بلیط پرواز های جکسونویل

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
بلیط هواپیما جکسونویل

بلیط هواپیما جکسونویل

جکسونویل یکی از بزرگترین شهرهای فلوریدای آمریکاست که به خاطر داشتن خط ساحلی بکر و دست نخورده، گالری‌ها و آثار فرهنگی و هنری ارزشمند، یکی از مقاصد سفر جذاب در آمریکا محسوب می‌شود. کسانی که با خرید بلیط آمریکا راهی این شهر می‌شوند، طبیعت آرام را در یک شهر پرجمعیت تجربه می‌کنند. فرودگاه جکسونویل همه روزه پذیرای مسافران از سرتاسر دنیاست که این شهر را چه برای گردش و تفریح و چه تجارت انتخاب کرده‌اند. اگر شما هم قصد سفر به جسکونویل را دارید، بلیط هواپیما خود را در همین صفحه جستجو کرده و خریداری کنید.

خرید اینترنتی بلیط پرواز تهران جکسونویل

برای رزرو و خرید بلیط هواپیما تهران به جکسونویل، اطلاعات مورد نیاز برای رزرو بلیط مانند (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و...) را در فلای‌تودی مشخص کنید. اکنون، نتایج حاصل را در تاریخ منتخب خود مشاهده می‌کنید و با اعمال فیلتر مناسب و مورد نظر خود، نتایج را کوتاه می‌کنید.
اگر قصد خرید بلیط تهران جکسونویل دارید، خوب است بدانید که در حال حاضر پرواز تهران جکسونویل به صورت مستقیم وجود ندارد. برای سفر به این شهر، باید از یک ایرلاین خارجی بلیط تهیه کنید و با یک توقف به شهر مقصد برسید. خطوط هوایی آمریکن ایرلاینز، قطر ایرویز، لوفتهانزا، ترکیش ایرلاینز، فلای دبی و امارات بلیط جکسونویل فلوریدا را ارائه می‌دهند که می‌توانید از فلای تودی رزرو کنید.
در فلای تودی، علاوه بر تهران، از مبدا اصفهان، شیراز و مشهد نیز می‌توانید بلیط جکسون ویل رزرو کنید. 
با کلیک بر روی فلش میان مبدا و مقصد می توانید نتایج را بر اساس بلیط هواپیما جکسونویل به تهران مشاهده کنید. امکان انتخاب بلیط چارتر و لحظه آخری برگشت برای شما فراهم است تا ارزانترین قیمت بلیط هواپیمای جکسونویل تهران به شما نمایش داده شود.

پرترددترین پروازها به مقصد آمریکا

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما جکسونویل در فلای تودی

  جستجوی بلیط تهران جکسونویل

ابتدا از برنامه پروازهای جکسونویل اطمینان حاصل کنید، برای این کار در قسمت پرواز خارجی، نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز تهران به جکسونویل برای شما نمایش داده می‌شود.
بطور مثال اگر قصد خرید بلیط پرواز تهران جکسونویل را دارید، کافیست سه ‌حرف اول " تهران " یا " Tehran " را به عنوان مبداء و سه حرف اول " جکسونویل " یا " Jacksonville" را به عنوان مقصد در بخش جستجوی پرواز، تایپ و نام شهر را از لیست پیشنهادی انتخاب کنید. سپس تاریخ سفر خود را به شمسی یا میلادی درج نمایید. در نهایت با انتخاب دکمه جستجوی پرواز، برنامه پروازی تهران به جکسونویل برای شما نمایش داده می شود. 

  رزرو بلیط هواپیما تهران جکسونویل

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست بلیط‌ها به صورت صعودی از ارزانترین پرواز نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، تعداد توقف (ها)، مدت زمان توقف (ها)، کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده نمایید؛ همچنین در قسمت " جزئیات بیشتر این پرواز " اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز ، به گام بعدی یعنی ثبت اطلاعات مسافران منتقل می‌شوید.

