خرید ارزانترین بلیط های هواپیمایی قشم ایر

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال

قشم ایر Qeshm Air

پرواز به بلیط هواپیما قشم ایر

قشم ایر فعالیت خود را سال 1372 ابتدا با دو فروند هواپیمای اجاره‌ای و با نام «فراز قشم» آغاز کرد. اما سال‌های آتی با اجاره هواپیماهای پهن پیکر، توانست شبکه پروازی خود را با پرواز به دبی و سایر شهرهای ایران گسترش دهد. شرکت هواپیمایی قشم پس از 10 سال فعالیت مستمر سال 1388 به شرکت "هولدینگ توسعه سورینت قشم" واگذار می‌شود و پس از آن سال 1391 با تغییر نام به «هواپیمایی قشم» فعالیت خود را به طور رسمی آغاز می‌کند.
قشم ایر به بسیاری از شهرهای داخلی از جمله بوشهر، مشهد، یزد، تبریز، اصفهان، رشت و ارومیه از فرودگاه مهرآباد و مقاصد بین المللی مثل باکو، باتومی، جده، قونیه، دبی، بروکسل و هامبورگ از فرودگاه امام خمینی پرواز دارد. قطب‌های اصلی هواپیمایی قشم؛ فرودگاه بین المللی امام خمینی، فرودگاه بین المللی مهرآباد در تهران و فرودگاه دیرستان در جزیره قشم است؛ همچنین فرودگاه بین المللی کیش به عنوان قطب دوم انتخاب شده است.

راهنمای خرید بلیط پرواز قشم ایر در فلای‌تودی

برای خرید آنلاین بلیط پرواز قشم ایر، کافیست سه حرف اول نام شهر مبدأ و سه حرف ابتدای نام شهر مقصد را در بخش جستجوی پرواز، وارد نموده و تاریخ رفت و برگشت خود را تعیین نمایید. با مشخص کردن تعداد مسافران و کلاس پروازی و پس از فشردن دکمه جستجوی پرواز، لیست کاملی از پروازهای قشم ایر برای مسیر مورد نظر شما به نمایش در می‌آید. شما می‌توانید اطمینان داشته باشید که در لیست پروازهای قشم ایر ، انواع بلیط ارزان قشم ایر و بلیط لحظه آخری قشم ایر نیز برای شما نمایش داده می‌شود . شما این امکان را دارید که به کمک فیلترهای موجود ، لیست پروازها را بنا به شرایط و نیاز خود مرتب نموده و به راحتی رزرو بلیط قشم ایر را در کوتاه‌ترین زمان و به صورت آنلاین انجام دهید و با ایرلاین مورد علاقه خود سفر کنید.
قبل از رزرو آنلاین پرواز قشم ایر بهتر است با جزئیات این شرکت هواپیمایی بیشتر آشنا شوید.

دریافت آنلاین کارت پرواز قشم ایر

دریافت آنلاین کارت پرواز هنوز برای مسافران قشم ایر فراهم نشده است و مسافران برای دریافت کارت پرواز خود باید به کانترهای مخصوص پروازهای هواپیمایی قشم مراجعه کنند.

کلاس های پروازی هواپیمایی قشم ایر

  بیزنس کلاس

بیزینس کلاس قشم ایر فقط در چند پرواز بین‌المللی وجود دارد. صندلی‌های این کلاس پروازی نسبت به اکونومی کلاس بزرگتر و راحت‌تر هستند تا مسافران آرامش بیشتری در مسیرهای پروازی به خصوص پروازهای طولانی مدت داشته باشند.

  اکونومی کلاس

قشم ایر در پروازهای داخلی برای مسافران خود اکونومی کلاس را فراهم کرده است که در این کلاس پروازی؛ صندلی‌های عادی همراه با یک وعده غذای رایگان برای مسافران در نظر گرفته شده است.

پروازهای داخلی هواپیمایی قشم ایر

هواپیمایی قشم ایر در طول هفته پروازهای زیادی را به بیشتر شهرهای ایران در برنامه پروازی خود دارد. اگر قصد سفر با پرواز قشم ایر را دارید مسیر پروازی مورد نظر خود را از لیست پروازهای داخلی قشم ایر انتخاب کنید و سپس با تعیین تاریخ رفت و برگشت خود، می‌توانید لیستی از پروازهای هواپیمایی قشم ایر را به ترتیب از ارزانترین بلیط هواپیما مشاهده نمایید. پروازهای داخلی هواپیمایی قشم ایر شامل پروازهای لحظه آخری قشم ایر، پروازهای چارتری قشم ایر، پروازهای نرخ ویژه قشم ایر و پروازهای سیستمی قشم ایر می باشد. بلیط برخی از مسیرهای داخلی هواپیمایی قشم ایر که می‌توانید از طریق وبسایت یا اپلیکیشن فلای‌تودی خریداری نمایید عبارتند از :

پروازهای خارجی هواپیمایی قشم ایر

هواپیمایی قشم ایر علاوه بر پروازهای داخلی، در ایام هفته پروازهایی به مقاصد خارجی نیز در برنامه پروازی خود دارد. مقاصد خارجی پروازهای هواپیمایی قشم ایر برخی از شهرهای اروپایی، آسیایی و خاورمیانه را شامل می شود. بلیط پروازهای دبی را همچنین می‌توانید با هواپیمایی ایرعربیا خریداری کنید. بلیط مسیرهای خارجی هواپیمایی قشم ایر که می توانید از طریق وبسایت یا اپلیکیشن فلای‌تودی خریداری نمایید عبارتند از :

بار دستی مجاز هواپیمایی قشم ایر

مسافرین در پروازهای داخلی قشم ایر با بلیط اکونومی می‌توانند 5 کیلوگرم بار دستی مجاز با خود به داخل کابین هواپیما ببرند. مسافرین پروازهای بین المللی یا بلیط کلاس تجاری می‌توانند 7 کیلوگرم بار دستی با خود به داخل کابین ببرند.

پذیرش بار مجاز هواپیمایی قشم ایر

مسافران پروازهای قشم ایر در پروازهای بین‌المللی مجاز هستند دو بار را تحویل دهند. مجموع وزن این دو بار نباید از 30 کیلوگرم بیشتر شود درغیر اینصورت مسافر باید هزینه اضافی آن را پرداخت کند و اندازه هر بسته نباید از 158 سانتیمتر (طول + عرض + ارتفاع) بیشتر باشد.

ناوگان هوایی هواپیمایی قشم ایر

قشم ایر هم اکنون از 20 فروند هواپیما برای خدمت‌رسانی به مسافرین خود استفاده می‌کند همچنین برای گسترش و توسعه ناوگان هوایی خود تعدادی هواپیما به شرکت‌های بوئینگ و بمباردیه سفارش داده است.

که از جمله آن‌ها می‌توان موارد زیر را نام برد:

  ایرباس ای ۳۲۰
  فوکر 100
  ایرباس ای ۳۰۰
  فوکر ۵۰
  آر جیسایر اطلاعات درباره هواپیمایی قشم ایر

  • نام ایرلاین: قشم ایر
  • کد QB :IATA
  • سال تاسیس: 1391
  • مقر اصلی: فرودگاه مهرآباد و فرودگاه امام خمینی تهران و فرودگاه دیرستان جزیره قشم
  • وب سایت هواپیمایی قشم ایر : www.qeshm-air.com
پرواز به qeshm
پرواز به qeshm
پرواز به economy-class-Qeshm-air

سوالات متداول خرید بلیط هواپیما قشم ایر

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.