loading

بلیط قطار تهران کرمانشاه

کرمانشاه شهری کهن در غرب کشور است که علاوه بر آثار تاریخی، طبیعت بسیار زیبایی دارد و یکی از بزرگترین شهرهای کردنشین ایران محسوب می‌شود، همچنین خوراکی‌ها و سوغات زیادی دارد و مهمترین مراکز صخره نوردی و غارنوردی ایران در کرمانشاه است. به دلیل آب و هوایی کوهستانی این شهر، بهتر است تا اوایل بهار و پاییز به آنجا سفر کنید. با توجه به توریستی بودن این شهر، وسایل حمل و نقل مختلفی برای سفر وجود دارد. یکی از این وسیله‌ها قطار است و از مسیرهایی که از آنجا به سمت کرمانشاه تردد زیادی صورت می‌گیرد شهر تهران است. اگر با قطار از تهران به کرمانشاه سفر کنید، مسیری زیبا را از پایتخت به سمت غرب ایران تجریه خواهید کرد. فلای تودی برای سفر ارزان و آسان شما بلیط قطار تهران کرمانشاه را با بهترین قیمت در اختیارتان قرار می دهد. در همین صفحه می توانید برای خرید بلیط قطار خود اقدام کنید.

بلیط قطار تهران کرمانشاه

راهنمای خرید بلیط قطار تهران کرمانشاه در فلای تودی

اگر بخواهید سفری زمینی را از سمت تهران به کرمانشاه تجربه کنید، سفر با قطار یکی از گزینه‌های مناسب و به صرفه برای سفر است، به این خاطر که هم می‌توانید از مسیر لذت ببرید و هم با خیال راحت در کوپه خود استراحت کنید. برای خرید بلیط قطار تهران کرمانشاه می‌توانید به راحتی و تنها با چند کلیلک، ارزانترین بلیط را در فلای تودی جستجو و تهیه کنید. 

جستجوی بلیط قطار تهران کرمانشاه

در بخش جستجوی بلیط قطار تهران به کرمانشاه، شما می‌توانید تاریخ رفت و برگشت، مبدا و مقصد خود و همچنیین تعداد مسافر را انتخاب کرده و یکی از گزینه‌های مسافر عادی، ویژه برادران یا ویژه خواهران را مشخص کنید. این نکته را نیز درنظر داشته باشید که اگر قصد خرید کوپه دربست را دارید، گزینه "کوپه دربست می‌خواهم" و در صورتی که به دنبال امکان حمل خودرو با قطار هستید، گزینه "حمل خودرو می‌خواهم" را انتخاب کنید تا بلیط قطار از تهران به کرمانشاه، متناسب با درخواست شما نشان داده شود.

رزرو بلیط قطار تهران به کرمانشاه

رزرو و خرید بلیط قطار از تهران به کرمانشاه به این صورت است که در نتایج جستجو، از ارزانترین بلیط به شما نشان داده می‌شود و می‌توانید اطلاعات کاملی مثل شرکت ریلی، نوع قطار، ساعت حرکت و ورود، ایستگاه‌ها و قوانین استرداد را مشاهده کرده و بهترین قطار را انتخاب و خریداری کنید.

خرید بلیط قطار تهران به کرمانشاه

پس از انتخاب بلیط، به مرحله خرید هدایت می‌شوید. در ابتدا باید اطلاعات مسافران را به ثبت برسانید، سپس قیمت بلیط قطار تهران به کرمانشاه برای شما نمایش داده می‌شود و در نهایت می‌توانید پرداخت هزینه را انجام دهید. با نهایی شدن مراحل خرید، بلیط قطار به آدرس ایمیلی که ثبت کرده‌اید، ارسال خواهد شد.

انواع بلیط قطار تهران کرمانشاه

قطارهایی که در مسیر تهران کرمانشاه فعالیت می‌کنند، قیمت‌های مختلفی دارند و شما با توجه به امکاناتی که برای شما مهم است، می‌توانید اقدام به خرید بلیط قطار موردنظر خود کنید در ادامه به معرفی انواع بلیط که برای تهران کرمانشاه ارائه می‌شود، می‎پردازیم. 

