بلیط پرواز های واشنگتن، دی سی (آرلینگتون کونتی)، ویرجینیا

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
پرواز به Washington

بلیط هواپیما واشنگتن

واشنگتن یکی از زیباترین و بهترین ایالت‌های آمریکاست. ایالتی که می‌توان در کنار برج‌های سربه فلک کشیده و بخش مدرن شهر، طبیعت زیبا و پارک‌های سرسبز را تجربه کرد. از سویی، بسیاری با خرید بلیط آمریکا و سفر به واشنگتن، تجربه بازدید از جزایر این ایالت آمریکایی را در سر دارند. جزایری چون سان خوان، اورکاس و واشون که علاوه بر امکان تجربه زندگی روستایی، تجربه دیدن نهنگ‌ها در دریا را برای گردشگران فراهم می‌سازد. چه با هدف گردش و تفریح و چه کسب و کار و ... به این ایالت سفر می‌کنید، می‌توانید بلیط واشنگتن را با بهترین قیمت از فلای تودی خریداری کنید. مسافران آمریکا علاوه بر خرید بلیط هواپیما در سایت فلای تودی می‌توانند رزرو هتل واشنگتن را نیز به راحتی انجام دهند و در همین صفحه بلیط هواپیما واشنگتن دی سی را با پشتیبانی 24 ساعته تهیه کنند.

رزرو اینترنتی بلیط واشنگتن

برای رزرو و خرید بلیط هواپیما تهران واشنگتن، پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و...) در فلای‌تودی، نتایج حاصل را در تاریخ منتخب خود مشاهده می‌کنید و با اعمال فیلتر مناسب و مورد نظر خود، نتایج را کوتاه می‌کنید.
در حال حاضر هواپیمایی قطر ایرویز، هواپیمایی ترکیش، هواپیمایی آسترین و هواپیمایی لوفتهانزا در مسیر تهران واشنگتن مشغول فعالیت هستند. لازم به ذکر است، علاوه بر تهران، بلیط هواپیما واشنگتن را می‌توانید از مبدا شیراز، تبریز، اصفهان و مشهد نیز خریداری کنید.

پرترددترین پروازها به مقصد آمریکا

 

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما واشنگتن در فلای تودی

  جستجوی بلیط هواپیما واشنگتن دی سی

ابتدا از برنامه پروازهای واشنگتن اطمینان حاصل کنید، برای این کار در قسمت پرواز خارجی، نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز واشنگتن برای شما نمایش داده می‌شود.

بطور مثال اگر قصد خرید بلیط پرواز تهران واشنگتن را دارید، کافیست سه ‌حرف اول " تهران " یا " Tehran " را به عنوان مبداء و سه حرف اول " واشنگتن " یا " Washington " را به عنوان مقصد در بخش جستجوی پرواز، تایپ و نام شهر را از لیست پیشنهادی انتخاب کنید. سپس تاریخ سفر خود را به شمسی یا میلادی درج نمایید. در نهایت با انتخاب دکمه جستجوی پرواز، برنامه پروازی تهران به واشنگتن برای شما نمایش داده می شود.

 رزرو بلیط هواپیما واشنگتن

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست بلیط‌ها به صورت صعودی از ارزانترین پرواز نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، تعداد توقف (ها)، مدت زمان توقف (ها)، کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده نمایید؛ همچنین در قسمت " جزئیات بیشتر این پرواز " اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز ، به گام بعدی یعنی ثبت اطلاعات مسافران منتقل می‌شوید.

  فرودگاه‌ های واشنگتن

در زمان رزرو و خرید بلیط هواپیما واشنگتن دی سی از فلای تودی ، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است می‌توانید آن را از لیست فرودگاههای واشنگتن که در بخش فیلترها نمایش داده می شود انتخاب کنید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. فرودگاههای واشنگتن عبارتند از :

  فرودگاه بین‌المللی Ronald Reagan
  فرودگاه بین‌المللی Dulles
  فرودگاه بین‌المللی Baltimore

قیمت بلیط هواپیما واشنگتن

برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیما واشنگتن می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کنید. فلای تودی با استفاده از سیستم مقایسه قیمت‌ها شما را در خرید بلیط واشنگتن یاری می‌کند. برای خرید ارزانترین قیمت بلیط واشنگتن به موارد زیر توجه کنید:
• قیمت بلیط واشنگتن با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که پروازهای فرست کلاس و بیزینس کلاس تهران واشنگتن را از قبل خریداری کنید. همچنین خرید پروازهای اکونومی کلاس تهران واشنگتن را به تعویق نیندازید و بلیط خود را حداقل از 2 ماه قبل خریداری کنید. معمولا ارزانترین ماه برای خرید بلیط هواپیما از تهران به واشنگتن ماه های ژانویه تا مارس (بهمن و اسفند) است.
• سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت هواپیما تهران واشنگتن را خریداری کنید، چون قیمت یک بلیط رفت و برگشت تهران واشنگتن از قیمت دو بلیط یکطرفه ارزان‌تر خواهد شد.

