بلیط پرواز های کلگری

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
بلیط هواپیما کلگری

بلیط هواپیما کلگری کانادا

کلگری یکی از پرطرفدارترن شهرهای دنیا برای مهاجران و توریست‌هاست. سفر به کلگری کانادا اگر نه برای تفریح و گردش، برای بسیاری به قصد تجاری انجام می‌شود چرا که این شهر یکی از قطب‌های اقتصادی کانادا محسوب می‌شود. با هر هدف و منظوری که به کلگری سفر می‌کنید، می‌توانید با خرید بلیط هواپیما در فلای تودی، سفری اقتصادی را تجربه کنید. بلیط تهران کلگری یکی از پرفروش‌ترین انواع بلیط کانادا است که همراه با پشتیبانی 24 ساعته در فلای تودی ارائه می‌شود. 

خرید اینترنتی بلیط تهران کلگری

برای رزرو و خرید بلیط هواپیما کلگری، پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت) در فلای‌تودی، نتایج حاصل را در تاریخ منتخب خود مشاهده می‌کنید و با اعمال فیلتر مناسب و مورد نظر خود، نتایج را کوتاه می‌کنید.
در حال حاضر، بلیط کلگری به صورت مستقیم وجود ندارد. برای سفر به کلگری باید از یک ایرلاین خارجی بلیط رزرو کنید و با حداقل یک توقف در مسیر به این شهر سفر کنید. هواپیمایی لوفتهانزا، آسترین، ایر کانادا، امارت، قطر ایرویز، ترکیش ایرلاین، فلای دبی بلیط هواپیما تهران کلگری را ارائه می‌دهند که می‌توانید از فلای تودی رزرو کنید. 
در فلای تودی، علاوه بر تهران، از مبدا شیراز، مشهد، تبریز و اصفهان نیز می‌توانید بلیط هواپیما کلگری کانادا رزرو کنید. 

بلیط کلگری تهران

چنانچه قصد داشته باشید بلیط کلگری به ایران را خریداری کنید، در فرم جستجوی بالا بر روی فلش میان مبدا و مقصد کلیک کنید تا بتوانید به لیست بلیط هواپیما کلگری به تهران برای تاریخ انتخابی دسترسی پیدا کنید. برای خرید ارزانترین بلیط برگشت، می توانید گزینه چارتر یا لحظه آخری را انتخاب کنید. در فلای تودی این امکان را دارید تا خرید بلیط کلگری تهران را از هر نقطه از دنیا با کارت های عضو شتاب انجام دهید.

پرترددترین پروازها به مقصد کانادا

 
 
 

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما کلگری در فلای تودی

  جستجوی بلیط هواپیما کلگری کانادا

ابتدا از برنامه پروازهای کلگری اطمینان حاصل کنید، برای این کار در قسمت پرواز خارجی، نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز تهران به کلگری برای شما نمایش داده می‌شود.
بطور مثال اگر قصد خرید بلیط تهران کلگری را دارید، کافیست سه ‌حرف اول " تهران " یا " Tehran " را به عنوان مبداء و سه حرف اول " کلگری " یا " Calgary " را به عنوان مقصد در بخش جستجوی پرواز، تایپ و نام شهر را از لیست پیشنهادی انتخاب کنید. سپس تاریخ سفر خود را به شمسی یا میلادی درج نمایید. در نهایت با انتخاب گزینه جستجوی پرواز، برنامه پروازی تهران به کلگری برای شما نمایش داده می‌شود.

  رزرو بلیط هواپیما کلگری کانادا

پس از انتخاب گزینه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست بلیط‌ها به صورت صعودی از ارزانترین پرواز نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، تعداد توقف (ها)، مدت زمان توقف (ها)، کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده نمایید؛ همچنین در قسمت " جزئیات بیشتر این پرواز " اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز ، به گام بعدی یعنی ثبت اطلاعات مسافران منتقل می‌شوید.

  فرودگاه‌ های کلگری

در زمان رزرو و خرید بلیط کلگری  از فلای تودی ، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است می‌توانید آن را از لیست فرودگاههای کلگری که در بخش فیلترها نمایش داده می شود انتخاب کنید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. برای مثال، کلگری یک فرودگاه بین المللی دارد.

 فرودگاه بین المللی کلگری (YYC)

قیمت بلیط هواپیما تهران به کلگری

برای آگاهی از قیمت بلیت هواپیما از تهران به کلگری می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کنید. فلای تودی با استفاده از سیستم مقایسه قیمت‌ها شما را در خرید بلیط کلگری یاری می‌کند. برای خرید ارزانترین قیمت بلیط کلگری به موارد زیر توجه کنید:
-قیمت بلیط پرواز تهران کلگری با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که پروازهای فرست کلاس و بیزینس کلاس تهران کلگری را از قبل خریداری کنید. همچنین خرید پروازهای اکونومی کلاس تهران کلگری را به تعویق نیندازید و بلیط خود را حداقل از 2 ماه قبل خریداری کنید.
- سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت هواپیما تهران کلگری را خریداری کنید، چون قیمت بلیط رفت و برگشت کلگری از قیمت دو بلیط یکطرفه ارزان‌تر خواهد شد. 

