خرید ارزانترین بلیط های هواپیمایی وارش

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال

وارش Varesh

پرواز به بلیط هواپیما وارش

شرکت هواپیمایی وارش کار خود را از سال 1396 شروع کرد. این شرکت هواپیمایی در قالب سهامی خاص تاسیس شد و با محوریت استان مازندران آغاز به کار کرد. وارش در گویش مازندرانی به معنی باران است. قطب اصلی هواپیمایی وارش در شهر ساری است و این شرکت هواپیمایی اولین ایرلاین استان مازندران است. یکی از اولویت‌های اصلی این شرکت هواپیمایی تضمین ایمنی پرواز در کنار ارتقا سطح کیفی پروازها است. هدف اصلی شرکت هواپیمایی وارش توسعه زیرساخت‌های صنعت هوایی استان مازندران است و در این راستا برای دستیابی به اهداف خود،‌ از وجود نیروهای متخصص بهره می‌برد. شرکت هواپیمایی وارش در نظر دارد تا در قدم نخست پروازهای داخلی را پوشش دهد و در آینده فعالیت‌های خود را در سطح بین‌المللی گسترش دهد. این شرکت هواپیمایی از تاریخ 17 مهر 1397 با پرواز از فرودگاه مهرآباد به سمت ساری،‌ رسما فعالیت خود را آغاز کرد. دومین پرواز این شرکت هواپیمایی نیز در همان تاریخ از فرودگاه ساری به سمت فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد صورت گرفت. در حال حاضر هواپیمایی وارش به شهرهای شیراز، اهواز، آبادان، چابهار، تبریز، اصفهان، تهران، مشهد، کیش، ساری، رامسر و گرگان پرواز دارد.

راهنمای خرید بلیط پرواز وارش در فلای‌تودی

برای خرید آنلاین بلیط پرواز وارش، کافیست سه حرف اول نام شهر مبدأ و سه حرف ابتدای نام شهر مقصد را در بخش جستجوی پرواز، وارد نموده و تاریخ رفت و برگشت خود را تعیین نمایید. با مشخص کردن تعداد مسافران و کلاس پروازی و پس از فشردن دکمه جستجوی پرواز، لیست کاملی از پروازهای وارش برای مسیر مورد نظر شما به نمایش در می‌آید. شما می‌توانید اطمینان داشته باشید که در لیست پروازهای وارش ، انواع بلیط ارزان وارش و بلیط لحظه آخری وارش نیز برای شما نمایش داده می‌شود . شما این امکان را دارید که به کمک فیلتر های موجود ، لیست پرواز ها را بنا به شرایط و نیاز خود مرتب نموده و به راحتی رزرو بلیط وارش را در کوتاهترین زمان و بصورت آنلاین انجام دهید و با ایرلاین مورد علاقه خود سفر کنید.
قبل از رزرو آنلاین پرواز وارش بهتر است با جزئیات این شرکت هواپیمایی بیشتر آشنا شوید.

دریافت آنلاین کارت پرواز وارش

امکان چک این آنلاین برای هواپیمایی وارش وجود ندارد.

کلاس های پروازی هواپیمایی وارش

شرکت هواپیمایی وارش در دو کلاس پروازی اقتصادی یا اکونومی (Economy) و تجاری یا بیزنس کلاس (Business) به مسافران خدمات رسانی می‌کند.

پروازهای داخلی هواپیمایی وارش

هواپیمایی وارش در طول هفته پروازهای زیادی را به بیشتر شهرهای ایران در برنامه پروازی خود دارد. اگر قصد سفر با پرواز وارش را دارید، مسیر پروازی مورد نظر خود را از لیست پروازهای داخلی وارش انتخاب کنید و سپس با تعیین تاریخ رفت و برگشت خود، می‌توانید لیستی از پروازهای هواپیمایی وارش را به ترتیب از ارزانترین بلیط هواپیما مشاهده نمایید. پروازهای داخلی هواپیمایی وارش شامل پروازهای لحظه آخری وارش، پروازهای چارتری وارش، پروازهای نرخ ویژه وارش و پروازهای سیستمی وارش است. بلیط مسیرهای داخلی هواپیمایی وارش که می‌توانید از طریق وبسایت یا اپلیکیشن فلای‌تودی خریداری نمایید، عبارتند از :

پروازهای خارجی هواپیمایی وارش

هواپیمایی وارش علاوه بر پروازهای داخلی، در ایام هفته به طور منظم پروازهایی به برخی از مقاصد خارجی نیز در برنامه پروازی خود دارد. بلیط مسیرهای خارجی هواپیمایی وارش که می‌توانید از طریق وبسایت یا اپلیکیشن فلای‌تودی خریداری نمایید، عبارتند از :

بار دستی مجاز هواپیمایی وارش

مقدار بار مجاز قابل حمل به داخل کابین در پروازهای وارش نباید بیش از 5 کیلوگرم باشد.

پذیرش بار مجاز هواپیمایی وارش

پذیرش بار مجاز در پروازهای وارش حداکثر 20 کیلوگرم است.

ناوگان هوایی هواپیمایی وارش

ناوگان هوایی وارش شامل 5 فروند هواپیمای بوئینگ است.

 2 فروند بوئینگ B737-300
 2 فروند بوئینگ B737-500


سایر اطلاعات درباره هواپیمایی وارش

  • نام ایرلاین: وارش
  • کد VR :IATA
  • سال تاسیس: 1396
  • مقر اصلی: ساری، ایران
  • وب سایت هواپیمایی وارش : varesh.aero
پرواز به varesh-plane
پرواز به varesh-crew
پرواز به varesh

سوالات متداول خرید بلیط هواپیما وارش

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.