not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال

خرید بلیط قطار اصفهان

از بین شهرهای توریستی ایران که نزد گردشگران داخلی و خارجی شهرت زیادی دارد، اصفهان یکی از زیباترین آن‌ها است. تعداد زیادی از بهترین جاذبه های دیدنی ایران در این شهر قرار گرفته است و به همین دلیل هم مسافران زیادی از اقصی نقاط ایران و جهان به این شهر تاریخی زیبا سفر می‌کنند. یکی از محبوب‌ترین روش‌های سفر برای بسیاری از مسافران، خرید بلیط قطار اصفهان است. سفر با قطار علاوه بر مقرون‌به‌صرفه بودن، بسیار امن و راحت است و به همین دلیل هم قطار گزینه شماره یک بسیاری از گردشگران است. در سایت فلای تودی، با چند کلیک و در عرض کمتر از 5 دقیقه می‌توانید بلیط قطار اصفهان را تهیه کنید و سفر راحت و خاطره‌انگیزی را برای خود رقم بزنید. فروش بلیط قطار در سایت فلای تودی به صورت صددرصد آنلاین و با پشتیبانی 24 ساعته انجام می‌شود. 

بلیط قطار اصفهان

پرترددترین مسیرهای ریلی به مقصد اصفهان

خوشبختانه از شهرهای زیادی به اصفهان قطار وجود دارد. بنابراین، اگر از آن دست مسافرانی هستید که سفر امن و اقتصادی با قطار را به سایر روش‌های سفر ترجیح می‌دهند، برای سفر به اصفهان با مشکل خاصی مواجه نخواهید بود. در زیر، مهم‌ترین مسیرهای ریلی به مقصد اصفهان انجام ارائه شده است:

قطار قم اصفهان

قطار شیراز اصفهان

قطار تبریز اصفهان

قطار خرمشهر اصفهان

راهنمای رزرو بلیط قطار اصفهان در فلای تودی

فقط با چند کلیک می‌توانید بلیط اینترنتی قطار اصفهان را برای تاریخ موردنظر خود در سایت فلای تودی جستجو کرده و با بهترین قیمت خریداری کنید.

جستجوی بلیط قطار اصفهان

در فرم جستجوی بلیط قطار، مبدا، مقصد، تاریخ رفت و تاریخ برگشت (در صورتی که قصد خرید بلیط رفت و برگشت قطار را دارید)، تعداد مسافر را مشخص کرده و همچنین یکی از گزینه‌های مسافر عادی، ویژه برادران یا ویژه خواهران را انتخاب کنید. 
در صورتی که قصد خرید بلیط کوپه دربست را دارید، گزینه "کوپه دربست میخواهم" و در صورتی که به دنبال امکان حمل خودرو با قطار هستید، گزینه "حمل خودرو می خواهم" را انتخاب کرده و روی گزینه جستجو کلیک کنید. در کمتر از چند ثانیه تمام بلیط های قطار اصفهان که در تاریخ انتخابی شما در دسترس هستند، نمایش داده می‌شود.

رزرو بلیط قطار اصفهان

نتایج بلیط قطار به ترتیب از ارزانترین بلیط نمایش داده خواهد شد. شما می‌توانید اطلاعات کامل آن شامل نوع قطار، شرکت ریلی، ساعت حرکت و ساعت ورود، ایستگاه‌ها و قوانین استرداد را مشاهده کرده و بلیط موردنظر خود را انتخاب کنید.

خرید بلیط قطار اصفهان

پس از انتخاب بلیط موردنظر خود، وارد مرحله خرید بلیط قطار می‌شوید. ابتدا باید اطلاعات مسافران را ثبت کنید و در نهایت پرداخت هزینه بلیط را انجام دهید. با نهایی شدن مراحل خرید، بلیط قطار اصفهان به آدرس ایمیلی که ثبت کرده‌اید، ارسال خواهد شد.

انواع بلیط قطار اصفهان

قطارهایی که مسافران را در مسیر ریلی اصفهان جابه‌جا می‌کنند، عموما 5 و 4 ستاره هستند و خدمات رفاهی مناسبی را در طول سفر در اختیار مسافران قرار می‌دهند. از این رو، تجربه سفر بی‌دغدغه و ارزان به اصفهان با قطار به‌راحتی برای شما فراهم خواهد بود. در ادامه، انواع بلیط قطارهای اصفهان که امکان خرید آن‌ها در سایت فلای تودی وجود دارد، معرفی شده‌اند:

بلیط قطار استان اصفهان کوپه دربست

قطارهای مسافربری که در مسیر اصفهان رفت‌‍وآمد می‌کنند، به صورت کوپه‌های 4 و 6 نفره هستند. این کوپه‌ها با توجه به درجه قطار متفاوت است و اغلب آن‌ها تختخواب‌شو هستند. بسیاری از مسافران برای راحتی و حریم خصوصی بیشتر ترجیح می‌دهند حین سفر در کوپه‌های اختصاصی حضور داشته باشند. این مسافران باید در زمان خرید بلیط قطار اصفهان حتما گزینه «کوپه دربست می‌خواهم» را انتخاب کنند. 

