بلیط پرواز های آبادان

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
پرواز به Abadan-City

سفر به آبادان

شهر آبادان در جنوب غربی ایران و در استان خوزستان قرار دارد و پس از اهواز مهمترین شهر خوزستان است. این شهر نفت خیز محل استقرار یکی از بزرگ‌ترین پالایشگاه‌های نفت جهان است. این شهر زمانی مدرن‌ترین شهر ایران و خاورمیانه محسوب می‌شد. در حال حاضر آبادان از لحاظ موقعیت تجاری و توریستی بسیار حائز اهمیت است، از این رو آبادان یکی از اصلی‌ترین مقاصد گردشگری جنوب ایران، فرودگاه آبادان یکی از پرترددترین فرودگاه های کشور و بلیط هواپیما آبادان به خصوص خرید بلیط هواپیما تهران آبادان از جمله محبوب‌ترین و پرفروش ترین بلیط هواپیما در پروازهای داخلی به شمار می‌روند. به دلیل اینکه در فصول و مناسبت‌های خاصی از سال بلیط هواپیما آبادان به سختی یافت می‌شود بهترین راه، خرید اینترنتی بلیط هواپیما آبادان است.

بهترین زمان سفر به آبادان

آبادان دارای آب و هوایی نیمه بیابانی است. تابستان‌های آن خشک و بسیار داغ است، به طوریکه دمای هوا در بیشتر روزهای تابستان بالای 45 درجه سانتیگراد است. آبادان یکی از گرمترین مناطق پرجمعیت جهان است، به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به آبادان از نظر آب و هوا فصل پاییز و زمستان است. اما اگر از آن دسته افرادی هستید که دوست دارید در زمان‌های خلوت سال سفر کنید، فصل تابستان برای سفر به آبادان مناسب است و در این فصل می‌توانید ارزانترین بلیط هواپیما آبادان را نیز خریداری نمایید.

  برای خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما آبادان به موارد زیر توجه کنید:

قیمت بلیط هواپیما آبادان با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. معمولا بهترین زمان خرید بلیط هواپیما آبادان فصل پاییز و زمستان است.
• سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت هواپیما آبادان را خریداری نمایید، چون قیمت بلیط هواپیما تهران آبادان رفت و برگشت از قیمت دو بلیط یکطرفه آبادان ارزان‌تر خواهد شد.

خرید بلیط هواپیما تهران آبادان

خرید بلیط هواپیما تهران به آبادان محبوب‌ترین بلیط هواپیما به آبادان در میان مسافران است. برای رزرو بلیط پرواز تهران به آبادان و یا رزرو بلیط هواپیما آبادان تهران در فلای تودی کافی است پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و...)، نتایج حاصل را در تاریخ منتخب خود مشاهده نمایید. در بخش انتخاب نوع سفر چنانچه قصد خرید بلیط رفت و برگشت تهران آبادان را داشته باشید با انتخاب گزینه بلیط هواپیما تهران آبادان رفت و برگشت می‌توانید پروازهای تهران آبادان را در مسیر رفت و برگشت خریداری نمایید. در صفحه نتایج جستجو لیست قیمت بلیط هواپیما تهران به آبادان برایتان به نمایش درمی‌آید. با اعمال فیلتر مناسب قادر خواهید بود به پرواز لحظه آخری تهران آبادان، پرواز چارتر تهران آبادان و در نهایت به بهترین قیمت بلیط هواپیما تهران آبادان و بلیط ارزان هواپیما تهران آبادان دست یابید.
همچنین با استفاده از سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها، هر گونه تغییر قیمت روز بليط هواپيما تهران آبادان به اطلاع شما خواهد رسید و در نتیجه می‌توانید پرواز ارزان تهران آبادان را خریداری نمایید. اما برای خرید ارزانترین بلیط هواپیما تهران آبادان کافی است از گزینه تقویم قیمتی استفاده نمایید. با مشاهده تقویم قیمتی تمامی پروازهای تهران آبادان بر اساس قیمت دسته بندی شده‌اند که بر این اساس بهترین قیمت بلیط هواپیما از تهران به آبادان در حوالی تاریخ انتخابی شما به نمایش درمی‌آید. در نتیجه برای خرید بلیط تهران آبادان هواپیما ارزان می‌توانید از این قابلیت بهره ببرید.
در حال حاضر هواپیمایی ایران ایر، هواپیمایی ایران ایر تور، هواپیمایی آسمان، هواپیمایی کیش ایر، هواپیمایی کارون (نفت)، هواپیمایی وارش، هواپیمایی آبادان ایر و هواپیمایی زاگرس در مسیر تهران آبادان مشغول فعالیت هستند. از دیگر پروازهایی که به مقصد آبادان انجام می‌شوند می‌توان به پروازهای زیر اشاره کرد :

