خرید ارزانترین بلیط های هواپیمایی آسمان

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال

آسمان Iran Aseman Airlines

پرواز به بلیط هواپیما آسمان ایر

هواپیمایی آسمان، یکی از ایرلاین‌های بزرگ ایران است که با 33 فروند هواپیما، نه تنها به بسیاری از مقاصد داخلی به طور روزانه پرواز دارد، بلکه به برخی از مقاصد بین المللی در کشورهای همسایه نیز پرواز دارد. این شرکت بیشتر از هواپیماهای کوچک و متوسط استفاده می‌کند و به شهرهایی از جمله دبی، کویت، استانبول، استکهلم و ایروان در خارج از ایران از فرودگاه امام خمینی تهران پرواز دارد. شرکت آسمان اولین ایرلاین در خاورمیانه و از معدود ایرلاین‌های ایرانی است که خدمات حمل و نقل بیماران و آمبولانس هوایی را نیز انجام می‌دهد. هواپیمایی آسمان نیز همچون سایر ایرلاین‌های ایرانی پس از برجام، در راستای نوسازی ناوگان هواپیمایی خود، قراردارهایی با شرکت‌های مطرح و شناخته شده در این صنعت بسته است.

راهنمای خرید بلیط پرواز آسمان در فلای‌تودی

برای خرید آنلاین بلیط پرواز آسمان، کافیست سه حرف اول نام شهر مبدأ و سه حرف ابتدای نام شهر مقصد را در بخش جستجوی پرواز، وارد نموده و تاریخ رفت و برگشت خود را تعیین نمایید. با مشخص کردن تعداد مسافران و کلاس پروازی و پس از فشردن دکمه جستجوی پرواز، لیست کاملی از پروازهای آسمان برای مسیر مورد نظر شما به نمایش در می‌آید. شما می‌توانید اطمینان داشته باشید که در لیست پروازهای آسمان ، انواع بلیط ارزان آسمان و بلیط لحظه آخری آسمان نیز برای شما نمایش داده می‌شود . شما این امکان را دارید که به کمک فیلتر های موجود ، لیست پرواز ها را بنا به شرایط و نیاز خود مرتب نموده و به راحتی رزرو بلیط آسمان در فلای‌تودی را در کوتاهترین زمان و بصورت آنلاین انجام دهید و با ایرلاین مورد علاقه خود سفر کنید.
قبل از رزرو آنلاین پرواز آسمان بهتر است با جزئیات این شرکت هواپیمایی بیشتر آشنا شوید.

دریافت آنلاین کارت پرواز آسمان

هواپیمایی آسمان تاکنون خدمات دریافت آنلاین کارت پرواز و یا دریافت از طریق دستگاه‌های خودکار در فرودگاه را برای مسافران فراهم نکرده است.

کلاس های پروازی هواپیمایی آسمان

  اکونومی کلاس

هواپیمایی آسمان در هواپیماهای فعلی تنها کلاس پروازی اکونومی را فراهم کرده است. در این کلاس پروازی صندلی‌های راحتی عادی و وعده غذایی رایگان در اختیار مسافران قرار می‌گیرد.

پروازهای داخلی هواپیمایی آسمان

هواپیمایی آسمان در طول هفته پروازهای زیادی را به بیشتر شهرهای ایران در برنامه پروازی خود دارد. اگر قصد سفر با پرواز آسمان را دارید، مسیر پروازی مورد نظر خود را از لیست پروازهای داخلی آسمان انتخاب کنید و سپس با تعیین تاریخ رفت و برگشت خود، می‌توانید لیستی از پروازهای هواپیمایی آسمان را به ترتیب از ارزانترین بلیط هواپیما مشاهده نمایید. پروازهای داخلی هواپیمایی آسمان شامل پروازهای لحظه آخری آسمان، پروازهای چارتری آسمان، پروازهای نرخ ویژه آسمان و پروازهای سیستمی آسمان است. بلیط مسیرهای داخلی هواپیمایی آسمان که می‌توانید از طریق وبسایت یا اپلیکیشن فلای‌تودی خریداری نمایید، عبارتند از :

پروازهای خارجی هواپیمایی آسمان

هواپیمایی آسمان علاوه بر پروازهای داخلی، در ایام هفته به طور منظم پروازهایی به مقاصد خارجی نیز در برنامه پروازی خود دارد. مقاصد خارجی پروازهای هواپیمایی آسمان برخی از شهرهای اروپایی، آسیایی و خاورمیانه را شامل می‌شود. پروازهای کشورهایی چون دبی، کویت، دوحه و ... را نیز می‌توانید با بلیط هواپیمایی ایرعربیا تهیه کنید. بلیط مسیرهای خارجی هواپیمایی آسمان که می‌توانید از طریق وبسایت یا اپلیکیشن فلای‌تودی خریداری نمایید عبارتند از :

بار دستی مجاز هواپیمایی آسمان

بار دستی مجاز همراه مسافر برای بردن در کابین در پروازهای آسمان برای کلاس پروازی اکونومی باید یک بسته با حداکثر وزن 5 کیلوگرم و برای کلاس پروازی بیزنس، 7 کیلوگرم باشد. ابعاد بار دستی مجاز مسافر نیز نباید بیشتر از 55 در 40 در 20 سانتی متر (در مجموع 115 سانتی‌متر) باشد. بار دستی مجاز در پروازهای بین المللی حداکثر 6 کیلوگرم است.

پذیرش بار مجاز هواپیمایی آسمان

بار مجاز برای تحویل به کانتر در پروازهای هواپیمایی آسمان، در مسیرهای داخلی 20 کیلوگرم و در مسیرهای خارجی 30 کیلوگرم است.

ناوگان هوایی هواپیمایی آسمان

هواپیمایی آسمان ناوگانی شامل هواپیماهای ایرباس، بوئینگ، فوکر و ATR دارد.

که از جمله آن‌ها می‌توان موارد زیر را نام برد:

  ایرباس A340
  ایرباس A320
  بوئینگ 727
  بوئینگ 737
  فوکر 100
  ATR 72

سایر اطلاعات درباره هواپیمایی آسمان

  • نام ایرلاین: آسمان ایرلاینز
  • کد EP :IATA
  • سال تاسیس: 1359
  • مقر اصلی: فرودگاه مهرآباد و فرودگاه امام خمینی تهران و فرودگاه شیراز
  • وب سایت هواپیمایی آسمان : www.iaa.ir
پرواز به
پرواز به aseman chairs
پرواز به

سوالات متداول خرید بلیط هواپیما آسمان

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.