بلیط پرواز های مونترال

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
</div>پرواز به Montreal-canada

بلیط هواپیما مونترال

مونترال کانادا بزرگترین شهر فرانسه زبان دنیا پس از پاریس، مقصد سفر بسیاری از ایرانیان است که چه به قصد تفریح چه به قصد مهاجرت یا تحصیل به آن سفر می‌کنند. مونترال بهشت توریست‌هاست، به همین خاطر است که بلیط تهران مونترال از پرفروش‌ترین بلیط سفرهای خارجی است. با خرید بلیط هواپیما در فلای تودی با بهترین قیمت بلیط کانادا به این شهر در شرق کانادا سفر کنید و از گردش در موزه‌ها و پارک‌ها و صرف غذاهای خوشمزه در رستوران‌های آن لذت ببرید.

بلیط هواپیما تهران مونترال

برای رزرو و خرید بلیط هواپیما تهران مونترال، پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و...) در فلای‌تودی، نتایج حاصل را در تاریخ منتخب خود مشاهده می‌کنید و با اعمال فیلترینگ مناسب و مورد نظر خود، نتایج را کوتاه می‌کنید.
در حال حاضر هواپیمایی لوفت هانزا، هواپیمایی قطر ایرویز، هواپیمایی کی ال ام و هواپیمایی آسترین در مسیر تهران مونترال مشغول فعالیت هستند. از دیگر پروازهایی که به مقصد مونترال انجام می‌شوند، می‌توان به پروازهای زیر اشاره کرد:

محبوب ترین مسیرها به مقصد مونترال

بلیط مونترال به تهران

بلیط مونترال به تهران را هم می‌توانید به همین شیوه از فلای تودی خریداری کنید. برای به صرفه‌تر شدن هزینه سفر به مونترال، خرید بلیط رفت و برگشت مونترال را پیشنهاد می کنیم. برای برگشت، به همان شیوه خرید بلیط مونترال، می‌توانید بلیط چارتر و لحظه آخری مونترال به تهران را نیز خریداری کنید.
مسافران می توانند بلیط پرواز مونترال تهران هواپیمایی قطر ایرویز، هواپیمایی کی ال ام و هواپیمایی آسترین را از طریق سایت فلای تودی با ارزان‌ترین قیمت خریداری نمایند.

مسیرهای پرتردد به کانادا

 
 
 

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما مونترال در فلای تودی

  جستجوی بلیط هواپیما مونترال

ابتدا از برنامه پروازهای مونترال اطمینان حاصل کنید، برای این کار در قسمت پرواز خارجی، نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز تهران مونترال برای شما نمایش داده می‌شود.

بطور مثال اگر قصد خرید بلیط تهران مونترال را دارید، کافیست سه ‌حرف اول " تهران " یا " Tehran " را به عنوان مبداء و سه حرف اول " مونترال " یا " Montreal " را به عنوان مقصد در بخش جستجوی پرواز، تایپ و نام شهر را از لیست پیشنهادی انتخاب کنید. سپس تاریخ سفر خود را به شمسی یا میلادی درج نمایید. در نهایت با انتخاب دکمه جستجوی پرواز، برنامه پروازی تهران به مونترال برای شما نمایش داده می شود.

  رزرو بلیط پرواز تهران مونترال

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست بلیط‌ها به صورت صعودی از ارزان‌ترین پرواز نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، تعداد توقف (ها)، مدت زمان توقف (ها)، کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده نمایید؛ همچنین در قسمت " جزئیات بیشتر این پرواز " اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز ، به گام بعدی یعنی ثبت اطلاعات مسافران منتقل می‌شوید.

  فرودگاه‌های مونترال

در زمان رزرو و خرید بلیط هواپیما تهران مونترال از فلای تودی ، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است می‌توانید آن را از لیست فرودگاههای مونترال که در بخش فیلترها نمایش داده می شود انتخاب کنید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. فرودگاههای مونترال عبارتند از :

 Mirabel International Airport
 Pierre Elliott Trudeau International Airport
 Pierre Elliott Trudeau International Airport

قیمت بلیط تهران مونترال

برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیما تهران مونترال می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کنید. فلای تودی با استفاده از سیستم مقایسه قیمت‌ها شما را در خرید بلیط مونترال یاری می‌کند.
 برای خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما از تهران به مونترال  به موارد زیر توجه کنید:
•    قیمت پرواز تهران مونترال با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که پروازهای فرست کلاس و بیزینس کلاس تهران مونترال را از قبل خریداری کنید. همچنین خرید پروازهای اکونومی کلاس تهران مونترال را به تعویق نیندازید و بلیط خود را حداقل از 2 ماه قبل خریداری کنید. معمولا ارزانترین فصل برای خرید بلیط تهران مونترال فصل زمستان است.
•    سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید، بلیط رفت و برگشت مونترال را خریداری کنید، چون قیمت یک بلیط رفت و برگشت تهران مونترال از قیمت دو بلیط مونترال به تهران و تهران به مونترال ارزان‌تر خواهد شد.

