• رزرواسیون سریع و آسان!

  ثبت نام رایگان و دریافت بهترین تخفیف ها

  حساب کاربری جدید
  یا

  ورود

 • امکان رزرو بیش از 900 ایرلاین
  شما وارد هوشمندترین سامانه رزرواسیون بلیط هواپیما شده اید! در این سامانه قیمت های بلیط از کشورهای مختلف دنیا استعلام می شود و بهترین قیمت را در کمترین زمان ممکن به شما نمایش می دهد.
swapper
پرواز به Isfahan-City

سفر به اصفهان

شهر اصفهان شهری باستانی در مرکز ایران و مرکز استان اصفهان است. اصفهان سومین شهر بزرگ و بعد از تهران و مشهد سومین شهر پرجمعیت ایران است. بناهای تاریخی بسیاری در اصفهان وجود دارد که تعدادی از آن‌ها به عنوان میراث تاریخی یونسکو ثبت شده‌اند. در سال 2006 اصفهان به عنوان پایتخت فرهنگی دنیای اسلام، و در سال 2009 نیز به عنوان پایتخت فرهنگی دنیای اسلام و ایران، و بعد از تهران به عنوان قطب صنعتی ایران انتخاب شد.
همچنین شهر اصفهان در دسامبر 2015 در کنار رشت به شبکه جهانی شهرهای خلاق یونسکو پیوست. میدان نقش جهان اصفهان یکی از بزرگترین میادین جهان و نمونه برجسته‌ای از معماری اسلامی است. میدان نقش جهان به ثبت میراث تاریخی یونسکو رسیده است. به همین دلیل گردشگران داخلی و خارجی بسیاری به این شهر سفر می‌کنند. فرودگاه اصفهان یکی از پرترددترین فرودگاه های کشور و بلیط هواپیما اصفهان به خصوص خرید بلیط هواپیما از تهران اصفهان از جمله محبوب‌ترین و پرفروش ترین بلیط های هواپیما در پروازهای داخلی به شمار می‌روند. به دلیل اینکه در فصول و مناسبت‌های خاصی از سال بلیط هواپیما اصفهان به سختی یافت می‌شود بهترین راه خرید اینترنتی بلیط هواپیما اصفهان است.

بهترین زمان سفر به اصفهان

آب و هوای اصفهان در تابستان بسیار گرم و در زمستان بسیار سرد است. به همین دلیل بسیاری از گردشگران برای سفر به اصفهان فصل پاییز را انتخاب می‌کنند. چرا که هوا در این فصل خنک است و چهره‌ پوشیده از برگ این شهر در فصل پاییز در این شهر بسیار تماشایی است. اما اگر از آن دسته افرادی هستید که دوست دارید در زمان‌های خلوت سال سفر کنید، فصل زمستان برای سفر به اصفهان مناسب است و در این فصل می‌توانید ارزانترین بلیط هواپیما اصفهان را نیز خریداری نمایید.

  برای خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما اصفهان به موارد زیر توجه کنید:

• قیمت بلیط هواپیما اصفهان با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. معمولا بهترین زمان خرید بلیط هواپیما اصفهان فصل زمستان است.
• سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت هواپیما اصفهان را خریداری نمایید، چون قیمت بلیط هواپیما رفت و برگشت اصفهان از قیمت دو بلیط یکطرفه اصفهان ارزان‌تر خواهد شد.

