خرید ارزانترین بلیط های هواپیمایی جی پی اویایشن

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال

کاسپین Caspian Airlines

پرواز به بلیط هواپیما کاسپین

شرکت هواپیمایی کاسپین یکی از شرکت‌های هواپیمایی خصوصی کشور است که در سال 1372 تاسیس شد. این شرکت هواپیمایی به عنوان اولین شرکت خصوصی در صنعت حمل و نقل هوایی کشور شروع به کار کرد. دفتر اصلی هواپیمایی کاسپین در فرودگاه مهرآباد تهران قرار دارد. هواپیمایی کاسپین در ابتدا کار خود را با چهار فروند هواپیمای یاک 42 آغاز کرد و به مرور بر تعداد و تنوع هواپیماهای خود افزود. این ایرلاین با همکاری نیروی هوایی ایران مشغول کار است و در هفته بیش از 300 پرواز داخلی و خارجی انجام می‌دهد. هواپیمایی کاسپین در ابتدا خرید هواپیماهای توپولوف را در دستور کار خود قرار داد و با 5 فروند هواپیمای توپولوف 154 همچنان به کار خود ادامه می‌داد تا اینکه با منع خرید هواپیماهای توپولوف در ایران، از سال 1388 به بعد شروع به خرید هواپیماهای بوئینگ MD کرد. تا سرانجام تعداد 5 فروند از این نوع هواپیما را در آشیانه خود جای داد. پس از آن از سال 1392 به بعد دستور خرید هواپیماهای بوئینگ 400-737 را در راس برنامه‌های خود قرار داد. در حال حاضر این شرکت با توجه به چشم‌اندازهای خود در نظر دارد تا خود را در زمره سه هواپیمایی برتر کشور جای دهد. شرکت هواپیمایی کاسپین همچنین در سال 1393 توانست سیستم یکپارچه سیمرغ را در حوزه سامانه فناوری اطلاعات و ارتباطات راه‌اندازی کند. شرکت هواپیمایی کاسپین در حال حاضر بیش از 50 پرواز داخلی و خارجی را به ثبت می‌رساند. این شرکت هواپیمایی به بیشتر مسیرهای داخلی پرواز دارد. از جمله پروازهای خارجی این ایرلاین می‌توان به پروازهای نجف، سلیمانیه، ترکیه و دبی اشاره کرد.

راهنمای خرید بلیط پرواز کاسپین

برای خرید آنلاین بلیط پرواز کاسپین، کافیست سه حرف اول نام شهر مبدأ و سه حرف ابتدای نام شهر مقصد را در بخش جستجوی پرواز، وارد نموده و تاریخ رفت و برگشت خود را تعیین نمایید. با مشخص کردن تعداد مسافران و کلاس پروازی و پس از فشردن دکمه جستجوی پرواز، لیست کاملی از پروازهای کاسپین برای مسیر مورد نظر شما به نمایش در می آید. می توانید اطمینان داشته باشید که در لیست پروازهای کاسپین ، انواع بلیط ارزان کاسپین و بلیط لحظه آخری کاسپین نیز برای شما نمایش داده می شود . شما این امکان را دارید که به کمک فیلتر های موجود ، لیست پرواز ها را بنا به شرایط و نیاز خود مرتب نموده و به راحتی رزرو بلیط کاسپین را در کوتاهترین زمان و بصورت آنلاین انجام دهید و با ایرلاین مورد علاقه خود سفر کنید.
قبل از رزرو آنلاین پرواز کاسپین بهتر است با جزئیات این شرکت هواپیمایی بیشتر آشنا شوید.

دریافت آنلاین کارت پرواز کاسپین

امکان چک این آنلاین برای هواپیمایی کاسپین وجود ندارد.

کلاس های پروازی هواپیمایی کاسپین

هواپیمایی کاسپین فقط دارای یک نوع کلاس پروازی اکونومی می‌باشد.

PHOTOS

پروازهای داخلی هواپیمایی کاسپین

هواپیمایی کاسپین در طول هفته پروازهای زیادی را به بیشتر شهرهای ایران در برنامه پروازی خود دارد. اگر قصد سفر با پرواز کاسپین را دارید مسیر پروازی مورد نظر خود را از لیست پروازهای داخلی کاسپین انتخاب کنید و سپس با تعیین تاریخ رفت و برگشت خود، می توانید لیستی از پروازهای هواپیمایی کاسپین را به ترتیب از ارزانترین بلیط هواپیما مشاهده نمایید. پروازهای داخلی هواپیمایی کاسپین شامل پروازهای لحظه آخری کاسپین، پروازهای چارتری کاسپین، پروازهای نرخ ویژه کاسپین و پروازهای سیستمی کاسپین می باشد. بلیط مسیرهای داخلی هواپیمایی کاسپین که می توانید از طریق وبسایت فلای تودی خریداری نمایید عبارتند از :

بار دستی مجاز هواپیمایی کاسپین

مقدار بار مجاز قابل حمل به داخل کابین در پروازهای کاسپین حداکثر 4 کیلوگرم می‌باشد. همچنین مجموع ابعاد آن نباید از 115 سانتی‌متر تجاوز کند.

پذیرش بار مجاز هواپیمایی کاسپین

پذیرش بار مجاز در پروازهای کاسپین در پروازهای داخلی حداکثر 20 کیلوگرم می‌باشد. این میزان بار در پروازهای خارجی به 30 کیلوگرم افزایش می‌یابد. همچنین ابعاد آن نباید از 158 سانتی‌متر تجاوز کند.

ناوگان هوایی هواپیمایی کاسپین

در حال حاضر تعداد 9 فروند هواپیما در ناوگان هوایی کاسپین در شرایط پرواز هستند.

که از جمله آن‌ها می‌توان موارد زیر را نام برد:

  6 فروند هواپیما MD-83
  بوئینگ B737-400
  B737-500


سایر اطلاعات درباره هواپیمایی کاسپین

  • نام ایرلاین: کاسپین
  • کد IV :IATA
  • سال تاسیس: 1372
  • مقر اصلی: تهران، ایران
  • وب سایت هواپیمایی کاسپین : caspianairlines.com
پرواز به caspian-
پرواز به caspian-services
پرواز به caspian-

سوالات متداول خرید بلیط هواپیما جی پی اویایشن

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.