خرید ارزانترین بلیط های هواپیمایی چاینا ساوترن

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال

هواپیمایی چاینا ساترن China Southern Airlines

پرواز به بلیط هواپیما چاینا ساترن

چاینا ساترن ایرلاینز (China Southern Airlines ) یکی از بزرگترین ایرلاین‌های جهان است که در سال 1988 تاسیس شد. دفتر هواپیمایی چاینا ساترن در جنوبی‌ترین شهر چین یعنی گوانجو قرار دارد، همچنین فرودگاه بین‌المللی بایون گوانگجو و فرودگاه بین‌المللی پکن، قطب های اصلی و فرودگاه بین‌المللی چنگچینگ ییانگبی در شهر چونگ‌کینگ و فرودگاه بین‌المللی اورومچی دیووپو در شهر اورومچی، به عنوان قطب‌های دوم آن هستند.
شرکت هواپیمایی چاینا ساترن در حال حاضر روزانه بیش از 3000 پرواز به بیش از 224 مقصد در 40 کشورو منطقه از جمله شهرهای سنگاپور، توکیو، پاریس، بالی، مسکو، دبی، بانکوک، استانبول، ونکوور، بوستون، لس آنجلس، سیدنی، ملبورن، و در ایران به شهر تهران دارد. چاینا ساترن ایرلاینز یکی از اعضای "اسکای تیم آلیانس" و اولین هواپیمای چین است که به اتحادیه جهانی پیوست. همچنین این شرکت هواپیمایی با آسیانا ایرلاینز، هواپیمایی ژاپن، وست جت، هواپیمایی بین‎المللی پاکستان، تای ایرویز و شرکت هواپیمایی کانتاس همکاری دارد.
با مراجعه به سایت چاینا ساترن می توانید از برنامه پروازی چاینا ساترن در ایران مطلع شوید. فلای تودی این امکان را در اختیار شما قرار می دهد تا با چند کلیک ساده خرید آنلاین بلیط هواپیما از هواپیمایی چاینا سادرن را انجام دهید.

راهنمای خرید بلیط پرواز چاینا ساترن در فلای تودی

برای خرید آنلاین بلیط پرواز چاینا ساترن ، کافیست در همین صفحه، سه حرف اول نام شهر مبدأ و سه حرف ابتدای نام شهر مقصد را در بخش جستجوی پرواز، وارد نموده و تاریخ رفت و برگشت خود را تعیین نمایید. با مشخص کردن تعداد مسافران و کلاس پروازی و پس از فشردن دکمه جستجوی پرواز، لیست کاملی از پروازها برای مسیر مورد نظر شما به نمایش در می آید. در صفحه بلیط خارجی در فلای تودی نیز همین اطلاعات را در فرم جستجوی پرواز وارد کنید و در قسمت جزئیات بیشتر، نام ایرلاین چاینا ساترن را در باکس ایرلاین موردعلاقه وارد کنید. می توانید اطمینان داشته باشید که در لیست پروازهای چاینا ایرلاین ، انواع بلیط ارزان و بلیط لحظه آخری چاینا ساوترن نیز برای شما نمایش داده می شود . شما این امکان را دارید که به کمک فیلتر های موجود ، لیست پرواز ها را بنا به شرایط و نیاز خود مرتب نموده و به راحتی رزرو بلیط هواپیمایی چاینا ساترون را در کوتاهترین زمان و بصورت آنلاین انجام دهید و با ایرلاین مورد علاقه خود سفر کنید.
قبل از خرید بلیط از چاینا سادرن ایرلاینز بهتر است با جزئیات این شرکت هواپیمایی بیشتر آشنا شوید.

دریافت آنلاین کارت پرواز چاینا ایرلاین

سیستم دریافت آنلاین کارت پرواز چاینا ساترن ایرلاینز، 24 ساعت قبل از پرواز باز و یک ساعت قبل از پرواز هواپیما بسته می‌شود، هرچند این سیستم برای تمام پروازهای چاینا ساترن فراهم نیست؛ به طور مثال مسافرینی که از تایوان، ماکائو و هنگ کنگ پرواز دارند و یا مسافرانی که در طول مسیر نیازمند کمک هستند و افراد زیر سن قانونی، قادر به استفاده از سیستم دریافت آنلاین کارت پرواز نیستند. مسافرانی که نمی‌توانند از خدمات دریافت آنلاین کارت پرواز استفاده کنند، در فرودگاه کانتر مخصوص آماده خدمت‌رسانی به آنها است.

