بلیط پرواز های لاس وگاس

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
بلیط هواپیما تهران لاس وگاس

بلیط هواپیما تهران لاس وگاس

با رزرو بلیط هواپیما و سفر به لاس وگاس، به یکی ازبزرگ‌ترین مراکز سرگرمی جهان در ایالت نوادا وارد می‌شوید. این شهر پر از هتل‌ها و مراکز تفریحی لوکس است. احتمالا خیابان پر زرق و برق فرمونت لاس وگاس که مرکز تفریحات این شهر محسوب می‌شود را در فیلم‌ و سریال‌های بسیاری دیده‌اید. اما برای اینکه از تفریحات مهیج لاس وگاس لذت ببرید، اولین قدم خرید بلیط لاس وگاس است. فلای تودی، بلیط آمریکا را با ارزان‌ترین قیمت ارائه می‌دهد. در همین وبسایت می توانید رزرو هتل لاس وگاس را نیز با بهترین قیمت و همراه با پشتیبانی 24 ساعته انجام دهید.

خرید اینترنتی بلیط لاس وگاس

برای رزرو و خرید بلیط هواپیما لاس وگاس، پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و...) در فلای‌تودی، نتایج حاصل را در تاریخ منتخب خود مشاهده می‌کنید و با اعمال فیلتر مناسب و مورد نظر خود، نتایج را کوتاه می‌کنید.
در حال حاضر، پرواز مستقیم از تهران به لاس وگاس وجود ندارد. برای سفر به این شهر باید از یک ایرلاین خارجی بلیط رزرو کنید و با حداقل یک توقف به این شهر وارد شوید. هواپیمایی قطر، ترکیش، آلاسکا ایرلایز، جت بلو ایرویز، ایر کانادا، یونایتد ایرلاینز، لوفتهانزا، امارات، آمریکن ایرلاینز، سوئیس، ادلویس، حلوتیک ایرویز و فلای دبی بلیط هواپیما تهران لاس وگاس را ارائه می‌دهند که می‌توانید از فلای تودی رزرو کنید.
در فلای تودی، علاوه بر تهران، از مبدا شیراز، تبریز، مشهد و اصفهان نیز می‌توانید بلیط رفت و برگشت لاس وگاس تهیه کنید. 

بلیط لاس وگاس تهران

چنانچه قصد داشته باشید بلیط برگشت را به طور جداگانه خریداری کنید، می‌توانید در فرم جستجوی بالا، بر روی فلش میان مبدا و مقصد کلیک کنید تا نتایج برای زمان موردنظر شما از ارزانترین بلیط هواپیما لاس وگاس به تهران نمایش داده شود. 

پرترددترین پروازها به مقصد آمریکا

راهنمای خرید اینترنتی بلیط لاس وگاس در فلای تودی

  جستجوی بلیط هواپیما لاس وگاس

ابتدا از برنامه پروازهای لاس وگاس اطمینان حاصل کنید، برای این کار در قسمت پرواز خارجی، نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی گزینه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز تهران به لاس وگاس برای شما نمایش داده می‌شود.
بطور مثال اگر قصد خرید بلیط پرواز تهران لاس وگاس را دارید، کافیست سه ‌حرف اول " تهران " یا " Tehran " را به عنوان مبداء و سه حرف اول " لاس وگاس " یا " Las Vegas " را به عنوان مقصد در بخش جستجوی پرواز، تایپ و نام شهر را از لیست پیشنهادی انتخاب کنید. سپس تاریخ سفر خود را به شمسی یا میلادی درج نمایید. در نهایت با انتخاب گزینه جستجوی پرواز، برنامه پروازی تهران به لاس وگاس برای شما نمایش داده می‌شود.

  رزرو بلیط تهران لاس وگاس

پس از انتخاب گزینه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست بلیط‌ها به صورت صعودی از ارزانترین پرواز نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، تعداد توقف (ها)، مدت زمان توقف (ها)، کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده نمایید؛ همچنین در قسمت " جزئیات بیشتر این پرواز " اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. در نهایت با انتخاب گزینه رزرو و تأیید پرواز ، به گام بعدی یعنی ثبت اطلاعات مسافران منتقل می‌شوید.

  فرودگاه‌ های لاس وگاس

در زمان رزرو و خرید بلیط لاس وگاس از فلای تودی ، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است می‌توانید آن را از لیست فرودگاههای لاس وگاس که در بخش فیلترها نمایش داده می‌شود انتخاب کنید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. برای مثال، لاس وگاس دارای یک فرودگاه بین المللی است:

 فرودگاه بین المللی مک کاران (LAS)

قیمت بلیط لاس وگاس

برای آگاهی از قیمت بلیط تهران لاس وگاس می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کنید. فلای تودی با استفاده از سیستم مقایسه قیمت‌ها شما را در خرید بلیط لاس وگاس یاری می‌کند. برای خرید ارزانترین قیمت بلیط لاس وگاس به موارد زیر توجه کنید:
-قیمت بلیط هواپیما لاس وگاس با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که پروازهای فرست کلاس و بیزینس کلاس تهران لاس وگاس را از قبل خریداری کنید. همچنین خرید پروازهای اکونومی کلاس تهران لاس وگاس را به تعویق نیندازید و بلیط خود را حداقل از 2 ماه قبل خریداری کنید.
-سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت هواپیما تهران لاس وگاس را خریداری کنید، چون قیمت بلیط رفت و برگشت لاس وگاس از قیمت دو بلیط یکطرفه ارزان‌تر خواهد شد. 

