بلیط پرواز های دبی

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
پرواز به Bandar-Abbas-Dubai

بلیط هواپیما بندرعباس دبی

 سفر به دبی از شهرهای جنوبی کشورمان سفری ارزانتر است و مدت زمان کمتری طول می‌کشد. یکی از شهرهای جنوبی کشورمان که به لحاظ موقعیت بندرگاهی خود، ارتباطات بسیاری از لحاظ تجاری با شهر دبی دارد، بندرعباس است. خوشبختانه با وجود پرواز بندرعباس به دبی مسافران به راحتی می‌توانند بین این دو شهر سفر کنند. فلای تودی با ارائه ارزانترین بلیط بندرعباس به دبی، این سفر را ساده‌تر و ارزانتر کرده است. تنها کافی است در همین صفحه بلیط هواپیما را برای تاریخ موردنظر خود جستجو کنید تا با چند کلیک ساده به همه بلیط‌های این مسیر با ایرلاین‌های مختلف دسترسی پیدا کنید.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما بندرعباس به دبی

برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما بندرعباس به دبی در سامانه خرید بلیط هواپیما فلای تودی راهی آسان پیش رو دارید. کافی است که در جستجوی پرواز، مبدا، مقصد ، تاریخ رفت و برگشت، تعداد مسافران، کلاس پروازی و در صورتی که قصد پرواز با ایرلاین خاصی را دارید، ایرلاین مورد نظر خود را انتخاب کنید. در نهایت بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک کنید تا به صفحه پروازها هدایت شوید. در صفحه پروازهای بندرعباس دبی تمامی پروازها را در تاریخ مورد نظر مشاهده خواهید کرد. در سمت راست این صفحه لیستی از فیلترهای مورد نیاز شما وجود دارد که از طریق آن می‌توانید بلیط لحظه آخری و بلیط چارتر بندرعباس دبی را با بهترین قیمت پیدا کنید. همچنین در فیلترهای جستجوی فلای تودی می‌توانید تعداد توقف‌ها، ایرلاین‌ها، فرودگاه‌ها، ساعت حرکت، ساعت فرود، مدت انتظار و قیمت را انتخاب کنید. از دیگر ویژگی‌های برتری که فلای تودی در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد اطلاع از تغییر نرخ پروازها است. برای استفاده از این بخش کافی است که ایمیل خود را ثبت کنید تا هر گونه تغییر قیمت در پروازها را به اطلاع شما عزیزان برسانیم.
چنانچه قصد خرید بلیط هواپیما دبی بندرعباس را دارید کافی است در باکس جستجوی پرواز بندرعباس به دبی فِلِش دو طرفه میان مبدا و مقصد را بزنید تا نام دو شهر برای جستجو جابجا شود.

پرترددترین پروازها به مقصد دبی

 

 

 

 

راهنمای خرید اینترنتی بلیط بندرعباس به دبی در فلای تودی

  جستجوی بلیط بندرعباس به دبی

ابتدا از برنامه پروازهای دبی اطمینان حاصل کنید، برای این کار در قسمت پرواز خارجی، نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت بندرعباس دبی یا بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز بندرعباس به دبی برای شما نمایش داده می‌شود.
بطور مثال اگر قصد خرید بلیط هواپیما بندرعباس دبی را دارید، کافیست سه ‌حرف اول " بندرعباس " یا " Bandarabbas " را به عنوان مبداء و سه حرف اول " دبی " یا " Dubai "  را به عنوان مقصد در بخش جستجوی پرواز، تایپ و نام شهر را از لیست پیشنهادی انتخاب کنید. سپس تاریخ سفر خود را به شمسی یا میلادی درج نمایید. در نهایت با انتخاب دکمه جستجوی پرواز، برنامه پروازی بندرعباس به دبی برای شما نمایش داده می‌شود.

  رزرو بلیط پرواز بندرعباس دبی

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست پروازهای بندرعباس به دبی از ارزانترین بلیط نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، تعداد توقف (ها)، مدت زمان توقف (ها)، کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده نمایید. همچنین در قسمت " جزئیات بیشتر این پرواز " اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز ، به گام بعدی یعنی ثبت اطلاعات مسافران منتقل می‌شوید.

