بلیط پرواز های استانبول

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
پرواز به Shiraz---Istanbul

بلیط هواپیما شیراز استانبول

از شیراز با یک پرواز خود را به استانبول برسانید و از زیبایی‌های این شهر توریستی لذت ببرید. در همین صفحه تاریخ سفر خود را مشخص کنید تا بهترین پیشنهادهای بلیط هواپیما به شما ارائه شود. تنها کافی است خود را به فرودگاه بین‌المللی شیراز برسانید و با بلیط شیراز استانبول سفر رویایی خود به استانبول را آغاز کنید. فلای تودی با دسترسی به همه ایرلاین‌های معتبر، گزینه‌های متنوعی برای پرواز شیراز استانبول در اختیارتان قرار می‌دهد، ضمن اینکه قادر خواهید بود با مقایسه قیمت‌ها، ارزانترین بلیط را خریداری کنید.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما شیراز استانبول

برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما شیراز استانبول در سامانه خرید بلیط هواپیما فلای تودی راهی آسان پیش رو دارید. کافی است که در جستجوی پرواز، مبدا، مقصد ، تاریخ رفت و برگشت، تعداد مسافران، کلاس پروازی و در صورتی که قصد پرواز با ایرلاین خاصی را دارید، ایرلاین مورد نظر خود را انتخاب کنید. در نهایت بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک کنید تا به صفحه پروازها هدایت شوید. در صفحه پرواز شیراز استانبول تمامی پروازها را در تاریخ مورد نظر مشاهده خواهید کرد. در سمت راست این صفحه لیستی از فیلترهای مورد نیاز شما وجود دارد که از طریق آن می‌توانید بلیط لحظه آخری شیراز استانبول و بلیط چارتر شیراز استانبول را با بهترین قیمت پیدا کنید. همچنین در سیستم فیلترینگ فلای تودی می‌توانید تعداد توقف‌ها، ایرلاین‌ها، فرودگاه‌ها، ساعت حرکت، ساعت فرود، مدت انتظار و قیمت را انتخاب کنید. از دیگر ویژگی‌های برتری که فلای تودی در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد اطلاع از تغییر نرخ پروازها است. برای استفاده از این بخش کافی است که ایمیل خود را ثبت کنید تا هر گونه تغییر قیمت در پروازها را به اطلاع شما عزیزان برسانیم.
چنانچه قصد خرید بلیط هواپیما استانبول شیراز را دارید کافی است در باکس جستجوی پرواز شیراز به استانبول فِلِش دو طرفه میان مبدا و مقصد را بزنید تا نام دو شهر برای جستجو جابجا شود.

پرترددترین پروازهای استانبول

راهنمای خرید اینترنتی بلیط شیراز استانبول در فلای تودی

  جستجوی بلیط شیراز به استانبول

ابتدا از برنامه پروازهای استانبول اطمینان حاصل کنید، برای این کار در قسمت پرواز خارجی، نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت شیراز استانبول یا بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز شیراز به استانبول برای شما نمایش داده می‌شود.
بطور مثال اگر قصد خرید بلیط شیراز استانبول را دارید، کافیست سه ‌حرف اول " شیراز " یا " Shiraz " را به عنوان مبداء و سه حرف اول " استانبول " یا " Istanbul "  را به عنوان مقصد در بخش جستجوی پرواز، تایپ و نام شهر را از لیست پیشنهادی انتخاب کنید. سپس تاریخ سفر خود را به شمسی یا میلادی درج نمایید. در نهایت با انتخاب دکمه جستجوی پرواز، برنامه پروازی شیراز به استانبول برای شما نمایش داده می‌شود.

  رزرو بلیط پرواز شیراز استانبول

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست قیمت بلیط شیراز به استانبول از ارزانترین بلیط نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، تعداد توقف (ها)، مدت زمان توقف (ها)، کلاس پروازی و قیمت بلیط شیراز استانبول را مشاهده نمایید. همچنین در قسمت " جزئیات بیشتر این پرواز " اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز ، به گام بعدی یعنی ثبت مسافران منتقل می‌شوید.

