پیگیری خرید
آخرین وضعیت رزرو خود را ببینید
سفر کارت
ویژه
خدمات رفاهی سازمان خود را ارتقا دهید
درخواست پشتیبانی
راهنمای سفر شما هستیم

فلای‌تودی فرایند رزرو هتل خارجی و داخلی را برای شما ساده‌تر از همیشه کرده است. با یک جستجوی ساده در فلای‌تودی می‌توانید رزرو هتل خارجی و داخلی در تمام نقاط دنیا را در کمترین زمان ممکن انجام دهید. کافی است وارد تب هتل داخلی و خارجی شده و نام شهر مقصد مورد نظر خود، به همراه تاریخی که قصد سفر دارید را وارد کنید، تا لیست هتل های موجود برای شما نمایش داده شود. با مشاهده لیست هتل ها و مقایسه قیمت و امکانات می‌توانید بهترین و مناسب‌ترین گزینه را به صورت آنلاین رزرو و واچر هتل را دریافت کنید.

رزرو هتل خارجی

انتخاب مناسب ترین هتل خارجی

برای انتخاب بهترین هتل خارجی، باید بر اساس نیاز خود اقدام کنید. اگر کیفیت هتل برای شما مهم است، می‌توانید در هتلی لوکس اقامت کنید. همچنین اگر مایلید دسترسی خوبی به امکانات شهری داشته باشید، می‌توانید هتل مناسب خود را در مرکز شهر انتخاب کنید. از طرف دیگر ممکن است ترجیح دهید در یک هتل ارزان قیمت اقامت داشته باشید. در هر صورت دسترسی به هتل های مختلف برای انتخاب گزینه‌های مد نظر شما، نیازمند سیستمی است تا بتوانید به مقایسه هتل های گوناگون بپردازید و نهایتا بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید. فلای‌تودی چنین شرایطی را برای شما فراهم کرده تا به صورت آنلاین، رزرو هتل خارجی را انجام دهید.

رزرو هتل خارجی به صورت آنلاین

برای انتخاب و رزرو هتل خارجی به صورت آنلاین، نیازمند سیستمی هستید که بتوانید با استفاده از آن با مقایسه امکانات هتل ها، قیمت و تمام ویژگی‌های یک هتل که مدنظر شماست، کوتاه‌ترین و آسان‌ترین راه را طی کنید. با استفاده از سیستم آنلاین فلای‌تودی می‌توانید به بیش از 450 هزار هتل خارجی دسترسی داشته باشید. کافی است که ابتدا شهر مقصد و سپس تاریخ ورود و خروج خود به هتل را وارد کنید تا لیست تمامی هتل ها همراه با قیمت هتل و تخفیف برای شما نمایش داده شود و در نهایت تنها با یک کلیک ساده رزرو خود را به صورت آنلاین انجام دهید.

رزرو هتل خارجی با کارت شتاب

معمولا مشکل عموم کاربران برای رزرو هتل خارجی چگونگی پرداخت آن است. برای پرداخت هزینه رزرو هتل خارجی به صورت آنلاین به مستر کارت یا ویزا کارت نیاز است، اما بسیاری از کاربران به این کارت‌ها دسترسی ندارند، لذا هنگام پرداخت آنلاین با مشکل مواجه می‌شوند. فلای‌تودی این مشکل را نیز برطرف کرده است. یکی از مزایای رزرو هتل خارجی در فلای‌تودی، عدم نیاز به مستر کارت و ویزا کارت برای خرید آنلاین است. فقط کافی است پس از انتخاب هتل مورد نظر با یک کلیک ساده به راحتی و با استفاده از کارت‌های شتاب در هر نقطه از دنیا، پرداخت خود را به صورت ریالی انجام دهید.

مزایای رزرو هتل خارجی در فلای‌تودی

اگر با سیستم رزرو هتل خارجی آشنایی داشته باشید بدون نگرانی می‌توانید، رزرو آنلاین هتل خارجی را انجام دهید و با دریافت آنلاین واچر هتل، اقامتی راحت تجربه کنید. اما بسیاری از افراد که با این سیستم آشنایی ندارند، برای حل مشکل خود مجبور می‌شوند به آژانس‌های هواپیمایی مراجعه کنند. از آنجایی که مراجعه حضوری زمان‌بر است و هزینه بالایی دارد، فلای‌تودی این کار را نیز برای شما ساده کرده است. علاوه بر انتخاب و رزرو هتل خارجی به صورت آنلاین و همچنین پرداخت با کارت‌های شتاب، کارشناسان فلای‌تودی به صورت 24 ساعته آماده خدمات‌رسانی به کاربران گرامی هستند.