  پرواز مشهد آبادان ایران ایر تور
  پرواز مشهد آبادان آسمان
  پرواز مشهد آبادان آتا
  پرواز مشهد آبادان زاگرس
  پرواز اصفهان آبادان ایران ایر
  پرواز اصفهان آبادان آسمان
  پرواز شیراز آبادان ایران ایر
  پرواز شیراز آبادان آسمان

همچنین مسافران می توانند بلیط پرواز آبادان تهران هواپیمایی ایران ایر، بلیط پرواز آبادان تهران هواپیمایی ایران ایر تور، بلیط پرواز آبادان تهران هواپیمایی آسمان، بلیط پرواز آبادان تهران هواپیمایی آبادان ایر، بلیط پرواز آبادان تهران هواپیمایی کیش ایر، بلیط پرواز آبادان تهران هواپیمایی کارون (نفت)، بلیط پرواز آبادان تهران هواپیمایی وارش و بلیط پرواز آبادان تهران هواپیمایی زاگرس را از طریق سایت فلای تودی با ارزان‌ترین قیمت خریداری نمایند.

اطلاعات پروازی مفید قبل از خرید بلیط هواپیما تهران آبادان

  فاصله هوایی تهران تا آبادان

مسیر هوایی تهران آبادان 656 کیلومتر است.

  مدت زمان پرواز تهران آبادان و بالعکس

طول مدت پرواز تهران آبادان به طور متوسط 1 ساعت و 20 دقیقه است.

  روزهای پرواز تهران آبادان

پروازهای تهران آبادان تمامی روزهای هفته انجام می‌شود.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما آبادان در فلای تودی

  جستجوی بلیط هواپیما آبادان

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما آبادان، کافی است ابتدا از برنامه پروازهای آبادان اطمینان حاصل نمایید. برای این کار در قسمت پرواز داخلی، نوع بلیط (بلیط هواپیما یکطرفه آبادان یا بلیط هواپیما آبادان رفت و برگشت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز آبادان برای شما به نمایش درمی‌آید.

  رزرو بلیط هواپیما آبادان

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست قیمت پروازهای آبادان از ارزانترین بلیط هواپیما آبادان نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، کلاس پروازی و قیمت بلیط آبادان را مشاهده نمایید. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز موردنظر، به گام بعدی، یعنی ثبت مسافران منتقل می‌شوید.

فرودگاه‌ های آبادان

در زمان رزرو و خرید بلیط هواپیما آبادان از فلای تودی، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است می‌توانید آن را از لیست فرودگاه های آبادان که در بخش فیلترها نمایش داده می شود انتخاب نمایید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. فرودگاههای آبادان عبارتند از :

  فرودگاه آبادان (ABD)

  بلیط ارزان هواپیما آبادان

برای خرید بلیط ارزان هواپیما آبادان، کافی است به سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها و یا تقویم قیمتی صفحه نتایج جستجو دسترسی داشته باشید. در این صورت قادر خواهید بود ارزانترین بلیط هواپیما آبادان را از سایت فلای تودی خریداری نمایید.

  بلیط چارتر آبادان

در میان پروازهای چارتر آبادان، بلیط چارتر تهران آبادان یکی از محبوب‌ترین پروازها به شمار می‌رود. برای خرید بلیط چارتر تهران ابادان در مسیر رفت و یا خرید بلیط چارتر آبادان تهران در مسیر برگشت کافی است پروازهای آبادان را به صورت رفت و برگشت در فلای تودی جستجو نمایید. چنانچه بلیط هواپیما از تهران به آبادان چارتر و یا بلیط هواپیما آبادان تهران چارتر موجود باشد برچسب چارتر در کنار نتایج پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در بخش فیلترهای جستجو با اعمال گزینه پرواز چارتر آبادان، می‌توانید به پرواز چارتر تهران آبادان و پرواز چارتر آبادان تهران دسترسی پیدا کنید و با مقایسه نرخ بلیط ها، اقدام به خرید بلیط ارزان چارتر تهران آبادان نمایید.

