بلیط پرواز های دبی

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
پرواز به Istanbul---dubai

بلیط استانبول به دبی

استانبول و دبی هر دو از مقاصد گردشگری محبوب برای سفرهای خارجی نزد ایرانیان است. مسافرانی که از استانبول همسایه شمالی ایران، قصد سفر به دبی همسایه جنوبی ایران را دارند، با خرید بلیط هواپیما استانبول به دبی سفر راحت و البته سریعی در پیش خواهند داشت. از دبی با آب و هوای گرمش تا استانبول و سرمای آن، تنها بلیط دبی به استانبول فاصله است. برای خرید بلیط پرواز استانبول به دبی رفت و برگشت همینجا در فلای تودی اقدام کنید. شیوه خرید بلیط هواپیما در فلای تودی به سادگی چند کلیک است که در ادامه مطالعه می کنید.

خرید بلیط هواپیما استانبول دبی

برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما استانبول دبی در سامانه خرید بلیط هواپیما فلای تودی راهی آسان پیش رو دارید. کافی است که در جستجوی پرواز، مبدا، مقصد ، تاریخ رفت و برگشت، تعداد مسافران، کلاس پروازی و در صورتی که قصد پرواز با ایرلاین خاصی را دارید، ایرلاین مورد نظر خود را انتخاب کنید. در نهایت بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک کنید تا به صفحه پروازها هدایت شوید. در صفحه پروازهای استانبول دبی تمامی پروازها را در تاریخ مورد نظر مشاهده خواهید کرد. در سمت راست این صفحه لیستی از فیلترهای مورد نیاز شما وجود دارد که از طریق آن می‌توانید بلیط لحظه آخری استانبول دبی و بلیط چارتر استانبول دبی را با بهترین قیمت پیدا کنید. همچنین در فیلترهای جستجوی فلای تودی می‌توانید تعداد توقف‌ها، ایرلاین‌ها، فرودگاه‌ها، ساعت حرکت، ساعت فرود، مدت انتظار و قیمت را انتخاب کنید. از دیگر ویژگی‌های برتری که فلای تودی در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد، اطلاع از تغییر نرخ پروازها است. برای استفاده از این بخش کافی است که ایمیل خود را ثبت کنید تا هر گونه تغییر قیمت در پروازها را به اطلاع شما عزیزان برسانیم.
چنانچه قصد خرید بلیط هواپیما دبی استانبول را دارید، کافی است در باکس جستجوی پرواز استانبول به دبی فِلِش دو طرفه میان مبدا و مقصد را بزنید تا نام دو شهر برای جستجو جابجا شود.

خرید بلیط هواپیما دبی استانبول

برای خرید بلیط دبی استانبول، در همین صفحه در قسمت مبدا، نام دبی و در قسمت مقصد، استانبول را وارد کنید. همچنین زمان سفر و در صورت تمایل به خرید بلیط رفت و برگشت دبی استانبول، زمان برگشت را هم مشخص کنید. قیمت بلیط هواپیما دبی به استانبول را می‌توانید خودتان از طریق فیلتر قیمت مشخص کنید. در صورتی که قصد خرید بلیط ارزان هواپیما دبی استانبول را دارید، با خرید بلیط چارتر یا بلیط لحظه آخری دبی استانبول، می‌توانید بلیط پرواز خود را با قیمت ارزان خریداری کنید. کافی است در قسمت فیلتر بلیط، گزینه چارتر یا لحظه آخری را انتخاب کنید. 

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما استانبول به دبی در فلای تودی

  جستجوی بلیط استانبول به دبی

ابتدا از برنامه پروازهای دبی اطمینان حاصل کنید، برای این کار در قسمت پرواز خارجی، نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت استانبول دبی یا بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز استانبول به دبی برای شما نمایش داده می‌شود.
به طور مثال، اگر قصد خرید بلیط پرواز استانبول دبی را دارید، کافیست سه ‌حرف اول " استانبول " یا " Istanbul " را به عنوان مبداء و سه حرف اول " دبی " یا " Dubai " را به عنوان مقصد در بخش جستجوی پرواز، تایپ و نام شهر را از لیست پیشنهادی انتخاب کنید. سپس تاریخ سفر خود را به شمسی یا میلادی درج نمایید. در نهایت با انتخاب دکمه جستجوی پرواز، برنامه پروازی استانبول به دبی برای شما نمایش داده می‌شود.

