not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال

خرید بلیط قطار اهواز

شهر اهواز یکی از مقاصد پرطرفدار در خطه جنوبی کشور است. این شهر مرکز استان خوزستان است و از نظر موقعیت جغرافیایی دسترسی مناسبی به سایر شهرهای جنوبی دارد. همین موضوع باعث شده خرید بلیط قطار اهواز در بین مسافران جنوب گزینه پرطرفداری باشد. در فلای تودی با دسترسی به بلیط تمام شرکت‌های ریلی، می‌توانید قیمت قطارهای مختلف را با هم مقایسه کرده و بهترین گزینه را رزرو کنید. علاوه‌براین فلای تودی، بلیط قطار را با ارزان‌ترین قیمت و پشتیبانی 24 ساعته ارائه می‌دهد.

بلیط قطار اهواز

پرترددترین مسیرهای ریلی به مقصد اهواز

شهرهای ایران که بلیط قطار اهواز را ارائه می‌دهند عبارتند از: 

راهنمای رزرو بلیط قطار اهواز در فلای تودی

فقط با چند کلیک می‌توانید بلیط اینترنتی قطار اهواز را برای تاریخ موردنظر خود در سایت فلای تودی جستجو کرده و با بهترین قیمت خریداری کنید.

جستجوی بلیط قطار اهواز

در فرم جستجوی بلیط قطار، مبدا، مقصد، تاریخ رفت و تاریخ برگشت (در صورتی که قصد خرید بلیط رفت و برگشت قطار را دارید)، تعداد مسافر را مشخص کرده و همچنین یکی از گزینه‌های مسافر عادی، ویژه برادران یا ویژه خواهران را انتخاب کنید. 
در صورتی که قصد خرید بلیط کوپه دربست را دارید، گزینه "کوپه دربست میخواهم" و در صورتی که به دنبال امکان حمل خودرو با قطار هستید، گزینه "حمل خودرو می خواهم" را انتخاب کرده و روی گزینه جستجو کلیک کنید. در کمتر از چند ثانیه تمام بلیط های قطار اهواز که در تاریخ انتخابی شما در دسترس هستند، نمایش داده می‌شود.

رزرو بلیط قطار اهواز

نتایج بلیط قطار به ترتیب از ارزانترین بلیط نمایش داده خواهد شد. شما می‌توانید اطلاعات کامل آن شامل نوع قطار، شرکت ریلی، ساعت حرکت و ساعت ورود، ایستگاه‌ها و قوانین استرداد را مشاهده کرده و بلیط موردنظر خود را انتخاب کنید.

خرید بلیط قطار اهواز

پس از انتخاب بلیط موردنظر خود، وارد مرحله خرید بلیط قطار می‌شوید. ابتدا باید اطلاعات مسافران را ثبت کنید و در نهایت پرداخت هزینه بلیط را انجام دهید. با نهایی شدن مراحل خرید، بلیط قطار اهواز به آدرس ایمیلی که ثبت کرده‌اید، ارسال خواهد شد.

انواع بلیط قطار اهواز

سفر ریلی مزیت‌های زیادی دارد که از میان آن‌ها می‌توان به قیمت مناسب، امنیت بالا و راحتی اشاره کرد. شهر اهواز از نظر موقعیت جغرافیای نقطه اتصال بسیاری از شهرهای استان خوزستان به حساب می‌آید، از این رو ناوگان مجهزی دارد و مسافران می‌توانند با امکانات و قیمت‌های مختلف، سفر با قطار به اهواز را تجربه کنند. انواع بلیط قطارهای اهواز که در حال حاضر به مسافران ارائه می‌شود، عبارتند از:

بلیط قطار اهواز کوپه دربست

به طور کلی قطارهای مسافربری به دو صورت کوپه‌ای و سالنی هستند. قطارهای کوپه‌ای، کوپه‌های چهار و شش نفره را شامل می‌شوند که امکان استفاده از صندلی‌ها به صورت تختخواب را دارند. گرچه برخی از آنها امکان تخت شدن را ندارند. 
قطارهای سالنی فاقد کوپه هستند و چیدمان صندلی‌ آنها شبیه اتوبوس یا هواپیماست. صندلی‌های این نوع قطارها قابلیت تبدیل شدن به تخت ندارند. گرچه ممکن است بر اساس امکاناتی که این نوع قطارها ارائه می‌دهند، 3 یا 4 ستاره باشند. 
چنانچه بخواهید کوپه دربست در قطار در اختیار داشته باشید، باید گزینه «کوپه دربست می‌خواهم» را در هنگام خرید بلیط قطار انتخاب کنید.

