روش‌های مهاجرت به کانادا

0
5447
مهاجرت به کانادا
مهاجرت به کانادا

روش‌های مهاجرت به کانادا

کانادا دومین کشور وسیع جهان و شمالی‌ترین کشور قاره آمریکا است. با اینکه حدود یکصد سال از استقلال این کشور می‌گذرد و کماکان ملکه یا پادشاه انگلستان فرماندار کل این کشور را انتخاب می‌کند و قانون کشور به امضا او رسمیت می‌یابد ولی در طی این مدت زمان توانسته است به رشد و توسعه چشمگیری دست پیدا کند. همچنین وسعت زیاد، منابع طبیعی فراوان، آب و هوای مناسب، دانشگاه‌ها و مراکز علمی معتبر، امکانات اجتماعی و …. باعث شده تا افراد زیادی از سراسر دنیا از جمله کشور ایران برای مهاجرت و زندگی در کانادا اقدام کنند. متقاضیان ایرانی مهاجرت به کانادا می‌توانند برای مهاجرت به یکی از کشورهای ترکیه، امارات، ارمنستان، گرجستان و …مراجعه کنند.

کانادا بیش از ۶۰ برنامه مهاجرتی دارد و هر کدام از آنها معیارهای خاصی برای افرادی که تصمیم به مهاجرت گرفته‌اند دارند همچنین قوانین و مدارک لازم برای مهاجرت به کانادا به صورت ماهانه تغییر می‌کنند بنابراین افراد متقاضی قبل از اقدام حتما باید از شرایط و قوانین جدید مهاجرت به کانادا آگاهی پیدا کنند.

در ادامه فلای تودی برای آشنایی بیشتر شما به تعدادی از روش‌های مهاجرت به کانادا اشاره می‌کند.

مهاجرت از طریق تحصیل

کانادا به دلیل داشتن دانشگاه‌ها و مراکز علمی معتبر در سطح دنیا، یکی از کشورهای محبوب دانشجویان برای ادامه تحصیل در مقاطع لیسانس، فوق‌لیسانس و دکترا است. افراد متقاضی برای مهاجرت با این روش باید از دانشگاه‌های معتبر در کشور خود فارغ التحصیل شده باشند، در رشته تحصیلی خود معدل بالایی کسب کرده باشند و مدرک زبان آیلتس با نمره ۶ به بالا نیز داشته باشند.

مهاجرت از طریق تخصص

مهاجرت به کانادا از طریق روش تخصص کاری نیازمند کسب امتیازات کافی از نظر سن، سطح تحصیلات، سابقه کاری (مخصوصا نوع تجربه کاری)، تسلط بر زبان‌های انگلیسی و فرانسه (حداقل آیلتس ۶ یا بالاتر در هر مقطع)، سرمایه‌ کافی برای اقامت و … است همچنین داشتن پیشنهاد کاری از طرف یک کارفرمای کانادایی معتبر که به تصویب اداره کار کانادا رسیده است باعث افزایش امتیازات افراد متقاضی می‌گردد.

مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری به یکی از بهترین و سریع‌ترین روش‌های مهاجرت تبدیل شده است. این روش مهاجرت به دلیل مزایایی که دارد همیشه مورد توجه مدیران، سرمایه‌گذاران و صاحبان مشاغلی بوده است که توانایی سرمایه‌گذاری و کمک به اقتصاد کانادا را دارند.

مهاجرت از طریق حرفه

اگر افرادای که متقاضی مهاجرت به کانادا هستند از طرف یک شرکت معتبر کانادایی که مورد تایید اداره کار کانادا است، پیشنهاد کاری داشته باشند همچنین تسلط کافی زبان و حداقل دو سال تجربه کاری معتبر در رشته خود داشته باشند می‌توانند برای مهاجرت به کانادا اقدام کنند.

بهترین نرخ بلیط هواپیما به مقصد کانادا

برای رزرو هتل در کانادا اینجا را کلیک کنید.

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید