بلیط پرواز های نجف

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
پرواز به Mashhad-Najaf

بلیط هواپیما مشهد نجف

شیعیان علاقه مند به زیارت اماکن متبرکه ائمه، با خرید بلیط هواپیما مشهد نجف تجربه سفری به یادماندنی بدست می‌آورند. سفر از جوار حرم امام رضا تا بارگاه مقدس امام علی (ع) تنها با خرید بلیط هواپیما میسر خواهد شد. پرواز مشهد نجف را با بهترین قیمت و پشتیبانی 24 ساعته از فلای تودی خریداری کنید.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما مشهد به نجف

برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما مشهد نجف در سامانه خرید بلیط هواپیما فلای تودی راهی آسان پیش رو دارید. کافی است که در جستجوی پرواز، مبدا، مقصد ، تاریخ رفت و برگشت، تعداد مسافران، کلاس پروازی و در صورتی که قصد پرواز با ایرلاین خاصی را دارید، ایرلاین مورد نظر خود را انتخاب کنید. در نهایت بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک کنید تا به صفحه پروازها هدایت شوید. در صفحه پروازهای مشهد نجف تمامی پروازها را در تاریخ مورد نظر مشاهده خواهید کرد. در سمت راست این صفحه لیستی از فیلترهای مورد نیاز شما وجود دارد که از طریق آن می‌توانید بلیط لحظه آخری مشهد نجف و بلیط هواپیما مشهد نجف چارتر را با بهترین قیمت پیدا کنید. همچنین در سیستم فیلترینگ فلای تودی می‌توانید تعداد توقف‌ها، ایرلاین‌ها، فرودگاه‌ها، ساعت حرکت، ساعت فرود، مدت انتظار و قیمت را انتخاب کنید. از دیگر ویژگی‌های برتری که فلای تودی در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد اطلاع از تغییر نرخ پروازها است. برای استفاده از این بخش کافی است که ایمیل خود را ثبت کنید تا هر گونه تغییر قیمت در پروازها را به اطلاع شما عزیزان برسانیم.
چنانچه قصد خرید بلیط هواپیما نجف مشهد را دارید کافی است در باکس جستجوی پرواز مشهد به نجف فِلِش دو طرفه میان مبدا و مقصد را بزنید تا نام دو شهر برای جستجو جابجا شود.

پرترددترین پروازها به مقصد نجف

 
 

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما مشهد نجف در فلای تودی

  جستجوی بلیط هواپیما مشهد نجف

ابتدا از برنامه پروازهای نجف اطمینان حاصل کنید، برای این کار در قسمت پرواز خارجی، نوع بلیط (بلیط هواپیما مشهد نجف رفت و برگشت یا بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز مشهد نجف برای شما نمایش داده می‌شود.
اگر قصد خرید بلیط هواپیما از مشهد به نجف را دارید، کافیست سه ‌حرف اول " مشهد " یا " Mashhad " را به عنوان مبداء و سه حرف اول " نجف " یا " Najaf " را به عنوان مقصد در بخش جستجوی پرواز، تایپ و نام شهر را از لیست پیشنهادی انتخاب کنید. سپس تاریخ سفر خود را به شمسی یا میلادی درج نمایید. در نهایت با انتخاب دکمه جستجوی پرواز، برنامه پروازی مشهد به نجف برای شما نمایش داده می شود.

  رزرو بلیط پروازهای مشهد نجف

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست قیمت پروازهای مشهد نجف از ارزانترین بلیط نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، تعداد توقف (ها)، مدت زمان توقف (ها)، کلاس پروازی و قیمت بلیط مشهد نجف هوایی را مشاهده نمایید. همچنین در قسمت " جزئیات بیشتر این پرواز " اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز ، به گام بعدی یعنی ثبت مسافران منتقل می‌شوید.

