بلیط پرواز های هاربین

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
پرواز تهران هاربین

بلیط هواپیما تهران هاربین

شهر هاربین در شمال شرقی چین که به فستیوال یخ معروف است، همه ساله میزبان گردشگران بسیاری از سرتاسر دنیاست. سالهاست این شهر در زمینه فشن و موسیقی شهرت جهانی پیدا کرده است و به همین خاطر بلیط هواپیما هاربین چین برای شرکت در جشنواره‌های این شهر، طرفداران زیادی دارد. اگر قصد دارید بلیط هواپیما خود را با قیمت مناسب و پشتیبانی 24 ساعته خریداری کنید و سفری منحصر به فرد به هاربین داشته باشید، در همین صفحه خرید بلیط را انجام دهید.

رزرو اینترنتی بلیط پرواز تهران هاربین

برای رزرو و خرید بلیط هاربین ، پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و...) در فلای‌تودی، نتایج حاصل را در تاریخ منتخب خود مشاهده می‌کنید و با اعمال فیلتر مناسب و مورد نظر خود، نتایج را کوتاه می‌کنید.
در حال حاضر هواپیمایی چاینا ساترن در مسیر تهران هاربین مشغول فعالیت است.

سایر مقاصد پرتردد به چین

 

راهنمای خرید اینترنتی بلیط تهران هاربین در فلای تودی

  جستجوی بلیط هواپیما هاربین

ابتدا از برنامه پرواز تهران هاربین اطمینان حاصل کنید، برای این کار در قسمت پرواز خارجی، نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز هاربین برای شما نمایش داده می‌شود.

بطور مثال اگر قصد خرید بلیط هواپیما به هاربین را دارید، کافیست سه ‌حرف اول " تهران " یا " Tehran " را به عنوان مبداء و سه حرف اول " هاربین " یا " Harbin " را به عنوان مقصد در بخش جستجوی پرواز، تایپ و نام شهر را از لیست پیشنهادی انتخاب کنید. سپس تاریخ سفر خود را به شمسی یا میلادی درج نمایید. در نهایت با انتخاب دکمه جستجوی پرواز، برنامه پرواز تهران به هاربین برای شما نمایش داده می شود.

  رزرو بلیط پروازهای هاربین

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست بلیط‌ها به صورت صعودی از ارزان‌ترین پرواز نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، تعداد توقف (ها)، مدت زمان توقف (ها)، کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده نمایید؛ همچنین در قسمت " جزئیات بیشتر این پرواز " اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز ، به گام بعدی یعنی ثبت اطلاعات مسافران منتقل می‌شوید.

  فرودگاه‌ های هاربین

در زمان رزرو و خرید بلیط هواپیما هاربین چین از فلای تودی ، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است می‌توانید آن را از لیست فرودگاههای هاربین که در بخش فیلترها نمایش داده می شود انتخاب کنید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. فرودگاههای هاربین عبارتند از :

  فرودگاه بین‌المللی هاربین تایپینگ

 قیمت بلیط هواپیما هاربین چین

برای آگاهی از قیمت بلیط تهران هاربین می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کنید. فلای تودی با استفاده از سیستم مقایسه قیمت‌ها شما را در خرید بلیط پروازهای تهران به هاربین یاری می‌کند. برای خرید ارزانترین قیمت بلیط پرواز تهران هاربین چین به موارد زیر توجه کنید:
• قیمت بلیط هواپیما به هاربین چین با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که پروازهای فرست کلاس و بیزینس کلاس تهران هاربین را از قبل خریداری کنید. همچنین خرید پروازهای اکونومی کلاس تهران هاربین را به تعویق نیندازید و بلیط خود را حداقل از 2 ماه قبل خریداری کنید. 
• سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت هواپیما تهران هاربین را خریداری کنید، چون قیمت بلیط هواپیما تهران هاربین رفت و برگشت از قیمت دو بلیط یکطرفه ارزان‌تر خواهد شد.

 بلیط ارزان هاربین

از اساسی‌ترین خدمات فلای‌تودی در راستای تسهیل سفری خوش و خاطره‌انگیز، ارائه ارزان‌ترین قیمت بلیط هواپیما است پس دیگر لازم نیست نگران قیمت بلیط هاربین باشید فقط کافیست اطلاعات لازم را براساس فیلترهای موجود مشخص نمایید تا پیشنهاد لحظه‌ای ایرلاین‌های همکار فلای‌تودی را مشاهده کنید.

 بلیط چارتر هاربین

شما با درج اطلاعات مبدا و مقصد از طریق مشاهده نتایج جستجو در قسمت فیلترهای جستجو‌، می توانید ایرلاین‌های چارتر و سیستمی را به تفکیک مشاهده کرده و از قیمت‌های ویژه فلای‌تودی بلیط چارتر خریداری کنید.