  فرودگاه‌ های جکسونویل

در زمان رزرو و خرید بلیط پرواز تهران جکسونویل از فلای تودی ، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است می‌توانید آن را از لیست فرودگاه‌ها که در بخش فیلترها نمایش داده می شود انتخاب کنید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. برای مثال، جکسونویل  دارای یک فرودگاه بین المللی است.

  فرودگاه بین المللی جکسونویل  (JAX)

قیمت بلیط جکسونویل

برای آگاهی از قیمت بلیط تهران جکسونویل می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کنید. فلای تودی با استفاده از سیستم مقایسه قیمت‌ها شما را در خرید بلیط جکسون ویل یاری می‌کند. برای خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما جکسونویل به موارد زیر توجه کنید:
-قیمت بلیط تهران به جکسونویل با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که پروازهای فرست کلاس و بیزینس کلاس تهران جکسونویل را از قبل خریداری کنید. همچنین خرید پروازهای اکونومی کلاس تهران جکسونویل را به تعویق نیندازید و بلیط خود را حداقل از 2 ماه قبل خریداری کنید.
-سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت هواپیما تهران جکسونویل را خریداری کنید، چون قیمت بلیط رفت و برگشت جکسونویل از قیمت دو بلیط یکطرفه ارزان‌تر خواهد شد. پس بلیط هواپیما جکسونویل به تهران را هم همزمان رزرو کنید.

 بلیط ارزان جکسونویل

اگر به دنبال خرید بلیط ارزان تهران به جکسونویل هستید، فلای تودی این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با مقایسه قیمت بلیط تهران جکسونویل از ایرلاین‌های مختلف، به بهترین قیمت پرواز دست پیدا کنید.
علاوه بر فیلترهای موجود در فلای تودی، برای دسترسی آسان‌تر به پرواز ارزان تهران جکسونویل، می‌توانید از سیستم اطلاع از تغییر قیمت و یا تقویم قیمتی فلای تودی بهره ببرید.
به کمک تقویم قیمتی فلای تودی می‌توانید ارزانترین بلیط هواپیما جکسونویل را در حوالی تاریخ مورد نظر خود بیابید و چنانچه تاریخ سفرتان انعطاف پذیر است اقدام به خرید پرواز ارزان از تهران به جکسونویل نمایید.
همچنین به کمک سیستم اطلاع از تغییر قیمت فلای تودی هرگاه بلیط تهران جکسونویل ارزان شد، از طریق ایمیل به اطلاع شما می‌رسد، بدین ترتیب می‌توانید بلیط ارزان هواپیما به جکسونویل را بدون نیاز به جستجو در وب سایت‌های مختلف و بدون اتلاف وقت خریداری نمایید. 

بلیط چارتر جکسونویل

در صفحه نتایج جستجو بلیط پرواز تهران به جکسونویل فلای تودی، در صورتی که پرواز چارتر جکسونویل موجود باشد، گزینه چارتر بالای هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در این بخش با اعمال فیلتر مناسب می‌توانید به پروازهای چارتر جکسونویل دسترسی پیدا کنید و با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید بلیط چارتر نمایید.

بلیط لحظه آخری جکسونویل

در صفحه نتایج جستجو فلای تودی، در صورتی که بلیط لحظه آخری تهران جکسونویل موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای تهران جکسونویل به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری با قیمت بلیط سیستمی جکسونویل خرید خود را انجام دهید، چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری جکسونویل دسترسی داشته باشید، کافی است که از فیلترهای جستجوی فلای تودی استفاده نمایید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری جکسونویل خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری تهران جکسونویل را برای شما میسر می‌سازد.

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما تهران به جکسونویل در فلای تودی

  خرید بلیط هواپیما ارزان قیمت

با مراجعه به سایت فلای‌تودی، ارزانترین قیمت بلیط پرواز تهران جکسونویل از آن شما خواهد شد. قیمت بلیط جکسونویل به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود.