  رزرو بلیط پروازهای استانبول به دبی

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست قیمت پروازهای استانبول به دبی از ارزانترین بلیط نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، تعداد توقف (ها)، مدت زمان توقف (ها)، کلاس پروازی و قیمت بلیط هواپیما استانبول دبی را مشاهده نمایید. همچنین در قسمت " جزئیات بیشتر این پرواز " اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز ، به گام بعدی یعنی ثبت مسافران منتقل می‌شوید.

  فرودگاه‌های دبی

در زمان رزرو و خرید بلیط هواپیما دبی از فلای تودی ، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است می‌توانید آن را از لیست فرودگاه‌های دبی که در بخش فیلترها نمایش داده می شود انتخاب کنید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. فرودگاه‌های دبی عبارتند از :

  فرودگاه بین‌المللی دبی (DXB)
  فرودگاه بین المللی آل مکتوم (DWC)

قیمت بلیط استانبول به دبی

برای آگاهی از نرخ بلیط هواپیما استانبول دبی می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کنید. فلای تودی با استفاده از سیستم مقایسه قیمت‌ها شما را در خرید بلیط هواپیما یاری می‌کند. برای خرید ارزانترین قیمت بلیط استانبول به دبی به موارد زیر توجه کنید:
• قیمت پروازهای استانبول دبی با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که پروازهای فرست کلاس و بیزینس کلاس استانبول دبی را از قبل خریداری کنید. همچنین خرید پروازهای اکونومی کلاس استانبول دبی را به تعویق نیندازید و بلیط خود را حداقل از 2 ماه قبل خریداری کنید. معمولا ارزانترین ماه برای خرید بلیط هواپیما استانبول دبی ماه ژانویه (دی) است.
• ارزانترین بلیط هواپیما استانبول دبی را معمولا می‌توانید در روزهای شنبه خریداری کنید.
• سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت استانبول دبی را خریداری کنید، چون قیمت یک بلیط رفت و برگشت از قیمت دو بلیط یکطرفه استانبول دبی و دبی به استانبول ارزان‌تر خواهد شد. 

خرید بلیط‌ ارزان هواپیما استانبول به دبی

اگر قصد خرید بلیط ارزان هواپیما استانبول دبی را دارید فلای تودی این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با مقایسه قیمت بلیط‌ هواپیما استانبول دبی به بهترین قیمت پرواز دست پیدا کنید. تمامی پروازهای مستقیم و پروازهای غیر مستقیم (با توقف) استانبول دبی در فلای تودی موجود است. بنابراین وقت خود را برای جستجوی بلیط‌های ارزان هواپیما استانبول دبی هدر ندهید. شما قادر خواهید بود با اعمال فیلتر مناسب حتی ارزانترین بلیط لحظه آخری و بلیط چارتر هواپیما از استانبول به دبی را در فلای تودی بیابید. همچنین به کمک تقویم قیمتی فلای تودی می‌توانید ارزانترین بلیط هواپیما را در حوالی تاریخ پرواز مورد نظر خود از فلای تودی خریداری کنید.

بلیط چارتری استانبول به دبی

در میان پروازهای چارتر دبی ، بلیط چارتری استانبول دبی یکی از محبوب‌ترین پروازها به شمار می‌رود. برای خرید بلیط چارتر استانبول دبی در مسیر رفت و یا در مسیر برگشت کافی است پروازهای استانبول دبی را به صورت رفت و برگشت در فلای تودی جستجو نمایید. چنانچه بلیط چارتری استانبول به دبی و یا بلیط چارتر دبی به استانبول موجود باشد، برچسب چارتر در کنار نتایج پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در بخش فیلترهای جستجو با اعمال گزینه پروازهای چارتر استانبول دبی، می‌توانید به بلیط چارتر دسترسی پیدا کنید و با مقایسه نرخ بلیط ها، اقدام به خرید ارزان ترین بلیط چارتر استانبول دبی نمایید.

بلیط لحظه آخری استانبول به دبی

در صفحه نتایج جستجو فلای تودی اگر بلیط لحظه آخری استانبول دبی موجود باشد، برای شما در کنار سایر پروازهای استانبول دبی به نمایش درخواهد آمد. در این صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری استانبول دبی با قیمت بلیط سیستمی استانبول دبی خرید خود را انجام دهید، چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری استانبول دبی دسترسی داشته باشید، کافی است که از فیلترهای جستجوی فلای تودی استفاده نمایید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری استانبول دبی خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری استانبول دبی را برای شما میسر می‌سازد.

