بلیط پرواز های ازمیر

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
پرواز به Izmir-Turkey

بلیط تهران ازمیر

ازمیر از شهرهای توریستی ترکیه است که بسیاری از ایرانیان آن را به عنوان مقصد سفر خارجی خود انتخاب می‌کنند و با خرید بلیط هواپیما چند روزی را در طبیعت زیبای این شهر می‌گذرانند. ازمیر چشم‌انداز زیبایی از دریای اژه دارد و با برخورداری از اسکله‌های ماهیگیری، باغ‌های زیتون، جنگل‌های کاج، روستاهای تفریحی و آثار باستانی بسیار، یک سفر خاطره‌‍انگیز برای گردشگران می‌سازد.
اگر قصد دارید به این شهر توریستی زیبا سفر کنید، می‌توانید بلیط تهران به ازمیر را از فلای تودی تهیه کنید و با قیمت مناسب خود را برای یک سفر هیجان‌انگیز آماده کنید. 

در حال حاضر هواپیمایی قطر ایرویز، هواپیمایی پگاسوس، هواپیمایی سان اکسپرس، هواپیمایی ایران ایر، هواپیمایی زاگرس، هواپیمایی کیش ایر و هواپیمایی ایران ایرتور در مسیر تهران ازمیر مشغول فعالیت هستند. از دیگر پروازهایی که به مقصد ازمیر انجام می‌شوند می‌توان به پروازهای زیر اشاره کرد :

بلیط ازمیر به تهران

پرواز ازمیر تهران برای هر تاریخی که قصد بازگشت از سفر به ازمیر را داشته باشید، قابل خریداری است. کافی است در وبسایت فلای تودی در قسمت جستجوی پروازهای خارجی، شهر ازمیر را در مبدا و تهران را در مقصد وارد کنید، تاریخ سفر را مشخص کنید تا قیمت بلیط ازمیر به تهران برایتان نمایش داده شود.
مسافران می توانند بلیط پرواز ازمیر تهران هواپیمایی قطر ایرویز، هواپیمایی پگاسوس، هواپیمایی سان اکسپرس، هواپیمایی ایران ایر، هواپیمایی زاگرس، هواپیمایی کیش ایر و هواپیمایی ایران ایرتور را از طریق سایت فلای تودی با ارزان‌ترین قیمت خریداری نمایند.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما ازمیر در فلای تودی

  جستجوی بلیط هواپیما ازمیر

ابتدا از برنامه پروازهای ازمیر اطمینان حاصل کنید، برای این کار در قسمت پرواز خارجی، نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز ازمیر برای شما نمایش داده می‌شود.

بطور مثال، اگر قصد خرید بلیط پرواز تهران ازمیر را دارید، کافیست سه ‌حرف اول " تهران " یا " Tehran " را به عنوان مبداء و سه حرف اول " ازمیر " یا " Izmir " را به عنوان مقصد در بخش جستجوی پرواز، تایپ و نام شهر را از لیست پیشنهادی انتخاب کنید. سپس تاریخ سفر خود را به شمسی یا میلادی درج نمایید. در نهایت با انتخاب دکمه جستجوی پرواز، برنامه پروازی تهران به ازمیر برای شما نمایش داده می‌شود.

  رزرو بلیط تهران به ازمیر

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست قیمت پروازهای ازمیر از ارزانترین بلیط ازمیر نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، تعداد توقف (ها)، مدت زمان توقف (ها)، کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده نمایید. همچنین در قسمت " جزئیات بیشتر این پرواز " اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز ، به گام بعدی یعنی ثبت مسافران منتقل می‌شوید.

  رزرو بلیط رفت و برگشت ازمیر

چنانچه قصد خرید بلیط بلیط ازمیر تهران ارزان را دارید، کافی است در باکس جستجوی پرواز تهران به ازمیر، فِلِش دو طرفه میان مبدا و مقصد را بزنید تا نام دو شهر برای جستجو جابجا شود. همچنین در بخش انتخاب نوع سفر برای خرید بلیط رفت و برگشت ازمیر با انتخاب گزینه رفت و برگشت، می‌توانید پروازهای تهران ازمیر را در مسیر رفت و برگشت خریداری نمایید. در صفحه نتایج جستجو لیست قیمت بلیط هواپیما تهران ازمیر رفت و برگشت برایتان به نمایش درمی‌آید. 