کلاس های پرواز هواپیمایی چاینا سادرن

  فرست کلاس

در فرست کلاس چاینا ساترن امکاناتی از قبیل فضایی مخصوص مسافران که با قفل ویژه‌ای که کد آن را فقط مسافر می‌داند باز و بسته می‌شود، مانیتورهای بزرگ 23 اینچی، ۶ حالت انتخابی تنظیم نور و فضای استراحت بسیار بزرگ در نظر گرفته شده است.

  بیزنس کلاس

در بیزینس کلاس چاینا ساترن، مسافران می‌توانند از امکاناتی نظیر صندلی‌هایی که به صورت دلخواه به یک تخت کاملا صاف تبدیل می‌شوند، مانیتورهای مخصوص، شارژر لپ‌تاپ و گوشی، پورت‌های ورودی و خروجی USB استفاده کنند.

  پریمیوم اکونومی کلاس

در پریمیوم کلاس چاینا ساترن ایرلاینز، امکاناتی از جمله فضایی بیشتر برای انعطاف پذیری صندلی‌ها، داشتن فضای بیشتری برای لگ روم‌ها نسبت به اکونومی کلاس، پذیرش مخصوص و حمل و بسته بندی مخصوص بار و چمدان برای مسافران در نظر گرفته شده است.

  اکونومی کلاس

در اکونومی کلاس پرواز چاینا ساترن ایرلاینز راحتی فیزیکی مسافر اهمیت بیشتری دارد. مسافران این کلاس پروازی می‌توانند بدون محدودیت از امکانات تفریحی از قبیل صندلی‌های راحت، مانیتورهای مخصوص هر مسافر، پذیرایی با غذاهای آسیای شرقی و غربی و چینی، انواع نوشیدنی و سیستم‌های سرگرمی دیجیتال استفاده کنند.

PHOTOS

 

 

پروازهای خارجی هواپیمایی چاینا ساترن

شرکت هواپیمایی چاینا ساترن در برنامه پروازی خود پروازهای منظم بسیار زیادی را به شهرهای داخلی چین و همچنین بسیاری از شهرهای خارجی در آسیا، اروپا، آمریکا و کانادا دارد که شما می توانید از طریق فلای تودی بلیط پروازهای داخلی و خارجی هواپیمایی چین را با بهترین و پایین ترین قیمت خریداری نمایید. از میان پروازهای داخلی و خارجی چاینا ایرلاین، بلیط مسیرهایی که بیشترین تردد را دارند عبارتند از :

قوانین حمل بار در هواپیمایی چاینا ساترن

پیش از خرید بلیط لازم است اطلاعات پرواز چاینا ساترن همچنین قوانین مربوط به این هواپیمایی را به دقت مطالعه کنید.

بار دستی مجاز هواپیمایی چاینا ساترن

هنگام خرید بلیط هواپیما از چاینا ساترن باید بدانید تعداد بار مجاز، اندازه و وزن هر یک با توجه به کلاس پروازی، متفاوت است.  قوانین بار دستی مجاز در تمام پروازهای داخلی و بین‌المللی چاینا ساترن ایرلاینز به یک صورت است. تمام مسافرین کلاس‌های پروازی اکونومی، پریمیوم اکونومی و بیزینس مجازند یک بار دستی که حداکثر وزن آن 8 کیلوگرم است را به همراه داشته باشند. مسافرین فرست کلاس می‌توانند 2 بار دستی که وزن هر کدام بیشتر از 8 کیلوگرم نباشد را به داخل کابین ببرند. ابعاد تمام بارهای دستی نباید از 115 سانتیمتر (مجموع طول، عرض و ارتفاع) بیشتر شود.

