بلیط پرواز های دوشنبه

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
پرواز به dushanbe-

بلیط هواپیما تهران دوشنبه

برای رزرو و خرید بلیط هواپیما تهران دوشنبه، پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و...) در فلای‌تودی، نتایج حاصل را در تاریخ منتخب خود مشاهده می‌کنید و با اعمال فیلترینگ مناسب و مورد نظر خود، نتایج را کوتاه می‌کنید.
در حال حاضر هواپیمایی ترکیش در مسیر تهران دوشنبه مشغول فعالیت است. از دیگر پروازهایی که به مقصد دوشنبه انجام می‌شوند می‌توان به پروازهای زیر اشاره کرد :

  پرواز دبی دوشنبه فلای دبی
  پرواز مشهد دوشنبه آسمان
  پرواز ونکوور دوشنبه ایر کانادا

همچنین مسافران می توانند بلیط پرواز دوشنبه تهران هواپیمایی ترکیش را از طریق سایت فلای تودی با ارزانترین قیمت خریداری نمایند. بلیط هواپیما خارجی را با ارزانترین قیمت از فلای تودی خریداری کنید.

سفر به دوشنبه

بزرگترین شهر و پایتخت تاجیکستان، شهر دوشنبه است. این شهر در مجاورت رودخانه ورزوب و کوفارنیهون واقع شده است. دلیل نامگذاری شهر دوشنبه به این نام این است که این شهر در کنار دهکده ای که دوشنبه بازارهای معروفی دارد رشد کرد.
شهر دوشنبه در سال 1929 زمانی که به عنوان مرکز جمهوری شوروی سوسیالیستی تاجیکستان تعیین شد، به سرعت توسعه پیدا کرد. بین سال های 1931 و 1961 این شهر به استالین آباد تغییر نام داد. اما پس از سال 1961 دوباره نام آن به دوشنبه تغییر پیدا کرد. این شهر پس از آن به مرکز تولید ابریشم و پنبه تبدیل شد که بسیاری از مردمی را که مهاجرت کرده بودند دوباره به این شهر بازگرداند.

آب و هوای دوشنبه

زمستان های دوشنبه سرد است، اما کوه های اطراف شهر، آن را از بادهای یخی که از سمت سیبری می آیند، محافظت می کنند. دمای هوا بین 2- تا 8 درجه سانتیگراد متغیر است. دمای هوا در زمستان به 26- درجه سانتیگراد هم می رسد. بارش برف در این زمان از سال معمول است. دمای هوا در تابستان های شهر دوشنبه بین 18 تا 36 درجه سانتیگراد متغیر است. و دمای هوا تا 45 درجه سانتیگراد هم می رسد.

بهترین زمان سفر به دوشنبه

بهترین زمان سفر به دوشنبه، بین ماه های ژوئن تا سپتامبر است، زمانی که هوا گرم است و میزان بارش باران کم است.
معمولا در بهار و هنگام آغاز سال نو، گردشگران بسیاری برای تماشای مراسم آیینی سال نوی شمسی تاجیک ها به این شهر سفر می کنند و سال نو را با هوای پاک و فرحبخش ، جشن های نوروزی شاد و شیرینی های مخصوص عید تاجیک ها آغاز می کنند. سفر به این شهر زیبا و لذت بردن از طبیعت آرامش بخش آن را از دست ندهید.

جاهای دیدنی دوشنبه

شاید شهر دوشنبه برای خیلی از گردشگران شناخته شده نباشد، و بیشتر گردشگران برای طبیعت گردی به این شهر سفر کنند. اما از آنجایی که فرهنگ مردم دوشنبه بسیار به ما نزدیک است و آن ها نیز در فصل بهار جشن نوروز برپا می کنند، بسیاری از ایرانیان در فصل بهار و در طول سال به این شهر سفر می کنند، علاوه بر طبیعت بی نظیر، بسیاری جاذبه های گردشگری نیز در شهر دوشنبه وجود دارد که از آن جمله می توان به این موارد اشاره کرد:

  پارک رودکی
  موزه ملی تاجیکستان
  ساختمان انجمن نویسندگان تاجیکستان
  جاده پامیر
  موزه قوم شناسی تاجیکستان
  باغ وحش دوشنبه
  آبشار گوسگارف
  بازار شاه منصور
  کتابخانه ملی تاجیکستان
  باغ گیاه شناسی دوشنبه
  پارک پیروزی بنای یادبود اسماعیل سامانی

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما دوشنبه

  جستجوی بلیط هواپیما دوشنبه

ابتدا از برنامه پروازهای دوشنبه اطمینان حاصل کنید، برای این کار در قسمت پرواز خارجی، نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز دوشنبه برای شما نمایش داده می‌شود.

بطور مثال اگر قصد خرید بلیط پرواز تهران دوشنبه را دارید، کافیست سه ‌حرف اول " تهران " یا " Tehran " را به عنوان مبداء و سه حرف اول " دوشنبه " یا " Dushanbe " را به عنوان مقصد در بخش جستجوی پرواز، تایپ و نام شهر را از لیست پیشنهادی انتخاب کنید. سپس تاریخ سفر خود را به شمسی یا میلادی درج نمایید. در نهایت با انتخاب دکمه جستجوی پرواز، برنامه پروازی تهران به دوشنبه برای شما نمایش داده می شود.

