی فلای تودی بهره ببرید.
به کمک تقویم قیمتی فلای تودی می‌توانید ارزانترین بلیط ایروان را در حوالی تاریخ مورد نظر خود بیابید و چنانچه تاریخ سفرتان انعطاف پذیر است، اقدام به خرید پرواز تهران به ایروان ارزان نمایید.
همچنین به کمک سیستم اطلاع از تغییر قیمت فلای تودی هرگاه بلیط تهران ارمنستان ارزان شد، از طریق ایمیل به اطلاع شما می‌رسد، بدین ترتیب می‌توانید بلیط ارزان هواپیما به ایروان را بدون نیاز به جستجو در وب سایت‌های مختلف و بدون اتلاف وقت خریداری نمایید.
برای خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما تهران به ایروان به موارد زیر توجه کنید:
•    قیمت بلیط هواپیما از تهران به ارمنستان با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که پروازهای فرست کلاس و بیزینس کلاس تهران ایروان را از قبل خریداری کنید. همچنین خرید پروازهای اکونومی کلاس تهران ایروان را به تعویق نیندازید و بلیط خود را حداقل از 2 تا 4 ماه قبل خریداری کنید. معمولا ارزانترین قیمت بلیط پرواز تهران ایروان را در ماه مارچ می‌توانید خریداری نمایید.
•    ارزانترین بلیط تهران ارمنستان را معمولا می‌توانید در روزهای سه شنبه و چهارشنبه خریداری کنید.
•    سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت تهران به ایروان را خریداری کنید، چون قیمت بلیط هواپیما تهران ایروان رفت و برگشت از قیمت دو بلیط یکطرفه ارزان تر خواهد شد.

خرید بلیط رفت و برگشت تهران ایروان

برای خرید ارزانترین قیمت بلیط رفت و برگشت هواپیما تهران ایروان، می‌توانید همانند خرید بلیط یکطرفه اقدام نمایید. تنها کافی است که هنگام جستجو در فلای تودی حالت پرواز خود را از یکطرفه به رفت و برگشت تغییر دهید. بلیط ایروان به تهران نیز همانند بلیط رفت این مسیر از تمامی ایرلاین‌ها در دسترس است.

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما ایروان در فلای تودی

  خرید بلیط هواپیما ایروان ارزان قیمت

با خرید بلیط هواپیما از سایت فلای‌تودی، ارزانترین قیمت بلیط پرواز ایروان از آن شما خواهد شد. قیمت بلیط به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت ایروان به صورت صعودی نمایش داده می‌شود.

  امکان خرید خدمات به همراه بلیط هواپیما ارمنستان

با خرید اینترنتی بلیط ارمنستان از فلای‌تودی می توانید خدمات دیگری همچون ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه و ... را با تخفیف ویژه‌ای خریداری نمایید.

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید بلیط هواپیما خارجی از فلای‌تودی، شما به متنوع‌ترین و معتبرترین ایرلاین‌های دنیا که بالغ بر ۹۰۰ ایرلاین است، دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط هواپیما ارمنستان را حتما از شرکت هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در قسمت فیلترهای جستجو، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب کنید.

  امکان رزرو بلیط و هتل ایروان به صورت همزمان

با خرید بلیط تهران ایروان از فلای‌تودی می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل ایروان را با پرداخت ریالی به صورت آنلاین انجام دهید.

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای ‌تودی، پروازهای موجود در مسیر ایروان و نرخ بلیط هواپیما ایروان را می‌توانید به صورت لحظه‌ای و آنلاین مشاهده نموده و همواره بهترین بلیط هواپیما را رزرو نمایید.

  استرداد آنلاین بلیط هواپیما ایروان

یکی از قابلیت‌های سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای تودی امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما خارجی است. بنابراین چنانچه پس از خرید اینترنتی بليط ارمنستان از فلای تودی بنا به هر دلیلی مایل به کنسل کردن بلیط خود بودید، تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما در فلای تودی خواهید بود. پس از کنسلی بلیط در فلای تودی، مبلغ بلیط هواپیما با کسر درصد کنسلی بلیط به حساب شما بازخواهد گشت.