پذیرش بار مجاز هواپیمایی چاینا ساترن

تعداد پذیرش بار مجاز برای شرکت هواپیمایی چاینا ساترن به نوع مسیر؛ اروپایی یا آمریکایی و وزن آنها نیز به نوع مسیر؛ اقیانوسی، خاورمیانه یا آسیا بستگی دارد. در مسیر اروپا، مسافرین اکونومی کلاس می‌توانند یک بار با حداکثر وزن 23 کیلوگرم تحویل کانتر پذیرش بار دهند، درحالیکه مسافران پریمیوم اکونومی کلاس می‌توانند دو چمدان با حداکثر وزن 23 کیلوگرم و مسافران بیزینس و فرست کلاس مجازند سه بار که وزن هر کدام حداکثر 23 کیلوگرم باشد را تحویل دهند. در مسیر آمریکا و اکونومی و پریمیوم کلاس، مسافران می‌توانند دو چمدان که وزن هر کدام حداکثر 23 کیلوگرم است را تحویل دهند و مسافران بیزینس کلاس مجازند دو چمدان که وزن هرکدام حداکثر 32 کیلوگرم است را به کانتر پذیرش بار تحویل دهند، درحالیکه مسافران پروازهای فرست کلاس می‌توانند سه چمدان که وزن هرکدام حداکثر 32 کیلوگرم است را تحویل دهند.
در مسیرهای اقیانوسی، مسافران کلاس پروازی اکونومی چاینا ایرلاین مجازند 30 کیلوگرم، پریمیوم اکونومی کلاس 35 کیلوگرم، بیزینس کلاس 40 کیلوگرم و فرست کلاس 45 کیلوگرم بار تحویل کانتر پذیرش بار دهند. در مسیر خاورمیانه، مسافران کلاس پروازی اکونومی چاینا ساترن ایرلاینز مجازند 40 کیلوگرم، پریمیوم اکونومی کلاس 45 کیلوگرم، بیزینس یا فرست کلاس 50 کیلوگرم بار تحویل دهند. و در مسیر آسیایی، مسافران کلاس پروازی اکونومی هواپیمایی چین می توانند 20 کیلوگرم، پریمیوم کلاس 30 کیلوگرم، بیزینس کلاس 35 کیلوگرم و فرست کلاس 40 کیلوگرم بار تحویل کانتر پذیرش بار دهند.

قوانین کنسلی بلیط هواپیما چاینا ساترن

در صورت نیاز به کنسل کردن پرواز خود، با پشتیبانی فلای تودی تماس بگیرید. همکاران ما در فلای تودی اطلاعات لازم در خصوص قوانین کنسلی پرواز و میزان جریمه را در اختیارتان قرار خواهند داد.

ناوگان هوایی شرکت هواپیمایی چاینا ساوترن ایرلاین

چاینا ساترن ایرلاینز با داشتن بیش از 850 فروند هواپیما بزرگترین ناوگان هوایی در آسیا را دارد.

که از جمله آن‌ها می‌توان موارد زیر را نام برد:

  ایرباس A319-100
  ایرباس A320-200
  ایرباس A320neo
  ایرباس A321-200
  ایرباس A321neo
  ایرباس A330-200
  ایرباس A330-300
  ایرباس A350-900
  ایرباس A380-800
  بوئینگ 737-800
  بوئینگ 777-300ER
  بوئینگ 787-9
  کوماک C919
  امبرائر 190

سایر اطلاعات درباره هواپیمایی چاینا ساترن

  • نام ایرلاین: چاینا ساترن ایرلاینز
  • کد CZ :IATA
  • سال تاسیس: 1988
  • مقر اصلی: گوانجو، چین
  •  سایت رسمی هواپیمایی چاینا ساترن : global.csair.com
  • نمایندگی چاینا ساترن در ایران: دفتر هواپیمایی چاینا ساوترن در تهران در خیابان شریعتی (قبل از پل صدر)، ساختمان سفیران، طبقه سوم قرار دارد.
پرواز به china-southern-first-class
پرواز به china-s
پرواز به china-s

سوالات متداول خرید بلیط هواپیما چاینا ساوترن

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.