بلیط ارزان واشنگتن

اگر قصد خرید بلیط ارزان هواپیما تهران به واشنگتن را دارید فلای تودی این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با مقایسه قیمت بلیط‌های هواپیما به بهترین قیمت بلیط واشنگتن دست پیدا کنید. تمامی پروازهای مستقیم و غیر مستقیم (با توقف) تهران واشنگتن در فلای تودی موجود است. بنابراین وقت خود را برای جستجوی بلیط‌های ارزان هواپیما تهران واشنگتن هدر ندهید. بلیط هواپیما را از فلای تودی بخرید و از مزایای این خرید بهره‌مند شوید. شما قادر خواهید بود با اعمال فیلتر مناسب حتی ارزانترین بلیط لحظه آخری و بلیط چارتری تهران واشنگتن را در فلای تودی بیابید. 
همچنین با استفاده از سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها، هر گونه تغییر قیمت روز بليط هواپيما واشنگتن دی سی به اطلاع شما خواهد رسید و در نتیجه می‌توانید برای مسیر تهران واشنگتن پرواز ارزان خریداری نمایید. اما برای خرید ارزانترین بلیط هواپیما تهران واشنگتن کافی است از گزینه تقویم قیمتی استفاده نمایید. به کمک تقویم قیمتی فلای تودی می‌توانید ارزانترین نرخ بلیط هواپیما واشنگتن دی سی را در حوالی تاریخ پرواز مورد نظر خود از فلای تودی خریداری کنید. 

بلیط چارتر واشنگتن

شما با درج اطلاعات مبدا و مقصد از طریق مشاهده نتایج جستجو در قسمت فیلترهای جستجو، می توانید ایرلاین‌های چارتر و سیستمی را به تفکیک مشاهده کرده و از قیمت‌های ویژه فلای‌تودی بلیط چارتر خریداری کنید.

بلیط لحظه آخری واشنگتن

در پرواز لحظه آخری واشنگتن همان صندلی و شرایط پروازی بلیط‌ سیستمی واشنگتن در اختیار شما قرار خواهد گرفت، با این تفاوت که برای خرید بلیط لحظه آخری هزینه بسیار کمتری پرداخت خواهید کرد. شرایط خرید بلیط لحظه آخری نیز همانند بلیط سیستمی است. به طور مثال اگر قصد خرید بلیط ارزان لحظه آخری تهران به واشنگتن را دارید کافی است که جستجوی خود را برای خرید بلیط تهران واشنگتن انجام دهید. در صفحه نتایج جستجو فلای تودی اگر بلیط لحظه آخری تهران واشنگتن موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای تهران واشنگتن به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری با قیمت بلیط سیستمی واشنگتن خرید خود را انجام دهید. چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری واشنگتن دسترسی داشته باشید، کافی است که از فیلترهای جستجوی فلای تودی استفاده کنید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری واشنگتن خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری تهران واشنگتن را برای شما میسر می‌سازد.

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما واشنگتن در فلای تودی

  امکان خرید خدمات به همراه بلیط

با خرید بلیط از فلای‌تودی می توانید خدمات دیگری همچون ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه و ... را با تخفیف ویژه‌ای خریداری نمایید.

  بلیط ارزان هواپیما واشنگتن

با خرید بلیط هواپیما از سایت فلای‌تودی ارزانترین قیمت بلیط واشنگتن از آن شما خواهد شد. قیمت بلیط هواپیما واشنگتن به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود.

 امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید بلیط هواپیما خارجی از فلای‌تودی شما به متنوع‌ترین و معتبرترین ایرلاین‌های دنیا که بالغ بر ۹۰۰ ایرلاین است دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط هواپیما واشنگتن دی سی را حتما از شرکت هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در فیلترهای جستجو، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب کنید.

