بلیط پرواز های آنکارا

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
پرواز به Istanbul-Ankara

خرید اینترنتی بلیط هواپیما استانبول آنکارا

برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما استانبول آنکارا در سامانه خرید بلیط هواپیما فلای تودی راهی آسان پیش رو دارید. کافی است که در جستجوی پرواز، مبدا، مقصد ، تاریخ رفت و برگشت، تعداد مسافران، کلاس پروازی و در صورتی که قصد پرواز با ایرلاین خاصی را دارید، ایرلاین مورد نظر خود را انتخاب کنید. در نهایت بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک کنید تا به صفحه پروازها هدایت شوید. در صفحه پروازهای استانبول آنکارا تمامی پروازها را در تاریخ مورد نظر مشاهده خواهید کرد. در سمت راست این صفحه لیستی از فیلترهای مورد نیاز شما وجود دارد که از طریق آن می‌توانید بلیط لحظه آخری استانبول آنکارا و بلیط چارتر استانبول آنکارا را با بهترین قیمت پیدا کنید. همچنین در سیستم فیلترینگ فلای تودی می‌توانید تعداد توقف‌ها، ایرلاین‌ها، فرودگاه‌ها، ساعت حرکت، ساعت فرود، مدت انتظار و قیمت را انتخاب کنید. از دیگر ویژگی‌های برتری که فلای تودی در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد اطلاع از تغییر نرخ پروازها است. برای استفاده از این بخش کافی است که ایمیل خود را ثبت کنید تا هر گونه تغییر قیمت در پروازها را به اطلاع شما عزیزان برسانیم.
چنانچه قصد خرید بلیط هواپیما آنکارا استانبول را دارید کافی است در باکس جستجوی پرواز استانبول به آنکارا فِلِش دو طرفه میان مبدا و مقصد را بزنید تا نام دو شهر برای جستجو جابجا شود.

خرید بلیط‌ ارزان هواپیما استانبول آنکارا

اگر قصد خرید بلیط ارزان هواپیما استانبول آنکارا را دارید فلای تودی این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با مقایسه قیمت بلیط‌های هواپیما استانبول آنکارا به بهترین قیمت پرواز استانبول آنکارا دست پیدا کنید. تمامی پروازهای مستقیم استانبول آنکارا و پروازهای غیر مستقیم (با توقف) استانبول آنکارا در فلای تودی موجود است. بنابراین وقت خود را برای جستجوی بلیط‌های ارزان هواپیما استانبول آنکارا هدر ندهید. بلیط هواپیمای استانبول آنکارا را از فلای تودی بخرید و از مزایای این خرید بهره‌مند شوید. شما قادر خواهید بود با اعمال فیلترینگ مناسب حتی ارزانترین بلیط لحظه آخری استانبول آنکارا و بلیط هواپیما چارتر استانبول آنکارا را در فلای تودی بیابید. همچنین به کمک تقویم قیمتی فلای تودی می‌توانید ارزانترین بلیط هواپیما استانبول آنکارا را در حوالی تاریخ پرواز مورد نظر خود از فلای تودی خریداری کنید.

قیمت بلیط هواپیما استانبول آنکارا

برای آگاهی از نرخ بلیط هواپیما استانبول آنکارا می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کنید. فلای تودی با استفاده از سیستم مقایسه قیمت‌ها شما را در خرید بلیط هواپیما استانبول به آنکارا یاری می‌کند. برای خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما از استانبول به آنکارا به موارد زیر توجه کنید:

• قیمت پروازهای استانبول آنکارا با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که پروازهای فرست کلاس و بیزینس کلاس استانبول آنکارا را از قبل خریداری کنید. همچنین خرید پروازهای اکونومی کلاس استانبول آنکارا را به تعویق نیندازید و بلیط خود را حداقل از 1 تا 3 ماه قبل خریداری کنید. معمولا ارزانترین ماه برای خرید بلیط هواپیما استانبول آنکارا ماه دسامبر، ژانویه و فوریه (دی، بهمن و اسفند) است.

• ارزانترین بلیط هواپیما استانبول آنکارا را معمولا می‌توانید در روزهای یکشنبه خریداری کنید.

• سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت هواپیما استانبول آنکارا را خریداری کنید، چون قیمت یک بلیط رفت و برگشت استانبول آنکارا از قیمت دو بلیط یکطرفه استانبول آنکارا و آنکارا به استانبول ارزان‌تر خواهد شد.

اطلاعات پروازی مفید قبل از خرید بلیط هواپیما استانبول آنکارا

  فاصله هوایی استانبول تا آنکارا

مسافت پروازی استانبول و آنکارا 321 کیلومتر (200 مایل) است.

  مدت زمان پرواز استانبول آنکارا

طول پرواز استانبول آنکارا به طور متوسط 1 ساعت و 15 دقیقه است. اما مدت زمان پرواز استانبول به آنکارا با توجه به شرایطی مانند نوع مسیرها، تعداد توقف‌ها و شرایط جوی ممکن است تغییر کند.

  مسیرهای پروازی استانبول آنکارا

  ترکیش ایرلاین

SAW (فرودگاه صبیحا استانبول) ............... 1:00 ............... ESB (فرودگاه اسن بوغا آنکارا)

  آنادولو جت

SAW (فرودگاه صبیحا استانبول)............... 1:05 ............... ESB (فرودگاه اسن بوغا آنکارا)

  پگاسوس

SAW (فرودگاه صبیحا استانبول) ............... 1:05 ............... ESB (فرودگاه اسن بوغا آنکارا)

  اُنور ایر و ترکیش ایرلاین

IST (فرودگاه جدید استانبول) انور ایر ............... 2:40 ............... AYT (فرودگاه آنتالیا) ترکیش ایرلاین ............... 1:10 ............... ESB (فرودگاه اسن بوغا آنکارا)

  ایرلاین‌هایی که از استانبول به آنکارا پرواز مستقیم دارند

پروازهای هواپیمایی ترکیش، آنادولو جت و پگاسوس از استانبول به آنکارا به صورت مستقیم انجام می‌شود.

  ارزانترین ایرلاین‌های پرواز استانبول آنکارا

ارزانترین ایرلاین‌های پرواز استانبول آنکارا، آنادولو جت و ترکیش ایرلاین می‌باشند.

  محبوب‌ترین ایرلاین در مسیر استانبول آنکارا

محبوب‌ترین ایرلاین در مسیر استانبول آنکارا هواپیمایی ترکیش است. حدود 73% پروازهای بدون توقف استانبول آنکارا توسط این ایرلاین انجام می‌شود.

  روزهای پرواز استانبول به آنکارا

پروازهای استانبول آنکارا تمامی روزهای هفته انجام می‌شود.