not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال

خرید بلیط قطار شیراز

شهر زیبای شیراز، به‌واسطه برخورداری از جاذبه های گردشگری فراوان، یکی از توریستی‌ترین شهرهای ایران برای گردشگران داخلی و خارجی است. قطار ، اتوبوس و هواپیما، روش‌های مسافرت به این شهر هستند که از بین آن‌ها، سفر ریلی به دلیل امنیت بالا و مقرون‌به‌صرفه‌بودن، نزد مسافران محبوبیت فراوانی دارد. در صورتی که شما نیز سفر ریلی به شیراز را انتخاب می کنید، در سایت فلای تودی به‌راحتی می‌توانید به صورت آنلاین و لحظه‌‍ای بلیط قطارهای شیراز را مشاهده و مقایسه کرده و در نهایت بهترین گزینه را در عرض چند دقیقه و با تنها چند کلیک خریداری کنید. بلیط قطار فوری و پشتیبانی 24 ساعته در سایت فلای تودی به شما عرضه می‌شود. 

بلیط قطار شیراز

پرترددترین مسیرهای ریلی به مقصد شیراز

با توجه به اینکه سفر با قطار بسیار امن، اقتصادی و در عین حال لذت‌بخش است، بسیاری از گردشگران ترجیح می‌دهند در صورت تصمیم به سفر به این شهر، بلیط قطار شیراز را تهیه کنید. در ادامه، مهم‌ترین سفرهای ریلی که به مقصد شیراز انجام می‌شوند، معرفی شده‌اند:

قطار اصفهان شیراز

قطار قم شیراز

قطار کرمان شیراز

قطار تبریز شیراز

قطار اهواز شیراز

راهنمای رزرو بلیط قطار شیراز در فلای تودی

فقط با چند کلیک می‌توانید بلیط اینترنتی قطار شیراز را برای تاریخ موردنظر خود در سایت فلای تودی جستجو کرده و با بهترین قیمت خریداری کنید.

جستجوی بلیط قطار شیراز

در فرم جستجوی بلیط قطار، مبدا، مقصد، تاریخ رفت و تاریخ برگشت (در صورتی که قصد خرید بلیط رفت و برگشت قطار را دارید)، تعداد مسافر را مشخص کرده و همچنین یکی از گزینه‌های مسافر عادی، ویژه برادران یا ویژه خواهران را انتخاب کنید. 
در صورتی که قصد خرید بلیط کوپه دربست را دارید، گزینه "کوپه دربست میخواهم" و در صورتی که به دنبال امکان حمل خودرو با قطار هستید، گزینه "حمل خودرو می خواهم" را انتخاب کرده و روی گزینه جستجو کلیک کنید. در کمتر از چند ثانیه تمام بلیط های قطار شیراز که در تاریخ انتخابی شما در دسترس هستند، نمایش داده می‌شود.

رزرو بلیط قطار شیراز

نتایج بلیط قطار به ترتیب از ارزانترین بلیط نمایش داده خواهد شد. شما می‌توانید اطلاعات کامل آن شامل نوع قطار، شرکت ریلی، ساعت حرکت و ساعت ورود، ایستگاه‌ها و قوانین استرداد را مشاهده کرده و بلیط موردنظر خود را انتخاب کنید.

خرید بلیط قطار شیراز

پس از انتخاب بلیط موردنظر خود، وارد مرحله خرید بلیط قطار می‌شوید. ابتدا باید اطلاعات مسافران را ثبت کنید و در نهایت پرداخت هزینه بلیط را انجام دهید. با نهایی شدن مراحل خرید، بلیط قطار شیراز به آدرس ایمیلی که ثبت کرده‌اید، ارسال خواهد شد.

انواع بلیط قطار شیراز

قطارهایی که در مسیر شیراز فعالیت می‌کنند، عموما به ناوگان ریلی بسیار مدرنی تعلق دارند و امکانات رفاهی مناسبی را در اختیار مسافران قرار می‌دهند. به همین دلیل، مسافران سفر راحت، مقرون‌به‌صرفه و امنی را به این شهر تجربه خواهند کرد. در ادامه، انواع بلیط قطارهای شیراز که در حال حاضر به مسافران ارائه می‌شوند، معرفی شده‌اند:

بلیط قطار شیراز کوپه دربست

قطارهای مسافربری بین شهری، عموما به دو صورت کوپه‌ای و سالنی به ناوگان ریلی اضافه می‌شوند. قطارهای کوپه‌ای، 4 و 6 نفر ظرفیت دارند و اغلب آن‌ها تختخواب‌شو هستند. همچنین، با توجه به درجه قطار، ممکن است بعضی از صندلی‌ها فاقد قابلیت تبدیل‌شدن به تختخواب باشند. از سوی دیگر، چیدمان صندلی‌ها در قطارهای سالنی بسیار شبیه اتوبوس یا هواپیماست و کوپه‌های مجزا در این نوع قطارها دیده نمی‌شود. این صندلی‌ها از قابلیت تبدیل‌شدن به تختخواب برخوردار نیستند و با توجه به 3 یا 4 ستاره بودنشان، امکانات متنوعی را در اختیار مسافران قرار می‌دهند. در صورتی که تمایل دارید کوپه مجزا در اختیارتان قرار بگیرد، توصیه می‌کنیم در زمان خرید بلیط، حتما گزینه «کوپه دربست می‌خواهم» را انتخاب کنید. 