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما استانبول دبی در فلای تودی

  خرید بلیط هواپیما استانبول دبی ارزان قیمت

با خرید بلیط هواپیما از سایت فلای‌تودی ارزانترین قیمت بلیط استانبول به دبی از آن شما خواهد شد. قیمت بلیط استانبول به دبی به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود. شما می‌توانید بلیط هواپیما استانبول و بلیط هواپیما دبی را به صورت جداگانه با قیمت ارزان در فلای تودی خریداری کنید.

  امکان خرید خدمات به همراه بلیط هواپیما

با خرید اینترنتی بلیط هواپیما استانبول دبی از فلای‌تودی می توانید خدمات دیگری همچون ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه و ... را با تخفیف ویژه‌ای خریداری نمایید.

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید پرواز دبی از فلای‌تودی شما به متنوع‌ترین و معتبرترین ایرلاین‌های دنیا که بالغ بر ۹۰۰ ایرلاین است دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بليط استانبول به دبي را حتما از شرکت هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در فیلترهای جستجو، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب کنید.

  امکان رزرو بلیط و هتل دبی به صورت همزمان

با خريد بليط هواپیما استانبول دبي از فلای‌تودی می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل دبی را با پرداخت ریالی به صورت آنلاین انجام دهید.

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای ‌تودی، پروازهای موجود در مسیر دبی و نرخ بلیط استانبول به دبی را می‌توانید به صورت لحظه‌ای و آنلاین مشاهده نموده و همواره بهترین بلیط را رزرو نمایید.

  استرداد آنلاین بلیط هواپیما

یکی از قابلیت‌های سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای تودی امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما خارجی است. بنابراین چنانچه پس از خرید اینترنتی بلیط استانبول به دبی از فلای تودی بنا به هر دلیلی مایل به کنسل کردن بلیط خود بودید، تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما در فلای تودی خواهید بود. پس از کنسلی بلیط در فلای تودی، مبلغ بلیط هواپیما با کسر درصد کنسلی بلیط به حساب شما بازخواهد گشت.

  اطلاع از تغییر قیمت

پس از جستجوی پروازهای استانبول به دبی در سامانه فلای تودی، با ثبت ایمیلتان، هر گونه تغییر در قیمت بلیط استانبول به دبی به صورت لحظه‌ای به اطلاع شما خواهد رسید. چنانچه قصد خرید بلیط ارزان قیمت هواپیما استانبول به دبی را دارید، با استفاده از این سیستم هر زمان که بلیط این پرواز ارزان شد، اطلاعیه آن به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

  استفاده از تقویم قیمتی

روش دیگر خرید ارزان بلیط هواپیما استانبول به دبی از فلای تودی استفاده از سیستم تقویم قیمتی است. با استفاده از این سیستم پس از جستجوی پروازهای استانبول به دبی در فلای تودی، در بالای صفحه جستجوی پرواز، گزینه‌ای با عنوان تقویم قیمتی نمایان می‌شود. در این تقویم تمامی پروازهای ارزان استانبول به دبی در حوالی تاریخ انتخابی شما نمایش داده می‌شود و چنانچه برای سفر عجله‌ای نداشته باشید، قادر خواهید بود تا ارزان ترین بلیط استانبول به دبی را در هر یک از تاریخ‌های پیشنهادی خریداری نمایید.

اطلاعات پرواز استانبول به دبی

  فاصله هوایی استانبول تا دبی: مسافت پروازی استانبول و دبی 2966 کیلومتر (1843 مایل) است.
  مدت زمان پرواز استانبول به دبی: طول پرواز استانبول دبی به طور متوسط 4 ساعت و 25 دقیقه است. اما مدت زمان پرواز استانبول به دبی با توجه به شرایطی مانند نوع مسیرها، تعداد توقف‌ها و شرایط جوی ممکن است تغییر کند.
  مسیرهای پرواز استانبول به دبی
  ترکیش ایرلاین

SAW (فرودگاه صبیحا استانبول) ............... 4:30 ............... DXB (فرودگاه دبی)

  پگاسوس

SAW (فرودگاه صبیحا استانبول) ............... 4:30 ............... DXB (فرودگاه دبی)

  فلای دبی

SAW (فرودگاه صبیحا استانبول) ............... 4:25 ............... DXB (فرودگاه دبی)

  امارات ایرلاین

IST (فرودگاه جدید استانبول) ............... 4:20 ............... DXB (فرودگاه دبی)

  ماهان ایر

IST (فرودگاه جدید استانبول)............... 3:00 ............... IKA (فرودگاه امام خمینی) ............... 2:00 ............... DXB (فرودگاه دبی)