خرید بلیط هواپیما تهران اصفهان

خرید بلیط هواپیما تهران به اصفهان محبوب‌ترین بلیط هواپیما به اصفهان در میان مسافران است. برای رزرو بلیط پرواز تهران به اصفهان و یا رزرو بلیط هواپیما اصفهان تهران در فلای تودی کافی است پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و...)، نتایج حاصل را در تاریخ منتخب خود مشاهده نمایید. در بخش انتخاب نوع سفر چنانچه قصد خرید بلیط رفت و برگشت تهران اصفهان را داشته باشید با انتخاب گزینه بلیط هواپیما تهران اصفهان رفت و برگشت می‌توانید پروازهای تهران اصفهان را در مسیر رفت و برگشت خریداری نمایید. در صفحه نتایج جستجو لیست قیمت بلیط هواپیما تهران به اصفهان برایتان به نمایش درمی‌آید. با اعمال فیلترینگ مناسب قادر خواهید بود به پرواز لحظه آخری تهران اصفهان، پرواز چارتر تهران اصفهان و در نهایت به بهترین قیمت بلیط هواپیما تهران اصفهان و بلیط ارزان هواپیما تهران اصفهان دست یابید.
همچنین با استفاده از سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها، هر گونه تغییر قیمت روز بلیط هواپیما تهران اصفهان به اطلاع شما خواهد رسید و در نتیجه می‌توانید پرواز ارزان تهران اصفهان را خریداری نمایید. اما برای خرید ارزانترین بلیط هواپیما تهران اصفهان کافی است از گزینه تقویم قیمتی استفاده نمایید. با مشاهده تقویم قیمتی تمامی پروازهای تهران اصفهان بر اساس قیمت دسته بندی شده‌اند که بر این اساس بهترین قیمت بلیط هواپیما از تهران به اصفهان در حوالی تاریخ انتخابی شما به نمایش درمی‌آید. در نتیجه برای خرید بلیط تهران اصفهان هواپیما ارزان می‌توانید از این قابلیت بهره ببرید.
در حال حاضر هواپیمایی ماهان، هواپیمایی ایران ایر، هواپیمایی کاسپین، هواپیمایی تابان و هواپیمایی قشم ایر در مسیر تهران اصفهان مشغول فعالیت هستند. از محبوب ترین پروازهای اصفهان می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  پرواز مشهد اصفهان ایران ایر
  پرواز مشهد اصفهان ایران ایر تور
  پرواز آبادان اصفهان آسمان
  پرواز آبادان اصفهان ایران ایر
  پرواز اهواز اصفهان آسمان
  پرواز اهواز اصفهان ایران ایر
  پرواز اهواز اصفهان کاسپین
  پرواز اهواز اصفهان نفت
  پرواز رشت اصفهان ایران ایر
  پرواز شیراز اصفهان ایران ایر
  پرواز بوشهر اصفهان ایران ایر
  پرواز تبریز اصفهان ایران ایر
  پرواز بندرعباس اصفهان ایران ایر
  پرواز بندرعباس اصفهان کیش ایر
  پرواز قشم اصفهان قشم ایر
  پرواز کیش اصفهان کیش ایر
  پرواز کیش اصفهان زاگرس
  پرواز کرمان اصفهان ماهان
  پرواز عسلویه اصفهان ماهان

همچنین مسافران می توانند بلیط پرواز اصفهان تهران هواپیمایی ماهان، بلیط پرواز اصفهان تهران هواپیمایی ایران ایر، بلیط پرواز اصفهان تهران هواپیمایی کاسپین، بلیط پرواز اصفهان تهران هواپیمایی تابان و بلیط پرواز اصفهان تهران هواپیمایی قشم ایر را از طریق سایت فلای تودی با ارزانترین قیمت خریداری نمایند.

اطلاعات پروازی مفید قبل از خرید بلیط هواپیما تهران اصفهان

  فاصله هوایی تهران تا اصفهان

مسیر هوایی تهران اصفهان 330 کیلومتر است.

  مدت زمان پرواز تهران اصفهان و بالعکس

طول مدت پرواز تهران اصفهان به طور متوسط 1 ساعت است.

  روزهای پرواز تهران اصفهان

پروازهای تهران اصفهان تمامی روزهای هفته انجام می‌شود.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما اصفهان در فلای تودی

  جستجوی بلیط هواپیما اصفهان

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما اصفهان، کافی است ابتدا از برنامه پروازهای اصفهان اطمینان حاصل نمایید. برای این کار در قسمت پرواز داخلی، نوع بلیط (بلیط هواپیما یکطرفه اصفهان یا بلیط هواپیما اصفهان رفت و برگشت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز اصفهان برای شما به نمایش درمی‌آید.

  رزرو بلیط پرواز اصفهان

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست قیمت پروازهای اصفهان از ارزانترین بلیط هواپیما اصفهان نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، کلاس پروازی و قیمت بلیط اصفهان را مشاهده نمایید. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز موردنظر، به گام بعدی، یعنی ثبت مسافران منتقل می‌شوید.

  فرودگاه‌ اصفهان

در زمان رزرو و خرید بلیط هواپیما اصفهان از فلای تودی، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است می‌توانید آن را از لیست فرودگاه های اصفهان که در بخش فیلترها نمایش داده می شود انتخاب نمایید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. فرودگاههای اصفهان عبارتند از :

  فرودگاه بین‌المللی شهید بهشتی اصفهان (IFN)

  بلیط ارزان هواپیما اصفهان

برای خرید بلیط ارزان هواپیما اصفهان، کافی است به سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها و یا تقویم قیمتی صفحه نتایج جستجو دسترسی داشته باشید. در این صورت قادر خواهید بود ارزانترین بلیط هواپیما اصفهان را از سایت فلای تودی خریداری نمایید.

