not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال

خرید بلیط قطار کرمان

جاذبه‌های طبیعی و تاریخی کرمان، موجب جذب گردشگران بسیاری از سراسر کشور شده است. برای سفر به این شهر، راه‌های مختلفی وجود دارد که یکی از اقتصادی‌ترین این راه‌ها، سفر با قطار است. بلیط قطار کرمان را می‌توانید از سایت فلای تودی با ارزان‌ترین قیمت خریداری کنید. فلای تودی با پشتیبانی ۲۴ ساعته خود، تمامی بلیط‌های مسیر کرمان را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. در همین صفحه خرید بلیط قطار برای هر زمان که قصد سفر دارید، انجام دهید.

بلیط قطار کرمان

پرترددترین مسیرهای ریلی به مقصد کرمان

با توجه به ماهیت تاریخی و پرجاذبه کرمان، مسافران بسیاری از سراسر کشور، کرمان را برای گردشگری انتخاب می‌کنند و از همین رو، قطارهای مختلفی از نقاط گوناگون کشور به مقصد کرمان حرکت می‌کنند که عبارتند از:

قطار شیراز کرمان

قطار کرج کرمان

قطار قم کرمان

قطار اهواز کرمان

راهنمای رزرو بلیط قطار کرمان در فلای تودی

فقط با چند کلیک می‌توانید بلیط اینترنتی قطار کرمان را برای تاریخ موردنظر خود در سایت فلای تودی جستجو کرده و با بهترین قیمت خریداری کنید.

جستجوی بلیط قطار کرمان

در فرم جستجوی بلیط قطار، مبدا، مقصد، تاریخ رفت و تاریخ برگشت (در صورتی که قصد خرید بلیط رفت و برگشت قطار را دارید)، تعداد مسافر را مشخص کرده و همچنین یکی از گزینه‌های مسافر عادی، ویژه برادران یا ویژه خواهران را انتخاب کنید. 
در صورتی که قصد خرید بلیط کوپه دربست را دارید، گزینه "کوپه دربست میخواهم" و در صورتی که به دنبال امکان حمل خودرو با قطار هستید، گزینه "حمل خودرو می خواهم" را انتخاب کرده و روی گزینه جستجو کلیک کنید. در کمتر از چند ثانیه تمام بلیط های قطار کرمان که در تاریخ انتخابی شما در دسترس هستند، نمایش داده می‌شود.

رزرو بلیط قطار کرمان

نتایج بلیط قطار به ترتیب از ارزانترین بلیط نمایش داده خواهد شد. شما می‌توانید اطلاعات کامل آن شامل نوع قطار، شرکت ریلی، ساعت حرکت و ساعت ورود، ایستگاه‌ها و قوانین استرداد را مشاهده کرده و بلیط موردنظر خود را انتخاب کنید.

خرید بلیط قطار کرمان

پس از انتخاب بلیط موردنظر خود، وارد مرحله خرید بلیط قطار می‌شوید. ابتدا باید اطلاعات مسافران را ثبت کنید و در نهایت پرداخت هزینه بلیط را انجام دهید. با نهایی شدن مراحل خرید، بلیط قطار کرمان به آدرس ایمیلی که ثبت کرده‌اید، ارسال خواهد شد.

انواع بلیط قطار کرمان

در طول سال مسافران زیادی به کرمان سفر می‌کنند و شرکت‌های مختلفی بلیط‌های قطار کرمان را ارائه می‌دهند. جدیدترین و باکیفیت‌ترین قطارها در این مسیر حرکت می‌کنند و شما با خاطری آسوده می‌توانید تجربه خریدی ایمن و آرام را در مسیر کرمان داشته باشید. انواع بلیط قطار کرمان که در حال حاضر در اختیار مسافران قرار می‌گیرد، شامل موارد زیر می‌شود:

بلیط قطار کرمان کوپه دربست

قطارهای مسافربری در دو حالت کوپه‌ای و سالنی وجود دارند. در قطارهای سالنی، درست مثل هواپیما و اتوبوس، صندلی‌ها در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند و به حالت تخت‌خواب قابل تبدیل نیستند. این نوع قطارها با توجه به کیفیت و میزان خدماتی که ارائه می‌دهند، به صورت ۳ یا ۴ ستاره وجود دارند. قطارهای کوپه‌ای دارای کوپه‌هایی هستند که در آن‌ها صندلی‌های تخت‌خواب شو در ظرفیت‌های چهار و شش نفره وجود دارند و البته لازم است بدانید که همه صندلی‌های قطارهای کوپه‌ای لزوما تخت‌خواب شو نیستند. شما می‌توانید بلیط قطار خود را به صورت کوپه دربست خریداری کنید؛ برای این کار لازم است هنگام خرید بلیط، گزینه کوپه دربست را انتخاب کنید.