  اجیپت ایر (هواپیمایی مصر)

IST (فرودگاه جدید استانبول)............... 2:10 ............... CAI (فرودگاه قاهره) ............... 3:15 ............... DXB (فرودگاه دبی)

  هواپیمایی خلیج (گلف ایر)

IST (فرودگاه جدید استانبول)............... 4:05 ............... BAH (فرودگاه بحرین) ............... 1:20 ............... DXB (فرودگاه دبی)

  اوکراین ایرلاینز

IST (فرودگاه جدید استانبول)............... 2:05 ............... KBP (فرودگاه بوریسپیل) ............... 5:10 ............... DXB (فرودگاه دبی)

  ایر آستانا

IST (فرودگاه جدید استانبول)............... 5:20 ............... ALA (فرودگاه آلماتی) ............... 4:45 ............... DXB (فرودگاه دبی)

  سلطنتی اردن

IST (فرودگاه جدید استانبول) ............... 2:25 ............... AMM (فرودگاه کویین آلیا) ............... 3:00 ............... DXB (فرودگاه دبی)

  فلای ناس

SAW (فرودگاه صبیحا استانبول) ............... 4:50 ............... RUH (فرودگاه ملک خالد) ............... 1:55 ............... DXB (فرودگاه دبی)

  خطوط هوایی خاورمیانه

IST (فرودگاه جدید استانبول) ............... 1:55 ............... BEY (فرودگاه رفیق حریری بیروت) ............... 3:10 ............... DXB (فرودگاه دبی)

  ایرفرانس

IST (فرودگاه جدید استانبول) ............... 3:45 ............... CDG (فرودگاه شارل دو گل) ............... 6:55 ............... DXB (فرودگاه دبی)

  کویت ایرویز

SAW (فرودگاه صبیحا استانبول) ............... 3:20 ............... KWI (فرودگاه کویت) ............... 1:55 ............... DXB (فرودگاه دبی)

  عمان ایر

IST (فرودگاه جدید استانبول) ............... 5:00 ............... MCT (فرودگاه مسقط) ............... 1:15 ............... DXB (فرودگاه دبی)

  هواپیمایی آذربایجان

IST (فرودگاه جدید استانبول) ............... 2:55 ............... GYD (فرودگاه حیدر علی‌اف) ............... 2:55............... DXB (فرودگاه دبی)

  خطوط هوایی اتیوپی

IST (فرودگاه جدید استانبول) ............... 5:30 ............... ADD (فرودگاه بوول) ............... 4:40............... DXB (فرودگاه دبی)

  کویت ایرویز

IST (فرودگاه جدید استانبول) ............... 3:45 ............... KWI (فرودگاه کویت) ............... 1:50............... DXB (فرودگاه دبی)

  ایرفلوت

IST (فرودگاه جدید استانبول) ............... 3:40 ............... SVO (فرودگاه شرمتیوو) ............... 5:40............... DXB (فرودگاه دبی)

  هواپیمایی اتحاد

IST (فرودگاه جدید استانبول) ............... 4:35 ............... AUH (فرودگاه ابوظبی) ............... 3:20............... DXB (فرودگاه دبی)

  لوفتهانزا

IST (فرودگاه جدید استانبول) ............... 4:35 ............... FRA (فرودگاه فرانکفورت) ............... 6:30............... DXB (فرودگاه دبی)

  تای ایرویز

IST (فرودگاه جدید استانبول) ............... 9:20 ............... BKK (فرودگاه سووارنابومی) ............... 6:50............... DXB (فرودگاه دبی)

  ایرلاین‌هایی که از استانبول به دبی پرواز مستقیم دارند: پروازهای هواپیمایی ترکیش، پگاسوس، امارات ایرلاین و فلای دبی از استانبول به دبی به صورت مستقیم انجام می‌شود.
  ارزانترین ایرلاین‌های پرواز استانبول دبی: ارزانترین ایرلاین‌ پرواز استانبول دبی هواپیمایی ماهان می‌باشد.
  محبوب‌ترین ایرلاین در مسیر استانبول دبی: محبوب‌ترین ایرلاین در مسیر استانبول دبی هواپیمایی ترکیش است. حدود 42% پروازهای بدون توقف استانبول دبی توسط این ایرلاین انجام می‌شود.
  روزهای پرواز استانبول به دبی: پروازهای استانبول دبی تمامی روزهای هفته انجام می‌شود.

سوالات متداول خرید بلیط هواپیما استانبول دبی

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.