بلیط پرواز های بغداد

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
پرواز به Baghdad

بلیط هواپیما تهران بغداد

بغداد پایتخت عراق، یکی از شهرهای تاریخی مهم در آسیاست. این شهر با داشتن جاذبه‌هایی چون طاق کسری، آرامگاه خواجه نصیرالدین طوسی، مساجد و مدرسه های قدیمی و بسیاری جاذبه‌های دیگر، از مقاصد گردشگری محبوب نزد گردشگران است. اگر قصد سفر به سرزمین بغداد را دارید، بلیط بغداد را می‌توانید با قیمت مناسب از فلای تودی تهیه کنید. با خرید بلیط هواپیما از فلای تودی، از مزایای آن بهره‌مند شوید. از جمله پشتیبانی 24 ساعته و خرید بلیط ارزان؛ با جستجوی بلیط هواپیما تهران بغداد و بلیط بغداد تهران در همین صفحه، به لیست پروازها دسترسی پیدا کنید.

خرید بلیط تهران بغداد

برای رزرو و خرید بلیط هواپیما تهران بغداد، پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و...) در فلای‌تودی، نتایج حاصل را در تاریخ منتخب خود مشاهده می‌کنید و با اعمال فیلترینگ مناسب و مورد نظر خود، نتایج را کوتاه می‌کنید.
در حال حاضر هواپیمایی کیش ایر در مسیر تهران بغداد مشغول فعالیت است. از دیگر پروازهایی که به مقصد بغداد انجام می‌شوند می‌توان به پروازهای زیر اشاره کرد :

بلیط بغداد تهران

به همین شیوه می‌توانید بلیط هواپیما بغداد به تهران را نیز در فلای تودی خریداری کنید. قیمت بلیط هواپیما بغداد تهران نیز وابسته به زمان سفر و نوع بلیط است. شما می‌توانید به کمک فیلترهای جستجو در فلای تودی بلیط چارتر و لحظه آخری بغداد به تهران را خریداری کنید. پرواز بغداد به تهران ماهان همچنین بلیط بغداد به تهران هواپیمایی زاگرس از ارزانترین بلیط ها در این مسیر هستند. 

راهنمای خرید اینترنتی بلیط بغداد در فلای تودی

  جستجوی بلیط هواپیما بغداد

ابتدا از برنامه پروازهای بغداد اطمینان حاصل کنید، برای این کار در قسمت پرواز خارجی، نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز بغداد برای شما نمایش داده می‌شود.

بطور مثال اگر قصد خرید بلیط پرواز تهران بغداد را دارید، کافیست سه ‌حرف اول " تهران " یا " Tehran " را به عنوان مبداء و سه حرف اول " بغداد " یا " Baghdad " را به عنوان مقصد در بخش جستجوی پرواز، تایپ و نام شهر را از لیست پیشنهادی انتخاب کنید. سپس تاریخ سفر خود را به شمسی یا میلادی درج نمایید. در نهایت با انتخاب دکمه جستجوی پرواز، برنامه پرواز تهران بغداد و پرواز بغداد تهران برای شما نمایش داده می شود.

  رزرو بلیط پرواز تهران بغداد

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست بلیط‌ها به صورت صعودی از ارزانترین پرواز نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، تعداد توقف (ها)، مدت زمان توقف (ها)، کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده نمایید؛ همچنین در قسمت " جزئیات بیشتر این پرواز " اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز ، به گام بعدی یعنی ثبت مسافران منتقل می‌شوید.

  فرودگاه‌های بغداد

در زمان رزرو و خرید بلیط تهران بغداد رفت و برگشت از فلای تودی ، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است می‌توانید آن را از لیست فرودگاه‌های بغداد که در بخش فیلترها نمایش داده می شود انتخاب کنید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. فرودگاه‌های بغداد عبارتند از :

  فرودگاه بین المللی بغداد

قیمت بلیط هواپیما تهران بغداد

برای آگاهی از نرخ بلیط تهران به بغداد و بلیط بغداد تهران می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کنید. فلای تودی با استفاده از سیستم مقایسه قیمت‌ها شما را در خرید بلیط ارزان یاری می‌کند.
  برای خرید بلیط هواپیما تهران بغداد و بلیط هواپیما بغداد به تهران ارزان به موارد زیر توجه کنید:
•    قیمت بلیط تهران به بغداد با توجه به مناسبت های مذهبی متغیر است. معمولا بهترین و ارزانترین بلیط تهران به بغداد را می‌توانید در زمان‌هایی غیر از مناسبت‌هایی چون محرم و صفر و ولادت و شهادت امام علی (ع) خریداری نمایید.
•    سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت هواپیما بغداد را خریداری نمایید، چون قیمت بلیط هواپیما تهران بغداد رفت و برگشت از قیمت دو بلیط یکطرفه ارزان‌تر خواهد شد.