بلیط قطار تهران کرمانشاه ویژه بانوان

 بلیط ویژه بانوان یکی از انواع بلیط قطار تهران کرمانشاه است. بانوانی که می‌خواهند در کوپه‌ای مجزا از آقایان باشند، می‌توانند در زمان خرید بلیط قطار گزینه «ویژه بانوان» را انتخاب و خریداری کنند. 

بلیط قطار تهران کرمانشاه کوپه دربست

قطارهای مسافربری بین شهری، عموما به دو صورت کوپه‌ای و سالنی به ناوگان ریلی اضافه می‌شوند. قطارهای کوپه‌ای معمولا ظرفیت 4 تا 6 نفره دارند و اغلب آن‌ها تختخواب‌شو هستند. قیمت بلیط قطار تهران کرمانشاه با توجه به درجه قطار متفاوت است و امکان دارد در بعضی قطارها، صندلی‌ها فاقد قابلیت تبدیل‌شدن به تختخواب باشند. چیدمان صندلی‌ها در قطارهای سالنی نیز بسیار شبیه اتوبوس یا هواپیماست و کوپه‌های مجزا در این نوع قطارها دیده نمی‌شود و با توجه به تعداد ستاره، امکانات متنوعی را در اختیار مسافران قرار می‌دهند.  

بلیط قطار تهران کرمانشاه رفت و برگشت

با توجه به اینکه کرمانشاه شهری توریستی بوده و سفر به این شهر زیاد صورت می‌گیرد، فروش بلیط قطار تهران به کرمانشاه در ایام شلوغ سال بیشتر است. پس بهتر است تا بلیط قطار خود را مخصوصا در این ایام به صورت رفت و برگشت تهیه کنید تا برای بازگشت به شهر مبدا خود، نگرانی و دغدغه‌ای نداشته باشید. همچنین خرید و رزرو بلیط قطار تهران کرمانشاه در شرکت‌هایی با امکانات بهتر باعث می‌شود تا در طول مسیر راحت‌تر باشید. با توجه به اینکه قیمت بلیط در برخی قطارها به علت امکاناتی که پوشش می‌دهند بیشتر است، می‌توانید برای خرید ارزان‌ترین بلیط به سایت فلای تودی مراجعه کنید.

قیمت بلیط قطار تهران به کرمانشاه

هزینه‌ای که بابت خرید بلیط قطار تهران کرمانشاه در سایت فلای تودی می‌پردازید، تا حد زیادی به شرکت قطار و خدماتی که در طول سفر به شما ارائه خواهد شد، بستگی دارد. همچنین، در ایام پیک سال که تعداد مسافران به اوج خود می‌رسد، ممکن است هزینه بلیط تغییر کند. به همین دلیل، برای رزرو بلیط قطار تهران به کرمانشاه و اطلاعات مربوط به آن، به سایت فلای تودی مراجعه کرده تا تمامی خطوط و شرکت‌های حمل‌ونقل ریلی را  مشاهده و بررسی کنید. 

بهترین زمان خرید بلیط قطار تهران کرمانشاه

زمان خرید از مهمترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت بلیط قطار است. چنانچه در زمان‌های پیک یا شلوغی برای خرید بلیط قطار اقدام کنید، با افزایش قیمت مواجه خواهید شد. بنابراین برای خرید بلیط قطار ارزان تهران به کرمانشاه پیشنهاد می‌کنیم بلیط خود را در زمان‌هایی غیر از تعطیلات یا مناسبت‌های مذهبی خریداری کنید. 

مزایای خرید آنلاین بلیط قطار تهران کرمانشاه در فلای تودی

برخی از مهمترین مزایای خرید اینترنتی بلیط قطار تهران کرمانشاه از فلای تودی عبارتند از:

امکان خرید بلیط قطار ارزان قیمت

در سایت فلای تودی می‌توانید ارزانترین بلیط قطار تهران کرمانشاه را برای تاریخ موردنظر خود پیدا کنید. ترتیب نمایش بلیط‌ها به صورت صعودی از ارزانترین به گران‌ترین است. علاوه بر این، با فیلتر قیمت و استفاده از سایر ابزارهایی که در اختیار شما قرار می‌گیرد، پیدا کردن بلیط قطار ارزان تهران به کرمانشاه کار سختی نخواهد بود.

امکان خرید انواع بلیط قطار از شرکت های ریلی مختلف

فلای تودی امکان دسترسی به بلیط شرکت‌های ریلی متنوعی را برای شما فراهم کرده که با توجه به آن می‌توانید انواع بلیط کوپه‌ای و سالنی با درجه بندی‌های مختلف را تهیه کنید. 

 مقایسه آنلاین قیمت و خدمات

با توجه به اینکه اطلاعات کاملی مثل امکانات قطار، نوع بلیط، قیمت و شرکت ریلی در نتیجه جستجو به شما نشان داده می‌شود، امکان مقایسه و بررسی قیمت بلیط قطار تهران به کرمانشاه در شرکت‌های مختلف وجود دارد و شما به راحتی می‎توانید گزینه موردنظر خود را انتخاب و خریداری نمایید.

امکان خرید بلیط قطار و رزرو هتل به صورت همزمان

در کنار خرید بلیط قطار می‌توانید هتل‌های موردنظر خود را در سایت فلای تودی مشاهد کرده و در زمان تهیه بلیط قطار تهران کرمانشاه، به صورت همزمان هتل را نیز از بین گزینه‌های متنوعی که وجود دارد، رزرو کنید. 

 استفاده از تقویم قیمتی

ابزار تقویم قیمتی فلای تودی، قیمت بلیط را در حوالی تاریخ انتخابی شما نمایش می‌دهد تا با استفاده از آن بتوانید بلیط قطار تهران به کرمانشاه ارزان قیمت تهیه نمایید. 

استرداد بلیط قطار تهران کرمانشاه

قبل از کنسل کردن بلیط خریداری شده، حتما قوانین استرداد را مطالعه کنید تا در زمان مناسب نسبت به استرداد آنلاین اقدام نمایید. 

قطارهای موجود در مسیر تهران کرمانشاه

در مسیر تهران کرمانشاه، قطارهای رجا فعالیت می‌کنند. قطارهای رجا انواع مختلفی دارند که رایج‌ترین مدل آن 4 تخته است. این قطارها دارای امکانات نسبتا خوبی هستند و برای مسیرهای طولانی مناسبند. در مسیر تهران به کرمانشاه معمولا قطارهای پارسی و امید فعالیت دارند. سیستم تهویه مناسب، سرویس خواب و سرویس بهداشتی از امکانات این مدل قطارهاست.

قطار تهران کرمانشاه از کدام شهرها عبور می کند؟

 این قطار معمولا در ایستگاه‌های قم، اراک، ملایر، فیروزان و در نهایت کرمانشاه توقف دارد. این توقف‌ها با توجه به نوع قطار و تاریخ انتخابی شما متفاوت خواهد بود و اگر قصد دارید در یکی از این ایستگاه‌ها و در میانه راه پیاده شوید، حتما با بخش پشتیبانی فلای تودی در تماس باشید تا شما را برای انتخاب قطار مناسب راهنمایی کنند.

قوانین و مقررات بلیط قطار تهران کرمانشاه

با توجه به اینکه شرکت‌های ریلی قوانین و مقررات خاص خود را در زمینه استرداد، پرداخت خسارت، قوانین بار، قوانین مربوط به حمل خودرو و ... دارند، در زمان خرید بلیط قطار بهتر است قوانین را به دقت مطالعه کنید و سپس جهت خرید بلیط اقدام نمایید.

در فلای تودی بهترین و ارزانترین بلیط قطار تهران کرمانشاه را همراه با پشتیبانی 24 ساعته خریداری کنید و تجربه متفاوتی از سفر به کرمانشاه داشته باشید.

سوالات متداول

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.