بلیط پرواز های استانبول

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
پرواز به Urmia-Istanbul

بلیط هواپیما ارومیه استانبول

سرزمین اسرارآمیز ترکیه یک مقصد جذاب برای سفرهای خارجی ایرانیان است. استانبول ترکیه به عنوان یکی از شهرهای توریستی معروف در دنیا، نزد ایرانیان از محبوبیت بالایی برخوردار است. از این روست که پرواز به استانبول از شهرهای مختلف ایران برقرار است. ایرانیانی که از ارومیه به قصد تماشای کاخ توپکاپی، مسجد آبی و تجربه گردش در شهر آسیایی-اروپایی استانبول راهی سفر می‌شوند، با خرید بلیط ارومیه به استانبول و بلیط استانبول به ارومیه در برگشت، سفری راحت و کم دردسر را تجربه می‌کنند. اگر شما هم به دنبال خرید بلیط هواپیما با قیمت مناسب و پشتیبانی هستید، با فلای تودی همراه شوید.

خرید اینترنتی بلیط ارومیه استانبول

برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما ارومیه استانبول در سامانه خرید بلیط هواپیما فلای تودی راهی آسان پیش رو دارید. کافی است که در جستجوی پرواز، مبدا، مقصد ، تاریخ رفت و برگشت، تعداد مسافران، کلاس پروازی و در صورتی که قصد پرواز با ایرلاین خاصی را دارید، ایرلاین مورد نظر خود را انتخاب کنید. در نهایت بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک کنید تا به صفحه پروازها هدایت شوید. در صفحه پروازهای ارومیه استانبول تمامی پروازها را در تاریخ مورد نظر مشاهده خواهید کرد. در سمت راست این صفحه لیستی از فیلترهای مورد نیاز شما وجود دارد که از طریق آن می‌توانید بلیط لحظه آخری ارومیه استانبول و بلیط چارتر ارومیه استانبول را با بهترین قیمت پیدا کنید. همچنین در فیلترهای جستجوی فلای تودی می‌توانید تعداد توقف‌ها، ایرلاین‌ها، فرودگاه‌ها، ساعت حرکت، ساعت فرود، مدت انتظار و قیمت را انتخاب کنید. از دیگر ویژگی‌های برتری که فلای تودی در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد اطلاع از تغییر نرخ پروازها است. برای استفاده از این بخش کافی است که ایمیل خود را ثبت کنید تا هر گونه تغییر قیمت در پروازها را به اطلاع شما عزیزان برسانیم.

پرترددترین پروازها به مقصد استانبول

بلیط هواپیما استانبول به ارومیه

چنانچه قصد خرید بلیط هواپیما استانبول ارومیه را دارید کافی است در باکس جستجوی پرواز ارومیه به استانبول فِلِش دو طرفه میان مبدا و مقصد را بزنید تا نام دو شهر برای جستجو جابجا شود. پرواز استانبول به ارومیه با بهترین قیمت در فلای تودی جستجو کرده و خریداری کنید. پس از طی مراحل خرید اینترنتی بلیط که در ادامه توضیح داده خواهد شد، بلیط هواپیما استانبول به ارومیه برای شما صادر خواهد شد و به ایمیل شما ارسال می‌شود.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما ارومیه استانبول در فلای تودی

  جستجوی بلیط هواپیما ارومیه استانبول

برای خرید آنلاین بلیط ارومیه به استانبول، کافی است ابتدا از برنامه پروازهای ارومیه استانبول اطمینان حاصل نمایید. برای این کار در قسمت پرواز خارجی، نوع بلیط (بلیط هواپیما یکطرفه یا بلیط ارومیه استانبول رفت و برگشت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پروازی، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج جستجوی پروازهای ارومیه به استانبول برای شما به نمایش درمی‌آید.

 رزرو بلیط هواپیما ارومیه استانبول

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست قیمت بلیط هواپیما ارومیه استانبول از ارزانترین بلیط نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز را مشاهده نمایید. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز موردنظر، به گام بعدی، یعنی ثبت اطلاعات مسافران منتقل می‌شوید. به همین شیوه می‌‎توانید بلیط هواپیما استانبول و بلیط هواپیما ارومیه را به طور جداگانه خریداری کنید.

  خرید و دریافت بلیط هواپیما ارومیه استانبول و بلیط هواپیما استانبول ارومیه

در نهایت با انتخاب دکمه خرید بلیط هواپیما، به درگاه پرداخت هدایت شده و خرید خود را نهایی می‌کنید. همچنین قادر خواهید بود بلیط خود را از طریق ایمیل دریافت کنید.