رزرو هتل داخلی

مقایسه و انتخاب هتل داخلی

در فلای‌تودی امکان مشاهده، بررسی و مقایسه هتل های داخلی به راحتی امکانپذیر است و با دسترسی به تمامی هتل های داخلی در ایران، می‌توانید از میان انواع هتل های لوکس داخلی گرفته تا هتل های 3 ستاره، هتل های 4 ستاره، هتل های 5 ستاره، انواع هاستل، هتل آپارتمان ها و حتی کمپ های داخلی، محل اقامت مورد نظر خود را انتخاب کنید. کافی است با در نظر گرفتن بودجه و هدفی که از سفر و اقامت در شهر موردنظرتان دارید، از میان هتل های داخلی محل اقامت خود را انتخاب کنید. دسترسی به تعداد زیاد هتل و اقامتگاه در ایران این امکان را برای شما به وجود می‌آورد تا به راحتی به مقایسه امکانات و قیمت هتل‌ ها بپردازید و بهترین انتخاب را برای رزرو هتل داخلی داشته باشید.

رزرو هتل داخلی به صورت آنلاین

رزرو اینترنتی هتل داخلی از طریق فلای‌تودی به راحتی امکانپذیر است. اگر قصد رزروی مطمئن و بدون دردسر دارید، فلای‌تودی بهترین انتخاب است و همواره بهترین گزینه‌ها را برای انتخاب هتل در اختیار شما قرار می‌دهد. برای رزرو آنلاین هتل داخلی در فلای‌تودی از انتخاب هتل تا دریافت واچر هتل تنها به اندازه یک کلیک فاصله دارید. کافی است نام شهر مقصد و تاریخ اقامت در هتل را در سامانه جستجوی آنلاین فلای‌تودی وارد کنید تا تمامی هتل های موجود در مقصد موردنظر با جزئیات کامل شامل عکس و محل قرارگیری رو نقشه برای شما نمایش داده شود. سپس می‌توانید نسبت به رزرو هتل مورد نظر خود اقدام کنید. در هر قسمت از فرآیند خرید به هر دلیلی مایل به کنسلی رزرو بودید، می‌توانید به صورت آنلاین رزرو خود را کنسل کنید.

انتخاب بهترین سایت رزرو هتل داخلی

با توجه به اینکه قیمت رزرو هتل های داخلی در سامانه‌های مختلف یکسان نیست، ممکن است در زمان انتخاب بهترین سایت رزرواسيون هتل های داخلی سردرگم شوید. چیزی که یک وب سایت را برای رزرو هتل داخلی متمایز می‌کند، پوشش صددرصدی هتل های داخلی، قیمت های ارائه شده برای رزرو هتل داخلی، قابل اعتماد بودن، رابط کاربری ساده و امکان رزرو هتل در کوتاه‌ترین زمان ممکن است. فلای‌تودی تمامی این امکانات را به صورت یکجا به کاربران خود عرضه می‌کند و با ارائه هتل داخلی ارزان، به شما در داشتن بهترین انتخاب کمک می‌کند. به همین دلیل فلای‌تودی بهترین و ارزانترین سایت رزرو هتل داخلی در میان وب سایت‌ های رزرو هتل داخلی محسوب می‌شود.

مزایای رزرو آنلاین هتل داخلی در فلای‌تودی

با رزرو آنلاین هتل در فلای‌تودی از مزایای بسیاری بهره‌مند خواهید شد. در فلای‌تودی می‌توانید به تمامی اطلاعات هتل شامل امکانات، قوانین، محل قرارگیری هتل در نقشه، فاصله هتل تا مراکز مهم شهر، میزان رضایت‌مندی مهمانان از هتل و عکس‌های هتل موردنظر دسترسی داشته باشید. علاوه‌براین، می‌توانید از تخفیف‌های ویژه‌ای که فلای‌تودی برای کاربران خود در نظر می‌گیرد بهره‌مند شوید و مبلغ پرداختی رزرو هتل داخلی را به صورت آنلاین و بدون مراجعه حضوری انجام دهید. از طرف دیگر مطالعه آنلاین قوانین هتل به شما این امکان را می‌دهد تا اقامتی بی‌دردسر در هتل موردنظر خود داشته باشید. علاوه‌براین می‌توانید از پشتیبانی 24 ساعته فلای‌تودی برای رزرو هتل داخلی در تمامی مراحل سفر بهره‌مند شوید.

رزرو آنلاین هتل خارجی

فلای‌تودی با بهره‌گیری از تکنولوژی روز دنیا و حذف واسطه‌ها توانسته کامل‌ترین مرجع جستجو، مقایسه و رزرو هتل های خارجی را راه‌اندازی کند. تنها کافی است هتل خارجی یا شهر مورد نظر خود را انتخاب کرده تا بتوانید مشخصات هتل ها مانند تعداد تخت ها، امکانات هتل، قیمت اتاق ها، موقعیت مکانی هتل و ... را مشاهده و پس از مقایسه قیمت، هتل خارجی مورد نظر خود را با بهترین و ارزانترین قیمت به صورت آنلاین رزرو کنید.
فلای‌تودی با گارانتی ارزانترین قیمت رزرو هتل های خارجی در اروپا، آمریکا، کانادا، آسیا و دیگر نقاط جهان، این اطمینان را به شما می‌دهد تا با خیالی آسوده، هتل خارجی مورد نظر خود را به صورت آنلاین و با پایین‌ترین قیمت رزرو کنید.
در فلای‌تودی، مشخصات هتل خارجی از جمله موقعیت مکانی، قیمت هتل خارجی و عکس‌های هتل پیش روی شماست تا از میان تمامی هتل های موجود، بهترین هتل را با توجه به شرایط خود انتخاب کنید.
رزرو آنلاین هتل خارجی و دریافت آنلاین واچر هتل برای تمامی شهرها در سراسر دنیا از همیشه ساده‌تر است.  رزرو هتل استانبول، رزرو هتل آنکارا،  رزرو هتل دبی، رزرو هتل مسکو، سن پترزبورگ و هر نقطه دیگری از دنیا تنها با چند کلیک ساده و به صورت آنلاین انجام می‌شود.
هتل های ساحلی و هتل های ریزورت در سراسر دنیا و در ایام مختلف سال طرفداران بسیار زیادی دارند و بسته به شرایط آب ‌و هوایی آن منطقه، میزبان و پذیرای میهمانان خاص خود هستند.
برای برخی افراد، قیمت هتل در درجه اول اهمیت نیست و به دنبال هتل ارزان قیمت نیستند. برای این دسته از افراد کیفیت خدمات، 5 ستاره و مجلل بودن، زیبایی اتاق های هتل، نزدیکی به اماکن دیدنی و ... اولویت بیشتری دارد.
برخی دیگر هزینه کمتری برای اقامت در نظر می‌گیرند و بیشتر هزینه‌ها را صرف تفریحات یا خرید می‌کنند، برای این افراد هتل های ارزان قیمت و هاستل ها بسیار مناسب‌ترند.
در فلای‌تودی امکان انتخاب انواع اقامتگاه برای سلیقه‌های گوناگون، بسته به برنامه سفر افراد فراهم شده است. در این وب سایت می‌توان به راحتی رزرو آنلاین بهترین هتل های خارجی، هتل های 5 ستاره و لوکس، هتل های ساحلی، هتل آپارتمان ها، رزرو ریزورت ها، سوئیت ارزان، هاستل، هتل های تخفیف دار و ارزان قیمت و در کل رزرو انواع اقامتگاه را به صورت آنلاین انجام داد.
علاوه‌براین می‌توانید هتل های هیلتون، هتل های شرایتون، هتل های حیات، هتل‌های گروه آکور، هتل های فور سیزنز و سایر هتل ها را نیز بر اساس برند جستجو و رزرو کرده و اقامت خوشی در سفر داشته باشید.