بلیط قطار اهواز رفت و برگشت

با توجه به اینکه همه روزه تعداد زیادی مسافر در مسیر تهران اهواز و برعکس در حال سفر با قطار هستند، پیشنهاد می‌کنیم بلیط رفت و برگشت بخرید. با خرید بلیط قطار رفت و برگشت اهواز دیگر نگران پر شدن ظرفیت‌ها و گران شدن قیمت نخواهید بود.

قیمت بلیط قطار اهواز

قیمت بلیط قطار اهواز در مقایسه با سایر راه‌های حمل و نقل مانند پرواز، اتوبوس یا حتی ماشین شخصی مناسب‌تر است. البته اگر به دنبال قیمت دقیق بلیط در این مسیر هستید باید گفت که قیمت بلیط قطار اهواز با توجه به بازه زمانی سفر شما ممکن است متغیر باشد. شهر اهواز در بازه‌های خاصی از سال مانند اوایل بهار و زمستان پذیرای گردشگران بیشتری است. بدیهی است که در این ایام قیمت بلیط‌ها افزایش پیدا می‌کند. در این ایام بهتر است بلیط قطار اهواز را حداقل از دو ماه قبل خریداری کنید. از سمتی ممکن است در بازه های پرسفر قیمت بلیط قطار اهواز به شکل چشم‌گیری افزایش پیدا کند. 
به همین دلیل برای اطلاع از قیمت دقیق بلیط قطار اهواز بهتر است به سایت فلای تودی مراجعه کنید یا با کارشناسان پشتیبانی در ارتباط باشید. فلای تودی با گارانتی قیمت بلیط قطار اهواز را ارائه می‌دهد. شما می‌توانید با دسترسی به تمام خطوط آهن و شرکت‌های حمل و نقل ریلی ارزان‌ترین گزینه را رزرو کنید. 

پرترددترین مسیرهای ریلی از مبدا اهواز

مزایای خرید آنلاین بلیط قطار اهواز در فلای تودی

امکان خرید بلیط قطار ارزان قیمت

در سایت فلای تودی می‌توانید ارزانترین بلیط قطار اهواز را برای تاریخ موردنظر خود پیدا کنید. ترتیب نمایش بلیط‌ها به صورت صعودی از ارزانترین به گران‌ترین است. علاوه بر این، با فیلتر قیمت و استفاده از سایر ابزارهایی که در اختیار شما قرار می‌گیرد، پیدا کردن بلیط قطار ارزان به اهواز کار سختی نخواهد بود.

امکان خرید انواع بلیط قطار از شرکت های ریلی مختلف

فلای تودی امکان دسترسی به بلیط همه شرکت‌های ریلی موجود برای مسیر انتخابی را فراهم می‌کند. به علاوه امکان انتخاب انواع بلیط کوپه‌ای و سالنی، با درجه بندی‌های مختلف وجود دارد.

 مقایسه آنلاین قیمت و خدمات

در لیست نتایج جستجو، اطلاعات کامل شامل نوع بلیط، شرکت ریلی، امکانات قطار، قیمت و ... به شما نمایش داده خواهد شد. امکان بررسی دقیق اطلاعات بلیط‌ها و مقایسه آنها برای شما فراهم شده است تا بتوانید به راحتی گزینه ایده‌آل خود را پیدا کرده و خریداری کنید.

امکان خرید بلیط قطار و رزرو هتل به صورت همزمان

علاوه بر خرید بلیط قطار اهواز، می‌توانید رزرو هتل های اهواز را نیز در سایت فلای تودی با بهترین قیمت و از میان متنوع‌ترین گزینه‌ها انجام دهید. 

 استفاده از تقویم قیمتی

ابزار تقویم قیمتی فلای تودی، قیمت بلیط قطار را در حوالی تاریخ انتخابی شما نمایش می‌دهد تا بتوانید هر زمان که بلیط قطار برای مسیر موردنظرتان ارزانتر بود، خرید خود را انجام دهید.

استرداد بلیط قطار اهواز

چنانچه قصد داشته باشید بلیط خود را کنسل کنید، پس از مطالعه قوانین استرداد که در زمان خرید بلیط قطار اهواز در اختیار شما قرار می‌گیرد، می‌توانید نسبت به استرداد آنلاین آن اقدام کنید.

قطارهای مهم در مسیر اهواز

بعضی از مهمترین شرکت های ریلی که بلیط قطار اهواز را ارائه می‌دهند عبارتند از:

•    3ستاره4تخته البرز
•    4ستاره 4 تخته كرخه
•    4ستاره4تخته اميد
•    3ستاره6تخته پارسي

سوالات متداول بلیط قطار اهواز

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.