خرید ارزانترین بلیط های هواپیمایی ترکیش

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال

هواپیمایی ترکیش Turkish Airlines

پرواز به بلیط هواپیما ترکیش ایرلاین

ترکیش ایرلاینز در سال 1933 به عنوان هواپیمایی رسمی ترکیه افتتاح شد. اولین پرواز این هواپیمایی در سال 1947 از استانبول به آتن صورت گرفت. ترکیش ایرلاینز پروازهایی به بیش از 322 فرودگاه بین المللی در جهان دارد. این شرکت با داشتن 250 مسیر پروازی، چهارمین شرکت بزرگ دنیا از لحاظ مسیرهای پروازی و سومین ایرلاین بزرگ اروپا پس از ایرفرانس و لوفت‌هانزا از نظر جابه‌جایی مسافر محسوب می‌شود و در حال حاضر رتبه اول پرواز بدون توقف را در اروپا دارد.
شرکت هواپیمایی ترکیش ایرلاین بعد از لوفت هانزا بزرگترین ناوگان هوایی جهان را در اختیار دارد. ترکیش ایر با کسب جوایز متعدد در سال‌های اخیر توانسته است شهرت جهانی کسب کند و به یکی از مطرحترین ایرلاین‌های جهان تبدیل شود. فلای تودی به عنوان نمایندگی فروش بلیط هواپیمایی ترکیش در ایران، بهترین قیمت پروازهای ایرلاین ترکیش ایرلاینز را در اختیار مسافران قرار می دهد. برای آشنایی با نحوه خرید بلیط از ترکیش ایرلاین، ادامه مطلب را مطالعه کنید.

راهنمای خرید بلیط هواپیما از ترکیش ایر

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما از هواپیمایی ترکیش، کافیست در همین صفحه سه حرف اول نام شهر مبدأ و سه حرف ابتدای نام شهر مقصد را در بخش جستجوی پرواز، وارد نموده و تاریخ رفت و برگشت خود را تعیین نمایید. با مشخص کردن تعداد مسافران و کلاس پروازی و پس از فشردن دکمه جستجوی پرواز، لیست کاملی از پروازهای ترکیش ایرلاینز برای مسیر مورد نظر شما به نمایش در می آید. می توانید اطمینان داشته باشید که در لیست پروازهای هواپیمایی ترکیش ، انواع بلیط ارزان ترکیش ایرلاینز و بلیط لحظه آخری ترکیش ایرلاینز نیز برای شما نمایش داده می شود . شما این امکان را دارید که به کمک فیلتر های موجود ، لیست پرواز ها را بنا به شرایط و نیاز خود مرتب نموده و به راحتی رزرو بلیط ترکیش ایرلاینز را در کوتاهترین زمان و بصورت آنلاین انجام دهید و با ایرلاین مورد علاقه خود سفر کنید.
اطلاعات پرواز ترکیش ایر را در سایت فلای تودی مطالعه کنید و بلیط پرواز موردنظر خود را خریداری کنید. قبل از رزرو آنلاین پرواز ترکیش ایرلاینز بهتر است با جزئیات این شرکت هواپیمایی بیشتر آشنا شوید.

امکان انتخاب نرخ گروهی (Fare-Family)

از جمله امکانات و خدمات هواپیمایی ترکیش برای مسافران این شرکت هواپیمایی، امکان انتخاب نرخ گروهی است. امکانی فراهم شده تا با پرداخت هزینه اضافه تر، امکانات و خدمات بیشتری روی بلیط خود دریافت کنید. این امکانات از تغییر بلیط تا پذیرایی داخل هواپیما را شامل می شود که در ادامه می توانید روش استفاده از آن را در هنگام خرید بلیط ترکیش ایر در سایت فلای تودی مطالعه کنید.

پس از انتخاب بلیط اکونومی ترکیش ایرلاینز، وارد مرحله ثبت اطلاعات مسافران خواهید شد. اطلاعات مسافران شامل اطلاعات پاسپورت را ثبت کنید. در مرحله بعد نرخ گروهی به شما نمایش داده خواهد شد. این شامل سه گروه نرخی متفاوت است. گروه Eco که هزینه ای شامل نمی شود، و دو گروه دیگر به نام های Extra و Prime که در صورت انتخاب هر یک، امکانات اضافه تری شامل امکان تغییر زمان بلیط، سرویس غذا، میزان بار و ... را با پرداخت هزینه می توانید دریافت کنید. پس از آنکه گروه نرخی موردنظر خود را انتخاب کردید، هزینه بلیط هواپیما متناسب با گروه نرخی انتخابی را باید در مرحله بعدی با کارت های عضو شتاب پرداخت کنید.

