بلیط پرواز های زاهدان

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
پرواز به Zahedan

بلیط هواپیما تهران زاهدان

زاهدان در جنوب شرقی ایران و شمال استان سیستان و بلوچستان، شهری تاریخی با قدمت بیش از پنج هزار سال است. زاهدان شهر بازارهای زیبا، خانه‌های قدیمی، حوضخانه و بادگیر است. شهری با مردمی خونگرم و هنرمند که در حصیربافی، سیاه دوزی، سوزن دوزی، گلیم و ... هر گردشگری را مبهوت و متحیر می‌کنند. یک سفر هیجان‌انگیز به شهر زاهدان را با خرید بلیط هواپیما تجربه کنید.
فلای تودی بلیط هواپیما تهران زاهدان را همانند شهرهای دیگر با بهترین قیمت در اختیار مسافران قرار می‌دهد. در هر تاریخی که قصد سفر دارید و با هر ایرلاینی که دوست دارید، بلیط هواپیما تهران به زاهدان را در فلای تودی با چند مرحله ساده می‌توانید خریداری کنید. در ادامه شما را راهنمایی می‌کنیم تا به راحتی رزرو پرواز تهران زاهدان را انجام دهید.

خرید بلیط هواپیما تهران زاهدان

برای رزرو بلیط هواپیما تهران زاهدان، پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و...) در فلای‌تودی، نتایج حاصل را در تاریخ منتخب خود مشاهده می‌کنید و با اعمال فیلترینگ مناسب و مدنظر خود نتایج را کوتاه می‌کنید. با خرید بلیط هواپیما تهران زاهدان شما فقط یک ساعت و پنجاه دقیقه با شهر زیبای زاهدان فاصله دارید.
در حال حاضر هواپیمایی ماهان، هواپیمایی ایران ایر، هواپیمایی ایران ایر تور، هواپیمایی آسمان، هواپیمایی قشم ایر و هواپیمایی زاگرس در مسیر تهران زاهدان مشغول فعالیت هستند. از دیگر پروازهایی که به مقصد زاهدان انجام می‌شوند می‌توان به پروازهای زیر اشاره کرد :

پرترددترین پروازها به مقصد زاهدان

همچنین مسافران می‌توانند بلیط هواپیما زاهدان تهران از ایرلاین‌های مختلف از جمله بلیط پرواز زاهدان تهران هواپیمایی ماهان، هواپیمایی ایران ایر، هواپیمایی ایران ایر تور، هواپیمایی آسمان، هواپیمایی قشم ایر و بلیط پرواز زاهدان تهران هواپیمایی زاگرس را از طریق سایت فلای تودی با ارزان‌ترین قیمت خریداری نمایند.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط زاهدان در فلای تودی

  جستجوی پرواز تهران زاهدان

ابتدا از برنامه پروازهای زاهدان اطمینان حاصل کنید، برای این کار در قسمت پرواز داخلی، نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز زاهدان برای شما نمایش داده می‌شود.

  رزرو بلیط هواپیما از تهران به زاهدان

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست بلیط هواپیما تهران به زاهدان به صورت صعودی از ارزان‌ترین پرواز نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده نمایید؛ همچنین در قسمت «جزئیات بیشتر این پرواز» اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز موردنظر، به گام بعدی، یعنی ثبت اطلاعات مسافران منتقل می‌شوید.

  فرودگاه‌های زاهدان

در زمان رزرو و خرید بلیط زاهدان از فلای تودی ، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است می‌توانید آن را از لیست فرودگاه های زاهدان که در بخش فیلترها نمایش داده می شود انتخاب کنید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. فرودگاه های زاهدان عبارتند از :

  فرودگاه بین‌المللی زاهدان

قیمت بلیط هواپیما تهران زاهدان

قیمت بلیط تهران زاهدان تحت تاثیر عوامل مختلفی است. از جمله این عوامل می‌توان به زمان سفر، نوع کلاس پروازی، ایرلاین اشاره کرد. با این حال ارزانترین بلیط پرواز تهران زاهدان را می‌توانید از فلای تودی تهیه کنید. در زمان خرید، قیمت بلیط هواپیما تهران زاهدان رفت و برگشت را در فلای تودی استعلام بگیرید.