  فرودگاه‌های نجف

در زمان رزرو و خرید بلیط هواپیما مشهد به نجف از فلای تودی ، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است می‌توانید آن را از لیست فرودگاه های نجف که در بخش فیلترها نمایش داده می شود انتخاب کنید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. فرودگاه های نجف عبارتند از :

  فرودگاه نجف (NJF)

قیمت بلیط هواپیما مشهد نجف

برای آگاهی از نرخ بلیط هواپیما مشهد نجف می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کنید. فلای تودی با استفاده از سیستم مقایسه قیمت‌ها شما را در خرید بلیط هواپیما مشهد نجف یاری می‌کند. برای خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما از مشهد به نجف به موارد زیر توجه کنید:
• قیمت پروازهای مشهد نجف با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که پروازهای فرست کلاس و بیزینس کلاس مشهد نجف را از قبل خریداری کنید. همچنین خرید پروازهای اکونومی کلاس مشهد نجف را به تعویق نیندازید و بلیط خود را حداقل از 2 ماه قبل خریداری کنید. معمولا ارزانترین ماه برای خرید بلیط هواپیما مشهد نجف ماه فوریه (بهمن) است.
• ارزانترین بلیط هواپیما مشهد نجف را معمولا می‌توانید در روزهای سه شنبه خریداری کنید.
• سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت هواپیما مشهد نجف را خریداری کنید، چون قیمت یک بلیط هواپیما مشهد نجف رفت و برگشت از قیمت دو بلیط یکطرفه ارزان‌تر خواهد شد.

خرید بلیط‌ هواپیما مشهد به نجف ارزان

اگر قصد خرید بلیط مشهد نجف ارزان را دارید فلای تودی این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با مقایسه قیمت بلیط‌های هواپیما به بهترین قیمت پرواز مشهد نجف دست پیدا کنید. تمامی پروازهای مستقیم و پروازهای غیر مستقیم (با توقف) مشهد نجف در فلای تودی موجود است. بنابراین وقت خود را برای جستجوی بلیط‌های ارزان هواپیما مشهد نجف هدر ندهید. بلیط هواپیما از مشهد به نجف را از فلای تودی بخرید و از مزایای این خرید بهره‌مند شوید. شما قادر خواهید بود با اعمال فیلترینگ مناسب حتی ارزانترین بلیط لحظه آخری مشهد نجف و بلیط هواپیما مشهد نجف چارتر را در فلای تودی بیابید. همچنین به کمک تقویم قیمتی فلای تودی می‌توانید ارزانترین بلیط هواپیما مشهد نجف را در حوالی تاریخ پرواز مورد نظر خود از فلای تودی خریداری کنید. یادتان باشد در مناسبت‌های مذهبی مانند اربعین، بلیط مشهد نجف گرانتر است، اما با این حال این نوع بلیط‌ها از جمله بلیط هواپیما مشهد نجف اربعین را هم می‌توانید با قیمت مناسب از فلای تودی خریداری کنید.

بلیط هواپیما مشهد نجف چارتر

در میان پروازهای چارتر نجف، بلیط چارتر مشهد نجف یکی از محبوب‌ترین پروازها به شمار می‌رود. برای خرید بلیط چارتر مشهد به نجف در مسیر رفت و در مسیر برگشت کافی است پروازهای نجف را به صورت رفت و برگشت در فلای تودی جستجو نمایید. چنانچه بلیط هواپیما مشهد نجف چارتر و یا بلیط چارتر نجف به مشهد موجود باشد برچسب چارتر در کنار نتایج پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در بخش فیلترینگ با اعمال گزینه پروازهای چارتر نجف، می‌توانید به پرواز مشهد نجف چارتر و پرواز چارتر نجف به مشهد دسترسی پیدا کنید و با مقایسه نرخ بلیط ها، اقدام به خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما مشهد به نجف چارتر نمایید.

بلیط لحظه آخری مشهد نجف

در صفحه نتایج جستجو فلای تودی اگر بلیط لحظه آخری مشهد نجف موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای مشهد نجف به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری مشهد نجف با قیمت بلیط سیستمی مشهد نجف خرید خود را انجام دهید، چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری مشهد نجف دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ فلای تودی استفاده نمایید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری مشهد نجف خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری مشهد نجف را در قالب پروازهای آفری لحظه آخری برای شما میسر می‌سازد.

برخی مزایای خرید بلیط مشهد نجف در فلای تودی

  خرید بلیط مشهد نجف ارزان قیمت

با خرید بلیط هواپیما از سایت فلای‌تودی، ارزانترین قیمت بلیط هواپیما مشهد به نجف از آن شما خواهد شد. قیمت بلیط هواپیما به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت مشهد نجف به صورت صعودی نمایش داده می‌شود. شما می‌توانید بلیط هواپیما نجف و بلیط هواپیما مشهد را جداگانه با ارزانترین قیمت خریداری کنید.