قیمت بلیط مونترال به تهران

در فلای تودی بلیط مونترال به تهران را جستجو کنید و متناسب با زمان موردنظر و با ایرلاین موردعلاقه خود، پرواز مونترال به تهران را خریداری کنید. بلیط های چارتر و لحظه آخری را با قیمت ارزانتری می‌توانید تهیه کنید. علاوه بر این، قیمت بلیط هواپیما مونترال به تهران را با استفاده از فیلتر قیمت می توانید مشخص کنید و بلیط را با قیمت موردنظرتان خریداری کنید.

بلیط هواپیما ارزان مونترال

اگر قصد خرید بلیط هواپیما از تهران به مونترال ارزان را دارید، فلای تودی این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با مقایسه قیمت بلیط ها به بهترین قیمت پرواز تهران به مونترال دست پیدا کنید. تمامی پروازهای مستقیم و پروازهای غیر مستقیم (با توقف) تهران مونترال در فلای تودی موجود است. بنابراین وقت خود را برای جستجوی بلیط‌های ارزان هواپیما تهران مونترال هدر ندهید. شما قادر خواهید بود با اعمال فیلترینگ مناسب حتی ارزانترین بلیط لحظه آخری و بلیط چارتری تهران مونترال را در فلای تودی بیابید. همچنین با استفاده از سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها، هر گونه تغییر قیمت روز بلیط تهران مونترال به اطلاع شما خواهد رسید و در نتیجه می‌توانید برای مسیر تهران مونترال پرواز ارزان خریداری نمایید. اما برای خرید ارزانترین بلیط هواپیما مونترال و بلیط مونترال به تهران کافی است از گزینه تقویم قیمتی استفاده نمایید. به کمک تقویم قیمتی فلای تودی می‌توانید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما به مونترال کانادا را در حوالی تاریخ پرواز مورد نظر خود از فلای تودی خریداری کنید.

بلیط چارتر مونترال

شما با درج اطلاعات مبدا و مقصد از طریق مشاهده نتایج جستجو در قسمت فیلترینگ‌، می توانید ایرلاین‌های چارتر و سیستمی را به تفکیک مشاهده کرده و از قیمت‌های ویژه فلای‌تودی بلیط چارتر خریداری کنید.

بلیط هواپیما لحظه آخری مونترال

یکی از برترین خدمات فلای تودی ارائه بلیط ارزان لحظه آخری است. اگر قصد سفر به مونترال را دارید و می‌خواهید از تمامی خدمات پرواز بهره‌مند شوید و در عین حال کمترین هزینه را پرداخت کنید، بهترین راه خرید بلیط ارزان لحظه آخری مونترال است. در پرواز لحظه آخری همان صندلی و شرایط پروازی بلیط‌ سیستمی در اختیار شما قرار خواهد گرفت، با این تفاوت که برای خرید بلیط لحظه آخری هزینه بسیار کمتری پرداخت خواهید کرد. شرایط خرید بلیط لحظه آخری مونترال نیز همانند بلیط سیستمی مونترال است. به طور مثال اگر قصد خرید بلیط لحظه آخری تهران به مونترال را دارید کافی است که جستجوی خود را برای خرید بلیط تهران – مونترال انجام دهید. در صفحه نتایج جستجو فلای تودی اگر بلیط هواپیما لحظه آخری مونترال موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازها به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط تهران مونترال لحظه آخری با قیمت بلیط سیستمی خرید خود را انجام دهید. چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری مونترال دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ فلای تودی استفاده کنید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری مونترال خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید ارزان‌ترین بلیط لحظه آخری تهران مونترال را برای شما میسر می‌سازد.

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما مونترال در فلای تودی

  امکان خرید خدمات به همراه بلیط

با خرید بلیط هواپیما مونترال از فلای‌تودی می توانید خدمات دیگری همچون ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه و ... را با تخفیف ویژه‌ای خریداری نمایید.پ

  بلیط ارزان هواپیما تهران به مونترال

با خرید بلیط هواپیما از سایت فلای‌تودی ارزان‌ترین قیمت بلیط هواپیما به کانادا مونترال از آن شما خواهد شد. قیمت بلیط تهران مونترال در رفت و بلیط مونترال به تهران در برگشت به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود.

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید بلیط هواپیما خارجی از فلای‌تودی شما به متنوع‌ترین و معتبرترین ایرلاین‌های دنیا که بالغ بر ۹۰۰ ایرلاین است دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط تهران مونترال یا بلیط مونترال به تهران را حتما از شرکت هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب کنید.

  امکان رزرو بلیط و هتل مونترال به صورت همزمان

با خرید بلیط مونترال از فلای‌تودی می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل مونترال را با پرداخت ریالی به صورت آنلاین انجام دهید.

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای ‌تودی، پروازهای موجود در مسیر مونترال و نرخ بلیط هواپیما را می‌توانید به صورت لحظه‌ای و آنلاین مشاهده نموده و همواره بهترین بلیط را رزرو نمایید.

  استرداد آنلاین بلیط هواپیما 

یکی از قابلیت‌های سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای تودی امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما خارجی است. بنابراین چنانچه پس از خرید اینترنتی بليط مونترال از فلای تودی بنا به هر دلیلی مایل به کنسل کردن بلیط خود بودید، تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما در فلای تودی خواهید بود. پس از کنسلی بلیط در فلای تودی، مبلغ بلیط هواپیما با کسر درصد کنسلی بلیط به حساب شما بازخواهد گشت.

اطلاعات پرواز تهران مونترال

  فاصله تهران تا مونترال

فاصله هوایی تهران تا مونترال با هواپیما 9459 کیلومتر است.

  اختلاف ساعت تهران و مونترال

ساعت رسمی تهران حدود 8 ساعت و نیم از مونترال جلوتر است. برای مثال اگر ساعت در تهران 12:00 باشد؛ ساعت به وقت مونترال 03:30 خواهد بود.

  مدت زمان پرواز تهران مونترال

مدت زمان پرواز تهران مونترال به طور متوسط 16 ساعت و 10 دقیقه است.

  ایرلاین هایی که از تهران به مونترال پرواز دارند

هواپیمایی ایرفلوت، ترکیش، قطر ایرویز، امارات،‌ ایر کانادا، ایرفرانس، آسترین، لوفتهانزا، پورتر ایرلاینز، Hop، یونایتد ایرلاینز، آمریکن ایرلاینز، سوئیس ایرلاینز، هواپیمایی براسل، سان اکسپرس، فلای دبی، لوفتانزا سیتی لاین، ایژین و آنادولوجت 

راهنمای مختصر سفر به مونترال

مونترال شهری بی همتا در میان شهرهای امریکای شمالی است. شاید بتوان این شهر را از لحاظ وسعت و جهانی بودن با اروپا مقایسه کرد. گردشگران با سفر به مونترال می‌توانند در کنار لذت بردن از شهری مدرن با تمام امکانات رفاهی، رستوران‌ها و مراکز خرید برجسته از بودن در شهری با حال و هوای اروپایی که ریشه در تاریخ غنی کانادا و میراث فرانسه دارد، لذت ببرند. همچنین مردم مونترال می دانند که چگونه اسباب خوشی خود را فراهم کنند و از زندگی لذت ببرند.
اگر فکر می‌کنید که کانادا برای زندگی خیلی سرد است، مونترال با گرمای خود این سرما را خنثی می‌کند. مونترال شهر فستیوال‌ها، غذاهای لذیذ و تنوع است که ترکیبی از جذابیت اروپایی و انرژی امریکای شمالی را برای شما فراهم می‌کند.

آب و هوای مونترال

مونترال شهری چهار فصل است. تابستان‌های مونترال گرم و زمستان‌های آن بسیار سرد و برفی است. ماه‌های زمستانی مونترال شاهد بوران و برف بسیاری است. فصل بهار در مونترال گرم و دلپذیر و دمای هوا در فصل پاییز در این شهر بسیار مطلوب است و شاخه‌های بلند درختان در این فصل نمایی زیبا به شهر می‌دهند.

بهترین زمان سفر به مونترال

بهترین زمان سفر به مونترال از ماه مارچ تا می( اواخر اسفند تا اوایل خرداد) و از ماه سپتامبر تا نوامبر( اواسط شهریور تا اواسط آذر) است. در این ماه‌ها آب و هوا متعادل‌تر و هتل‌ها خالی و ارزان‌تر هستند.

حمل‌ونقل در مونترال

سیستم حمل و نقل عمومی و تاکسی‌های مونترال راهی راحت و مقرون به صرفه برای گردش در شهر مونترال است. مترو‌ مونترال تمیز، ایمن و سریع است. شبکه حمل و نقل عمومی مونترال نسبتا ساده است و تنها 4 خط دارد که این خطوط مرکز شهر را به مناطق گردشگری مونترال، ایستگاه‌های اتوبوس و ایستگاه‌های قطار متصل می‌کنند. متروی مونترال از ساعت 5:30 تا 1 صبح( روزهای شنبه تا ساعت 1:30 صبح) باز است. متوسط زمان حرکت قطارها 8 دقیقه و در ساعات شلوغی 3 دقیقه است.

مراکز خرید مونترال

مثل دیگر جاذبه‌های مونترال، خرید هم در این شهر لذت‌بخش است. از بازارهای خیابانی مونترال که حداقل هشت بلوک را پوشش می‌دهند تا مراکز خرید شیک و اغواکننده اروپایی آن، این شهر هر کسی را ترغیب به خریدی فوق‌العاده می‌کند.

  مرکز خرید Complexe Desjardins
  مرکز خرید Underground City
  مرکز خرید Centre Eaton de Montreal
  مرکز خرید Les Cours Mont-Royal
  مرکز خرید Place Ville-Marie
  مرکز خرید Place Montreal Trust
  مرکز خرید Promenades Cathedrale
  مرکز خرید Loft Bar a Ongles

همین حالا بلیط پرواز به مونترال را از فلای‌تودی خریداری کنید و هرچه زودتر چمدان های خود را برای‌ سفر به مونترال ببندید.

سوالات متداول بلیط خرید بلیط هواپیما تهران مونترال

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.