رزرو آنلاین هتل داخلی

فلای‌تودی به عنوان هوشمندترین مرجع رزرو آنلاین هتل داخلی در ایران تلاش می‌کند تا با فراهم کردن دسترسی شما به تمامی هتل های داخلی و امکان رزرو آنلاین آن‌ها با ارزانترین قیمت، از اقامت راحت و بی دردسر خود در یکی از شهرهای ایران لذت ببرید.
فلای‌تودی به واسطه همکاری مستقیم با هتل های ایران و ارائه قیمت‌های رقابتی این اطمینان را به شما می‌دهد تا هتل داخلی را ارزان و مطمئن رزرو کنید.
در این وب سایت امکان رزرو هر نوع هتل از هتل های لوکس داخلی گرفته تا هتل های ارزان داخلی برای شما فراهم است. به همین دلیل، به راحتی می‌توانید به انواع هتل های ستاره‌ دار داخلی، هتل آپارتمان های داخلی، هاستل ها، اکوکمپ‌ ها، مهمانپذیر ها، بوتیک هتل‌ ها و حتی هتل های چادری ایران دسترسی داشته باشید و با مقایسه قیمت‌ها و امکانات آن‌ها بهترین هتل را برای اقامت خود انتخاب کنید.
رزرو آنلاین هتل های داخلی در فلای‌تودی گاهی با تخفیف بیش از 70% و همراه با پیشنهادات ویژه همراه است. اگر به دنبال رزرو هتل های داخلی با تخفیف هستید، در فلای‌تودی می‌توانید به هتل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. آفرهای هتل های داخلی فلای‌تودی بسیار مناسب، خاص و سودمند هستند و رضایت صددرصدی تمام مشتریان را جلب می‌کند.
اگر به دنبال رزرو بهترین هتل داخلی در یکی از مناطق ایران هستید، اما با هتل‌ های مقصد خود آشنایی ندارید و نمی‌دانید کدام هتل برای اقامت شما مناسب‌تر است، نگران نباشید! کافی است که نام شهر مورد نظر خود را در باکس جستجوی هتل های داخلی فلای‌تودی وارد کنید. با این کار لیست تمامی هتل های شهر موردنظر شما، به نمایش در می‌آید. علاوه‌براین، با استفاده از فیلترهای موجود ‌می‌توانید هتل‌ های موجود را بر اساس تعداد ستاره‌ها، امکانات، قیمت هتل، موقعیت جغرافیایی و بسیاری گزینه‌های دیگر به راحتی دسته بندی کنید. قطعاً این کار، به شما در انتخاب هتل مناسب کمک می‌کند.
علاوه‌بر‌این، نمایش هتل ‌ها در صفحه جستجوی فلای‌تودی به گونه‌ای است که می‌توانید هتل‌ ها را به ترتیب از ارزانترین قیمت مشاهده کنید و در نتیجه اگر قصد رزرو هتل ارزان قیمت داخلی را داشته باشید، انتخاب برای شما بسیار آسان خواهد شد.
گزینه‌ دیگری که به شما در رزرو هتل داخلی کمک می‌کند، درج تخفیف هتل های داخلی است. در صفحه نمایش جستجوی هتل داخلی فلای‌تودی ،هتل های تخفیف دار از هتل ‌های دیگر تفکیک می‌شوند و به این ترتیب پیدا کردن آن‌ها برای شما بسیار آسان‌تر است.
علاوه‌بر‌این، در صفحه مربوط به هر هتل می‌توانید به اطلاعاتی نظیر مشخصات تمامی هتل‌ های داخلی، تصاویر، امکانات هتل و اتاق ها، موقعیت جغرافیایی، فاصله و سطح دسترسی به مراکز مهم شهر، میزان رضایت‌مندی مشتریان از هتل و بسیاری گزینه‌های دیگر دسترسی داشته باشید. همچنین وجود قوانین هر هتل در صفحه مختص به آن، باعث می‌شود تا پس از رزرو هتل، دچار مشکل نشوید. برای مثال اگر برای هتلی امکان کنسلی آنلاین وجود نداشته باشد، در صفحه قوانین هتل ذکر می‌شود و شما با آگاهی از اینکه هتل مدنظرتان امکان کنسلی آنلاین دارد یا خیر، اقدام به رزرو می‌کنید. پس حتما قبل از رزرو آنلاین هر هتل داخلی، صفحه قوانین مربوط به آن را مطالعه کنید.

سوالات متداول

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.