پیگیری خرید
آخرین وضعیت رزرو خود را ببینید
سفر کارت
ویژه
خدمات رفاهی سازمان خود را ارتقا دهید
درخواست پشتیبانی
راهنمای سفر شما هستیم

مسیرهای پرتردد قطار

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال

سفر با قطار یک روش امن و ارزان برای سفر است و خرید بلیط قطار انتخابی هوشمندانه برای یک سفر مقرون به صرفه به شمار می‌رود. فلای‌تودی به عنوان مرجعی مطمئن برای رزرو اینترنتی بلیط قطار به شما کمک می‌کند تا در زمانی کوتاه بلیط خود را با ارزانترین قیمت تهیه کنید. کاربران فلای‌تودی می‌توانند با جستجوی ساده، به لیست تمام قطارهای موجود در مسیر مورد نظر خود دسترسی داشته باشند و در زمانی کوتاه رزرو بلیط قطار را انجام دهند.

قیمت بلیط قطار

با توجه به مسیر، شرکت مسافربری ریلی و نوع قطاری که انتخاب می‌کنید، قیمت بلیط قطار متغیر است. همچنین اگر تصمیم به حمل خودرو با قطار داشته باشید، باید مبلغ بیشتری نیز پرداخت کنید. اگر به دنبال سفری مقرون به صرفه هستید، می‌توانید برای یافتن بلیط ارزان‌ قطار به وب‌سایت یا اپلیکیشن فلای‌تودی مراجعه کرده، مبدا، مقصد، تاریخ سفر و تعداد مسافران را مشخص و سپس قیمت انواع بلیط‌ قطار را مشاهده و مقایسه کنید. فیلترهای جستجو نیز به شما کمک می کند تا به راحتی بلیط قطار ارزان را جستجو کرده و خریداری کنید.

فلای‌تودی؛ سامانه جامع خرید بلیط قطار

بسیاری از افراد هنگام تصمیم‌گیری برای حمل‌ونقل در سفر به سراغ گزینه خرید آنلاین بلیط قطار می‌روند. فلای‌تودی به عنوان سایت فروش بلیط قطار امکان انتخاب و رزرو آنلاین بلیط را به راحتی در وبسایت و اپلیکیشن خود در اختیار کاربران قرار داده است. مزایای خرید اینترنتی بلیط قطار در فلای‌تودی عبارتند از:

  • دسترسی به ظرفیت بلیط قطار تمام شرکت‌های مسافربری ریلی

  • امکان مقایسه قیمت بلیط قطار

  • رزرو بلیط قطار فوری با ارزانترین قیمت

  • پشتیبانی 24 ساعته

خرید اینترنتی بلیط قطار شرکت های ریلی ایران

در حال حاضر، شرکت‌های ریلی متعددی در مسیرهای داخلی ایران فعال هستند که هرکدام با توجه به نوع خدمات، امکانات و کلاس قطار، قیمت‌های متفاوتی ارائه می‌دهند. این تنوع قیمت، امکان رزرو ارزان ‌ترین بلیط قطار را برای مسافران آسان‌تر کرده است. فلای‌تودی با ارائه امکان خرید بلیط قطار از شرکت‌های ریلی معتبر مانند رجا، فدک، مهتاب سیر جم، نورالرضا، جوپار و بن ریل، انتخاب وسیع و متنوعی را برای شما فراهم کرده است.

رزرو بلیط قطار در فلای‌تودی

رزرو اینترنتی بلیط قطار در سایت و اپلیکیشن فلای‌تودی به راحتی امکانپذیر است. ابتدا گزینه بلیط قطار را انتخاب کرده و اطلاعات موردنیاز مانند مبدا، مقصد، تاریخ سفر و تعداد مسافران را وارد کنید. اگر قصد تهیه بلیط قطار رفت و برگشت را دارید، گزینه مربوطه را فعال و تاریخ برگشت خود را هم روی تقویم مشخص کنید. در این مرحله امکان انتخاب کوپه قطار نیز از میان سه گزینه مسافران عادی، ویژه خواهران و ویژه برادران وجود دارد.

