بلیط پرواز های هونولولو

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
بلیط هواپیما هونولولو

بلیط هواپیما هونولولو هاوایی

هونولولو پایتخت ایالت اوهایو آمریکا یکی از مقاصد جذاب ساحلی برای دوستداران آفتاب و دریاست. یک شهر جزیره‌ای با جاذبه‌های تاریخی و فرهنگی که با قدم زدن در آن مبهوت زیبایی‌های طبیعی خواهید شد. مسافران هونولولو با خرید بلیط هواپیما می‌توانند خود را به این شهر زیبا برسانند. فلای تودی ارائه‌دهنده ارزانترین بلیط آمریکا، بهترین قیمت بلیط تهران هونولولو را با پشتیبانی 24 ساعته در اختیار شما قرار می‌دهد. 

خرید اینترنتی بلیط تهران هونولولو

برای رزرو و خرید بلیط هواپیما هونولولو هاوایی، پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و...) در فلای‌تودی، نتایج حاصل را در تاریخ منتخب خود مشاهده می‌کنید و با اعمال فیلتر مناسب و مورد نظر خود، نتایج را کوتاه می‌کنید.
در حال حاضر شرکت‌های هواپیمایی ترکیش، آلاسکا ایرلاینز، قطر، هاوایی ایرلاینز، امارات، ایر کانادا، لوفتهانزا، یونایتد ایرلاینز، فلای دبی، پرواز تهران هونولولو هاوایی را ارائه می‌دهند. البته باید به این نکته توجه داشته باشید که امکان خرید بلیط پرواز مستقیم تهران به هونولولو وجود ندارد و چندین توقف خواهد داشت.
علاوه بر تهران، پرواز هونولولو از شهرهای دیگر ایران همچون مشهد، شیراز، اصفهان و تبریز نیز انجام می‌شود.

بلیط هونولولو به تهران

جهت خرید بلیط برگشت، می‌توانید در فرم جستجو در همین صفحه با کلیک بر روی فلش میان مبدا و مقصد، برای بلیط پرواز هونولولو به تهران در تاریخ موردنظر خود جستجو کنید و ارزانترین بلیط را خریداری نمایید. 

پرترددترین پروازها به مقصد آمریکا

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هونولولو هاوایی در فلای تودی

  جستجوی بلیط هونولولو

ابتدا از برنامه پروازهای هونولولو اطمینان حاصل کنید، برای این کار در قسمت پرواز خارجی، نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز تهران به هونولولو برای شما نمایش داده می‌شود.
بطور مثال اگر قصد خرید بلیط تهران هونولولو را دارید، کافیست سه ‌حرف اول " تهران " یا " Tehran " را به عنوان مبداء و سه حرف اول " هونولولو " یا " Honolulu" را به عنوان مقصد در بخش جستجوی پرواز، تایپ و نام شهر را از لیست پیشنهادی انتخاب کنید. سپس تاریخ سفر خود را به شمسی یا میلادی درج نمایید. در نهایت با انتخاب دکمه جستجوی پرواز، برنامه پروازی تهران به هونولولو برای شما نمایش داده می‌شود. 

  رزرو بلیط تهران هونولولو

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست بلیط‌ها به صورت صعودی از ارزانترین پرواز نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، تعداد توقف (ها)، مدت زمان توقف (ها)، کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده نمایید؛ همچنین در قسمت " جزئیات بیشتر این پرواز " اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز ، به گام بعدی یعنی ثبت اطلاعات مسافران منتقل می‌شوید.

  فرودگاه‌ های هونولولو

در زمان رزرو و خرید بلیط هواپیما هونولولو هاوایی از فلای تودی ، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است می‌توانید آن را از لیست فرودگاههای هونولولو که در بخش فیلترها نمایش داده می شود انتخاب کنید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. پروازهای بین المللی در فرودگاه بین المللی هونولولو انجام می شوند.

  فرودگاه بین المللی هونولولو (HNL)

قیمت بلیط هونولولو

برای آگاهی از قیمت بلیط هونولولو می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کنید. فلای تودی با استفاده از سیستم مقایسه قیمت‌ها شما را در خرید بلیط هونولولو هاوایی یاری می‌کند. برای خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما هونولولو هاوایی به موارد زیر توجه کنید:
-قیمت بلیط تهران هونولولو با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که پروازهای فرست کلاس و بیزینس کلاس تهران هونولولو را از قبل خریداری کنید. همچنین خرید پروازهای اکونومی کلاس تهران هونولولو را به تعویق نیندازید و بلیط خود را حداقل از 2 ماه قبل خریداری کنید.
-سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت هواپیما تهران هونولولو را خریداری کنید، چون قیمت بلیط رفت و برگشت به هونولولو از قیمت دو بلیط یکطرفه ارزان‌تر خواهد شد. 

بلیط ارزان هونولولو

اگر به دنبال خرید بلیط ارزان تهران هونولولو هستید، فلای تودی این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با مقایسه قیمت بلیط هونولولو از ایرلاین‌های مختلف، به بهترین قیمت پرواز دست پیدا کنید.
علاوه بر فیلترهای موجود در فلای تودی، برای دسترسی آسان‌تر به پرواز ارزان تهران هونولولو، می‌توانید از سیستم اطلاع از تغییر قیمت و یا تقویم قیمتی فلای تودی بهره ببرید.
به کمک تقویم قیمتی فلای تودی می‌توانید ارزانترین بلیط تهران هونولولو را در حوالی تاریخ مورد نظر خود بیابید و چنانچه تاریخ سفرتان انعطاف پذیر است اقدام به خرید پرواز ارزان از تهران به هونولولو نمایید.
همچنین به کمک سیستم اطلاع از تغییر قیمت فلای تودی هرگاه بلیط هواپیما تهران هونولولو ارزان شد، از طریق ایمیل به اطلاع شما می‌رسد، بدین ترتیب می‌توانید بلیط ارزان هواپیما به هونولولو را بدون نیاز به جستجو در وب سایت‌های مختلف و بدون اتلاف وقت خریداری نمایید.

بلیط چارتر تهران هونولولو

در صفحه نتایج جستجو بلیط هواپیما هونولولو هاوایی فلای تودی، در صورتی که پرواز چارتر موجود باشد، گزینه چارتر بالای هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در این بخش با اعمال فیلتر مناسب می‌توانید به پروازهای چارتر هونولولو دسترسی پیدا کنید و پس از مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید بلیط چارتر نمایید.

بلیط لحظه آخری تهران هونولولو

در صفحه نتایج جستجو فلای تودی اگر بلیط لحظه آخری تهران هونولولو موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای تهران هونولولو به نمایش درخواهد آمد. در این صورت می‌توانید قیمت بلیط سیستمی هونولولو را با بلیط لحظه آخری مقایسه کنید و خرید خود را انجام دهید، چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری هونولولو دسترسی داشته باشید، کافی است که از فیلترهای جستجوی فلای تودی استفاده نمایید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری هونولولو خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری تهران هونولولو را برای شما میسر می‌سازد.

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما هونولولو در فلای تودی

  خرید بلیط هواپیما ارزان قیمت

با خرید بلیط هواپیما از سایت فلای‌تودی ارزانترین قیمت بلیط پرواز تهران به هونولولو از آن شما خواهد شد. قیمت بلیط هونولولو هاوایی به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود.

  امکان خرید خدمات به همراه بلیط

با خرید اینترنتی بلیط تهران هونولولو از فلای‌تودی می توانید خدمات دیگری همچون ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه و... را با تخفیف ویژه‌ای خریداری نمایید.

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید بلیط هواپیما خارجی از فلای‌تودی شما به متنوع‌ترین و معتبرترین ایرلاین‌های دنیا که بالغ بر ۹۰۰ ایرلاین است دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط هواپیما هونولولو هاوایی را حتما از شرکت هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در فیلترهای جستجو، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب کنید.

  امکان رزرو بلیط و هتل به صورت همزمان

با خرید بلیط تهران هونولولو از فلای‌تودی می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل هونولولو را با پرداخت ریالی به صورت آنلاین انجام دهید.

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای ‌تودی، پروازهای موجود در مسیر هونولولو و نرخ بلیط را می‌توانید به صورت لحظه‌ای و آنلاین مشاهده نموده و همواره بهترین بلیط تهران به هونولولو را رزرو نمایید.

  استرداد آنلاین بلیط هواپیما 

یکی از قابلیت‌های سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای تودی امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما خارجی است. بنابراین چنانچه پس از خرید بلیط هونولولو هاوایی از فلای تودی بنا به هر دلیلی مایل به کنسل کردن بلیط خود بودید، تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما در فلای تودی خواهید بود. پس از کنسلی بلیط در فلای تودی، مبلغ بلیط هواپیما با کسر درصد کنسلی بلیط به حساب شما بازخواهد گشت.

  اطلاع از تغییر قیمت

پس از جستجوی پروازهای تهران به هونولولو در سامانه فلای تودی، با ثبت ایمیلتان، هر گونه تغییر در قیمت بلیط هواپیما به صورت لحظه‌ای به اطلاع شما خواهد رسید. چنانچه قصد خرید بلیط ارزان قیمت هواپیما هونولولو را دارید، با استفاده از این سیستم هر زمان که بلیط هواپیما به هونولولو ارزان شد، اطلاعیه آن به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

  استفاده از تقویم قیمتی

روش دیگر خرید ارزان بلیط هواپیما هونولولو از فلای تودی استفاده از سیستم تقویم قیمتی است. با استفاده از این سیستم پس از جستجوی پروازهای تهران هونولولو در فلای تودی، در بالای صفحه جستجوی پرواز، گزینه‌ای با عنوان تقویم قیمتی نمایان می‌شود. در این تقویم تمامی پروازهای ارزان تهران به هونولولو در حوالی تاریخ انتخابی شما نمایش داده می‌شود و چنانچه برای سفر عجله‌ای نداشته باشید، قادر خواهید بود تا ارزان ترین پرواز تهران هونولولو هاوایی را در هر یک از تاریخ‌های پیشنهادی خریداری نمایید.

اطلاعات پروازتهران هونولولو

 مدت زمان پرواز تهران هونولولو

مدت زمان پرواز از تهران به هونولولو هاوایی بستگی به تعداد توقف‌ها، مسیر پروازی و ایرلاین دارد. مجموعا این پرواز حدودا 9 ساعت طول می‌کشد.

 مسافت هوایی تهران هونولولو

مسافت هوایی تهران به هونولولو آمریکا حدودا 12966 کیلومتر است.

 پرتردد ترین مسیر های پروازی هاوایی

مسیرهای پرواز از تهران به هونولولو بسته به ایرلاین متفاوت است. مسیر پروازی هواپیمایی ترکیش، تهران- استانبول- لس آنجلس یا کالیفرنیا یا سیاتل و سپس هونولولو است. مسیر پروازی هواپیمایی قطر، تهران- دوحه- لس آنجلس- هونولولو است. مسیر پروازی هواپیمایی لوفتهانزا، تهران- فرانکفورت- سانفرانسیسکو و سپس هونولولو است.

سوالات متداول بلیط هواپیما تهران هونولولو

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.