  امکان خرید خدمات به همراه بلیط هواپیما

با خرید اینترنتی بلیط هواپیما مشهد نجف از فلای‌تودی می توانید خدمات دیگری همچون ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه و ... را با تخفیف ویژه‌ای خریداری نمایید.

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید بلیط هواپیما خارجی از فلای‌تودی، شما به متنوع‌ترین و معتبرترین ایرلاین‌های دنیا که بالغ بر ۹۰۰ ایرلاین است، دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط نجف به مشهد یا مشهد نجف را حتما از شرکت هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب کنید.

  امکان رزرو بلیط و هتل نجف به صورت همزمان

برای رزرو هتل با خرید بلیط مشهد به نجف از فلای‌تودی می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل های نجف را با پرداخت ریالی به صورت آنلاین انجام دهید.

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای ‌تودی، پروازهای موجود در مسیر نجف و قیمت بلیط هواپیما مشهد به نجف را می‌توانید به صورت لحظه‌ای و آنلاین مشاهده نموده و همواره بهترین بلیط هواپیما مشهد به نجف را رزرو نمایید.

  استرداد آنلاین بلیط هواپیما مشهد نجف

یکی از قابلیت‌های سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای تودی امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما خارجی است. بنابراین چنانچه پس از خرید اینترنتی بليط مشهد نجف از فلای تودی بنا به هر دلیلی مایل به کنسل کردن بلیط خود بودید، تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما در فلای تودی خواهید بود. پس از کنسلی بلیط در فلای تودی، مبلغ بلیط هواپیما با کسر درصد کنسلی بلیط به حساب شما بازخواهد گشت.

اطلاعات پرواز مشهد به نجف

 فاصله هوایی مشهد تا نجف: مسافت پروازی مشهد از نجف 1477 کیلومتر (918 مایل) است.
 مدت زمان پرواز مشهد نجف: طول پرواز مشهد نجف به طور متوسط 2 ساعت است. اما مدت زمان پرواز مشهد به نجف با توجه به شرایطی مانند نوع مسیرها، تعداد توقف‌ها و شرایط جوی ممکن است تغییر کند.
 مسیرهای پروازی مشهد نجف
  ماهان ایر

MHD (فرودگاه هاشمی نژاد مشهد) ............... 2:55 ............... NJF (فرودگاه نجف)

  قشم ایر

MHD (فرودگاه هاشمی نژاد مشهد) ............... 1:48 ............... NJF (فرودگاه نجف)

  ایران ایر

MHD (فرودگاه هاشمی نژاد مشهد) ............... 2:30 ............... NJF (فرودگاه نجف)

  تابان ایر

MHD (فرودگاه هاشمی نژاد مشهد) ............... 2:00 ............... NJF (فرودگاه نجف)

  خطوط هوایی عراق

MHD (فرودگاه هاشمی نژاد مشهد) ............... 2:30 ............... NJF (فرودگاه نجف)

  فلای دبی

MHD (فرودگاه هاشمی نژاد مشهد) ............... 2:40 ............... DXB (فرودگاه دبی) ...............2:30 ............... NJF (فرودگاه نجف)

  قطر ایرویز

MHD (فرودگاه هاشمی نژاد مشهد) ...............2:44 ............... DOH (فرودگاه دوحه) ............... 2:00 ............... NJF (فرودگاه نجف)

  ترکیش

MHD (فرودگاه هاشمی نژاد مشهد) ............... 4:40 ............... IST (فرودگاه جدید استانبول) ............... 3:05 ............... NJF (فرودگاه نجف)

 ایرلاین‌هایی که از مشهد به نجف پرواز مستقیم دارند: پروازهای هواپیمایی ماهان، ایران ایر، قشم ایر، تابان و خطوط هوایی عراق از مشهد به نجف به صورت مستقیم انجام می‌شود.
 ارزانترین ایرلاین‌های پرواز مشهد نجف: ارزانترین ایرلاین های‌ پرواز مشهد نجف، هواپیمایی ماهان و قشم ایر می‌باشند.
 محبوب‌ترین ایرلاین در مسیر مشهد نجف: محبوب‌ترین ایرلاین در مسیر مشهد نجف هواپیمایی ماهان است.
 روزهای پرواز مشهد به نجف: پروازهای مشهد نجف تمامی روزهای هفته انجام می‌شود.

سوالات متداول خرید بلیط هواپیما مشهد نجف

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.