در ادامه با انتخاب گزینه جستجو، در کوتاه‌ترین زمان ممکن، لیست کاملی از تمامی قطارهای موجود به مقصد شما، از ارزانترین قیمت، به نمایش درمی‌آید. در این صفحه به اطلاعات بیشتری از قطارهای دارای ظرفیت، هزینه رزرو، اطلاعات و نوع کلاس قطار، ساعت حرکت و رسیدن، شرکت ارائه‌دهنده و ... دسترسی خواهید داشت. برای انتخاب بهتر می‌توانید این موارد را با یکدیگر مقایسه کرده و رزرو اینترنتی بلیط قطار را متناسب با شرایط خود انجام دهید.

نکات مهم برای خرید بلیط های قطار

انتخاب یک سایت معتبر، مطمئن و جامع برای خرید آنلاین بلیط قطار که دسترسی شما را به تمام مسیرهای ریلی فراهم کند، از مهمترین نکاتی است که هر مسافر باید به آن دقت کند. فلای‌تودی یکی از بهترین سایت های فروش بلیط قطار فوری در ایران محسوب می‌شود. علاوه ‌بر انتخاب یک مرجع معتبر، برخی از مهمترین نکات خرید اینترنتی بلیط قطار عبارتند‌‌ از:

اطلاع از پیش فروش بلیط قطار

اگر قصد سفر در زمان‌های شلوغ و پرتردد سال به ویژه در ایام نوروز را دارید، تهیه بلیط قطار خود را به دقایق آخر موکول نکنید و از چند هفته قبل، رزروتان را نهایی کنید تا نگرانی بابت پر شدن ظرفیت قطار نداشته باشید. از آنجایی که امکان تغییر تاریخ بلیط بعد از انجام رزرو وجود ندارد، قبل از اقدام به خرید از زمان سفر خود مطمئن شوید.

فلای‌تودی به عنوان سایت فروش بلیط تمامی اخبار مرتبط با پیش فروش بلیط‌ قطار را از طریق سایت، اپلیکیشن و شبکه‌های اجتماعی خود در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

خرید بلیط قطار کوپه دربست

اگر به صورت گروهی یا خانوادگی سفر می‌کنید، می‌توانید با خرید بلیط قطار کوپه دربست سفری آسوده‌تر داشته باشید. کوپه‌های قطار، چهار نفره و شش نفره هستند و با رزرو کوپه دربست قطار می‌توانید با خیال راحت سفر کنید. برای تهیه بلیط قطار به صورت کوپه دربست کافی است هنگام جستجو و رزرو بلیط قطار گزینه «کوپه دربست می‌خواهم» را انتخاب کنید. پس از وارد کردن مشخصات مسافران و پرداخت هزینه، بلیط شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن صادر می‌شود.

انتخاب انواع کوپه ها در زمان رزرو بلیط قطار

قطارهای مسافری به دو دسته قطارهای سالنی و قطارهای کوپه‌ای تقسیم می‌شوند. کوپه‌های قطار شامل کوپه‌های شش نفره و چهار نفره هستند که هنگام انتخاب و خرید اینترنتی بلیط قطار، ظرفیت آنها مشخص است. توجه داشته باشید که قطارهای شش تخته قیمت مناسب‌تری نسبت به چهار تخته دارند.

یکی از مهمترین نکاتی که هنگام رزرو بلیط قطار فلای‌تودی باید به آن دقت کرد، تقسیم‌بندی نوع قطارها بر اساس مسافران است. در این قسمت، مسافر می‌تواند از بین گزینه‌های کوپه ویژه خواهران، ویژه برادران و ویژه مسافران عادی (بدون تفکیک جنسیت) گزینه موردنظر خود را انتخاب کند.