  امکان خرید خدمات به همراه بلیط

با خرید اینترنتی بلیط پرواز تهران جکسونویل از فلای‌تودی می‌توانید خدمات دیگری همچون ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه و... را با تخفیف ویژه‌ای خریداری نمایید.

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید بلیط هواپیما خارجی از فلای‌تودی شما به متنوع‌ترین و معتبرترین ایرلاین‌های دنیا که بالغ بر ۹۰۰ ایرلاین است دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط تهران جکسونویل را حتما از شرکت هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در فیلترهای جستجو، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب کنید.

  امکان رزرو بلیط و هتل جکسونویل به صورت همزمان

با خرید بلیط تهران به جکسونویل آمریکا از فلای‌تودی می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل جکسونویل را با پرداخت ریالی به صورت آنلاین انجام دهید. 

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای ‌تودی، پروازهای موجود در مسیر جکسونویل و نرخ بلیط را می‌توانید به صورت لحظه‌ای و آنلاین مشاهده و برای رزرو آنها اقدام کنید.

  استرداد آنلاین بلیط هواپیما 

یکی از قابلیت‌های سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای تودی امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما خارجی است. بنابراین چنانچه پس از خرید بلیط هواپیما تهران به جکسونویل از فلای تودی بنا به هر دلیلی مایل به کنسل کردن بلیط خود بودید، تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما در فلای تودی خواهید بود. پس از کنسلی بلیط در فلای تودی، مبلغ بلیط هواپیما با کسر درصد کنسلی بلیط به حساب شما بازخواهد گشت.

  اطلاع از تغییر قیمت

پس از جستجوی پروازهای تهران به جکسونویل در سامانه فلای تودی، با ثبت ایمیلتان، هر گونه تغییر در قیمت بلیط هواپیما به صورت لحظه‌ای به اطلاع شما خواهد رسید. در صورتی که قصد خرید بلیط ارزان قیمت هواپیما تهران به جکسونویل را دارید، با استفاده از این سیستم زمانی که بلیط در ارزان‌ترین قیمت خود باشد، با ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

  استفاده از تقویم قیمتی

روش دیگر خرید ارزان بلیط تهران جکسونویل از فلای تودی استفاده از سیستم تقویم قیمتی است. با استفاده از این سیستم پس از جستجوی پروازهای تهران به جکسونویل در فلای تودی، در بالای صفحه جستجوی پرواز، گزینه‌ای با عنوان تقویم قیمتی نمایان می‌شود. در این تقویم تمامی پروازهای ارزان تهران به نیوکسل در حوالی تاریخ انتخابی شما نمایش داده می‌شود و چنانچه برای سفر عجله‌ای نداشته باشید، قادر خواهید بود تا ارزان ترین پرواز تهران به جکسون ویل را در هر یک از تاریخ‌های پیشنهادی خریداری نمایید.

اطلاعات پرواز جکسونویل

 مسافت هوایی تهران تا جکسونویل

تهران تا جکسونویل هوایی حدودا 11187 کیلومتر فاصله دارد.

 مدت زمان پرواز تهران تا جکسونویل

پرواز تهران به جکسونویل حدود 17 ساعت طول می کشد. البته این مدت زمان به تعداد توقف ها، ایرلاین و مسیر پروازی بستگی دارد.

 ایرلاین های پرواز مستقیم تهران جکسونویل

هیچ یک از ایرلاین ها پرواز مستقیم از تهران به جکسونویل ارائه نمی دهند و همه پروازها حداقل یک توقف دارند. ایرلاین های ترکیش، قطر ایرویز، فلای دبی و آسترین از جمله ایرلاین هایی هستند که پرواز تهران به جکسونویل را ارائه می دهند.

سوالات متداول بلیط هواپیما تهران جکسونویل

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.