بلیط ارزان بغداد

دیگر لازم نیست نگران قیمت بلیط پرواز خارجی باشید فقط کافیست اطلاعات لازم را براساس فیلترینگ موجود مشخص نمایید تا پیشنهاد لحظه‌ای ایرلاین‌های همکار فلای‌تودی را مشاهده کنید.

 بلیط چارتر بغداد

در میان پروازهای چارتر بغداد، بلیط چارتر تهران بغداد یکی از پرترددترین پروازها به شمار می‌رود. برای خرید بلیط چارتر تهران بغداد در مسیر رفت و یا در مسیر برگشت کافی است پروازهای بغداد را به صورت رفت و برگشت در فلای تودی جستجو نمایید. چنانچه بلیط تهران بغداد چارتر و یا بلیط بغداد تهران چارتر موجود باشد برچسب چارتر در کنار نتایج پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در بخش فیلترینگ با اعمال گزینه پروازهای چارتر بغداد، می‌توانید به بلیط چارتر تهران به بغداد و پرواز بغداد تهران چارتر دسترسی پیدا کنید و با مقایسه نرخ بلیط ها، اقدام به خرید ارزان ترین قیمت بلیط چارتر بغداد نمایید.

بلیط لحظه آخری بغداد

در پرواز لحظه آخری بغداد همان صندلی و شرایط پروازی بلیط‌ سیستمی بغداد در اختیار شما قرار خواهد گرفت، با این تفاوت که برای خرید بلیط لحظه آخری بغداد هزینه بسیار کمتری پرداخت خواهید کرد. شرایط خرید بلیط لحظه آخری بغداد نیز همانند بلیط سیستمی بغداد است. به طور مثال اگر قصد خرید بلیط ارزان لحظه آخری تهران به بغداد را دارید کافی است که جستجوی خود را برای خرید بلیط تهران بغداد انجام دهید. در صفحه نتایج جستجو فلای تودی اگر بلیط لحظه آخری تهران بغداد موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای تهران بغداد به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری بغداد با قیمت بلیط سیستمی بغداد خرید خود را انجام دهید. چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری بغداد دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ فلای تودی استفاده کنید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری بغداد خرید خود را به راحتی انجام دهید. 

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما بغداد در فلای تودی

  امکان خرید خدمات به همراه بلیط

با خرید بلیط از فلای‌تودی می توانید خدمات دیگری همچون ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه و ... را با تخفیف ویژه‌ای خریداری نمایید.

  بلیط ارزان هواپیما بغداد

با خرید بلیط هواپیما از سایت فلای‌تودی ارزانترین قیمت بلیط پرواز بغداد از آن شما خواهد شد. قیمت بلیط هواپیما بغداد به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود.

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید بلیط هواپیما خارجی از فلای‌تودی شما به متنوع‌ترین و معتبرترین ایرلاین‌های دنیا که بالغ بر ۹۰۰ ایرلاین است دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط تهران بغداد و بلیط بغداد تهران را حتما از شرکت هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب کنید.

  امکان رزرو بلیط و هتل بغداد به صورت همزمان

با خرید بلیط بغداد از فلای‌تودی می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل بغداد را با پرداخت ریالی به صورت آنلاین انجام دهید.

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در فلای‌تودی به صورت لحظه‌ای و آنلاین می‌توانید پروازهای موجود در مسیر بغداد را مشاهده و رزرو نمایید و همواره بهترین قیمت بلیط بغداد با ایرلاین مدنظر را داشته باشید.

سفر به بغداد

بغداد بزرگ‌ترین شهر و پایتخت کشور عراق است. بغداد تاریخی طولانی و غنی دارد و زمانی این شهر مرکز فرهنگی و آموزشیِ عصر خود بوده است. بغداد در کنار رود دجله واقع شده ویکی از شهرهای تاریخی خاورمیانه محسوب می‌شود. شهرت بغداد از زمان خلافت عباسیان در این شهر اغاز شد و به نمادی برای سرزمین‌های اسلامی تبدیل گشت. در سفر به بغداد می‌توانید از جاذبه‌های گردشگری این شهر مانند مدائن عراق، حرم کاظمین، باغ وحش بغداد، کلیسای لاتین بغداد، کلیسای ارتدکس ارامنه، کاخ فاو و موزه ملی عراق دیدن کنید.

همین حالا بلیط پرواز به بغداد و پرواز تهران بغداد را از فلای‌تودی خریداری کنید و هرچه زودتر چمدان های خود را برای‌ سفر به بغداد ببندید.

سوالات متداول خرید بلیط هواپیما تهران بغداد

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.