قیمت بلیط هواپیما ارومیه استانبول

برای آگاهی از نرخ بلیط هواپیما ارومیه استانبول می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کنید. فلای تودی با استفاده از سیستم مقایسه قیمت‌ها شما را در خرید بلیط هواپیما ارومیه به استانبول یاری می‌کند. برای خرید ارزانترین قیمت بلیط ارومیه به استانبول به موارد زیر توجه کنید:
• قیمت بلیط هواپیما ارومیه استانبول و پرواز استانبول به ارومیه با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که پروازهای فرست کلاس و بیزینس کلاس ارومیه استانبول را از قبل خریداری کنید. همچنین خرید پروازهای اکونومی کلاس ارومیه استانبول را به تعویق نیندازید و بلیط خود را حداقل از 2 ماه قبل خریداری کنید. معمولا ارزانترین ماه برای خرید بلیط هواپیما ارومیه استانبول ماه ژانویه (اواسط دی تا اوایل بهمن) است.
• ارزانترین بلیط هواپیما ارومیه استانبول را معمولا می‌توانید در روزهای پنجشنبه خریداری کنید.
• سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت هواپیما ارومیه استانبول را خریداری کنید، چون قیمت یک بلیط رفت و برگشت ارومیه استانبول از قیمت دو بلیط یکطرفه ارزان‌تر خواهد شد.
قیمت بلیط استانبول به ارومیه هم تحت تاثیر فاکتورهای مختلفی از جمله زمان و کلاس پروازی است. بلیط استانبول ارومیه را در اواسط هفته و فصل زمستان خریداری کنید تا ارزانتر باشد.

تور استانبول گزینه مناسبی است تا هزینه‌های سفر را به میزان قابل توجهی کاهش دهید. با خرید این تورها علاوه بر بلیط هواپیما، از هتل، بیمه و امکانات دیگر نیز برخوردار خواهید شد.

خرید بلیط‌ ارزان هواپیما ارومیه استانبول

اگر قصد خرید بلیط ارزان هواپیما ارومیه استانبول را دارید فلای تودی این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با مقایسه قیمت بلیط‌ ها به بهترین قیمت بلیط ارومیه استانبول و پرواز استانبول ارومیه دست پیدا کنید. تمامی پروازهای مستقیم و پروازهای غیر مستقیم (با توقف) ارومیه استانبول در فلای تودی موجود است. بنابراین وقت خود را برای جستجوی بلیط‌های ارزان هواپیما ارومیه استانبول هدر ندهید. بلیط ارومیه به استانبول و بلیط استانبول ارومیه را از فلای تودی بخرید و از مزایای این خرید بهره‌مند شوید. شما قادر خواهید بود با اعمال فیلتر مناسب حتی ارزانترین بلیط لحظه آخری و بلیط چارتر هواپیما از ارومیه به استانبول را در فلای تودی بیابید. همچنین به کمک تقویم قیمتی فلای تودی می‌توانید ارزانترین بلیط هواپیما ارومیه استانبول و بلیط هواپیما استانبول به ارومیه را در حوالی تاریخ پرواز مورد نظر خود از فلای تودی خریداری کنید.

بلیط چارتر ارومیه استانبول

در میان پروازهای چارتر استانبول، بلیط هواپیما چارتر ارومیه استانبول یکی از پرترددترین پروازها به شمار می‌رود. برای خرید بلیط هواپیما چارتر ارومیه به استانبول در مسیر رفت و برگشت کافی است پروازهای ارومیه استانبول را به صورت دو طرفه در فلای تودی جستجو نمایید. چنانچه بلیط هواپیما ارومیه استانبول چارتر رفت و برگشت موجود باشد برچسب چارتر در کنار نتایج پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در بخش فیلترهای جستجو با اعمال گزینه پرواز چارتر، می‌توانید به پرواز ارومیه استانبول چارتر دسترسی پیدا کرده و با مقایسه نرخ بلیط ها، اقدام به خرید ارزانترين قیمت بلیط هواپیما چارتر نمایید.

بلیط لحظه آخری ارومیه استانبول

اگر قصد خرید بلیط هواپیما لحظه آخری ارومیه به استانبول و استانبول ارومیه را دارید، کافی است که از سیستم فیلترینگ فلای تودی استفاده کنید تا لیست پروازهای ارومیه به استانبول و پرواز استانبول به ارومیه برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط ‌های لحظه آخری ارومیه استانبول، خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید بلیط ارزان لحظه آخری ارومیه استانبول و بلیط هواپیما استانبول به ارومیه لحظه آخری را برای شما میسر می‌سازد.

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما ارومیه استانبول در فلای تودی

  خرید بلیط هواپیما ارومیه استانبول ارزان قیمت

با استفاده از ابزارهای بسیار کاربردی فلای تودی می‌توانید بلیط ارومیه به استانبول ارزان را به راحتی خریداری نمایید. رزرو هتل برای هر یک از شهرهای استانبول و ارومیه را نیز می‌توانید با استفاده از این ابزارها با ارزانترین قیمت انجام دهید.

