نمایشگاه صنایع غذایی کلن (Anuga FoodTec) یکی از مهمترین رویدادهای صنعت غذا به حساب می‌آید که از تاریخ ۲۶ تا ۱۹ آوریل ۲۰۲۲ برابر با ۶ تا ۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ در شهر کلن آلمان برگزار می‌شود. تامین‌کنندگان مواد غذایی از سراسر جهان در این نمایشگاه حضور پیدا می‌کنند تا از فناوری‌ها و نوآوری‌های جدید در حوزه غذا و نوشیدنی رونمایی کنند. در واقع این رویداد تمامی جنبه‌های تولید مواد غذایی را از بسته‌بندی تا ایمنی مواد غذایی را پوشش می‌دهد.

با شرکت کردن در نمایشگاه صنایع غذایی کلن، علاوه بر باخبر شدن از آخرین نوآوری‌ها می‌توانید پل‌های ارتباطی قوی با عرضه‌کنندگان محصولات غذایی از سراسر جهان ایجاد کنید. اگر به موضوع این نمایشگاه علاقه دارید و می‌خواهید از جزئیات آن مطلع شوید، با این مطلب در فلای تودی همراه باشید.

درباره نمایشگاه صنایع غذایی کلن

از نمایشگاه تجاری صنعت غذایی می‌توان به عنوان تنها رویداد بین‌المللی در این حوزه یاد کرد که هر سه سال یک بار در شهر کلن آلمان برگزار می‌شود. این رویداد جهانی به پیشنهاد تامین‌کنندگان فناوری‌های مواد غذایی گسترش پیدا کرده است و نوآوری‌های مهم در فرایند تولید تا عرضه مواد غذایی را هم می‌توان در آن دید. با تحلیل مواد غذایی و آگاهی از روند تولید آنها می‌توان محصولات بیشتری را توسعه داد و روش‌های بهتری را جایگزین موارد قبلی کرد.

بازدیدکنندگان نمایشگاه صنایع غذایی کلن در مورد انواع راهکارها و روش‌های تولید مواد غذایی گوشتی، منجمد و نوشیدنی با یکدیگر گفتگو می‌کنند و  از ایده‌ها و فناوری‌های بین المللی آگاه می‌شوند.

نمایشگاه صنایع غذایی کلن

به عبارتی این نمایشگاه برای یافتن روش‌های بهتر برای تولید و عرضه مواد غذایی راه‌اندازی شده است و هرساله حدود ۷۰ هزار بازدیدکننده را به سوی خود می‌کشاند. بسیاری از بازدیدکنندگان از سراسر جهان با خرید بلیط هواپیما کلن به بازدید از این نمایشگاه می‌روند. گفته شده که در نمایشگاه صنعت غذایی ۲۰۲۲ حدود ۱۵۲ کشور شرکت خواهند کرد.

موضوعات نمایشگاه صنایع غذایی

در نمایشگاه صنایع غذایی کلن تلاش شده که غرفه‌داران پاسخ مناسبی برای مشکلات موجود در روند توزیع و تولید مواد غذایی پیدا کنند. کوچکترین پیچیدگی‌های فنی در روند تولید، پر کردن، بسته‌بندی و نگهداری مواد غذایی و نوشیدنی با دستگاه‌های بزرگ و سیستم‌های پیشرفته در این نمایشگاه مورد بررسی قرار می‌گیرند.

موضوعات و برنامه‌هایی که در این رویداد در غرفه‌ها بیشتر روی آنها تاکید می‌شود، شامل موضوعاتی مانند بسته بندی غذاها، ایمنی مواد غذایی، ترکیب‌ها و مواد اولیه و روش‌های توزیع محصولات در این صنعت می‌شوند. همچنین تاثیر تحولات دیجیتالی که در این عرصه طراحی و اجرا شده‌اند هم به نمایش گذاشته می‌شود. در این رویداد جهانی شرکت‌های مهمی مانند GEA ، Siemens Bosch ، Rockwell ، Exxon ، Thermo Fischer ، Ecolab ، SPX ، Krones ، Alfa Laval ، Grundfos  و بسیاری از شرکت‌های دیگر حضور پیدا می‌کنند.

برنامه های نمایشگاه صنایع غذایی کلن

چرا باید از نمایشگاه صنایع غذایی کلن بازدید کرد؟

اگر در حوزه صنایع غذایی کسب و کاری دارید و می‌خواهید از فناوری‌ها و نو‌آوری‌های روز دنیا در این زمینه با اطلاع شوید، بازدید از نمایشگاه صنایع غذایی کلن به شما توصیه می‌شود. بسیاری از شرکت‌کنندگان و غرفه‌‌داران ایده‌های جدیدی در زمینه تولید، بسته‌بندی و توزیع محصولات ارائه می‌دهند که دیگر شرکت‌کنندگان می‌توانند از آنها الهام بگیرند تا تجارت خود را توسعه ببخشند.

از طرفی دیگر  امکان شبکه سازی و مبادلات کالا و ایجاد همکاری‌های بین‌المللی برای تمامی بازدیدکنندگان وجود دارد. حضور متخصصان قابل اعتماد در این نمایشگاه سبب می‌شود که با استفاده از نظرات و محصولات آنها، راهی جدید و اقتصادی برای ارتقای تجارت خود پیدا کنید. به طور کلی با حضور در این نمایشگاه فرصت‌‌های همکاری‌های بین المللی و ملاقات توسعه‌دهندگان و نوآوران این صنعت برای شما فراهم است.

بسته بندی مواد غذایی در کلن

زمان برگزاری نمایشگاه صنایع غذایی کلن

۲۶ تا ۲۹ آوریل  ۲۰۲۲ برابر با ۶ الی ۹ اردیبهشت ۱۴۰۱

برای خرید بلیط نمایشگاه، پس از خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل کلن می‌توانید برای خرید بلیط نمایشگاه وارد سایت  Anuga FoodTec @home شوید و پس از ثبت نام در سایت می‌توانید کد کارت دیجیتال خود را دریافت کنید.

مکان برگزاری نمایشگاه صنایع غذایی کلن

آدرس: آلمان، کلن خیابان مسپل

محل برگزاری نمایشگاه صنایع غذایی کلن روی نقشه گوگل مپ

تجربه شرکت در نمایشگاه صنایع غذایی کلن را دارید؟

اگر یکی از فعالان صنایع غذایی هستید و در زمینه غذا و نوشیدنی فعالیت دارید، نظرتان را در مورد این نمایشگاه با ما در میان بگذارید. خوشحال می‌شویم پس از بازدید از نمایشگاه، تجربه‌تان را از رویداد جهانی به ما بگویید.

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید