banner
canada

ویزای توریستی کانادا

زمان اخذ ويزا:1 ماه الی 1 سال
اعتبار ویزا پس از صدور:5 سال

کانادا به عنوان یکی از زیباترین و مهاجرپذیرترین کشورهای دنیا، از مقاصد پرطرفدار سفرهای خارجی است. کسانی که با هدف گشت و گذار در شهرهای مختلف این کشور بزرگ شامل اتاوا، ونکوور، مونترال، کبک، تورنتو و ... به این کشور می‌کنند، باید ابتدا جهت اخذ ویزای کانادا اقدام کنند. اگر قصد دارید فرایند درخواست و اخذ ویزای کانادا را به راحتی انجام دهید، از فلای‌تودی کمک بگیرید. در ادامه شما را در جهت دریافت ویزا کانادا راهنمایی خواهیم کرد.

جدول قیمتی ویزای توریستی کانادا

خدمات سفارتوقت انگشت نگاری
390 دلار50 دلار

مدارک مورد نیاز ویزای توریستی کانادا

گذرنامه

اسکن گذرنامه با حداقل ۶ ماه اعتبار از تاریخ سفر

عکس پرسنلی

‏2 قطعه عکس 4*6 یا 5*5 رنگی با زمینه سفید

گذرنامه

کپی صفحات اول و صفحات مهر و ویزا خورده گذرنامه های قبلی و فعلی

مدارک شناسایی

ترجمه شناسنامه و کارت ملی

مدارک میزبان

دعوتنامه و کپی گذرنامه یا کارت ملی کانادایی میزبان

مدارک وضعیت تاهل

سند ازدواج یا طلاق

مدارک خدمت سربازی (آقایان)

ترجمه کارت پایان خدمت یا معافیت

تمکن مالی

نامه تمکن به انگلیسی و پرینت شش ماهه حساب بانکی لاتین

مدارک تحصیلی

ترجمه مدارک دانشگاهی

مدارک اضافی

در صورت نیاز از طریق کانتر به شما اعلام می‌شود

مدارک شغلی

ترجمه گواهی اشتغال به کار، روزنامه رسمی، آخرین آگهی تغییرات و تصمیمات، حکم کارگزینی یا بازنشستگی- پروانه مطب یا نظام مهندسی، جواز کسب، پروانه بهره برداری، کارت پرسنلی یا بازرگانی، گواهی شورای اصناف و ..

مدارک مالی

ترجمه سند ملکی، مدارک مرتبط با خرید سهام در بازار بورس، خرید اوراق مشارکت و هر سرمایه گذاری مالی دیگر

ویزای توریستی کانادا

از میان انواع ویزای کانادا، ویزای توریستی از پرطرفدارترین‌هاست. اگر قصد تفریحی در کانادا را دارید، یا برای دیدن دوستان و اقوام می‌روید و یا حتی با اهداف تجاری قصد اقامتی کوتاه در کانادا دارید، باید ویزای توریستی کانادا را داشته باشید. ویزای توریستی کانادا به صورت مولتی پل 5 ساله است.

برای توضیح بیشتر باید بگوییم تفاوت ویزای مولتی پل (Multiple) با ویزای سینگل (Single) این است که با داشتن ویزای سینگل تنها یک بار اجازه ورود به کشور مقصد را دارید، اما با داشتن ویزای مولتی پل می‌توانید چندین بار (تا تمام شدن اعتبار ویزا) به کشور مقصد سفر کنید. ویزای توریستی کانادا نیز به صورت چند بار ورود صادر می‌شود و مدت زمان اعتبار این ویزا 5 ساله است، اما در هر بار سفر به کانادا می‌توانید تا 6 ماه در این کشور اقامت داشته باشید.

تمدید ویزا کانادا

در صورتی که مدت زمان اعتبار ویزای توریستی کانادا تمام شده باشد، امکان تمدید وجود ندارد و متقاضی باید مجددا برای اخذ ویزای کانادا اقدام کند.

شرایط ویزای کانادا

با توجه به درخواست‌های بسیار زیاد برای سفر به کانادا، طبق قوانین جدید ویزای توریستی کانادا، داشتن دعوتنامه الزامی است. بنابراین، کسانی که برای اخذ ویزای کانادا اقدام می‌کنند، باید از اقوام یا دوستان خود در کانادا دعوتنامه داشته باشند.

علاوه بر این، داشتن تاریخچه سفر در 5 سال گذشته برای دریافت ویزای کانادا الزامی است. از دیگر شرایط ویزای توریستی کانادا این است که فرد متقاضی باید حداقل یک ویزای شینگن در سابقه ویزا داشته باشد. همراه داشتن مدارک نامبرده شده به همراه مدارکی که در ادامه گفته می‌شود، در فرایند درخواست ویزا کانادا الزامی است.

باید اضافه کنیم از آنجا که کشور کانادا در ایران سفارت ندارد، متقاضیان جهت انجام مراحل انگشت‌نگاری باید به یکی از کشورهای همسایه از جمله ترکیه، امارات، آذربایجان یا ارمنستان مراجعه کنند.

مراحل اخذ ویزای کانادا در فلای‌تودی

اگر قصد سفر توریستی به کانادا دارید، با کارشناسان ویزا در فلای‌تودی تماس بگیرید تا مراحل اخذ ویزا را به آسان طی کرده و ویزای مولتی کانادا را دریافت کنید.

برای دریافت ویزای توریستی کانادا، ابتدا باید اسکن باکیفیت و رنگی مدارک موردنیاز را به صورت جداگانه در فایل PDF همراه با فیش واریز هزینه ویزا برای کارشناسان فلای‌تودی ارسال کنید. ارسال مدارک از طریق شماره واتساپ یا ایمیل انجام می‌شود.

کارشناسان پس از طی مراحل لازم، وقت سفارت برای شما تنظیم کرده و زمان دقیق آن را به اطلاع شما می‌رسانند. سپس جهت انجام مراحل انگشت‌نگاری باید در زمان مقرر به یکی از کشورهای همسایه (ترجیحا ترکیه) رفته و در سفارت کانادا حضور پیدا کنید. پیگیری نتیجه سفارت را می‌توانید از طریق کارشناسان فلای‌تودی انجام دهید. از زمان گرفتن وقت سفارت تا آماده شدن ویزا حدودا 40 روز طول می‌کشد.

چنانچه قصد دارید ویزای ارجنت یا فوری کانادا را با شرایط VIP دریافت کنید، جهت درخواست و تعیین وقت با کارشناسان ویزا در فلای‌تودی در تماس باشید.

دلایل ریجکت شدن ویزای کانادا

به دلایل مختلفی ممکن است ویزای کانادا از سوی سفارت ریجکت شود. اما از جمله رایج ترین دلایل ریجکتی ویزای کانادا می‌توان به نداشتن دعوتنامه، نداشتن تاریخچه سفر، سابقه ریجکتی در گذشته اشاره کرد.

نام و نام خانوادگی

کارشناسان ما پاسخگوی شما هستند

شنبه تا چهارشنبه از ۹ الی ۱۷

پنجشنبه از ۹ تا ۱۳

داخلی 3-021-42405000

سوالات متداول

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.