بلیط پرواز های نیویورک

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
پرواز به New-York

بلیط هواپیما نیویورک

نیویورک که بسیاری آن را پایتخت جهان می‌دانند، به عنوان قلب اقتصادی آمریکا مقصد بسیاری از افراد در سرتاسر دنیا برای سفر کاری است. گردشگران بسیاری نیز بلیط هواپیما نیویورک را خریداری می‌کنند تا جاذبه‌های بیشمار آن شامل مجسمه آزادی، پارک مرکزی نیویورک، میدان تایمز و موزه مادام توسو را از نزدیک ببینند. اگر به دنبال بلیط آمریکا می‌گردید، احتمالا نیویورک یکی از اصلی‌ترین مقاصد سفر شماست. برای سفر مقرون به صرفه به نیویورک و تجربه شب های پرجنب و جوش این ایالت، خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل نیویورک را با پشتیبانی 24 ساعته در فلای تودی انجام دهید.

رزرو اینترنتی بلیط هواپیما تهران نیویورک

برای رزرو و خرید بلیط هواپیما تهران نیویورک، پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و...) در فلای‌تودی، نتایج حاصل را در تاریخ منتخب خود مشاهده می‌کنید و با اعمال فیلتر مناسب و مورد نظر خود، نتایج را کوتاه می‌کنید.
در حال حاضر هواپیمایی آلیتالیا در مسیر تهران نیویورک مشغول فعالیت است. لازم به ذکر است علاوه بر تهران، می‌توانید بلیط نیویورک را از میدا شهرهای دیگری چون شیراز، اصفهان، تبریز و مشهد نیز خریداری کنید.

پرترددترین پروازها به مقصد آمریکا

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما نیویورک در فلای تودی

  جستجوی بلیط هواپیما به نیویورک

ابتدا از برنامه پروازهای نیویورک اطمینان حاصل کنید، برای این کار در قسمت پرواز خارجی، نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز تهران نیویورک برای شما نمایش داده می‌شود.

بطور مثال اگر قصد خرید بلیط هواپیما تهران نیویورک را دارید، کافیست سه ‌حرف اول " تهران " یا " Tehran " را به عنوان مبداء و سه حرف اول " نیویورک " یا " New York " را به عنوان مقصد در بخش جستجوی پرواز، تایپ و نام شهر را از لیست پیشنهادی انتخاب کنید. سپس تاریخ سفر خود را به شمسی یا میلادی درج نمایید. در نهایت با انتخاب دکمه جستجوی پرواز، برنامه پروازی تهران به نیویورک برای شما نمایش داده می شود.

  رزرو بلیط پروازهای نیویورک

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست بلیط‌ها به صورت صعودی از ارزانترین پرواز نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، تعداد توقف (ها)، مدت زمان توقف (ها)، کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده نمایید؛ همچنین در قسمت " جزئیات بیشتر این پرواز " اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز ، به گام بعدی یعنی ثبت اطلاعات مسافران منتقل می‌شوید.

  فرودگاه‌ های نیویورک

در زمان رزرو و خرید بلیط هواپیما نیویورک از فلای تودی ، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است، می‌توانید آن را از لیست فرودگاه های نیویورک که در بخش فیلترها نمایش داده می شود انتخاب کنید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. فرودگاههای نیویورک عبارتند از :

  فرودگاه بین‌المللی جان اف کندی
  فرودگاه لاگواردیا

قیمت بلیط نیویورک

برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیما نیویورک می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کنید. فلای تودی با استفاده از سیستم مقایسه قیمت‌ها شما را در خرید بلیط هواپیما به نیویورک یاری می‌کند. برای خرید ارزانترین قیمت بلیط نیویورک به موارد زیر توجه کنید:
• قیمت بلیط تهران نیویورک با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که پروازهای فرست کلاس و بیزینس کلاس تهران نیویورک را از قبل خریداری کنید. همچنین خرید پروازهای اکونومی کلاس تهران نیویورک را به تعویق نیندازید و بلیط خود را حداقل از 2 ماه قبل خریداری کنید. معمولا ارزانترین ماه برای خرید بلیط هواپیما تهران نیویورک ماه های ژوئن تا اوت (خرداد تا شهریور) است.
• سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت هواپیما تهران نیویورک را خریداری کنید، چون قیمت یک بلیط رفت و برگشت تهران نیویورک از قیمت دو بلیط یکطرفه ارزان‌تر خواهد شد.