  سیستم اطلاع از تغییر قیمت

پس از جستجوی پروازهای ارومیه استانبول در سامانه فلای تودی، با ثبت ایمیلتان، هر گونه تغییر در قیمت پرواز ارومیه به استانبول و پرواز استانبول به ارومیه به صورت لحظه‌ای به اطلاع شما خواهد رسید. چنانچه قصد خرید بلیط ارزان قیمت را دارید، با استفاده از این سیستم هر زمان که قیمت بلیط از ارومیه به استانبول و بلیط استانبول به ارومیه ارزان شد، اطلاعیه آن به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

    تقویم قیمتی فلای تودی

با استفاده از این سیستم پس از جستجوی پروازهای ارومیه استانبول و پرواز استانبول ارومیه در فلای تودی، در بالای صفحه جستجوی پرواز، گزینه‌ای با عنوان تقویم قیمتی نمایان می‌شود. در این تقویم تمامی پروازهای ارزان ارومیه استانبول در حوالی تاریخ انتخابی شما نمایش داده می‌شود و چنانچه برای سفر عجله‌ای نداشته باشید، قادر خواهید بود تا ارزان ترین بلیط را در هر یک از تاریخ‌های پیشنهادی خریداری نمایید.

  نمودار قیمتی فلای تودی

با استفاده از این نمودار قادر خواهید بود بیشینه، کمینه و متوسط قیمت بلیط ارومیه استانبول و بلیط استانبول ارومیه را در حوالی تاریخ انتخابی خود بیابید. به این ترتیب قادر خواهید بود به راحتی قیمت ها را در روزهای مختلف مقایسه نمایید و اقدام به خرید بلیط ارزان نمایید.

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید پرواز ارومیه استانبول و پرواز استانبول به ارومیه از فلای‌تودی شما به تمامی ایرلاین های ارائه دهنده بلیط ارومیه استانبول دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط خود را حتما از هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین ارائه دهنده در فیلترهای جستجو، می‌توانید ایرلاین موردنظر خود را انتخاب نمائید.

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای ‌تودی، نرخ بلیط هواپیمای ارومیه استانبول و پرواز استانبول به ارومیه را می‌توانید به صورت لحظه‌ای و آنلاین مشاهده نموده و همواره اقدام به رزرو بلیط هواپیما با بهترین قیمت نمایید.

 استرداد آنلاین بلیط ارومیه استانبول

یکی از قابلیت‌های سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای تودی امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما خارجی است. بنابراین چنانچه پس از خرید اینترنتی بلیط ارومیه به استانبول از فلای تودی بنا به هر دلیلی مایل به کنسل کردن بلیط خود بودید، تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما در فلای تودی خواهید بود. پس از کنسلی بلیط در فلای تودی، مبلغ بلیط کنسلی هواپیما ارومیه استانبول به حساب شما بازخواهد گشت.

اطلاعات پرواز ارومیه استانبول

  فاصله هوایی ارومیه تا استانبول: مسافت پروازی ارومیه از استانبول 1463 کیلومتر (909 مایل) است.
  مدت زمان پرواز ارومیه استانبول: مدت پرواز ارومیه استانبول و پرواز استانبول ارومیه به طور متوسط 2 ساعت و 30 دقیقه است. اما مدت زمان پرواز ارومیه به استانبول با توجه به شرایطی مانند نوع مسیرها، تعداد توقف‌ها و شرایط جوی ممکن است تغییر کند.
  مسیرهای پروازی ارومیه استانبول
  هواپیمایی آتا

OMH (فرودگاه ارومیه) ............... 2:30 ............... IST (فرودگاه جدید استانبول)

  ایرلاین‌هایی که از ارومیه به استانبول پرواز مستقیم دارند: پرواز ارومیه استانبول آتا به صورت مستقیم انجام می‌شود.
  ارزانترین ایرلاین‌های پرواز ارومیه استانبول: ارزانترین ایرلاین‌ پرواز ارومیه استانبول و برعکس، هواپیمایی آتا می‌باشد. قیمت بلیط ارومیه استانبول هواپیمایی ماهان نیز ارزانتر از سایر هواپیمایی هاست.
  محبوب‌ترین ایرلاین در مسیر ارومیه استانبول: محبوب‌ترین ایرلاین در مسیر ارومیه استانبول هواپیمایی آتا است. 100% پروازهای بدون توقف ارومیه استانبول توسط این ایرلاین انجام می‌شود.
  روزهای پرواز ارومیه به استانبول:  درپاسخ به اینکه پرواز ارومیه استانبول چه روزهایی است ، پروازهای ارومیه استانبول روزهای دوشنبه و پنجشنبه انجام می‌شود.

سوالات متداول خرید بلیط هواپیما ارومیه استانبول

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.