بلیط ارزان کلگری

اگر به دنبال خرید بلیط هواپیما تهران به کلگری هستید، فلای تودی این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با مقایسه قیمت بلیط تهران کلگری از ایرلاین‌های مختلف، به ارزان‌ترین قیمت پرواز دست پیدا کنید.
علاوه بر فیلترهای موجود در فلای تودی، برای دسترسی آسان‌تر به پرواز ارزان تهران کلگری، می‌توانید از سیستم اطلاع از تغییر قیمت و یا تقویم قیمتی فلای تودی بهره ببرید.
به کمک تقویم قیمتی فلای تودی می‌توانید ارزانترین بلیط کلگری کانادا را در حوالی تاریخ مورد نظر خود بیابید و چنانچه تاریخ سفرتان انعطاف پذیر است اقدام به خرید پرواز ارزان از تهران به کلگری نمایید.
همچنین به کمک سیستم اطلاع از تغییر قیمت فلای تودی هرگاه بلیط هواپیما تهران کلگری ارزان شد، از طریق ایمیل به اطلاع شما می‌رسد، بدین ترتیب می‌توانید بلیط ارزان هواپیما به کلگری را بدون نیاز به جستجو در وب سایت‌های مختلف و بدون اتلاف وقت خریداری نمایید. 

بلیط چارتر تهران کلگری

در صفحه نتایج جستجو بلیط پرواز تهران به کلگری فلای تودی، در صورتی که پرواز چارتر موجود باشد، گزینه چارتر بالای هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در این بخش با اعمال فیلتر مناسب می‌توانید به پروازهای چارتر کلگری دسترسی پیدا کنید و با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید بلیط چارتر نمایید.

بلیط لحظه آخری تهران کلگری

در صفحه نتایج جستجو فلای تودی اگر بلیط لحظه آخری تهران کلگری موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای تهران کلگری به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری با قیمت بلیط سیستمی خرید خود را انجام دهید، چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری کلگری دسترسی داشته باشید، کافی است که از فیلترهای جستجوی فلای تودی استفاده نمایید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری کلگری خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری تهران کلگری را برای شما میسر می‌سازد.

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما کلگری کانادا در فلای تودی

  خرید بلیط هواپیما ارزان قیمت

با خرید بلیط هواپیما از سایت فلای‌تودی ارزانترین قیمت بلیط تهران کلگری از آن شما خواهد شد. قیمت بلیط تهران به کلگری به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود.

  امکان خرید خدمات به همراه بلیط

با خرید اینترنتی بلیط پرواز کلگری از فلای‌تودی می توانید خدمات دیگری همچون ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه را با تخفیف ویژه‌ای خریداری نمایید.

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید بلیط هواپیما خارجی از فلای‌تودی شما به متنوع‌ترین و معتبرترین ایرلاین‌های دنیا که بالغ بر ۹۰۰ ایرلاین است دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط تهران کلگری را حتما از شرکت هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در فیلترهای جستجو، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب کنید.

  امکان رزرو بلیط و هتل کلگری به صورت همزمان

با خرید بلیط تهران کلگری از فلای‌تودی می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل کلگری را با پرداخت ریالی به صورت آنلاین انجام دهید.

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای ‌تودی، پروازهای موجود در مسیر کلگری و نرخ بلیط را می‌توانید به صورت لحظه‌ای و آنلاین مشاهده نموده و همواره بهترین بلیط کلگری کانادا را رزرو نمایید.

  استرداد آنلاین بلیط هواپیما 

یکی از قابلیت‌های سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای تودی امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما خارجی است. بنابراین چنانچه پس از خرید بلیط کلگری از فلای تودی بنا به هر دلیلی مایل به کنسل کردن بلیط خود بودید، تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما در فلای تودی خواهید بود. پس از کنسلی بلیط در فلای تودی، مبلغ بلیط هواپیما با کسر درصد کنسلی بلیط به حساب شما بازخواهد گشت.

  اطلاع از تغییر قیمت

پس از جستجوی پروازهای تهران به کلگری در سامانه فلای تودی، با ثبت ایمیلتان، هر گونه تغییر در قیمت بلیط هواپیما به صورت لحظه‌ای به اطلاع شما خواهد رسید. چنانچه قصد خرید بلیط ارزان قیمت هواپیما تهران به کلگری را دارید، با استفاده از این سیستم هر زمان که بلیط هواپیما به کلگری ارزان شد، اطلاعیه آن به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

  استفاده از تقویم قیمتی

روش دیگر خرید ارزان بلیط تهران به کلگری از فلای تودی استفاده از سیستم تقویم قیمتی است. با استفاده از این سیستم پس از جستجوی پروازهای تهران به کلگری در فلای تودی، در بالای صفحه جستجوی پرواز، گزینه‌ای با عنوان تقویم قیمتی نمایان می‌شود. در این تقویم تمامی پروازهای ارزان تهران به کلگری در حوالی تاریخ انتخابی شما نمایش داده می‌شود و چنانچه برای سفر عجله‌ای نداشته باشید، قادر خواهید بود تا ارزان ترین پرواز تهران کلگری را در هر یک از تاریخ‌های پیشنهادی خریداری نمایید.

اطلاعات پرواز تهران کلگری

 مدت زمان پرواز تهران به کلگری

مدت زمان پرواز کلگری بسته به ایرلاین و تعداد توقف‌ها متفاوت است، اما حدودا 19 ساعت طول می‌کشد.

 فاصله هوایی تهران تا کلگری

مسافت هوایی تهران تا کلگری حدودا 6378 کیلومتر است.

 ایرلاین های پرواز تهران کلگری

لوفتهانزا، ایر کانادا، ترکیش، قطر و امارات از ایرلاین‌هایی هستند که پرواز تهران به کلگری را ارائه می‌دهند.

 روزهای پرواز تهران کلگری

پرواز کلگری تقریبا در تمامی ایام هفته انجام می‌شود.

 اختلاف ساعت تهران و کلگری

ساعت رسمی کلگری، 10 ساعت و 30 دقیقه از تهران عقب‌تر است.