بلیط لحظه آخری هاربین

یکی از برترین خدمات فلای تودی ارائه بلیط ارزان لحظه آخری است. اگر قصد سفر به هاربین را دارید و می‌خواهید از تمامی خدمات پرواز بهره‌مند شوید و در عین حال کمترین هزینه را پرداخت کنید، بهترین راه خرید بلیط ارزان لحظه آخری هاربین است. در پرواز لحظه آخری همان صندلی و شرایط پروازی بلیط‌ سیستمی در اختیار شما قرار خواهد گرفت، با این تفاوت که برای خرید بلیط لحظه آخری هاربین هزینه بسیار کمتری پرداخت خواهید کرد. شرایط خرید بلیط لحظه آخری نیز همانند بلیط سیستمی است. به طور مثال اگر قصد خرید بلیط لحظه آخری تهران به هاربین را دارید کافی است که جستجوی خود را برای خرید بلیط تهران – هاربین انجام دهید. در صفحه نتایج جستجو فلای تودی اگر بلیط لحظه آخری تهران هاربین موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای تهران هاربین به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری با قیمت بلیط سیستمی خرید خود را انجام دهید. چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری هاربین دسترسی داشته باشید، کافی است که از فیلترهای جستجوی فلای تودی استفاده کنید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری هاربین خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید ارزان‌ترین بلیط لحظه آخری را برای شما میسر می‌سازد.

برخی مزایای خرید بلیط هاربین در فلای تودی

  امکان خرید خدمات به همراه بلیط

با خرید بلیط هواپیما هاربین چین از فلای‌تودی می توانید خدمات دیگری همچون ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه و ... را با تخفیف ویژه‌ای خریداری نمایید.

  امکان خرید بلیط ارزان هواپیما هاربین

با خرید بلیط هواپیما از سایت فلای‌تودی ارزان‌ترین قیمت بلیط پرواز هاربین از آن شما خواهد شد. قیمت بلیط هواپیما تهران هاربین چین به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود.

  امکان خرید بلیط هواپیما تهران هاربین از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید بلیط هواپیما خارجی از فلای‌تودی شما به متنوع‌ترین و معتبرترین ایرلاین‌های دنیا که بالغ بر ۹۰۰ ایرلاین است دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط پرواز تهران به هاربین را حتما از شرکت هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در فیلترهای جستجو، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب کنید.

    امکان رزرو بلیط و هتل هاربین به صورت همزمان

با خرید بلیط هاربین از فلای‌تودی می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل هاربین را با پرداخت ریالی به صورت آنلاین انجام دهید.

    مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در فلای‌تودی به صورت لحظه‌ای و آنلاین می‌توانید پروازهای موجود در مسیر هاربین را مشاهده و رزرو نمایید و همواره بهترین قیمت بلیط هواپیما هاربین چین با ایرلاین مدنظر را داشته باشید.

راهنمای مختصر سفر به هاربین

هاربین مرکز استان هیلونگ ‌جیانگ و بزرگترین شهر در قسمت شمال شرقی چین است. هاربین در سردترین ناحیه کشور چین قرار دارد به همین دلیل هرسال در فصل زمستان فستیوال یخ برگزار می‌شود که مورد استقبال گردشگران بسیاری از سراسر جهان است. هاربین به دلیل نزدیک بودن به روسیه و اروپا و با وارد شدن جدیدترین مدهای روز دنیا به «پایتخت مد» نیز معروف است همچنین سال 2010 از طرف سازمان یونسکو به عنوان شهر موسیقی نیز نامگذاری شد.

آب و هوای هاربین

هاربین به دلیل نزدیکی به سیبری، آب و هوایی قاره‌ای و مرطوب دارد و به دلیل داشتن یکی از سردترین و طولانی‌ترین زمستان‌های کشور چین به «شهر یخی» نیز معروف است. زمستان‌های هاربین سرد، خشک و طولانی با متوسط دمای 18- درجه است، بهار و پاییز در این شهر کوتاه و خنک هستند و تابستان‌ها دمای هوا به بالاترین درجه خود می‌رسد.

جاهای دیدنی هاربین

  کلیسای جامع سنت صوفیا
  پارک ببر سیبری
  برج دراگون
  پارک سان آیلند
  موزه یونیت 731
  پارک استالین

رستوران‌های هاربین

  Burger Spice
  Portman
  Peacock
  Lao Chu Jia
  LaoChang ChunBing
  XiaoZi TaiTai

مراکز خرید هاربین

  Hongbo Square
  Parkson
  New 100 Store
  Golden Sun
  Mykal

همین حالا بلیط پرواز به هاربین را از فلای‌تودی خریداری کنید و هرچه زودتر چمدان های خود را برای‌ سفر به هاربین ببندید.

سوالات متداول خرید بلیط هواپیما تهران هاربین

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.