  فرودگاه‌ های دبی

در زمان رزرو و خرید بلیط هواپیما دبی از فلای تودی ، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است می‌توانید آن را از لیست فرودگاه های دبی که در بخش فیلترها نمایش داده می شود انتخاب کنید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. فرودگاه های دبی عبارتند از :

  فرودگاه بین المللی دبی (DXB)
 فرودگاه بین المللی آل مکتوم (DWC)

  

قیمت بلیط بندرعباس به دبی

برای آگاهی از نرخ بلیط بندرعباس به دبی می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کنید. فلای تودی با استفاده از سیستم مقایسه قیمت‌ها شما را در خرید بلیط هواپیما بندرعباس به دبی یاری می‌کند. برای خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما از بندرعباس به دبی به موارد زیر توجه کنید:
• قیمت پروازهای بندرعباس دبی با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که پروازهای فرست کلاس و بیزینس کلاس بندرعباس دبی را از قبل خریداری کنید. همچنین خرید پروازهای اکونومی کلاس بندرعباس دبی را به تعویق نیندازید و بلیط خود را حداقل از 2 ماه قبل خریداری کنید. معمولا ارزانترین فصل برای خرید بلیط هواپیما بندرعباس دبی فصل تابستان است.
• ارزانترین بلیط هواپیما بندرعباس دبی را معمولا می‌توانید در روزهای سه شنبه خریداری کنید.
• سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت هواپیما بندرعباس دبی را خریداری کنید، چون قیمت بلیط رفت و برگشت بندرعباس به دبی از قیمت دو بلیط یکطرفه ارزان‌تر خواهد شد.

یکی از بهترین روش‌ها برای تجربه سفری ارزان و با بهترین امکانات و خدمات، سفر با تور دبی است. تورهای جامع که علاوه بر رزرو بهترین هتل‌ها، بلیط رفت و برگشت دبی، بیمه مسافرتی و ویزا دبی را نیز در اختیارتان قرار می‌دهد.

خرید بلیط‌ ارزان هواپیما بندرعباس دبی

اگر قصد خرید بلیط هواپیما بندرعباس به دبی ارزان را دارید، فلای تودی این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با مقایسه قیمت بلیط‌های هواپیما بندرعباس دبی به بهترین قیمت پرواز دست پیدا کنید. تمامی پروازهای مستقیم و پروازهای غیر مستقیم (با توقف) بندرعباس دبی در فلای تودی موجود است. بنابراین وقت خود را برای جستجوی بلیط‌های ارزان هواپیما بندرعباس دبی هدر ندهید. بلیط هواپیمای بندرعباس دبی را از فلای تودی بخرید و از مزایای این خرید بهره‌مند شوید. شما قادر خواهید بود با اعمال فیلتر مناسب حتی ارزانترین بلیط لحظه آخری و بلیط چارتر هواپیما از بندرعباس به دبی را در فلای تودی بیابید. همچنین به کمک تقویم قیمتی فلای تودی می‌توانید ارزانترین بلیط هواپیما بندرعباس دبی را در حوالی تاریخ پرواز مورد نظر خود از فلای تودی خریداری کنید.

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما بندرعباس دبی در فلای تودی

  خرید بلیط بندرعباس دبی ارزان

با خرید بلیط هواپیما از سایت فلای‌تودی ارزانترین قیمت بلیط بندرعباس به دبی از آن شما خواهد شد. قیمت بلیط به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود. بلیط هواپیما بندرعباس را هم با ارزانترین قیمت در فلای تودی تهیه کنید.

  امکان خرید خدمات به همراه بلیط هواپیما

با خرید اینترنتی بلیط هواپیما بندرعباس به دبی از فلای‌تودی می توانید خدمات دیگری همچون ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه و ... را با تخفیف ویژه‌ای خریداری نمایید.

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید پرواز بندرعباس به دبی از فلای‌تودی شما به متنوع‌ترین و معتبرترین ایرلاین‌های دنیا که بالغ بر ۹۰۰ ایرلاین است دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط بندرعباس به دبی را حتما از شرکت هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در فیلترهای جستجو، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب کنید.