بلیط ارزان هواپیما تهران به زاهدان

از اساسی‌ترین خدمات فلای‌تودی در راستای تسهیل سفری خوش و خاطره‌انگیز، ارائه ارزان‌ترین قیمت بلیط هواپیما است پس دیگر لازم نیست نگران قیمت بلیط هواپیما رفت و برگشت تهران زاهدان باشید، فقط کافیست اطلاعات لازم را براساس فیلترینگ موجود مشخص نمایید تا پیشنهاد لحظه‌ای ایرلاین‌های همکار فلای‌تودی را مشاهده کنید.

بلیط هواپیما تهران زاهدان چارتر 

در میان پروازهای چارتر زاهدان، بلیط چارتری تهران زاهدان یکی از محبوب‌ترین پروازها به شمار می‌رود. برای خرید بلیط هواپیما چارتر تهران زاهدان در مسیر رفت و یا در مسیر برگشت کافی است پروازهای زاهدان را به صورت رفت و برگشت در فلای تودی جستجو نمایید. چنانچه بلیط هواپیما تهران زاهدان چارتر و یا بلیط هواپیما زاهدان تهران چارتر موجود باشد برچسب چارتر در کنار نتایج پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در بخش فیلترینگ با اعمال گزینه پرواز چارتر زاهدان، می‌توانید به پرواز تهران زاهدان چارتر و پرواز چارتر زاهدان تهران دسترسی پیدا کنید و با مقایسه نرخ بلیط ها، اقدام به بلیط ارزان هواپیما چارتر نمایید.

بلیط لحظه آخری تهران زاهدان

یکی از برترین خدمات فلای تودی ارائه بلیط ارزان لحظه آخری است. اگر قصد سفر به زاهدان را دارید و می‌خواهید از تمامی خدمات پرواز بهره‌مند شوید و در عین حال کمترین هزینه را پرداخت کنید، بهترین راه خرید بلیط ارزان لحظه آخری زاهدان است. در پرواز لحظه آخری زاهدان همان صندلی و شرایط پروازی بلیط‌ زاهدان سیستمی در اختیار شما قرار خواهد گرفت، با این تفاوت که برای خرید بلیط لحظه آخری زاهدان هزینه بسیار کمتری پرداخت خواهید کرد. شرایط خرید بلیط لحظه آخری زاهدان نیز همانند بلیط سیستمی زاهدان است. به طور مثال اگر قصد خرید بلیط هواپیما تهران زاهدان لحظه آخری را دارید کافی است که جستجوی خود را برای خرید بلیط تهران زاهدان انجام دهید. در صفحه نتایج جستجو فلای تودی اگر بلیط لحظه آخری تهران زاهدان موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای تهران زاهدان به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری زاهدان با قیمت بلیط سیستمی زاهدان خرید خود را انجام دهید. چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری زاهدان دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ فلای تودی استفاده کنید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری زاهدان خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید ارزان‌ترین بلیط لحظه آخری تهران زاهدان را برای شما میسر می‌سازد.

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما تهران به زاهدان در فلای تودی

 خرید بلیط ارزان هواپیما زاهدان

با خرید بلیط هواپیما از سایت فلای‌تودی ارزان‌ترین قیمت بلیط پرواز زاهدان از آن شما خواهد شد. قیمت بلیط هواپیما به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود.

 امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید بلیط هواپیما داخلی و خارجی از فلای‌تودی شما به متنوع‌ترین و معتبرترین ایرلاین‌های دنیا که بالغ بر ۹۰۰ ایرلاین است دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط زاهدان را حتما از هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب کنید.

 مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای ‌تودی، قیمت بلیط هواپیما تهران زاهدان را می‌توانید به صورت لحظه‌ای و آنلاین مشاهده نموده و همواره بهترین بلیط هواپیما از تهران به زاهدان را رزرو نمایید.

 استرداد آنلاین بلیط هواپیما

یکی از قابلیت‌های سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای تودی امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما داخلی است. بنابراین چنانچه پس از خرید بلیط هواپیما تهران زاهدان از فلای تودی بنا به هر دلیلی مایل به کنسل کردن بلیط خود بودید، تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما تهران به زاهدان در فلای تودی خواهید بود. پس از کنسلی بلیط در فلای تودی، مبلغ بلیط هواپیما با کسر درصد کنسلی بلیط به حساب شما بازخواهد گشت.

 اطلاع از تغییر قیمت

پس از جستجوی پرواز تهران زاهدان در سامانه فلای تودی، با ثبت ایمیلتان، هر گونه تغییر در قیمت بلیط هواپیما تهران زاهدان به صورت لحظه‌ای به اطلاع شما خواهد رسید. چنانچه قصد خرید بلیط هواپیما تهران به زاهدان ارزان قیمت را دارید، با استفاده از این سیستم هر زمان که قیمت بلیط تهران زاهدان ارزان شد، اطلاعیه آن به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

 استفاده از تقویم قیمتی

روش دیگر خرید بلیط هواپیما تهران زاهدان ارزان از فلای تودی استفاده از سیستم تقویم قیمتی است. با استفاده از این سیستم پس از جستجوی پرواز تهران زاهدان در فلای تودی، در بالای صفحه جستجوی پرواز، گزینه‌ای با عنوان تقویم قیمتی نمایان می‌شود. در این تقویم تمامی پروازهای ارزان تهران به زاهدان در حوالی تاریخ انتخابی شما نمایش داده می‌شود و چنانچه برای سفر عجله‌ای نداشته باشید، قادر خواهید بود تا ارزان ترین بلیط هواپیما از تهران به زاهدان را در هر یک از تاریخ‌های پیشنهادی خریداری نمایید.

 امکان رزرو بلیط و هتل زاهدان به صورت همزمان

با خرید بلیط هواپیما تهران زاهدان از فلای‌تودی می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل زاهدان را به صورت آنلاین انجام دهید.

اطلاعات پرواز تهران زاهدان

 فاصله هوایی تهران تا زاهدان: فاصله هوایی تهران تا زاهدان 1122 کیلومتر است.
 مدت زمان پرواز تهران به زاهدان: مدت زمان پرواز تهران زاهدان، 1 ساعت و 40 دقیقه است.
 روزهای پرواز تهران زاهدان: پرواز تهران زاهدان در همه روزهای هفته انجام می‌شود. برنامه پروازی و ساعت پرواز زاهدان به تهران بستگی به برنامه پروازی ایرلاین دارد.

راهنمای مختصر سفر به زاهدان

سفر به زاهدان

زاهدان شهری آرام واقع در جنوب شرقی ایران و مرکز استان سیستان و بلوچستان است. با وجودیکه زاهدان مرکز استان است جمعیت کمی دارد. مردم این شهر بسیار خونگرم و مهمان‌نواز هستند و با گردشگران داخلی و خارجی به گرمی برخورد می‌کنند. خیابان‌های اصلی زاهدان و هوای این شهر بسیار تمیز است و می‌توانید از هوای تمیز این شهر لذت ببرید. اگر از طرفداران پیاده‌روی شبانه هستید، زاهدان مکان بسیار مناسبی برای این کار است.
زاهدان قطب اقتصادی منطقه و مرکز بسیاری از صنایع کوچک و متوسط است. اگرچه اطراف زاهدان مملو از آثار باستانی است، اما این شهر در قرن 20 توسعه پیدا کرد. پیش از اینکه زاهدان به عنوان مرکز اداری استان انتخاب شود، دهکده‌ای کوچک بود و جمعیت بسیار کمی داشت. اما پس از توسعه این شهر جمعیت آن پنج برابر شد و بعد از حمله شوروی سابق به افغانستان بسیاری از مردم افغانستان نیز به این شهر پناه آوردند تا اینکه جمعیت آن را تا سه برابر افزایش دادند.
زاهدان از شمال و از طریق راه زمینی به تهران و مشهد راه پیدا می‌کند. همچنین بندر چابهار در جنوب این شهر آن را به دریای عرب متصل می‌کند. زاهدان از شرق از طریق راه‌آهن به شهر کویته در پاکستان منتهی می‌شود. خط آهنی نیز از زاهدان به کرمان در مرکز ایران منتهی می‌شود. زاهدان از وجود یک فرودگاه نیز بهره می‌برد.
زاهدان در 1494 کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است. این شهر از شمال به شهرستان زابل، از جنوب به شهرستان خاش، از شرق به افغانستان و پاکستان و از غرب به شهرستان فهرج و کویر لوت محدود شده است. همچنین بیشتر مردم این شهر به زبان فارسی و گویش سیستانی و همچنین زبان بلوچی صحبت می‌کنند.

آب و هوای زاهدان

آب و هوای زاهدان در تمامی فصول سال گرم و خشک است. دمای این شهر فقط در طول شب به طور محسوسی کاهش می‌یابد. بارندگی در زاهدان بسیار کم است و در این شهر به ندرت برف می‌بارد. میانگین دمای سالانه هوا در زاهدان 18.2 درجه سانتیگراد و میزان بارش سالانه 105 میلیمتر است. خرداد ماه در زاهدان خشک‌ترین ماه و ماه دی شاهد بیشترین میزان بارندگی است.

جا‌‌های دیدنی زاهدان

زاهدان از جمله شهرهایی است که با وجود قرار گرفتن در استانی پهناور، مهجور و ناشناخته مانده است و به نسبت بسیاری از شهرهای مهم و توریستی ایران، تعداد گردشگر کمتری به این شهر سفر می‌کنند. اما زاهدان با قرار گرفتن در میان کوه‌هایی که از نظر تجاری و نظامی حائز اهمیت هستند، جاذبه های گردشگری طبیعی و تاریخی فراوانی دارد که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد:

  قلعه لادیز
  آبشار لادیز
  روستای لادیز
  مسجد جامع مکی زاهدان
  مسجد زرنج زاهدان
  تالاب هامون
  خانه ابویی
  کاروانسرای نصرت آباد
  مسجد شاه علی زاهدان
  روستای تمین
  آرامگاه هفتاد ملا
  موزه پست و ارتباطات زاهدان
  موزه منطقه‌ای جنوب شرق ایران
  معبد و محله‌ی سیک‌های زاهدان

غذاهای زاهدان

غذاهای لذیذ زاهدان یکی از دلایلی است که گردشگران را جذب خود می کند. با توجه به اقلیم متفاوتی که هر یک از شهرهای سیستان و بلوچستان دارند غذا در هر یک از شهرهای آن به گونه‌ای متفاوت طبخ می‌شود. زاهدان نیز یکی از شهرهایی است که در این استان غذاهای محلی خود را دارد. غذاهای محلی زاهدان که بیشتر بر پایه گوشت طبخ می‌شوند، بسیار لذیذ هستند و یکی از دلایلی است که گردشگران را جذب این شهر می کند. مردم زاهدان در وعده صبحانه با شیر شتر از میهمانان خود پذیرایی می‌کنند و با وجودیکه این شهر نزدیک هند و پاکستان است و مراودات بسیاری با آن‌ها دارد اما تاثیر چندانی از غذاهای پرادویه هندی نگرفته است. از غذاهای محلی زاهدان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  دوغ پای
  تنورچه
  تباهگ
  املت سوزی
  اوجیزک
  کشک زرد
  لنجو
  بت ماش

شیرینی‌های زاهدان

خرما یکی از مواد غذایی است که در رژیم غذایی مردم زاهدان نقش بسزایی دارد و بسیاری از شیرینی‌های این شهر با خرما پخته می‌شوند. از شیرینی‌های زاهدان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  چنگال
  لندو
  کلوچه خرمایی زاهدان

رستوران‌های زاهدان

از بهترین رستوران‌های زاهدان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  چیلی برگر زاهدان
  رستوران ارم زاهدان
  رستوران امید زاهدان
  فست فود سون استار زاهدان
  رستوران ریحان زاهدان
  کافه پلاس زاهدان
  رستوران ولی عصر زاهدان
  رستوران مازیار زاهدان
  کبابی بناب زاهدان

صنایع دستی و سوغاتی زاهدان

  آیینه دوزی
  حصیربافی
  سفالگری
  سبدبافی
  پارچه‌های کتانی
  سرامیک
  ادویه آچار گوشت
  انبه زاهدان
  خرما

مراکز خرید زاهدان

علاوه بر جاذبه‌های گردشگری و طبیعی و غذاهای لذیذ زاهدان یکی دیگر از دلایلی که باعث می‌شود مردم از سراسر شهرهای ایران به زاهدان سفر کنند وجود بازارهای معروف این شهر است. از آنجایی که زاهدان شهری مرزی است مکان مناسبی برای خرید کالاهای خارجی و با کیفیت است. در ادامه تعدادی از محبوب‌ترین و معروف‌ترین بازارها و مراکز خرید زاهدان را به شما معرفی می‌کنیم.

  بازار تاریخی سرپوشیده زاهدان
  بازار رسولی زاهدان
  دوشنبه بازار زاهدان
  بازار مشترک زاهدان
  بازار سلماس زاده زاهدان
  مرکز تجاری هامون
  پاساژ قائم زاهدان
  پاساژ مهستان زاهدان
  پاساژ گلستان زاهدان
  پاساژ لیپار زاهدان
  بازار حافظ زاهدان
  بازار بزرگ موبایل زاهدان
  پاساژ احمد زاهدان

همین حالا بلیط پرواز به زاهدان را از فلای‌تودی خریداری کنید و هرچه زودتر چمدان های خود را برای‌ سفر به زاهدان ببندید.

سوالات متداول خرید بلیط هواپیما تهران زاهدان

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.