  فرودگاه‌های ازمیر

در زمان رزرو و خرید بلیط هواپیما ازمیر از فلای تودی ، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است می‌توانید آن را از لیست فرودگاه های ازمیر که در بخش فیلترها نمایش داده می شود انتخاب کنید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. فرودگاه های ازمیر عبارتند از :

  فرودگاه بین‌المللی عدنان مندرس (ADB)

 بلیط ارزان ازمیر

اگر قصد خرید بلیط ارزان هواپیما تهران به ازمیر را دارید، فلای تودی این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با مقایسه قیمت بلیط‌های هواپیما به بهترین قیمت بلیط تهران به ازمیر دست پیدا کنید. تمامی پروازهای تهران به ازمیر در فلای تودی موجود است. بنابراین وقت خود را برای جستجوی بلیط‌های ارزان هواپیما تهران ازمیر هدر ندهید. شما قادر خواهید بود با اعمال فیلترینگ مناسب، حتی ارزانترین بلیط لحظه آخری تهران ازمیر و بلیط چارتری تهران ازمیر را در فلای تودی بیابید. 
همچنین با استفاده از سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها، هر گونه تغییر قیمت روز بليط هواپيما تهران ازمیر به اطلاع شما خواهد رسید و در نتیجه می‌توانید برای مسیر تهران ازمیر، پرواز ارزان خریداری نمایید. اما برای خرید ارزانترین بلیط هواپیما تهران ازمیر، کافی است از گزینه تقویم قیمتی استفاده نمایید. به کمک تقویم قیمتی فلای تودی، می‌توانید ارزانترین نرخ هواپیمای تهران ازمیر را در حوالی تاریخ پرواز مورد نظر خود از فلای تودی خریداری کنید.
برای خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما از تهران به ازمیر به موارد زیر توجه کنید:
• هزینه بلیط هواپیما به ازمیر با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که پروازهای فرست کلاس و بیزینس کلاس تهران ازمیر را از قبل خریداری کنید. همچنین خرید پروازهای اکونومی کلاس تهران ازمیر را به تعویق نیندازید و بلیط خود را حداقل از 2 ماه قبل خریداری کنید. معمولا ارزانترین ماه برای خرید بلیط هواپیما از تهران به ازمیر، ماه نوامبر (آبان ماه) است.
• ارزانترین بلیط هواپیما تهران ازمیر را معمولا می‌توانید در روزهای شنبه، سه شنبه و چهارشنبه خریداری کنید.
• سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید، بلیط رفت و برگشت هواپیما تهران ازمیر را خریداری کنید، چون قیمت یک بلیط رفت و برگشت تهران ازمیر از قیمت دو بلیط یکطرفه تهران ازمیر و ازمیر به تهران ارزان‌تر خواهد شد.

تور ترکیه گزینه مناسبی است تا هزینه‌های سفر به ازمیر را به میزان قابل توجهی کاهش دهید. با خرید این تورها علاوه بر بلیط هواپیما رفت و برگشت، از هتل، بیمه و امکانات دیگر نیز برخوردار خواهید شد.

بلیط چارتر ازمیر

در صفحه نتایج جستجو بلیط هواپیما ازمیر فلای تودی، در صورتی که پرواز چارتر ازمیر موجود باشد، گزینه چارتر بالای هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در این بخش با اعمال فیلترینگ مناسب، می‌توانید به پروازهای چارتر ازمیر دسترسی پیدا کنید و با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید بلیط چارتری ازمیر نمایید.

بلیط لحظه آخری ازمیر

در صفحه نتایج جستجو فلای تودی اگر بلیط لحظه آخری تهران ازمیر موجود باشد، برای شما در کنار سایر پروازهای تهران ازمیر به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری ازمیر با قیمت بلیط سیستمی ازمیر خرید خود را انجام دهید، چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری ازمیر دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ فلای تودی استفاده نمایید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری ازمیر، خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری تهران ازمیر را برای شما میسر می‌سازد.

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما ازمیر در فلای تودی

  خرید بلیط هواپیما ازمیر ارزان قیمت

با خرید بلیط هواپیما از سایت فلای‌تودی، ارزانترین قیمت بلیط پرواز ازمیر از آن شما خواهد شد. قیمت بلیط هواپیما به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود.

  امکان خرید خدمات به همراه بلیط هواپیما

با خرید اینترنتی بلیط هواپیما ازمیر از فلای‌تودی، می توانید خدمات دیگری همچون ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه و ... را با تخفیف ویژه‌ای خریداری نمایید.

  امکان خرید بلیط ازمیر از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید بلیط هواپیما خارجی از فلای‌تودی شما به متنوع‌ترین و معتبرترین ایرلاین‌های دنیا که بالغ بر ۹۰۰ ایرلاین است دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط هواپیما ازمیر را حتما از شرکت هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب کنید.

  امکان رزرو بلیط و هتل ازمیر به صورت همزمان

با خرید بلیط ازمیر از فلای‌تودی می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل ازمیر را با پرداخت ریالی به صورت آنلاین انجام دهید.

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای ‌تودی، پروازهای موجود در مسیر ازمیر و نرخ بلیط هواپیما ازمیر را می‌توانید به صورت لحظه‌ای و آنلاین مشاهده نموده و همواره بهترین بلیط هواپیما را رزرو نمایید.

  استرداد آنلاین بلیط هواپیما

یکی از قابلیت‌های سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای تودی، امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما خارجی است. بنابراین چنانچه پس از خرید اینترنتی بلیط هواپیما ازمیر از فلای تودی بنا به هر دلیلی مایل به کنسل کردن بلیط خود بودید، تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما در فلای تودی خواهید بود. پس از کنسلی بلیط در فلای تودی، مبلغ بلیط هواپیما با کسر درصد کنسلی بلیط به حساب شما بازخواهد گشت.

اطلاعات پروازی مفید قبل از خرید بلیط هواپیما تهران ازمیر

  فاصله هوایی تهران تا ازمیر: مسافت پروازی تهران از ازمیر 2150 کیلومتر (1336 مایل) است.
  مدت زمان پرواز تهران ازمیر: طول پروازهای تهران ازمیر به طور متوسط 3 ساعت و 30 است. اما مدت زمان پرواز تهران به ازمیر با توجه به شرایطی مانند نوع مسیرها، تعداد توقف‌ها و شرایط جوی ممکن است تغییر کند.
  ایرلاین‌هایی که از تهران به ازمیر پرواز مستقیم دارند: در حال حاضر پروازهای هواپیمایی ماهان، ایران ایر و آنادولوجت از تهران به ازمیر به صورت مستقیم انجام می‌شوند.
  ارزانترین ایرلاین‌ های پرواز تهران ازمیر: ارزانترین ایرلاین ‌‌های‌ پروازهای تهران ازمیر، هواپیمایی قطر ایرویز و پگاسوس هستند.
  محبوب‌ترین ایرلاین در مسیر تهران ازمیر: محبوب‌ترین ایرلاین در مسیر تهران ازمیر هواپیمایی قطر ایرویز است.
  روزهای پرواز تهران به ازمیر: پروازهای تهران ازمیر تمامی روزهای هفته انجام می‌شود.

راهنمای مختصر سفر به ازمیر

ازمیر (Izmir) بعد از استانبول و آنکارا، سومین شهر بزرگ ترکیه است که به عنوان شهری تجاری، صنعتی و بندری در ترکیه شناخته می‌شود. این شهر در غرب ترکیه و نزدیک کرانه‌های دریای «اژه» قرار دارد و بیشتر مردم محلی در آن سکونت دارند. شهر ازمیر زمانی با نام شهر تاریخی سمیرنا شناخته می‌شده است، جایی که بقایای ویرانه‌های این شهر تاریخی را می‌توان در آن یافت. قدمت ازمیر بیش از 5000 سال است، اما در دهه 1920 بیشتر بقایای تاریخی این شهر ویران شد و در حال حاضر تنها بقایای کمی از سمیرنا در این شهر باقی مانده است که گرچه هنوز هم ارزش دیدن دارد. ازمیر شهری زیبا و جذاب برای یک سفر هیجان‌انگیز و به یاد ماندنی است. به همین دلیل خرید بلیط هواپیما ازمیر از پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین پروازهای خارجی در میان مسافران است.

بهترین زمان سفر به ازمیر

آب و هوای ازمیر در تابستان گرم، در زمستان سرد و در بیشتر مواقع سال دلپذیر است. بنابراین اگر دوست دارید در ماه‌های گرم سفر کنید، فصل تابستان، و اگر دوست دارید در ماه‌های کم بارش به ازمیر سفر کنید، فصل اواسط ماه فوریه (اواسط تا اواخر بهمن) مناسب است. اما به طور کلی ماه جولای و سپس ژوئن و می شلوغ‌ترین ماه‌های گردشگری در ازمیر هستند. اما اگر از آن دسته افرادی هستید که دوست دارید در زمان‌های خلوت سال سفر کنید، فصل پاییز بهترین فصل برای سفر به ازمیر است و ارزانترین بلیط هواپیما ازمیر را می‌توانید در این فصل تهیه کنید.

جاهای دیدنی ازمیر

  میدان ساعت ازمیر
  قلعه کادیفه کاله
  آرامگاه پارسی
  میدان کناک
  برج ساعت
  کلیسای سنت پلیکارت
  بنای آسانسور
  مسجد کناک
  ازمیر آگورا
  پاموکاله

حمل و نقل ازمیر

ازمیر امکانات حمل و نقل پیشرفته و کاملی از جمله مترو، اتوبوس، تاکسی دارد و با توجه به ساحلی بودن این شهر میتوان از خدمات کشتیرانی آن نیز استفاده کرد. در این شهر برای استفاده از وسایل نقلیه بلیطهای پیش پرداخت شده ای به نام کنت کارت یا کارت شهری با قابلیت شارژ مجدد وجود دارد که برای مترو، اتوبوس ها، قایقهای سفری قابل استفاده هستند. شبکه اتوبوسرانی ازمیر با نام اشات (ESHOT)تمام مناطق اصلی شهر را تحت پوشش دارد.

رستوران‌های ازمیر

  رستوران Cumba
  رستوران Deniz
  رستوران Aquarium
  رستوران Gözlemecim
  رستوران Yengec
  رستوران Altin Kapi

مراکز خرید ازمیر

  مرکز خرید فروم برنوا
  مرکز خرید آگورا
  اوت لت نوادا
  مرکز خرید بالكووا

همین حالا بلیط پرواز به ازمیر را از فلای‌تودی خریداری کنید و هرچه زودتر چمدان های خود را برای‌ سفر به ازمیر ببندید.

سوالات متداول خرید بلیط هواپیما تهران ازمیر

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.