بلیط قطار کرمان رفت و برگشت

شما می‌توانید هنگام خرید بلیط قطار کرمان، بلیط رفت و برگشتی را انتخاب کنید. خرید این نوع بلیط قطار، هنگامی که تاریخ رفت و آمد خود را به صورت دقیق می‌دانید، بسیار به‌صرفه‌تر است، زیرا نگرانی بابت پر شدن بلیط‌ها یا گران شدن آن‌ها نخواهید داشت و با خیال راحت بلیط برگشت خود را هم‌زمان با بلیط رفت خریداری می‌کنید.

قیمت بلیط قطار کرمان

شرکت‌های مختلفی بلیط قطار کرمان را ارائه می‌دهند، به همین دلیل می‌توانید بلیط دلخواه خود را به راحتی پیدا کنید. قیمت بلیط قطار کرمان، مبلغ ثابتی نیست و به عوامل مختلفی مثل نوع قطار، شرکت ارائه دهنده، تاریخ سفر و… وابسته است. به همین دلیل قیمت‌های مختلفی برای بلیط قطار کرمان وجود دارد. در سایت فلای تودی با تنوع بالایی از انواع بلیط قطار روبه‌رو هستید و با دسترسی به تمام خطوط راه‌آهن، می‌توانید مناسب‌ترین گزینه را انتخاب کنید. برای اطلاع از قیمت دقیق و به‌روز و همچنین خرید بلیط قطار کرمان، می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کنید و بلیط خود را خریداری کنید.

پرترددترین مسیرهای ریلی از مبدا کرمان

قطار کرمان قم

قطار کرمان شیراز

قطار کرمان رشت

قطار کرمان تبریز

قطار کرمان بندرعباس

مزایای خرید آنلاین بلیط قطار کرمان در فلای تودی

امکان خرید بلیط قطار ارزان قیمت

در سایت فلای تودی می‌توانید ارزانترین بلیط قطار کرمان را برای تاریخ موردنظر خود پیدا کنید. ترتیب نمایش بلیط‌ها به صورت صعودی از ارزانترین به گران‌ترین است. علاوه بر این، با فیلتر قیمت و استفاده از سایر ابزارهایی که در اختیار شما قرار می‌گیرد، پیدا کردن بلیط قطار ارزان به کرمان کار سختی نخواهد بود.

امکان خرید انواع بلیط قطار از شرکت های ریلی مختلف

فلای تودی امکان دسترسی به بلیط همه شرکت‌های ریلی موجود برای مسیر انتخابی را فراهم می‌کند. به علاوه امکان انتخاب انواع بلیط کوپه‌ای و سالنی، با درجه بندی‌های مختلف وجود دارد.

 مقایسه آنلاین قیمت و خدمات

در لیست نتایج جستجو، اطلاعات کامل شامل نوع بلیط، شرکت ریلی، امکانات قطار، قیمت و ... به شما نمایش داده خواهد شد. امکان بررسی دقیق اطلاعات بلیط‌ها و مقایسه آنها برای شما فراهم شده است تا بتوانید به راحتی گزینه ایده‌آل خود را پیدا کرده و خریداری کنید.

امکان خرید بلیط قطار و رزرو هتل به صورت همزمان

علاوه بر خرید بلیط قطار کرمان، می‌توانید رزرو هتل های کرمان را نیز در سایت فلای تودی با بهترین قیمت و از میان متنوع‌ترین گزینه‌ها انجام دهید. 

 استفاده از تقویم قیمتی

ابزار تقویم قیمتی فلای تودی، قیمت بلیط قطار را در حوالی تاریخ انتخابی شما نمایش می‌دهد تا بتوانید هر زمان که بلیط قطار برای مسیر موردنظرتان ارزانتر بود، خرید خود را انجام دهید.

استرداد بلیط قطار کرمان

چنانچه قصد داشته باشید بلیط خود را کنسل کنید، پس از مطالعه قوانین استرداد که در زمان خرید بلیط قطار کرمان در اختیار شما قرار می‌گیرد، می‌توانید نسبت به استرداد آنلاین آن اقدام کنید.

قطارهای مهم در مسیر کرمان

شرکت‌های ریلی مختلفی قطارهای مسیر کرمان را دارند که می‌توانید از آن‌ها بلیط قطار برای کرمان تهیه کنید. مهم‌ترین این شرکت‌ها عبارتند از:

•    قطار فدک
•    قطار رجا
•    قطار نور 
•    قطار جوپار
•    قطار بن ریل
•    قطار صبا
•    قطار غزال

سوالات متداول بلیط قطار کرمان

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.