بلیط قطار اصفهان رفت و برگشت

تمامی بلیط‌های قطار اصفهان به صورت رفت و برگشت به مسافران عرضه می‌شوند. با توجه به اینکه حجم سفرها به شهر اصفهان بالا است، بهتر است بلیط قطار خود را به صورت رفت و برگشت تهیه کنید تا با دغدغه و نگرانی خاصی برای تهیه بلیط برگشت مواجه نشوید. قیمت بلیط قطار رفت و برگشت اصفهان متغیر است و برای استعلام آن می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کرده یا با کارشناسان این مجموعه تماس بگیرید.

قیمت بلیط قطار اصفهان

بودجه‌ای که برای رزرو بلیط قطار اصفهان نیاز دارید، به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد که در این بین، نوع قطاری که با آن به اصفهان سفر خواهید کرد، نقش مهم‌تری ایفا می‌کند. همچنین، در ایام پیک مانند عید نوروز که مسافران زیادی به اصفهان سفر می‌کنند، علاوه بر بالارفتن هزینه قطار، ممکن است بلیط‌ها خیلی زود فروش بروند. به هر حال، برای اطلاع از قیمت بلیط قطار به اصفهان، می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کنید یا به کارشناسان آن تماس حاصل فرمایید.

پرترددترین مسیرهای ریلی از مبدا اصفهان

قطار اصفهان قم

قطار اصفهان شیراز

قطار اصفهان تبریز

قطار اصفهان خرمشهر

مزایای خرید آنلاین بلیط قطار اصفهان در فلای تودی

امکان خرید بلیط قطار ارزان قیمت

در سایت فلای تودی می‌توانید ارزانترین بلیط قطار اصفهان را برای تاریخ موردنظر خود پیدا کنید. ترتیب نمایش بلیط‌ها به صورت صعودی از ارزانترین به گران‌ترین است. علاوه بر این، با فیلتر قیمت و استفاده از سایر ابزارهایی که در اختیار شما قرار می‌گیرد، پیدا کردن بلیط قطار ارزان به اصفهان کار سختی نخواهد بود.

امکان خرید انواع بلیط قطار از شرکت های ریلی مختلف

فلای تودی امکان دسترسی به بلیط همه شرکت‌های ریلی موجود برای مسیر انتخابی را فراهم می‌کند. به علاوه امکان انتخاب انواع بلیط کوپه‌ای و سالنی، با درجه بندی‌های مختلف وجود دارد.

 مقایسه آنلاین قیمت و خدمات

در لیست نتایج جستجو، اطلاعات کامل شامل نوع بلیط، شرکت ریلی، امکانات قطار، قیمت و ... به شما نمایش داده خواهد شد. امکان بررسی دقیق اطلاعات بلیط‌ها و مقایسه آنها برای شما فراهم شده است تا بتوانید به راحتی گزینه ایده‌آل خود را پیدا کرده و خریداری کنید.

امکان خرید بلیط قطار و رزرو هتل به صورت همزمان

علاوه بر خرید بلیط قطار اصفهان، می‌توانید رزرو هتل های اصفهان را نیز در سایت فلای تودی با بهترین قیمت و از میان متنوع‌ترین گزینه‌ها انجام دهید. 

 استفاده از تقویم قیمتی

ابزار تقویم قیمتی فلای تودی، قیمت بلیط قطار را در حوالی تاریخ انتخابی شما نمایش می‌دهد تا بتوانید هر زمان که بلیط قطار برای مسیر موردنظرتان ارزانتر بود، خرید خود را انجام دهید.

استرداد بلیط قطار اصفهان

چنانچه قصد داشته باشید بلیط خود را کنسل کنید، پس از مطالعه قوانین استرداد که در زمان خرید بلیط قطار اصفهان در اختیار شما قرار می‌گیرد، می‌توانید نسبت به استرداد آنلاین آن اقدام کنید.

قطارهای مهم در مسیر اصفهان

از آنجایی که هر ساله مسافران زیادی از اقصی نقاط ایران با قطار به شهر اصفهان سفر می‌کنند، شرکت‌های ریلی گوناگونی در این مسیر فعالیت می‌کنند. این قطارها از شرایط مطلوبی برخوردار هستند و با انتخاب آن‌ها سفر بی‌دغدغه و امنی را تجربه خواهید کرد. در ادامه، تعدادی از قطارهای فعال در ناوگان ریلی مسیر اصفهان معرفی شده‌اند: 

•    قطار 5 ستاره نورالرضا
•    قطار 4 ستاره سپهر
•    قطار 3 ستاره البرز
•    قطار 4 ستاره غدیر
•    قطار 4 ستاره سبز نوین

سوالات متداول بلیط قطار اصفهان

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.