  بلیط لحظه آخری آبادان

در صفحه نتایج جستجو پرواز تهران آبادان اگر بلیط تهران آبادان لحظه آخری موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای تهران آبادان به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط هواپیما تهران آبادان ارزان با قیمت بلیط سیستمی آبادان خرید خود را انجام دهید، چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری آبادان دسترسی داشته باشید، کافی است که از قسمت فیلترهای جستجو فلای تودی استفاده نمایید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری آبادان خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری تهران آبادان را برای شما میسر می‌سازد.

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما آبادان در در فلای تودی

  خرید بلیط هواپیما آبادان ارزان قیمت

با تهیه بلیط هواپیما آبادان از سایت فلای‌تودی ارزانترین قیمت بلیط پرواز آبادان از آن شما خواهد شد. قیمت بلیط هواپیما آبادان به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به آبادان به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود.

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید پرواز تهران آبادان از فلای‌تودی شما به تمامی ایرلاین های ارائه دهنده بلیط آبادان دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط هواپیما آبادان را حتما از هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین ارائه دهنده بلیط آبادان در قسمت فیلترها، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب نمائید.

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای ‌تودی، نرخ بلیط هواپیما آبادان را می‌توانید به صورت لحظه‌ای و آنلاین مشاهده نموده و همواره بهترین بلیط هواپیما آبادان را رزرو نمایید.

  استرداد آنلاین بلیط هواپیما

یکی از قابلیت‌های سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای تودی امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما داخلی است. بنابراین چنانچه پس از خرید اینترنتی بلیط هواپیما آبادان از فلای تودی بنا به هر دلیلی مایل به کنسل کردن بلیط خود بودید، تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما در فلای تودی خواهید بود. پس از کنسلی بلیط در فلای تودی، مبلغ بلیط هواپیما با کسر درصد کنسلی بلیط به حساب شما بازخواهد گشت.

راهنمای مختصر سفر به آبادان

جاهای دیدنی آبادان

  سینما رکس
  بازار ماهی فروشان
  رودخانه بهمن‌شیر و اروندرود
  قدمگاه امام رضا (ع)
  نخلستان‌های آبادان
  مسجد رنگونی‌ها
  سینما نفت آبادان
  کلیسای سورکارپت

غذاهای آبادان

  کبه عربی
  سمبوسه
  دال عدس
  پاکوره
  خورشت بامیه
  شیربرنج و زردک
  برونی
  قلیه تخم مرغ
  قلیه ماهی
  فلافل آبادانی
  امگشت
  پاکوره
  ماهی صبور

شیرینی‌های آبادان

  کلوچه و نان‌های خرمایی
  حلوا خرمایی
  حلوا ارده
  حلوا کنجدی
  انواع خرما

رستوران‌های آبادان

  فلافل کنجدی امیری
  کافه رستوران فانوس
  رستوران سنتی آبشار
  فلافل سرای اکبر برزیلی
  رستوران ته دیگ
  کافه گالری بوکاف
  کافه مرداد

صنایع دستی و سوغاتی آبادان

  حصیربافی
  انواع خرما
  ادویه جات
  جاروهایی از جنس برگ درخت خرما
  خورجین خرما
  قفس یا تور ماهیگیری
  فروند (بالابر درخت خرما)
  زیرانداز حصیری

مراکز خرید آبادان

  بازار ته لنجی‌ها
  بازار مرکزی
  مجتمع تجاری و تفریحی کادوس
  بازار کویتی‌ها
  کنزالمال (بازار الوند)
  بازار احمد آباد
  بازار ماهی فروشان
  بازار امیری

همین حالا بلیط پرواز به شهر آبادان را از فلای‌تودی خریداری کنید و هرچه زودتر چمدان های خود را برای‌ سفر به آبادان ببندید.

سوالات متداول خرید بلیط هواپیما تهران آبادان

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.