• رزرواسیون سریع و آسان!

  ثبت نام رایگان و دریافت بهترین تخفیف ها

  حساب کاربری جدید
  یا

  ورود

 • امکان رزرو بیش از 900 ایرلاین
  شما وارد هوشمندترین سامانه رزرواسیون بلیط هواپیما شده اید! در این سامانه قیمت های بلیط از کشورهای مختلف دنیا استعلام می شود و بهترین قیمت را در کمترین زمان ممکن به شما نمایش می دهد.
swapper

کیش ایر Kish Air

پرواز به kish-air-logo

شرکت هوایی کیش ایر، شرکتی خصوصی و یکی از شرکت‌های تابع منطقه آزاد کیش است. این ایرلاین فعالیت خود را از سال 1370 با هدف توسعه فعالیت های جزیره کیش و اتصال به کشورهای حاشیه خلیج فارس آغاز کرد. کیش ایر فعالیت خود را از خرداد ماه 1371 با دو فروند هواپیمای اجاره ای شروع کرد. پس از تاسیس و راه اندازی، این ایرلاین در سال 1372 تصمیم به تغییر استراتژی های خود گرفت و با به کارگیری متخصصان کارآزموده در مدت کوتاهی توانست به پیشرفت‌های چشمگیری دست پیدا کند. پس از آن و در سال 1376 با تغییر مدیریت، مرحله جدیدی در جهت شکوفایی این شرکت آغاز شد. در این زمان کیش ایر 10 فروند هواپیمای اجاره ای در اختیار داشت که با توجه به تغییر سیاست‌های بانک مرکزی،‌ امکان نگهداری از تمامی آن‌ها امکان‌پذیر نبود. در نتیجه به منظور جلوگیری از ضرر تعداد هواپیماهای خود را کاهش و ساعت پروازها را افزایش داد. پس از آن به دلیل بالا بودن اجاره بهای هواپیماها تصمیم به خریداری هواپیما و استفاده از خدمه پروازی ایرانی گرفت. این شرکت توانست سیاست‌های خود را به مرحله انجام برساند و در اجرای آن‌ها به موفقیت دست پیدا کند. کیش ایر در حال حاضر با داشتن استانداردهای بین‌المللی به عنوان یکی از ایرلاین‌های عضو یکیش ایر عمل می‌کند و توانست اولین ایرلاین ایرانی دارای گواهینامه آیوسا باشد. کیش ایر علاوه بر مسیرهای داخلی به کشورهایی مثل جمهوری آذربایجان، عراق،‌عمان، سوریه،‌ترکیه و امارات نیز پرواز دارد. قطب اصلی هواپیمایی کیش ایر، تهران و کیش می‌باشد. قطب های دیگر آن فرودگاه بین‌المللی و فرودگاه هاشمی نژاد مشهد می‌باشند.

راهنمای خرید بلیط پرواز کیش ایر

برای خرید آنلاین بلیط پرواز کیش ایر، کافیست سه حرف اول نام شهر مبدأ و سه حرف ابتدای نام شهر مقصد را در بخش جستجوی پرواز، وارد نموده و تاریخ رفت و برگشت خود را تعیین نمایید. با مشخص کردن تعداد مسافران و کلاس پروازی و پس از فشردن دکمه جستجوی پرواز، لیست کاملی از پروازهای کیش ایر برای مسیر مورد نظر شما به نمایش در می آید. می توانید اطمینان داشته باشید که در لیست پروازهای کیش ایر ، انواع بلیط ارزان کیش ایر و بلیط لحظه آخری کیش ایر نیز برای شما نمایش داده می شود . شما این امکان را دارید که به کمک فیلتر های موجود ، لیست پرواز ها را بنا به شرایط و نیاز خود مرتب نموده و به راحتی رزرو بلیط کیش ایر را در کوتاهترین زمان و بصورت آنلاین انجام دهید و با ایرلاین مورد علاقه خود سفر کنید.قبل از رزرو آنلاین پرواز کیش ایر بهتر است با جزئیات این شرکت هواپیمایی بیشتر آشنا شوید.

دریافت آنلاین کارت پرواز کیش ایر

امکان چک این آنلاین برای هواپیمایی کیش ایر وجود ندارد.

کلاس های پروازی هواپیمایی کیش ایر

  اکونومی کلاس کیش ایر

بیشتر کلاس‌های پروازی کیش ایر از نوع اکونومی می‌باشد. اما این شرکت هواپیمایی برای افزایش رضایت مشتریان در برخی از مسیرها از جمله تهران- کیش- تهران و تهران- مشهد- تهران دارای کلاس پروازی بیزینس کلاس نیز می‌باشد.

PHOTOS

پروازهای داخلی هواپیمایی کیش ایر

هواپیمایی کیش ایر در طول هفته پروازهای زیادی را به بیشتر شهرهای ایران در برنامه پروازی خود دارد. اگر قصد سفر با پرواز کیش ایر را دارید مسیر پروازی مورد نظر خود را از لیست پروازهای داخلی کیش ایر انتخاب کنید و سپس با تعیین تاریخ رفت و برگشت خود، می توانید لیستی از پروازهای هواپیمایی کیش ایر را به ترتیب از ارزانترین بلیط هواپیما مشاهده نمایید. پروازهای داخلی هواپیمایی کیش ایر شامل پروازهای لحظه آخری کیش ایر، پروازهای چارتری کیش ایر، پروازهای نرخ ویژه کیش ایر و پروازهای سیستمی کیش ایر می باشد. بلیط مسیرهای داخلی هواپیمایی کیش ایر که می توانید از طریق وبسایت فلای تودی خریداری نمایید عبارتند از :

پروازهای خارجی هواپیمایی کیش ایر

هواپیمایی کیش ایر علاوه بر پروازهای داخلی، در ایام هفته به طور منظم پروازهایی به مقاصد خارجی نیز در برنامه پروازی خود دارد. مقاصد خارجی پروازهای هواپیمایی کیش ایر برخی از شهرهای آسیایی و خاورمیانه را شامل می شود. بلیط مسیرهای خارجی هواپیمایی کیش ایر که می توانید از طریق وبسایت فلای تودی خریداری نمایید عبارتند از :

بار دستی مجاز هواپیمایی کیش ایر

مقدار بار مجاز قابل حمل به داخل کابین در پروازهای کیش ایر حداکثر 5 کیلوگرم می‌باشد. ابعاد آن نیز نباید از 20*55*40 و مجموع 115 سانتی‌متر تجاوز کند.

پذیرش بار مجاز هواپیمایی کیش ایر

پذیرش بار مجاز در پروازهای کیش ایر برای مسافری که دارای صندلی می‌باشد 20 کیلوگرم و برای مسافر بدون صندلی( نوزاد) 10 کیلوگرم می‌باشد.

ناوگان هوایی هواپیمایی کیش ایر

ناوگان هوایی کیش ایر در حال حاضر شامل 11 فروند هواپیما می‌باشد.

از جمله ناوگان هوایی کیش ایر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 ایرباس A321
 ایرباس A320
  MD-82/83
 3 فروند هواپیمای F100


سایر اطلاعات درباره هواپیمایی کیش ایر

 • نام ایرلاین: کیش ایر
 • کد Y9 :IATA
 • سال تاسیس: 1370
 • مقر اصلی: تبریز، ایران
 • وب سایت هواپیمایی کیش ایر : https://kishairlines.ir
پرواز به kish-air-services
پرواز به kish-air-katering
پرواز به kish-air-planes