اطلاعات پرواز بلیط هواپیما تهران ایروان

  فاصله هوایی تهران تا ایروان: مسافت پروازی تهران ایروان 793 کیلومتر (493 مایل) است.
  مدت زمان پرواز مستقیم تهران ایروان: طول پرواز مستقیم به ایروان به طور متوسط 1 ساعت و 30 دقیقه است. اما مدت زمان پرواز تهران به ارمنستان با توجه به شرایطی مانند نوع مسیرها، تعداد توقف‌ها و شرایط جوی ممکن است تغییر کند.
 تعداد فرودگاه شهر ایروان: تنها فرودگاه ایروان، فرودگاه زوارتنوتس می‌باشد.
 ایرلاین‌هایی که از تهران به ایروان پرواز مستقیم دارند: در حال حاضر در مسیر تهران ارمنستان پروازی به صورت مستقیم انجام نمی‌شود.
 ایرلاین‌های محبوب در مسیر تهران ایروان: از جمله پروازهای محبوب تهران ایروان می‌توان به پرواز تهران ایروان ماهان، پرواز تهران ایروان تابان، پرواز تهران ایروان آرمنیا، پرواز تهران ایروان کاسپین و پرواز تهران ایروان آسمان اشاره کرد.
 ایرلاین‌ها از تهران به ایروان: در حال حاضر پروازهای تهران ایروان توسط هواپیمایی قطر، امارات ایرویز، ایرفلوت و فلای دبی انجام می‌شود.
  مسیر و طول مدت پروازهای غیرمستقیم تهران ایروان
 هواپیمایی قطر ایرویز

فرودگاه بین المللی امام خمینی (IKA) ............... 1:40 ............... فرودگاه بین المللی حمد دوحه (DOH).............. 4:05 ............... فرودگاه بین المللی زوارتنوتس ایروان (EVN)

 هواپیمایی ایرفلوت

فرودگاه بین المللی امام خمینی (IKA) ............... 3:15 ............... فرودگاه بین المللی شرمتیوو مسکو (SVO) .............. 1:25............... فرودگاه بین المللی پالکوووی سنت پترزبورگ (LED) .............. 4:35 ............. فرودگاه بین المللی زوارتنوتس ایروان (EVN)

 هواپیمایی فلای دبی

فرودگاه بین المللی امام خمینی (IKA) ............... 2:45 ............... فرودگاه بین المللی دبی (DXB) .............. 3:30 ............... فرودگاه بین المللی زوارتنوتس ایروان (EVN)

 هواپیمایی امارات

فرودگاه بین المللی امام خمینی (IKA) ............... 2:45 ............... فرودگاه بین المللی دبی (DXB) .............. 3:30 ............... فرودگاه بین المللی زوارتنوتس ایروان (EVN)

 بلیط هواپیما ایروان را از کدام شهرهای ایران می‌توان خرید؟

علاوه بر بلیط هواپیما تهران ایروان، می‌توانید بلیط هواپیما مشهد ایروان، بلیط هواپیما تبریز ایروان، بلیط هواپیما اصفهان ایروان و سایر شهرهای ایران که به این شهر پرواز دارند را از فلای تودی خریداری نمایید.

 کدام پروازهای خارجی در مسیر ایروان محبوب هستند؟

از محبو‌ب ترین پروازهای بین المللی ایروان می‌توان به پرواز ایروان به استانبول، پرواز ایروان لندن، پرواز ایروان به بیروت، پرواز ایروان سوچی، پرواز ایروان به تفلیس و پرواز ایروان به لس آنجلس اشاره کرد.

  ارزانترین ایرلاین پرواز تهران ایروان کدام است؟

ارزانترین ایرلاین‌ پرواز تهران ايروان، لوفتهانزا می‌باشد.

  محبوب‌ ترین پرواز در مسیر تهران ایروان توسط کدام ایرلاین انجام می‌شود؟

محبوب ‌ترین ایرلاین در مسیر تهران ایروان هواپیمایی ماهان است. پرواز ایروان به تهران ماهان نیز از پرطرفدارترین ها بین شرکت های هواپیمایی است.

  روزهای پرواز تهران ایروان

پروازهای تهران ایروان تمامی روزهای هفته انجام می‌شود.

سوالات متداول بلیط هواپیما تهران ایروان

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.