مزایای خرید بلیط هواپیمای ترکیش ایرلاین

شرکت هواپیمایی ترکیش ایرلاین به عنوان ایرلاینی که پروازهایی به بیشتر کشورهای دنیا ارائه می دهد و امکانات و خدمات بسیار مناسبی را در اختیار مسافران خود قرار می دهد، توانسته است محبوبیت بسیاری نزد مسافران سرتاسر دنیا کسب کند. به طور کلی اگر بخواهیم مهمترین مزایای بلیط هواپیمایی ترکیش را نام ببریم، عبارت است از:

• بلیط های متنوع در کلاس های گوناگون
• راحتی صندلی ها
• امکان حمل حیوانات خانگی
• امنیت بالا
• بهداشت و نظافت به خصوص در دوران کرونا
• تنوع غذا و پذیرایی با کیفیت عالی
• پرسنل مجرب و حرفه ای و مسلط به زبان های بین المللی

دریافت آنلاین کارت پرواز ترکیش ایرلاینز

دریافت آنلاین کارت پرواز ترکیش ایرلاینز از 24 ساعت تا 90 دقیقه قبل از برنامه پرواز قابل انجام است که طی آن مسافران می‌توانند صندلی خود را انتخاب کرده و کارت پرواز خود را چاپ کنند. همچنین برای دریافت آنلاین کارت پرواز امکان استفاده از اپلیکیشن موبایل ترکیش ایرلاینز نیز فراهم است. علاوه بر این اگر مسافران رزرو مشابهی در ترکیش ایرلاین داشته باشند می‌توانند به طور همزمان هشت کارت آنلاین پرواز را دریافت کنند.

کلاس های پروازی ترکیش ایرلاین

  بیزنس کلاس

کلاس "بیزینس" هواپیمایی ترکیش با ارائه صندلی‌هایی به طول 193 سانتیمتر، با امکان خواباندن کامل صندلی، چراغ مطالعه، میز مرکزی با دارا بودن قابلیت جابه‌جایی و... به همراه خدمات یک رستوران واقعی در زمینه پذیرایی، بالاترین سطح کلاسی این شرکت به شمار می‌رود. در رستوران بیزینس کلاس غذاهای سرد در ظروف چینی و به همراه دسر، میوه و مخلفات دیگر سرو می‌شود.

  کامفورت کلاس

کلاس "Comfort" یا راحت این شرکت در هواپیماهای B777-300 دارای فضایی با ابعاد ۱۱۶ سانتیمتر در ۵۰ سانتیمتر و در سه ردیف (۲-۳-۲) است. از دیگر امکانات این کلاس پروازی می‌توان به مانیتورهای شخصی ۱۰.۶ اینچی، چراغ مطالعه مخصوص هر صندلی و ... اشاره کرد.

  اکونومی کلاس

در کلاس "اکونومی" ترکیش ایرلاینز، فضایی 79 سانتی‌متر به مسافر ارائه می‌شود که شامل پشتی صندلی ۱۵ سانتیمتری برای استراحت و راحتی قرار گرفتن پا است. همچنین، براساس نوع هواپیما، سیستم دیجیتال شامل ال‌سی‌دی، ام‌پی‌تری پلیر، رادیو و ... می شود، که مسافران ‌پروازهای بین‌المللی می‌توانند از بین شمار زیادی از برنامه‌ها، فیلم‌ها و موسیقی ملل، بر حسب علاقه خود، دست به انتخاب بزنند. در زمینه پذیرایی نیز، این شرکت مجموعه‌ای از غذاهای ملل و سنتی ترکیه (سرد و گرم)، را در وعده‌های مختلف صبحانه، ناهار و شام، با توجه به زمان پرواز ارائه می‌دهد. ترکیش ایر جهت رفاه هرچه بیشتر مسافران خود، در پروازهای خارجی، خدمات گسترده‌ای را در زمینه "غذاهای ویژه" ازجمله رژیمی، غذاهای مورد تأیید مذاهب مختلف و ... ارائه می‌کند.

PHOTOS

پروازهای داخلی ترکیه با هواپیمایی ترکیش ایرلاینز

هواپیمایی ترکیش ایرلاینز پروازهای منظم و بسیاری بین شهرهای مهم و پرتردد ترکیه در برنامه پروازی خود دارد که بلیط این پروازهای ترکیش ایرلاینز را می توانید از طریق فلای تودی با بهترین قیمت به صورت اینترنتی و پرداخت ریالی خریداری نمایید. بلیط برخی از پروازهای داخلی ترکیش ایرلاینز عبارتند از:

پروازهای خارجی هواپیمایی ترکیش ایرلاینز

هواپیمایی ترکیش ایرلاینز در برنامه پرواز خارجی خود به بیشتر شهرها در سراسر دنیا پروازهای منظمی را دارد که شما می توانید از طریق فلای تودی بلیط این پروازهای خارجی ترکیش ایرلاینز را با بهترین و پایین ترین قیمت خریداری نمایید. پرواز دبی-استانبول و برعکس را می توانید با بلیط هواپیمایی ایرعربیا نیز تهیه کنید. از میان انبوه پروازهای خارجی ترکیش ایرلاینز ، بلیط مسیرهایی که بیشترین تردد را دارند عبارتند از :

قوانین حمل بار در هواپیمایی ترکیش ایرلاینز

شرکت هواپیمایی ترکیش ایرلاین برای حمل بار مسافران شامل بار دستی داخل کابین و بار داخل هواپیما قوانین خاص خود را دارد که لازم است پیش از خرید بلیط هواپیمایی ترکیش ایرلاین، از قوانین حمل بار این شرکت هواپیمایی مطلع باشید. برای اطلاع از قیمت اضافه بار هواپیمایی ترکیش ایرلاین با پشتیبانی فلای تودی تماس بگیرید.

بار دستی مجاز هواپیمایی ترکیش

بار مجاز قابل حمل به داخل کابین در پروازهای ترکیش ایرلاینز با توجه به کلاس سفر تغییر می‌کند. به طور کلی چمدان باید در ابعاد 23*40*55 سانتی‌متر باشد. تعداد و وزن آن‌ها به شرح زیر می‌باشد:
کلاس اکونومی و کامفورت:
یک بار دستی مجاز (داخل کابین) به وزن 8 کیلوگرم
کلاس بیزنس: دو بار دستی مجاز هرکدام حداکثر 8 کیلوگرم
همچنین علاو ه بر بار دستی مجاز، مسافران می‌توانند یک بار کوچک شخصی نظیر لپ‌تاپ، کیف دستی، دوربین و ... را همراه داشته باشند. این بار شخصی برای کلاس اکونومی باید در ابعاد 40*30*15 باشد و در کلاس بیزنس 23*40*55 و در هر دو کلاس پروازی این بار شخصی نباید بیش از 4 کیلوگرم وزن داشته باشد.

پذیرش بار مجاز هواپیمایی ترکیش

پذیرش بار مجاز بستگی به مقصد و کلاس پروازی دارد. عموما پذیرش بار مجاز برای پروازهای داخلی ترکیش ایرلاینز بدین شرح است:

اکونومی: حداکثر 23 کیلوگرم
بیزنس: حداکثر 32 کیلوگرم

پذیرش بار مجاز برای پروازهای بین‌المللی به شرح زیر است:

کلاس اکونومی و کامفورت: حداکثر 20 کیلوگرم
کلاس بیزنس: حداکثر 30 کیلوگرم

مسافران دارای نوزاد می‌توانند بار مجازی به وزن 10 کیلوگرم و کریر تاشوی نوزاد را به همراه داشته باشند.

قوانین کنسلی بلیط هواپیما ترکیش

برای اطلاع از قوانین کنسلی بلیط هواپیمایی ترکیش، با کارشناسان پشتیبانی فلای تودی تماس بگیرید.

ناوگان هوایی شرکت هواپیمایی ترکیش

ناوگان هوایی ترکیش ایرلاینز  مجموعا شامل 369 هواپیما می شود (در سال 2021).

که از جمله آن‌ها می‌توان موارد زیر را نام برد:

  بوئینگ 777
  ایرباس A330-300
  ایرباس A330-200
  ایرباس A340-300
  ایرباس A321-200
  ایرباس A320-200
  ایرباس A319-132/100
  بوئینگ 737
  بوئینگ 747
  ایرباس A300-600F
  ایرباس A330-200F
  ایرباس A310-300F

سایر اطلاعات درباره شرکت هواپیمایی ترکیش ایرلاین

  • نام ایرلاین: ترکیش ایرلاینز
  • کد TK :IATA
  • سال تاسیس: 1933
  • مقر اصلی دفتر هواپیمایی ترکیش ایرلاین: استانبول، ترکیه
  • دفتر هواپیمایی ترکیش در تهران: جردن، خیابان وحید دستگردی، نرسیده به ولیعصر، پلاک 374
  • شماره تماس دفتر هواپیمایی ترکیش در فرودگاه امام خمینی:  30-55678328
  • وب سایت هواپیمایی ترکیش ایرلاینز : www.turkishairlines.com
پرواز به turkish
پرواز به turkish
پرواز به turkish

سوالات متداول خرید بلیط هواپیما ترکیش

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.