  فرودگاه‌های استانبول

در زمان رزرو و خرید بلیط هواپیما استانبول از فلای تودی ، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است می‌توانید آن را از لیست فرودگاه های استانبول که در بخش فیلترها نمایش داده می شود انتخاب کنید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. فرودگاه های استانبول عبارتند از :

  فرودگاه جدید استانبول (IST)
 فرودگاه صابیحا (صبیحا) گوکچن استانبول (SAW)

  

قیمت بلیط شیراز استانبول

برای آگاهی از نرخ بلیط هواپیما شیراز استانبول می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کنید. فلای تودی با استفاده از سیستم مقایسه قیمت‌ها شما را در خرید بلیط هواپیما شیراز به استانبول یاری می‌کند. برای خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما از شیراز به استانبول به موارد زیر توجه کنید:
• قیمت بلیط شیراز استانبول با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که پروازهای فرست کلاس و بیزینس کلاس شیراز استانبول را از قبل خریداری کنید. همچنین خرید پروازهای اکونومی کلاس شیراز استانبول را به تعویق نیندازید و بلیط خود را حداقل از 2 ماه قبل خریداری کنید. معمولا ارزانترین ماه برای خرید بلیط هواپیما شیراز استانبول ماه ژانویه (اواسط دی تا اوایل بهمن) است.
• ارزانترین بلیط هواپیما شیراز استانبول را معمولا می‌توانید در روزهای شنبه خریداری کنید.
• سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت هواپیما شیراز استانبول را خریداری کنید، چون قیمت یک بلیط رفت و برگشت شیراز استانبول از قیمت دو بلیط یکطرفه ارزان‌تر خواهد شد.
تور استانبول گزینه مناسبی است تا هزینه‌های سفر را به میزان قابل توجهی کاهش دهید. با خرید تور ترکیه علاوه بر بلیط هواپیما، از هتل، بیمه و امکانات دیگر نیز برخوردار خواهید شد.

خرید بلیط ارزان هواپیما شیراز استانبول

اگر قصد خرید بلیط شیراز استانبول ارزان را دارید فلای تودی این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با مقایسه قیمت بلیط‌ها به بهترین قیمت پرواز شیراز استانبول دست پیدا کنید. تمامی پروازهای مستقیم و پروازهای غیر مستقیم (با توقف) شیراز استانبول در فلای تودی موجود است. بنابراین وقت خود را برای جستجوی بلیط‌های ارزان هواپیما شیراز استانبول هدر ندهید. بلیط شیراز استانبول را از فلای تودی بخرید و از مزایای این خرید بهره‌مند شوید. شما قادر خواهید بود با اعمال فیلترینگ مناسب حتی ارزانترین بلیط لحظه آخری شیراز استانبول و بلیط چارتر شیراز به استانبول را در فلای تودی بیابید. همچنین به کمک تقویم قیمتی فلای تودی می‌توانید ارزانترین بلیط هواپیما شیراز استانبول را در حوالی تاریخ پرواز مورد نظر خود از فلای تودی خریداری کنید.

بلیط چارتر شیراز به استانبول

در صفحه نتایج جستجو بلیط شیراز به استانبول فلای تودی، در صورتی که پرواز چارتر شیراز استانبول موجود باشد، گزینه چارتر بالای هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در این بخش با اعمال فیلترینگ مناسب می‌توانید به پروازهای چارتر استانبول دسترسی پیدا کنید و با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید ارزانترین بلیط چارتر شیراز به استانبول نمایید.

بلیط لحظه آخری شیراز استانبول

در صفحه نتایج جستجو فلای تودی اگر پروازهای لحظه آخری شیراز به استانبول موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای شیراز به استانبول به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری شیراز استانبول با قیمت بلیط سیستمی شیراز استانبول خرید خود را انجام دهید، چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری شیراز استانبول دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ فلای تودی استفاده نمایید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری شیراز استانبول خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری شیراز استانبول را در قالب پروازهای آفری لحظه آخری برای شما میسر می‌سازد.

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما شیراز استانبول در فلای تودی

  خرید بلیط شیراز استانبول ارزان

با خرید بلیط هواپیما از سایت فلای‌تودی ارزانترین قیمت بلیط شیراز به استانبول از آن شما خواهد شد. قیمت بلیط به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود. بلیط هواپیما شیراز را هم با ارزانترین قیمت در فلای تودی تهیه کنید.

  امکان خرید خدمات به همراه بلیط هواپیما

با خرید اینترنتی بلیط هواپیما شیراز به استانبول از فلای‌تودی می توانید خدمات دیگری همچون ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه و ... را با تخفیف ویژه‌ای خریداری نمایید.

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید پرواز شیراز به استانبول از فلای‌تودی شما به متنوع‌ترین و معتبرترین ایرلاین‌های دنیا که بالغ بر ۹۰۰ ایرلاین است دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بليط شیراز به استانبول را حتما از شرکت هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب کنید.