بلیط ارزان نیویورک

اگر قصد خرید بلیط ارزان هواپیما تهران به نیویورک را دارید فلای تودی این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با مقایسه قیمت بلیط‌های هواپیما به بهترین قیمت بلیط نیویورک دست پیدا کنید. تمامی پروازهای مستقیم و غیر مستقیم (با توقف) تهران نیویورک در فلای تودی موجود است. بنابراین وقت خود را برای جستجوی بلیط‌های ارزان هواپیما تهران نیویورک هدر ندهید. بلیط هواپیما را از فلای تودی بخرید و هزینه سفر به نیویورک را به میزان قابل توجهی کاهش دهید. شما قادر خواهید بود با اعمال فیلتر مناسب حتی ارزانترین بلیط لحظه آخری و بلیط چارتری تهران نیویورک را در فلای تودی بیابید. 
همچنین با استفاده از سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها، هر گونه تغییر قیمت روز بليط هواپيما نیویورک به اطلاع شما خواهد رسید و در نتیجه می‌توانید برای مسیر تهران نیویورک پرواز ارزان خریداری نمایید. اما برای خرید ارزانترین بلیط هواپیما به نیویورک کافی است از گزینه تقویم قیمتی استفاده نمایید. به کمک تقویم قیمتی فلای تودی می‌توانید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما تهران نیویورک را در حوالی تاریخ پرواز مورد نظر خود از فلای تودی خریداری کنید.   

بلیط چارتر نیویورک

شما با درج اطلاعات مبدا و مقصد از طریق مشاهده نتایج جستجو در قسمت فیلترهای جستجو، می توانید ایرلاین‌های چارتر و سیستمی را به تفکیک مشاهده کرده و از قیمت‌های ویژه فلای‌تودی بلیط چارتر خریداری کنید.

بلیط لحظه آخری نیویورک

در پرواز لحظه آخری نیویورک همان صندلی و شرایط پروازی بلیط‌ سیستمی نیویورک در اختیار شما قرار خواهد گرفت، با این تفاوت که برای خرید بلیط لحظه آخری هزینه بسیار کمتری پرداخت خواهید کرد. شرایط خرید بلیط لحظه آخری نیز همانند بلیط سیستمی است. به طور مثال اگر قصد خرید بلیط ارزان لحظه آخری تهران به نیویورک را دارید کافی است که جستجوی خود را برای خرید بلیط تهران نیویورک انجام دهید. در صفحه نتایج جستجو فلای تودی اگر بلیط لحظه آخری تهران نیویورک موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای تهران نیویورک به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری با قیمت بلیط سیستمی نیویورک خرید خود را انجام دهید. چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری نیویورک دسترسی داشته باشید، کافی است که از فیلترهای جستجوی فلای تودی استفاده کنید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری نیویورک خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری تهران نیویورک را برای شما میسر می‌سازد.

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما نیویورک در فلای تودی

  امکان خرید خدمات به همراه بلیط

با خرید بلیط از فلای‌تودی می توانید خدمات دیگری همچون ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه و ... را با تخفیف ویژه‌ای خریداری نمایید.

  بلیط ارزان هواپیما نیویورک

با خرید بلیط هواپیما از سایت فلای‌تودی ارزانترین قیمت بلیط پرواز تهران به نیویورک از آن شما خواهد شد. قیمت بلیط هواپیما نیویورک به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود.

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید بلیط هواپیما خارجی از فلای‌تودی شما به متنوع‌ترین و معتبرترین ایرلاین‌های دنیا که بالغ بر ۹۰۰ ایرلاین است دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط هواپیما نیویورک را حتما از شرکت هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در فیلترهای جستجو، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب کنید.

  امکان رزرو بلیط و هتل نیویورک به صورت همزمان

با خرید بلیط نیویورک از فلای‌تودی می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل نیویورک را با پرداخت ریالی به صورت آنلاین انجام دهید.

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در فلای‌تودی به صورت لحظه‌ای و آنلاین می‌توانید پروازهای موجود در مسیر نیویورک را مشاهده و رزرو نمایید و همواره بهترین قیمت بلیط نیویورک با ایرلاین مدنظر را داشته باشید.

