خرید ارزانترین بلیط های هواپیمایی کیش ایر

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال

کیش ایر Kish Air

پرواز به بلیط هواپیما کیش ایر

شرکت هوایی کیش ایر، یکی از شرکت‌های خصوصی تابع منطقه آزاد کیش است. این ایرلاین فعالیت خود را از سال 1370 با هدف توسعه فعالیت های جزیره کیش و اتصال به کشورهای حاشیه خلیج فارس آغاز کرد. اگر قصد خرید بلیط هواپیما از این ایرلاین را دارید، بد نیست تا با مشخصات و تاریخچه آن آشنا شوید. هواپیمایی کیش ایر فعالیت خود را از خرداد ماه 1371 با دو فروند هواپیمای اجاره ای شروع کرد. پس از تاسیس و راه اندازی، این ایرلاین در سال 1372 تصمیم به تغییر استراتژی های خود گرفت و با به کارگیری متخصصان کارآزموده در مدت کوتاهی توانست به پیشرفت‌های چشمگیری دست پیدا کند. پس از آن و در سال 1376 با تغییر مدیریت، مرحله جدیدی در جهت شکوفایی این شرکت آغاز شد. در این زمان کیش ایر 10 فروند هواپیمای اجاره‌ای در اختیار داشت که با توجه به تغییر سیاست‌های بانک مرکزی،‌ امکان نگهداری از تمامی آن‌ها امکان‌پذیر نبود. در نتیجه به منظور جلوگیری از ضرر تعداد هواپیماهای خود را کاهش و ساعت پروازها را افزایش داد. پس از آن به دلیل بالا بودن اجاره بهای هواپیماها تصمیم به خریداری هواپیما و استفاده از خدمه پروازی ایرانی گرفت. این شرکت توانست سیاست‌های خود را به مرحله انجام برساند و در اجرای آن‌ها به موفقیت دست پیدا کند. کیش ایر در حال حاضر با داشتن استانداردهای بین‌المللی به عنوان یکی از ایرلاین‌های عضو یکیش ایر عمل می‌کند و توانست اولین ایرلاین ایرانی دارای گواهینامه آیوسا باشد. کیش ایر علاوه بر مسیرهای داخلی به کشورهایی مثل جمهوری آذربایجان، عراق،‌ عمان، سوریه،‌ ترکیه و امارات نیز پرواز دارد. قطب اصلی هواپیمایی کیش ایر، تهران و کیش است. قطب های دیگر آن فرودگاه بین‌المللی و فرودگاه هاشمی نژاد مشهد هستند.

راهنمای خرید بلیط پرواز کیش ایر

برای خرید آنلاین بلیط پرواز کیش ایر، کافیست سه حرف اول نام شهر مبدأ و سه حرف ابتدای نام شهر مقصد را در بخش جستجوی پرواز، وارد نموده و تاریخ رفت و برگشت خود را تعیین نمایید. با مشخص کردن تعداد مسافران و کلاس پروازی و پس از فشردن دکمه جستجوی پرواز، لیست کاملی از پروازهای کیش ایر برای مسیر مورد نظر شما به نمایش در می آید. می‌توانید اطمینان داشته باشید که در لیست پروازهای کیش ایر، انواع بلیط ارزان کیش ایر و بلیط لحظه آخری کیش ایر نیز برای شما نمایش داده می‌شود. شما این امکان را دارید که به کمک فیلتر های موجود، لیست پروازها را بنا به شرایط و نیاز خود مرتب و به راحتی رزرو بلیط کیش ایر را در کوتاهترین زمان و بصورت آنلاین انجام دهید و با ایرلاین مورد علاقه خود سفر کنید. 

دریافت آنلاین کارت پرواز کیش ایر

امکان چک این آنلاین برای هواپیمایی کیش ایر وجود ندارد. برای دریافت کارت پرواز این شرکت هواپیمایی باید در فرودگاه و قبل از پرواز اقدام کنید.

کلاس های پروازی هواپیمایی کیش ایر

  اکونومی کلاس کیش ایر

بیشتر کلاس‌های پروازی کیش ایر از نوع اکونومی است. اما این شرکت هواپیمایی برای افزایش رضایت مشتریان در برخی از مسیرها از جمله تهران- کیش- تهران و تهران- مشهد- تهران دارای کلاس پروازی بیزینس کلاس نیز است.

پذیرایی در ایرلاین کیش ایر       هواپیمای کیش ایر        خدمات کیش ایر

پروازهای داخلی هواپیمایی کیش ایر

هواپیمایی کیش ایر در طول هفته پروازهای زیادی را به بیشتر شهرهای ایران در برنامه پروازی خود دارد. اگر قصد سفر با پرواز کیش ایر را دارید مسیر پروازی مورد نظر خود را از لیست پروازهای داخلی کیش ایر انتخاب کنید و سپس با تعیین تاریخ رفت و برگشت خود، می توانید لیستی از پروازهای هواپیمایی کیش ایر را به ترتیب از ارزانترین بلیط هواپیما مشاهده کنید. پروازهای داخلی هواپیمایی کیش ایر شامل پروازهای لحظه آخری، پروازهای چارتری، پروازهای نرخ ویژه کیش ایر و پروازهای سیستمی کیش ایر است. بلیط مسیرهای داخلی هواپیمایی کیش ایر که می‌توانید از طریق وبسایت فلای تودی خریداری کنید عبارتند از :

پروازهای خارجی هواپیمایی کیش ایر

هواپیمایی کیش ایر علاوه بر پروازهای داخلی، در ایام هفته به طور منظم پروازهایی به مقاصد خارجی نیز در برنامه پروازی خود دارد. مقاصد خارجی پروازهای هواپیمایی کیش ایر برخی از شهرهای آسیایی و خاورمیانه را شامل می‌شود. بلیط مسیرهای خارجی هواپیمایی کیش ایر که می‌توانید از طریق وبسایت فلای تودی خریداری کنید عبارتند از :

بار دستی مجاز هواپیمایی کیش ایر

مقدار بار مجاز قابل حمل به داخل کابین در پروازهای کیش ایر حداکثر 5 کیلوگرم است. ابعاد آن نیز نباید از 20*55*40 و مجموع 115 سانتی‌متر تجاوز کند.

پذیرش بار مجاز هواپیمایی کیش ایر

پذیرش بار مجاز در پروازهای کیش ایر برای مسافران دارای صندلی، 20 کیلوگرم و برای مسافر بدون صندلی (نوزاد) 10 کیلوگرم است.

ناوگان هوایی هواپیمایی کیش ایر

ناوگان هوایی کیش ایر در حال حاضر شامل 11 فروند هواپیما است. از جمله ناوگان هوایی کیش ایر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 ایرباس A321
 ایرباس A320
  MD-82/83
 3 فروند هواپیمای F100

سایر اطلاعات درباره هواپیمایی کیش ایر

  • نام ایرلاین: کیش ایر
  • کد Y9 :IATA
  • سال تاسیس: 1370
  • مقر اصلی: تبریز، ایران
  • وب سایت هواپیمایی کیش ایر : https://kishairlines.ir
پرواز به kish-air-services
پرواز به kish-air-katering
پرواز به kish-air-planes