بلیط پرواز های بجنورد

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
پرواز به Bojnord-City

بلیط هواپیما تهران - بجنورد

برای رزرو بلیط هواپیما تهران - بجنورد، پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و...) در فلای‌تودی، نتایج حاصل را در تاریخ منتخب خود مشاهده می‌کنید و با اعمال فیلتر مناسب و مدنظر خود نتایج را کوتاه می‌کنید. با خرید بلیط هواپیما تهران بجنورد شما فقط ۱ ساعت و پانزده دقیقه با شهر زیبای بجنورد فاصله دارید. بلیط ارزان هواپیما را به مقصد بجنورد در همین صفحه خریداری کنید.

سفر به بجنورد

بجنورد مرکز استان خراسان شمالی در شمال شرقی ایران است و در کوهپایه‌های آلاداغ قرار دارد. بجنورد در استان خراسان پیشین که خراسان شمالی، مرکزی و جنوبی را شامل می‌شد، بعد از شهرهای مشهد، سبزوار، و نیشابور بزرگترین و پرجمعیت‌ترین شهر بود. بجنورد در سال 2004 به عنوان مرکز استان خراسان شمالی انتخاب شد. در بجنورد مردمی با فرهنگ‌ها و نژادهای مختلفی زندگی می‌کنند که از مناطق مختلف به این شهر آمده‌اند و همین امر تاثیر مهمی در جذب گردشگر به این منطقه داشته است. این شهر که در طول تاریخ باستانی خود بخشی از خراسان بزرگ بوده، شاهد بسیاری از حوادث تلخ و شیرین بوده است. بجنورد شهر آثار باستانی زیبایی مانند آیینه خانه مفخم و همچنین تفرجگاه‌هایی مانند بش قارداش( پنج برادر) و بابا امان است.
بجنورد در اصل با نام «بیژن‌گِرد» شناخته می‌شده است. گرد به معنای شهر و بجنورد به معنای شهر بیژن است. شهر باستانی بجنورد در تپه‌های شمال غربی شهر کنونی بجنورد قرار داشت و با عنوان« محله ساربان» شناخته می‌شد. ترکیب اصلی شهر بجنورد را اقوام ترک و کرد تشکیل می‌دهند.

آب و هوای بجنورد

سطح وسیع و گسترده‌ای از شهر بجنورد را مناطق کوهستانی و فلات‌های مرتفع در برگرفته است به همین دلیل این شهر اکثرا دارای آب و هوای معتدل کوهستانی و زمستان‌‌های سرد و مرطوب و تابستان‌‌های ملایمی می‌باشد، همچنین با قرار گرفتن قسمت وسیعی از شهر بجنورد در دره رود اترک و داشتن رطوبت بالا، دارای سرسبزی و طراوت گیاهان فراوانی در فصل بهار و تابستان است. شهر بجنورد از لحاظ ناهمواری‌ها به دو بخش نواحی کوهستانی و پست و هموار تقسیم می‌گردد. قله شاه جهان از معروفترین قله‌های رشته کوه‌های آلاداغ در مرتفع‌ترین نقطه و روستای تازه‌یاب در پست‌ترین نقطه بجنورد قرار دارند. همچنین در شهر بجنورد به دلیل وجود ساختار رسوبی، فقدان فعالیت‌های آتشفشانی و وجود سنگ‌های دارای درز و شکاف به محیطی مساعد برای ذخایر آب‌های زیرزمینی و منابع نفت و گاز تبدیل شده است. بطور کلی به دلیل اینکه قسمت بزرگی از شهر بجنورد توسط مناطق کوهستانی و فلات‌‌های مرتفع محصور شده است اکثرا از آب و هوای معتدل کوهستانی برخوردار می‌باشد.

مکان‌‌های دیدنی بجنورد

بجنورد این شهر قدیمی محصور در بین کوه‌ها و تپه‌ها، دارای مکان‌های باستانی و دیدنی بسیار نادر و با ارزش می‌باشد. وجود و قرار گرفتن هزاران اصله درخت از جمله اقاقیا، چنار، زالزالک، زردآلو، زبان گنجشک، بوته‌های تمشک وحشی و ... جلوه‌ای زیبا به این شهر بخشیده است که چشم هر بیننده‌ای را به خود جلب می‌کند. پارک بابا امان یکی از معروف‌ترین پارک‌های بجنورد دارای پوشش گیاهی و درختان قطور چنار ۴۰۰ ساله و جانوری می‌باشد و نیز دارای چشمه‌هایی است که در مرکز و اطراف آن جاری هستند که بر زیبایی‌های خدادادی این پارک طبیعی افزوده‌اند. در ادامه به معرفی تعدادی از مکان‌های دیدنی بجنورد می‌پردازیم:

  عمارت مفخم
  آتشکده اسپاخو
  امامزاده سلطان سیدعباس
  خانه بانک ملی
  گردشگاه بش‌ قارداش
  کوشک باغ علی آباد
  دریاچه سد شیرین دره
  غار سوله قواق

راهنمای خرید آنلاین بلیط هواپیما بجنورد

  جستجوی بلیط هواپیما بجنورد

ابتدا از آخرین وضعیت بلیط‌های بجنورد اطمینان حاصل کنید، برای اینکار در قسمت پرواز داخلی، نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز بجنورد برای شما نمایش داده می‌شود.

  رزرو بلیط هواپیما بجنورد

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست بلیط‌ها به صورت صعودی از ارزان‌ترین پرواز نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده نمایید؛ همچنین در قسمت «جزئیات بیشتر این پرواز» اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز موردنظر، به گام بعدی، یعنی ثبت مسافران منتقل می‌شوید.