بلیط قطار شیراز رفت و برگشت

با توجه به اینکه حجم سفرها به شهر شیراز بسیار بالا است و اغلب مسافران سفر ریلی به این شهر را ترجیح می‌دهند، توصیه می‌کنیم بلیط قطار خود را به صورت رفت و برگشت تهیه کنید (به‌ویژه در ایام پیک) تا برای بازگشت به شهر مبدا خود، با دغدغه و نگرانی خاصی مواجه نشوید.  قیمت بلیط قطار شیراز رفت و برگشت با توجه به قطارهای شرکت‌های مختلف متفاوت است و برای استعلام آن می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کنید. 

قیمت بلیط قطار شیراز

هزینه‌ای که بابت خرید بلیط قطار به شیراز در سایت فلای تودی می‌پردازید، تا حد زیادی به شرکت ارائه‌کننده قطار و خدماتی که در طول سفر به شما عرضه خواهد شد، بستگی دارد. همچنین، در ایام پیک مثل اردیبهشت ماه که تعداد مسافران شیراز به اوج خود می‌رسد، ممکن ایت قیمت بعضی از بلیط‌های مسیر دستخوش تغییراتی شوند. از این رو، برای اطلاع از هزینه بلیط قطار شیراز، می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کرده و تمامی خطوط و شرکت‌های حمل‌ونق ریلی را مشاهده و بررسی کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، می‌توانید با کارشناسان این مجموعه نیز تماس بگیرید. 

پرترددترین مسیرهای ریلی از مبدا شیراز

قطار شیراز اصفهان

قطار شیراز قم

مزایای خرید آنلاین بلیط قطار شیراز در فلای تودی

امکان خرید بلیط قطار ارزان قیمت

در سایت فلای تودی می‌توانید ارزانترین بلیط قطار شیراز را برای تاریخ موردنظر خود پیدا کنید. ترتیب نمایش بلیط‌ها به صورت صعودی از ارزانترین به گران‌ترین است. علاوه بر این، با فیلتر قیمت و استفاده از سایر ابزارهایی که در اختیار شما قرار می‌گیرد، پیدا کردن بلیط قطار ارزان به شیراز کار سختی نخواهد بود.

امکان خرید انواع بلیط قطار از شرکت های ریلی مختلف

فلای تودی امکان دسترسی به بلیط همه شرکت‌های ریلی موجود برای مسیر انتخابی را فراهم می‌کند. به علاوه امکان انتخاب انواع بلیط کوپه‌ای و سالنی، با درجه بندی‌های مختلف وجود دارد.

 مقایسه آنلاین قیمت و خدمات

در لیست نتایج جستجو، اطلاعات کامل شامل نوع بلیط، شرکت ریلی، امکانات قطار، قیمت و ... به شما نمایش داده خواهد شد. امکان بررسی دقیق اطلاعات بلیط‌ها و مقایسه آنها برای شما فراهم شده است تا بتوانید به راحتی گزینه ایده‌آل خود را پیدا کرده و خریداری کنید.

امکان خرید بلیط قطار و رزرو هتل به صورت همزمان

علاوه بر خرید بلیط قطار شیراز، می‌توانید رزرو هتل های شیراز را نیز در سایت فلای تودی با بهترین قیمت و از میان متنوع‌ترین گزینه‌ها انجام دهید. 

 استفاده از تقویم قیمتی

ابزار تقویم قیمتی فلای تودی، قیمت بلیط قطار را در حوالی تاریخ انتخابی شما نمایش می‌دهد تا بتوانید هر زمان که بلیط قطار برای مسیر موردنظرتان ارزانتر بود، خرید خود را انجام دهید.

استرداد بلیط قطار شیراز

چنانچه قصد داشته باشید بلیط خود را کنسل کنید، پس از مطالعه قوانین استرداد که در زمان خرید بلیط قطار شیراز در اختیار شما قرار می‌گیرد، می‌توانید نسبت به استرداد آنلاین آن اقدام کنید.

قطارهای مهم در مسیر شیراز

با توجه به توریستی بودن شهر شیراز، قطارهایی که در مسیر ریلی این شهر فعالیت می‌کنند، از شرایط بسیار مطلوبی برخوردار بوده و اکثرا 4 یا 5 ستاره هستند. در ادامه، بعضی از مهم‌ترین شرکت های ریلی که در مسیر شیراز فعال هستند، معرفی شده‌اند:

•    قطار 4 ستاره غزال
•    قطار 4 ستاره سریر
•    قطار 4 ستاره طلاییه

سوالات متداول بلیط قطار شیراز

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.