  رزرو بلیط پروازهای دوشنبه

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست بلیط‌ها به صورت صعودی از ارزانترین پرواز نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، تعداد توقف (ها)، مدت زمان توقف (ها)، کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده نمایید؛ همچنین در قسمت " جزئیات بیشتر این پرواز " اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز ، به گام بعدی یعنی ثبت مسافران منتقل می‌شوید.

  فرودگاه‌های دوشنبه

در زمان رزرو و خرید بلیط هواپیما دوشنبه از فلای تودی ، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است می‌توانید آن را از لیست فرودگاههای دوشنبه که در بخش فیلترها نمایش داده می شود انتخاب کنید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. فرودگاههای دوشنبه عبارتند از :

  فرودگاه دوشنبه

  بلیط ارزان دوشنبه

دیگر لازم نیست نگران قیمت بلیط پرواز خارجی باشید فقط کافیست اطلاعات لازم را براساس فیلترینگ موجود مشخص نمایید تا پیشنهاد لحظه‌ای ایرلاین‌های همکار فلای‌تودی را مشاهده کنید.

  بلیط چارتر دوشنبه

شما با درج اطلاعات مبدا و مقصد از طریق مشاهده نتایج جستجو در قسمت فیلترینگ‌، می توانید ایرلاین‌های چارتر و سیستمی را به تفکیک مشاهده کرده و از قیمت‌های ویژه فلای‌تودی بلیط چارتر خریداری کنید.

  بلیط لحظه آخری دوشنبه

در پرواز لحظه آخری دوشنبه همان صندلی و شرایط پروازی بلیط‌ سیستمی دوشنبه در اختیار شما قرار خواهد گرفت، با این تفاوت که برای خرید بلیط لحظه آخری دوشنبه هزینه بسیار کمتری پرداخت خواهید کرد. شرایط خرید بلیط لحظه آخری دوشنبه نیز همانند بلیط سیستمی دوشنبه است. به طور مثال اگر قصد خرید بلیط ارزان لحظه آخری تهران به دوشنبه را دارید کافی است که جستجوی خود را برای خرید بلیط تهران دوشنبه انجام دهید. در صفحه نتایج جستجو فلای تودی اگر بلیط لحظه آخری تهران دوشنبه موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای تهران دوشنبه به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری دوشنبه با قیمت بلیط سیستمی دوشنبه خرید خود را انجام دهید. چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری دوشنبه دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ فلای تودی استفاده کنید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری دوشنبه خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری تهران دوشنبه را برای شما میسر می‌سازد.

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما دوشنبه در فلای تودی

  امکان خرید خدمات به همراه بلیط

با خرید بلیط از فلای‌تودی می توانید خدمات دیگری همچون ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه و ... را با تخفیف ویژه‌ای خریداری نمایید.

  بلیط ارزان هواپیما دوشنبه

با خرید بلیط هواپیما از سایت فلای‌تودی ارزانترین قیمت بلیط پرواز دوشنبه از آن شما خواهد شد. قیمت بلیط هواپیما دوشنبه به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود.

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید بلیط هواپیما خارجی از فلای‌تودی شما به متنوع‌ترین و معتبرترین ایرلاین‌های دنیا که بالغ بر ۹۰۰ ایرلاین است دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط هواپیما دوشنبه را حتما از شرکت هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب کنید.

  امکان رزرو بلیط و هتل دوشنبه به صورت همزمان

با خرید بلیط دوشنبه از فلای‌تودی می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل دوشنبه را با پرداخت ریالی به صورت آنلاین انجام دهید.

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در فلای‌تودی به صورت لحظه‌ای و آنلاین می‌توانید پروازهای موجود در مسیر دوشنبه را مشاهده و رزرو نمایید و همواره بهترین قیمت بلیط دوشنبه با ایرلاین مدنظر را داشته باشید.

حمل و نقل دوشنبه

راحت ترین راه برای جابجایی در شهر دوشنبه استفاده از تاکسی های اشتراکی، مارشروتکا و اتوبوس های برقی می باشد که در مسیرهای مشخصی حرکت می کنند. البته از سال 2015 سیستم کرایه دوچرخه نیز در این شهر شروع به فعالیت کرد.

رستوران های دوشنبه

  رستوران Al Sham
  رستوران Traktir
  رستوران Rokhat Teahouse
  رستوران Salsa
  رستوران Delhi Darbar
  رستوران Marco Polo Restaurant

مراکز خرید دوشنبه

  مرکز خرید Mekhrgon
  مرکز خرید TSUM
  مرکز خرید Muliyen Mall
  مرکز خرید NOOR ART GALLERY
  مرکز خرید Green Bazaar

همین حالا بلیط پرواز به دوشنبه را از فلای‌تودی خریداری کنید و هرچه زودتر چمدان های خود را برای‌ سفر به دوشنبه ببندید.

سوالات متداول خرید بلیط هواپیما دوشنبه

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.