  بلیط ارزان بجنورد

از اساسی‌ترین خدمات فلای‌تودی در راستای تسهیل سفری خوش و خاطره‌انگیز، گارانتی ارزان‌ترین قیمت بلیط هواپیما است پس دیگر لازم نیست نگران قیمت بلیط باشید فقط کافیست اطلاعات لازم را براساس فیلترهای موجود مشخص نمایید تا پیشنهاد لحظه‌ای ایرلاین‌های همکار فلای‌تودی را مشاهده کنید.

  بلیط چارتر بجنورد

در میان پروازهای چارتر بجنورد، بلیط چارتری تهران بجنورد یکی از محبوب‌ترین پروازها به شمار می‌رود. برای خرید بلیط چارتر تهران بجنورد در مسیر رفت و یا خرید بلیط چارتر بجنورد به تهران در مسیر برگشت کافی است پروازهای بجنورد را به صورت رفت و برگشت در فلای تودی جستجو نمایید. چنانچه بلیط هواپیما تهران بجنورد چارتر و یا بلیط هواپیما بجنورد تهران چارتر موجود باشد برچسب چارتر در کنار نتایج پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در بخش فیلترهای جستجو با اعمال گزینه پرواز چارتر بجنورد، می‌توانید به پرواز چارتر تهران بجنورد و پرواز چارتر بجنورد تهران دسترسی پیدا کنید و با مقایسه نرخ بلیط ها، اقدام به بلیط ارزان چارتر تهران بجنورد نمایید.

برخی ویژگی‌های خرید بلیط بجنورد در فلای تودی

  امکان خرید خدمات به همراه بلیط

با خرید بلیط از فلای‌تودی خدماتی مانند ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و ... با تخفیف ویژه‌ای به شما پیشنهاد می‌شود.

  فرودگاه‌های بجنورد

در زمان رزرو و خرید بلیط پرواز بجنورد از فلای تودی ، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است میتوانید آن را از لیست فرودگاههای بجنورد که در بخش فیلترها نمایش داده می شود انتخاب کنید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. فرودگاههای بجنورد عبارتند از :

  فرودگاه بین‌المللی بجنورد

  بلیط ارزان قیمت بجنورد

با خرید از سایت فلای‌تودی شما گارانتی ارزان‌ترین قیمت بلیط پرواز بجنورد را دارید. قیمت بلیط هواپیما بجنورد به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود.

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید از فلای‌تودی شما به متنوع‌ترین و معتبرترین ایرلاین‌های دنیا که بالغ بر ۹۰۰ ایرلاین است دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط بجنورد را حتما از هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در قسمت فیلترهای جستجو، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب کنید.

غذاهای بجنورد

هر شهر سنتی و باستانی، غذاها و خوردنی‌های متفاوت و مخصوص خود را دارد. شهر بجنورد یکی از شهرهای قدیمی ایران است که زنان بومی و محلی آن با پخت غذاها، شیرینی‌‌ها و نان‌های مختلف، سفره غذایی خود را رنگارنگ تزئین می‌کنند. به دلیل ورود قومیت‌های مختلف به بجنورد و آشنا شدن مردم این شهر با سنت‌ها و رسوم و سبک‌های مختلف آشپزی، طبخ غذا در این شهر از تنوع بالایی برخوردار است.

  قابلی
  آش قلیه
  قروتو بجنورد
  آش جوشواره
  اُجِز
  آش یارمه
  بورکِ قارچ
  شله ماش بجنوردی

شیرینی‌های بجنورد

  آبنبات
  شکر پنیر

رستوران‌های بجنورد

شهر کوچک اما باستانی بجنورد بدلیل حضور گردشگران خارجی و داخلی برای بازدید از آثار ماندگار و نفیس پر رفت و آمد می‌باشد، به همین دلیل دارای رستوران‌های سنتی و محلی تا حدودی مدرن و کلاسیک است. پس می‌توانید برای لذت بردن از طعم غذاهای بکر و محلی این شهر حتما به این رستوران‌ها رفته و غذاهای عالی این شهر را امتحان کنید.

  سفره خانه سنتی امیرخان و پسران
  رستوران فردوسی
  سفره خانه سنتی خاتون
  خانه استیک نوین
  رستوران طوس
  رستوران VIP دیار

صنایع دستی و سوغاتی بجنورد

با توجه به وجود قومیت‌های مختلف در شهر بجنورد از ترک و کرد گرفته تا فارس و ترکمن و بلوچ ،شاهد تنوع چشمگیر صنایع دستی در این شهر هستیم. تلفیق قومیت‌های مختلف در این شهر باعث به وجود آمدن ترکیبی از هنرها و صنایع دستی در این شهر شده است. در ادامه تعدادی از صنایع دستی و سوغاتی بجنورد را به شما معرفی می‌کنیم.

  لباس های محلی
  چارق پشتی
  خشكبار
  ماست خشک
  كشک
  چوخه
  معرق
  تذهیب و تشعیر

مراکز خرید بجنورد

بجنورد مراکز خرید کم و بسیار کوچکی دارد. با این حال با وجود تعداد کم این مراکز، تنوع کالایی در‌ آن‌ها بسیار بالاست و این تنوع گردشگران را تشویق به خرید از بازارهای محلی و مرزی می‌کند.

  مجتمع تجاری پردیس
  بازار روز امام رضا
  گالری رسپینا

همین حالا بلیط پرواز به شهر بجنورد را از فلای‌تودی خریداری کنید و هرچه زودتر چمدان های خود را برای‌ سفر به بجنورد ببندید.

سوالات متداول خرید بلیط هواپیما تهران بجنورد

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.