راهنمای حمل خودرو با قطار

در حال حاضر واگن‌های حمل خودرو با قطار از طریق شرکت‌های ریلی در مسیرهای مختلف در دسترس قرار دارند. اگر قصد حمل خودرو با قطار را دارید، به راحتی می‌توانید در صفحه رزرو بلیط قطار فلای‌تودی پس از ورود مبدا، مقصد و تاریخ، گزینه «حمل خودرو می‌خواهم» را انتخاب کنید. با ورود اطلاعات دقیق مانند نوع خودرو، مالک، پلاک، شماره تماس و موارد دیگر می‌توانید رزرو خود را انجام دهید.

توجه داشته باشید که بلیط صادر شده قابل ویرایش نیست، بنابراین هنگام ورود اطلاعات دقت کافی داشته باشید. در صورت ثبت اطلاعات غلط باید با استرداد آنلاین بلیط قطار، دوباره برای خرید اقدام کنید. تمام اطلاعات موردنیاز خرید بلیط حمل خودرو با قطار روی برگه بلیط شما ثبت خواهد شد.

خرید ارزان بلیط قطار در فلای‌تودی

قیمت فروش بلیط قطار در مسیرهای مختلف داخلی با توجه به مقصد انتخابی، نوع قطار، شرکت‌های مسافربری قطار، کلاس و درجه قطار و ... متفاوت است. برای خرید ارزان بلیط قطار به یک سایت جامع فروش بلیط قطار که تمامی مقاصد و شرکت‌های حمل‌و‌نقل ریلی را پوشش می‌دهد، مراجعه کنید. فلای‌تودی با ابزارهای تقویم قیمتی و نمودار قیمتی به شما کمک می‌کند تا ارزان ترین بلیط قطار را رزرو کنید.

تقویم قیمتی؛ ابزاری برای جستجوی آسان بلیط

تقویم قیمتی یکی از بهترین ابزارهای فلای‌تودی است که با استفاده از آن به راحتی می‌توانید ارزان ترین بلیط قطار را پیدا کنید. پس از اینکه بلیط خود را در سایت فلای‌تودی جستجو کردید، در قسمت بالای صفحه تقویم قیمتی به نمایش درمی‌آید که تمامی بلیط های ارزان قطار در حوالی تاریخ انتخابی شما را نشان می‌دهد. به این ترتیب، با کمی جابه‌جایی در تاریخ سفر خود، می‌توانید ارزان ترین بلیط قطار را خریداری کنید.

نمودار قیمتی؛ ابزاری برای مشاهده تغییرات قیمت بلیط

نمودار قیمتی، یکی دیگر از ابزارهای کاربردی فلای‌تودی است که امکان مقایسه قیمت بلیط قطار در روزهای مختلف هفته را فراهم می‌کند. نمودار قیمتی فلای‌تودی که در بالای صفحه جستجوی بلیط قرار دارد، کمترین، بیشترین و متوسط قیمت بلیط قطار را در حوالی تاریخ انتخابی نمایش می‌دهد.

اطلاع‌رسانی آخرین قیمت‌‌ ها و تخفیف های بلیط قطار

یکی از امکاناتی که فلای‌تودی در اختیار کاربران خود قرار داده، سیستم «اطلاع‌رسانی از آخرین تغییرات قیمت بلیط قطار» است. هنگام خرید اینترنتی بلیط قطار در سایت یا اپلیکیشن فلای‌تودی، در سمت راست صفحه نتایج جستجو، گزینه «اطلاع‌رسانی قیمت‌ها» را مشاهده خواهید کرد. با فعال کردن این گزینه آخرین تغییرات قیمت بلیط قطار از طریق ایمیل، پیامک یا هر دو (به انتخاب شما) برایتان ارسال خواهد شد.

برای خرید بلیط قطار تخفیف دار می‌توانید از اپلیکیشن فلای‌تودی استفاده کنید. با هر بار خرید خدمات سفر در اپ ، امتیاز دو برابری باشگاه مشتریان به حساب کاربری شما واریز می‌شود و به این ترتیب در سفرهای بعدی می‌توانید از کد تخفیف خرید بلیط فلای‌تودی بهره‌مند شوید.

سوالات متداول

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.