  امکان رزرو بلیط و هتل به صورت همزمان

با خريد بليط بندرعباس به دبی از فلای‌تودی می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل دبی را با پرداخت ریالی به صورت آنلاین انجام دهید.

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای ‌تودی، پروازهای موجود در مسیر دبی و قیمت بلیط بندرعباس دبی را می‌توانید به صورت لحظه‌ای و آنلاین مشاهده نموده و همواره بهترین بلیط را رزرو نمایید.

  استرداد آنلاین بلیط هواپیما

یکی از قابلیت‌های سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای تودی امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما خارجی است. بنابراین چنانچه پس از خرید اینترنتی بلیط بندرعباس به دبی از فلای تودی بنا به هر دلیلی مایل به کنسل کردن بلیط خود بودید، تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما در فلای تودی خواهید بود. پس از کنسلی بلیط در فلای تودی، مبلغ بلیط هواپیما با کسر درصد کنسلی بلیط به حساب شما بازخواهد گشت.

  اطلاع از تغییر قیمت

پس از جستجوی پروازهای بندرعباس به دبی در سامانه فلای تودی، با ثبت ایمیلتان، هر گونه تغییر در قیمت بلیط هواپیما بندرعباس به دبی به صورت لحظه‌ای به اطلاع شما خواهد رسید. چنانچه قصد خرید بلیط ارزان قیمت بندرعباس دبی را دارید، با استفاده از این سیستم هر زمان که بلیط بندرعباس دبی ارزان شد، اطلاعیه آن به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

  استفاده از تقویم قیمتی

روش دیگر خرید ارزان بلیط هواپیما بندرعباس به دبی از فلای تودی استفاده از سیستم تقویم قیمتی است. با استفاده از این سیستم پس از جستجوی پروازهای بندرعباس به دبی در فلای تودی، در بالای صفحه جستجوی پرواز، گزینه‌ای با عنوان تقویم قیمتی نمایان می‌شود. در این تقویم تمامی پروازهای ارزان بندرعباس به دبی در حوالی تاریخ انتخابی شما نمایش داده می‌شود و چنانچه برای سفر عجله‌ای نداشته باشید، قادر خواهید بود تا ارزان ترین بلیط بندرعباس به دبی را در هر یک از تاریخ‌های پیشنهادی خریداری نمایید.

اطلاعات پرواز بندرعباس به دبی

  فاصله هوایی بندرعباس تا دبی

مسافت پروازی بندرعباس از دبی 239 کیلومتر (149 مایل) است.

  مدت زمان پرواز بندرعباس دبی

طول پرواز بندرعباس دبی به طور متوسط 1 ساعت است. اما مدت زمان پرواز بندرعباس به دبی با توجه به شرایطی مانند نوع مسیرها، تعداد توقف‌ها و شرایط جوی ممکن است تغییر کند.

  مسیرهای پروازی بندرعباس دبی

  ایران ایر

BND (فرودگاه بندرعباس) ............... 1:00 ............... DXB (فرودگاه دبی)

  ایرلاین‌هایی که از بندرعباس به دبی پرواز مستقیم دارند

پروازهای ایران ایر از بندرعباس به دبی به صورت مستقیم انجام می‌شود.

  ارزانترین ایرلاین‌های پرواز بندرعباس دبی

پرواز بندرعباس به دبی ایران ایر از ارزانترین پروازهای این مسیر است.

  محبوب‌ترین ایرلاین در مسیر بندرعباس دبی

محبوب‌ترین ایرلاین در مسیر بندرعباس دبی هواپیمایی ایران ایر است. 100% پروازهای بدون توقف بندرعباس دبی توسط این ایرلاین انجام می‌شود. علاوه بر این، پرواز بندرعباس به دبی کیش ایر نیز از محبوب ترین پروازها به مقصد دبی است.

  روزهای پرواز بندرعباس به دبی

پروازهای بندرعباس دبی روزهای شنبه و سه شنبه انجام می‌شود.

سوالات متداول خرید بلیط هواپیما بندرعباس دبی

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.