 امکان رزرو بلیط و هتل واشنگتن به صورت همزمان

با خرید بلیط واشنگتن از فلای‌تودی می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل واشنگتن را با پرداخت ریالی به صورت آنلاین انجام دهید.

 مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در فلای‌تودی به صورت لحظه‌ای و آنلاین می‌توانید پروازهای موجود در مسیر واشنگتن را مشاهده و رزرو نمایید و همواره بهترین قیمت بلیط واشنگتن با ایرلاین مدنظر را داشته باشید.

اطلاعات پرواز تهران به واشنگتن دی سی

 مسیرهای پرتردد پرواز واشنگتن از ایران

مسیرهای پروازی از ایران به مقصد واشنگتن با ایرلاین‌های مخنلف، متفاوت است. برخی ایرلاین‌ها تنها یک توقف در دبی یا فرانکفورت یا دوحه یا وین دارند، اما برخی پروازها توقف‌های بیشتری شامل دوحه-فیلادلفیا، دوحه-نیویورک، فرانکفورت-بوستون، وین-بروکسل و ... دارند.

 انواع کلاس پروازی بلیط هواپیما واشنگتن

بلیط واشنگتن در انواع کلاس پروازی اکونومی، بیزنس و فرست کلاس ارائه می‌شود.

 ایرلاین های مسیر ایران به واشنگتن

امارات، قطر، آسترین، ترکیش، لوفتهانزا، فلای دبی، آمریکن ایرلاینز و آنادولو جت تنها تعدادی از ایرلاین‌هایی هستند که در مسیر تهران واشنگتن فعالیت می‌کنند.

راهنمای سفر به واشنگتن

واشنگتن (Washington)، دومین ایالت از نظر جمعیت در غرب ایالات متحده آمریکا و در شمال غرب اقیانوس آرام قرار گرفته است. غرب شهر واشنگتن دارای آب و هوایی ساحلی با درجه حرارت معتدل است، زمستان‌های آن مرطوب و تابستان‌هایش خشک می‌باشد. پایتخت ایالت واشنگتن، الیمپیا (Olympia) و از شهرهای مهم آن می‌توان سیاتل و سپوکین را نام برد. واشنگتن، پر از مهاجرانی است که از سراسر دنیا، این شهر را برای اقامت انتخاب کردن و همین باعث شده تا در خیابان‌های آن فرهنگ، پوشش و باورهای مختلف در کنار هم زندگی کنند.

تاریخ ایالت واشنگتن شامل هزاران سال از تاریخ بومیان آمریکا می‌باشد؛ باستان‌شناسان و انسان‌شناسان تخمین می‌زنند که ۱۲۵ قبیله با ۵۰ گویش متفاوت تا قبل از ورود اروپاییان در این سرزمین وجود داشته است. این منطقه در سال‌های ۱۸۴۸ تا ۱۸۵۳ جزئی از خاک اورگان بوده است و پس از آن از اورگان جدا گردید. اسم آن ابتدا کلمبیا بوده که از رود کلمبیا واقع در این سرزمین گرفته شده است اما سال‌ها بعد به افتخار نخستین رئیس جمهور ایالات متحده «جرج واشنگتن» نام آم به واشنگتن تغییر پیدا کرد و در سال ۱۸۸۹ دولت واشنگتن به عنوان چهل و دومین ایالت آمریکا ثبت گردید.

جاهای دیدنی واشنگتن

  یادواره لینکلن
  موزه ملی هوا و فضا
  بنای یادبود واشنگتن
  موزه یادبود هولوکاست آمریکا
  کلیسای ملی واشنگتن
  یادبود ویتنام
  گالری ملی هنر
  ساختمان کنگره آمریکا

رستوران‌های واشنگتن

  رستوران Pineapple and Pearls
  رستوران Iron Gate
  رستوران Minibar
  رستوران Fiola
  رستوران China Chilcano
  رستوران The Red Hen

مراکز خرید واشنگتن

  مرکز خرید جورج تاون پارک
  سیتی سنتر
  مرکز تجاری پارک اند شاپ
  مرکز خرید مازا گالری
  کپیتال گالری

همین حالا بلیط پرواز به واشنگتن را از فلای‌تودی خریداری کنید و هرچه زودتر چمدان های خود را برای‌ سفر به واشنگتن ببندید.

سوالات متداول خرید بلیط هواپیما تهران واشنگتن

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.