  بلیط چارتر اصفهان

در میان پروازهای چارتر اصفهان، بلیط چارتری تهران اصفهان یکی از محبوب‌ترین پروازها به شمار می‌رود. برای خرید بلیط هواپیما تهران به اصفهان چارتر در مسیر رفت و یا خرید بلیط چارتر اصفهان تهران در مسیر برگشت کافی است پروازهای اصفهان را به صورت رفت و برگشت در فلای تودی جستجو نمایید. چنانچه بلیط هواپیما تهران اصفهان چارتر و یا بلیط هواپیما اصفهان تهران چارتر موجود باشد برچسب چارتر در کنار نتایج پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در بخش فیلترینگ با اعمال گزینه پرواز چارتر اصفهان، می‌توانید به بلیط چارتر تهران به اصفهان و پرواز چارتر اصفهان به تهران دسترسی پیدا کنید و با مقایسه نرخ بلیط ها، اقدام به خرید بلیط چارتر تهران اصفهان ارزان نمایید.

  بلیط لحظه آخری اصفهان

در صفحه نتایج جستجو پرواز تهران اصفهان اگر پرواز لحظه آخری تهران به اصفهان موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای تهران اصفهان به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط هواپیما تهران اصفهان ارزان با قیمت بلیط سیستمی اصفهان خرید خود را انجام دهید، چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری اصفهان دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ فلای تودی استفاده نمایید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری اصفهان خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری تهران اصفهان را برای شما میسر می‌سازد.

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما اصفهان در فلای تودی

  خرید بلیط هواپیما اصفهان ارزان قیمت

با تهیه بلیط هواپیما اصفهان از سایت فلای‌تودی ارزانترین قیمت بلیط پرواز اصفهان از آن شما خواهد شد. قیمت بلیط هواپیما اصفهان به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به اصفهان به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود.

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید پرواز تهران اصفهان از فلای‌تودی شما به تمامی ایرلاین های ارائه دهنده بلیط اصفهان دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط هواپیما اصفهان را حتما از هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین ارائه دهنده بلیط اصفهان در سیستم فیلترینگ، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب نمائید.

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای ‌تودی، نرخ بلیط هواپیما اصفهان را می‌توانید به صورت لحظه‌ای و آنلاین مشاهده نموده و همواره بهترین بلیط هواپیما اصفهان را رزرو نمایید.

  استرداد آنلاین بلیط هواپیما

یکی از قابلیت‌های سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای تودی امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما داخلی است. بنابراین چنانچه پس از خرید اینترنتی بلیط هواپیما اصفهان از فلای تودی بنا به هر دلیلی مایل به کنسل کردن بلیط خود بودید، تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما در فلای تودی خواهید بود. پس از کنسلی بلیط در فلای تودی، مبلغ بلیط هواپیما با کسر درصد کنسلی بلیط به حساب شما بازخواهد گشت.

راهنمای مختصر سفر به اصفهان

جاهای دیدنی اصفهان

  آبشار شالورا و کرد علیا
  غار کلهرود
  آتشگاه سرکوه سنگی
  عمارت‌ عالی قاپو
  چهلستون
  مدارس قدیمی چهار باغ
  خانه‌های قدیمی اخوان
  آرامگاه میرفندرسکی
  میدان نقش جهان

غذاهای اصفهان

  بریانی
  قیمه ریزه نخودچی
  اشکنه
  خوراک سر گنجشکی
  حلیم گوشت و عدس
  پلو ماش و قمری
  شله بریان
  یخمه ترش

شیرینی‌های اصفهان

  گز
  شیرینی برشتوک
  شیرینی برنجی
  پولکی
  شیرینی کرکی

رستوران‌های اصفهان

  رستوران گردان هتل آسمان
  رستوران سنتی آشتی
  رستوران دادا
  رستوران قاشق نقره‌ای
  رستوران شاندیز
  رستوران زاینده رود
  سفره خانه شیدرخ
  رستوران آرا خوان
  رستوران خوان ‌گستر

صنایع دستی و سوغاتی اصفهان

  قالی بافی
  قلم کاری
  مینا کاری
  خاتم سازی
  منبت کاری
  قلم زنی
  نقره کاری
  زیور آلات
  کار روی چرم
  کاشی و سرامیک
  گز اصفهان

همین حالا بلیط پرواز اصفهان را از فلای‌تودی خریداری نمایید و هرچه زودتر چمدان های خود را برای‌ سفر به اصفهان ببندید.