  امکان رزرو بلیط و هتل به صورت همزمان

با خريد بليط هواپیما شیراز به استانبول از فلای‌تودی می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل استانبول را با پرداخت ریالی به صورت آنلاین انجام دهید.

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای ‌تودی، پروازهای موجود در مسیر استانبول و نرخ بلیط شیراز استانبول را می‌توانید به صورت لحظه‌ای و آنلاین مشاهده نموده و همواره بهترین بلیط هواپیما شیراز به استانبول را رزرو نمایید.

  استرداد آنلاین بلیط هواپیما

یکی از قابلیت‌های سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای تودی امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما خارجی است. بنابراین چنانچه پس از خرید اینترنتی بلیط شیراز به استانبول از فلای تودی بنا به هر دلیلی مایل به کنسل کردن بلیط خود بودید، تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما در فلای تودی خواهید بود. پس از کنسلی بلیط در فلای تودی، مبلغ بلیط هواپیما با کسر درصد کنسلی بلیط به حساب شما بازخواهد گشت.

  اطلاع از تغییر قیمت

پس از جستجوی پروازهای شیراز به استانبول در سامانه فلای تودی، با ثبت ایمیلتان، هر گونه تغییر در قیمت بلیط شیراز به استانبول به صورت لحظه‌ای به اطلاع شما خواهد رسید. چنانچه قصد خرید بلیط ارزان قیمت بلیط شیراز استانبول را دارید، با استفاده از این سیستم هر زمان که بلیط ارزان شد، اطلاعیه آن به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

  استفاده از تقویم قیمتی

روش دیگر خرید ارزان بلیط هواپیما شیراز به استانبول از فلای تودی استفاده از سیستم تقویم قیمتی است. با استفاده از این سیستم پس از جستجوی پروازهای شیراز به استانبول در فلای تودی، در بالای صفحه جستجوی پرواز، گزینه‌ای با عنوان تقویم قیمتی نمایان می‌شود. در این تقویم تمامی پروازهای ارزان شیراز به استانبول در حوالی تاریخ انتخابی شما نمایش داده می‌شود و چنانچه برای سفر عجله‌ای نداشته باشید، قادر خواهید بود تا ارزان ترین بلیط شیراز به استانبول را در هر یک از تاریخ‌های پیشنهادی خریداری نمایید.

اطلاعات پرواز شیراز استانبول

  فاصله هوایی شیراز تا استانبول: مسافت پروازی شیراز و استانبول 2514 کیلومتر (1562 مایل) است.
  مدت زمان پرواز شیراز استانبول: طول پرواز شیراز استانبول به طور متوسط 4 ساعت و 30 دقیقه است. اما مدت زمان پرواز شیراز به استانبول با توجه به شرایطی مانند نوع مسیرها، تعداد توقف‌ها و شرایط جوی ممکن است تغییر کند.
  مسیرهای پروازی شیراز استانبول
  ترکیش ایرلاین

SYZ (فرودگاه شهید دستغیب شیراز) ............... 4:40 ............... IST (فرودگاه جدید استانبول)

  قطر ایرویز

SYZ (فرودگاه شهید دستغیب شیراز) ............... 1:20 ............... DOH (فرودگاه دوحه قطر) ............... 4:30 ............... IST (فرودگاه جدید استانبول)

  امارات ایرلاین و فلای دبی

MHD (فرودگاه هاشمی نژاد شیراز) امارات ایرلاین ...............1:20 ............... DXB (فرودگاه دبی) فلای دبی ............... 4:55 ............... SAW (فرودگاه صبیحا استانبول)

  ایرعربیا

MHD (فرودگاه هاشمی نژاد شیراز) ............... 1:15 ............... SHJ (فرودگاه شارجه) ............... 4:55 ............... SAW (فرودگاه صبیحا استانبول)

  ایرلاین‌هایی که از شیراز به استانبول پرواز مستقیم دارند: پرواز مستقیم شیراز به استانبول با هواپیمایی ترکیش انجام می‌شود.
  ارزانترین ایرلاین‌های پرواز شیراز استانبول: ارزانترین ایرلاین‌های پرواز شیراز استانبول قطر ایرویز و ایر عربیا می‌باشند. قیمت بلیط شیراز استانبول هواپیمایی ماهان نسبت به سایر هواپیمایی‌ها پایینتر است.
  روزهای پرواز شیراز به استانبول: پروازهای شیراز استانبول تمامی روزهای هفته انجام می‌شود.

سوالات متداول خرید بلیط هواپیما شیراز استانبول

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.