بلیط ارزان لاس وگاس

اگر به دنبال خرید بلیط ارزان تهران به لاس وگاس هستید، فلای تودی این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با مقایسه قیمت بلیط لاس وگاس از ایرلاین‌های مختلف، به بهترین قیمت پرواز دست پیدا کنید.
علاوه بر فیلترهای موجود در فلای تودی، برای دسترسی آسان‌تر به پرواز ارزان تهران لاس وگاس، می‌توانید از سیستم اطلاع از تغییر قیمت و یا تقویم قیمتی فلای تودی بهره ببرید.
به کمک تقویم قیمتی فلای تودی می‌توانید ارزانترین بلیط لاس وگاس را در حوالی تاریخ مورد نظر خود بیابید و چنانچه تاریخ سفرتان انعطاف پذیر است اقدام به خرید پرواز ارزان از تهران به لاس وگاس نمایید.
همچنین به کمک سیستم اطلاع از تغییر قیمت فلای تودی هرگاه بلیط هواپیما تهران لاس وگاس ارزان شد، از طریق ایمیل به اطلاع شما می‌رسد، بدین ترتیب می‌توانید بلیط ارزان هواپیما به لاس وگاس را بدون نیاز به جستجو در وب سایت‌های مختلف و بدون اتلاف وقت خریداری نمایید. 

بلیط چارتر تهران لاس وگاس

در صفحه نتایج جستجو بلیط پرواز تهران به لاس وگاس فلای تودی، در صورتی که پرواز چارتر لاس وگاس موجود باشد، گزینه چارتر بالای هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در این بخش با اعمال فیلتر مناسب می‌توانید به پروازهای چارتر لاس وگاس دسترسی پیدا کنید و با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید بلیط چارتر نمایید.

بلیط لحظه آخری تهران لاس وگاس

در صفحه نتایج جستجو فلای تودی اگر بلیط لحظه آخری تهران لاس وگاس موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای تهران لاس وگاس به نمایش درخواهد آمد. در این صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری با قیمت بلیط سیستمی لاس وگاس خرید خود را انجام دهید، چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری لاس وگاس دسترسی داشته باشید، کافی است که از فیلترهای جستجوی فلای تودی استفاده نمایید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری لاس وگاس خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری تهران لاس وگاس را برای شما میسر می‌سازد.

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما لاس وگاس در فلای تودی

  خرید بلیط هواپیما ارزان قیمت

با خرید بلیط هواپیما از سایت فلای‌تودی ارزانترین قیمت بلیط پرواز تهران به لاس وگاس از آن شما خواهد شد. قیمت بلیط لاس وگاس به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود.

  امکان خرید خدمات به همراه بلیط

با خرید اینترنتی بلیط پرواز لاس وگاس از فلای‌تودی می توانید خدمات دیگری همچون ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه و... را با تخفیف ویژه‌ای خریداری نمایید.

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید بلیط هواپیما خارجی از فلای‌تودی شما به متنوع‌ترین و معتبرترین ایرلاین‌های دنیا که بالغ بر ۹۰۰ ایرلاین است دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط هواپیما تهران لاس وگاس  را حتما از شرکت هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در فیلترهای جستجو، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب کنید.

  امکان رزرو بلیط و هتل لاس وگاس به صورت همزمان

با خرید بلیط تهران لاس وگاس از فلای‌تودی می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل لاس وگاس  را با پرداخت ریالی به صورت آنلاین انجام دهید.

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای ‌تودی، پروازهای موجود در مسیر لاس وگاس و نرخ بلیط را می‌توانید به صورت لحظه‌ای و آنلاین مشاهده نموده و همواره بهترین بلیط لاس وگاس را رزرو نمایید.

  استرداد آنلاین بلیط هواپیما 

یکی از قابلیت‌های سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای تودی امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما خارجی است. بنابراین چنانچه پس از خرید بلیط لاس وگاس از فلای تودی بنا به هر دلیلی مایل به کنسل کردن بلیط خود بودید، تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما در فلای تودی خواهید بود. پس از کنسلی بلیط در فلای تودی، مبلغ بلیط هواپیما با کسر درصد کنسلی بلیط به حساب شما بازخواهد گشت.

  اطلاع از تغییر قیمت

پس از جستجوی پروازهای تهران به لاس وگاس در سامانه فلای تودی، با ثبت ایمیلتان، هر گونه تغییر در قیمت بلیط هواپیما به صورت لحظه‌ای به اطلاع شما خواهد رسید. چنانچه قصد خرید بلیط ارزان قیمت هواپیما تهران به لاس وگاس را دارید، با استفاده از این سیستم هر زمان که بلیط هواپیما به لاس وگاس ارزان شد، اطلاعیه آن به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

  استفاده از تقویم قیمتی

روش دیگر خرید ارزان بلیط تهران به لاس وگاس از فلای تودی استفاده از سیستم تقویم قیمتی است. با استفاده از این سیستم پس از جستجوی پروازهای تهران به لاس وگاس در فلای تودی، در بالای صفحه جستجوی پرواز، گزینه‌ای با عنوان تقویم قیمتی نمایان می‌شود. در این تقویم تمامی پروازهای ارزان تهران به لاس وگاس در حوالی تاریخ انتخابی شما نمایش داده می‌شود و چنانچه برای سفر عجله‌ای نداشته باشید، قادر خواهید بود تا ارزان ترین پرواز تهران لاس وگاس را در هر یک از تاریخ‌های پیشنهادی خریداری نمایید.

سوالات متداول خرید بلیط هواپیما تهران لاس وگاس

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.