اطلاعات پرواز تهران به نیویورک

 پرتردد ترین پرواز ها به مقصد نیویورک

پرواز های از شهرهای مختلف کشورمان از جمله تهران، مشهد، شیراز، اصفهان و تبریز به نیویورک صورت می گیرد. علاوه بر این، پرواز استانبول نیویورک و دنبی نیویورک نیز از پرترددترین پروازها به مقصد نیویورک است.

 اختلاف ساعت نیویورک با تهران

ساعت رسمی نیویورک 8 ساعت و نیم از تهران عقب تر است.

 ایرلاین های پرواز مستقیم تهران نیویورک

برخی از ایرلاین ها در مسیر تهران به نیویورک شامل قطر ایرویز، امارات، لوفتهانزا و ترکیش هستند که هیچیک پرواز مستقیم به نیویورک ندارند و حداقل یک توقف دارند.

 فاصله تهران تا نیویورک چند کیلومتر است؟

فاصله هوایی تهران تا نیویورک حدودا 9856 کیلومتر است.

راهنمای مختصر سفر به نیویورک

نیویورک (New York) با مساحت ۱۱.۳۲۷ کیلومترمربع، وسیع‌ترین شهر جهان و پرجمعیت‌ترین شهر ایالات متحده آمریکا است. همچنین یکی از قطب‌های فرهنگی، سیاسی، اقتصادی، مالی، رسانه‌ای، هنری، مد، تحقیق و پژوهش، فناوری، آموزشی و تفریحی محسوب می‌شود. این شهر از لحاظ موقعیت جغرافیایی از جنوب با ایالت‌های نیوجرسی و پنسیلوانیا، از شرق با ایالت‌های کنتیکت، ماساچوست، ورمونت و جزیره «لانگ آیلند» هم مرز است. در میان شهرهای مختلف آمریکا، بلیط هواپیما نیویورک یکی از پرفروش‌ترین‌ها محسوب می‌شود.
در سفر به نیویورک اگر شیفته بناها و آسمانخراش‌های بلند آن نشوید، قطعا هنرهای مترقی، غذاها، مد و زندگی شبانه این شهر شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد. نیویورک شهری برای هر نوع سلیقه‌ای است که هرگز نمی‌خوابد. نیویورک با داشتن گالری‌های هنری، موزه‌ها و برخی از بهترین رستوران‌های جهان به خوبی برای همه گردشگران شناخته شده است و هر ساله گردشگران بسیاری را از سراسر جهان جذب خود می‌کند.

جاهای دیدنی نیویورک

در هر گوشه از شهر نیویورک جاذبه‌های گردشگری بسیاری وجود دارد که هر کدام از ارزش بالایی برخوردار هستند.

  مجسمه‌ آزادی
  پارک مرکزی
  موزه هنر متروپولیتن
  پل بروکلین
  مرکز راکفلر
  پایانه‌ مرکزی بزرگ
  وال استریت
  محله‌ چینی‌ها

حمل و نقل نیویورک

سیستم حمل و نقل شهری نیویورک تلفیقی از Ferry (کشتی مسافربری)، اتوبوس و خطوط مترو، دوچرخه و تاکسی می‌باشد. بزرگ‌ترین سیستم حمل و نقل قطار شهری در کل دنیا متعلق به شهر نیویورک است و متروی این شهر در رتبه اول متروهای برتر جهان قرار دارد. متروی این شهر برخلاف بیشتر شهرهای دنیا بصورت ۲۴ ساعته مشغول به سرویس‌دهی می‌باشد.

رستوران‌های نیویورک

  رستوران Lincoln Square Steak
  رستوران Gramercy Tavern
  رستوران Per Se
  رستوران Daniel
  رستوران Le Bernardin

مراکز خرید نیویورک

  خیابان پنجم
  فروشگاه بزرگ میسی
  مرکز تجارت جهانی
  فروشگاه کا مارت
  مرکز خرید اچ اند ام
  مرکز خرید برگدرف گودمن
  مرکز خرید بلومینگدیل

همین حالا بلیط پرواز به نیویورک را از فلای‌تودی خریداری کنید و هرچه زودتر چمدان های خود را برای‌ سفر به نیویورک ببندید.

سوالات متداول خرید بلیط هواپیما تهران نیویورک

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.