not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال

خرید بلیط قطار قزوین

شهر قزوین که به مدت نزدیک به 60 سال پایتخت حکومت صفوی بوده، جاذبه های تاریخی فراوانی را در خود جای داده است. به‌علاوه، این شهر جاذبه های طبیعی بسیار زیبایی نیز دارد که آن را به یکی از توریستی‌ترین شهرهای ایران تبدیل کرده‌اند. برای سفر به پایتخت خوشنویسی ایران، خرید بلیط قطار قزوین یکی از امن‌ترین، ارزانترین و بهترین روش‌های پیش روی شما است. با مراجعه به سایت فلای تودی، به‌راحتی می‌توانید به صورت آنلاین بلیط قطار بخرید و سفری به‌یادماندنی را به شهر زیبای قزوین تجربه کنید. فلای تودی، بلیط قطار استان قزوین را با ارزان‌ترین قیمت و پشتیبانی 24 ساعته در اختیار شما قرار می‌دهد.  

بلیط قطار قزوین

پرترددترین مسیرهای ریلی به مقصد قزوین

در صورتی که مقصد سفر شما قزوین است، به‌راحتی می‌توانید با قطار به این شهر سفر کنید و مسافرتی اقتصادی، راحت و امن را برای خود رقم بزنید. در زیر، مسیرهای ریلی مهم به مقصد قزوین معرفی شده‌اند:

قطار تبریز قزوین

راهنمای رزرو بلیط قطار قزوین در فلای تودی

فقط با چند کلیک می‌توانید بلیط اینترنتی قطار قزوین را برای تاریخ موردنظر خود در سایت فلای تودی جستجو کرده و با بهترین قیمت خریداری کنید.

جستجوی بلیط قطار قزوین

در فرم جستجوی بلیط قطار، مبدا، مقصد، تاریخ رفت و تاریخ برگشت (در صورتی که قصد خرید بلیط رفت و برگشت قطار را دارید)، تعداد مسافر را مشخص کرده و همچنین یکی از گزینه‌های مسافر عادی، ویژه برادران یا ویژه خواهران را انتخاب کنید. 
در صورتی که قصد خرید بلیط کوپه دربست را دارید، گزینه "کوپه دربست میخواهم" و در صورتی که به دنبال امکان حمل خودرو با قطار هستید، گزینه "حمل خودرو می خواهم" را انتخاب کرده و روی گزینه جستجو کلیک کنید. در کمتر از چند ثانیه تمام بلیط های قطار قزوین که در تاریخ انتخابی شما در دسترس هستند، نمایش داده می‌شود.

رزرو بلیط قطار قزوین

نتایج بلیط قطار به ترتیب از ارزانترین بلیط نمایش داده خواهد شد. شما می‌توانید اطلاعات کامل آن شامل نوع قطار، شرکت ریلی، ساعت حرکت و ساعت ورود، ایستگاه‌ها و قوانین استرداد را مشاهده کرده و بلیط موردنظر خود را انتخاب کنید.

خرید بلیط قطار قزوین

پس از انتخاب بلیط موردنظر خود، وارد مرحله خرید بلیط قطار می‌شوید. ابتدا باید اطلاعات مسافران را ثبت کنید و در نهایت پرداخت هزینه بلیط را انجام دهید. با نهایی شدن مراحل خرید، بلیط قطار قزوین به آدرس ایمیلی که ثبت کرده‌اید، ارسال خواهد شد.

انواع بلیط قطار قزوین

با مراجعه به سایت فلای تودی و بررسی بلیط‌های قزوین، مشاهده خواهید کرد که قطارهای این مسیر ریلی از تنوع نسبتا خوبی دارند و شما با توجه به اولویت‌های خود، می‌توانید مناسب‌ترین گزینه را از فلای تودی خریداری کنید. انواع بلیط‌هایی که به مسافران شهر قزوین ارائه می‌شود، عبارتند از:

بلیط قطار اتوبوسی قزوین
قطارهای اتوبوسی عموما سفرهایی به شهرهای نزدیک قزوین انجام می دهند و با انتخاب آن‌ها نهایتا 3-2 ساعت برای رسیدن به مقصد در راه خواهید بود. واگن‌های این قطارها به صورت سالنی چیدمان شده‌اند و صندلی‌های آن‌ها قابلیت تبدیل به تختخواب ندارند. با این حال، بزرگ و راحت هستند و با انتخاب آن‌ها، می‌توانید سفر راحتی را تجربه کنید. 

بلیط قطار قزوین کوپه دربست

سایر قطارهایی که در مسیر ریلی قزوین فعالیت می‌کنند، دارای کوپه‌های 4 یا 6 نفره هستند. صندلی‌های این قطار تختخواب‌شو هستند و با خرید بلیط قطارهای کوپه‌ای، با دغدغه خاصی از بابت استراحت مواجه نخواهید بود. لازم به ذکر است که اگر دوست دارید در طول سفر از حریم خصوصی بیشتری برخوردار شوید و کوپه را به صورت دربست رزرو کنید،  کافی است هنگام خرید بلیط قطار قزوین، حتما گزینه «کوپه دربست می‌خواهم» را انتخاب کنید. 

بلیط قطار قزوین رفت و برگشت

در زمان رزرو بلیط قطار قزوین در سایت فلای تودی، این امکان برای شما وجود دارد که بلیط خود را به صورت رفت و برگشت تهیه کنید. در این حالت، برای بازگشت به مبدا نگرانی خاصی از بابت اتمام بلیط نخواهید داشت. قیمت بلیط قطار قزوین رفت و برگشت بر اساس قطارهایی که سفر با آن انجام می‌شود، متغیر است و برای استعلام آن می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کنید. 

قیمت بلیط قطار قزوین

قیمت بلیط‌های قطار قزوین، تا حد زیادی به شرکتی که سفر ریلی با آن انجام می‌شود و خدماتی که قطار انتخابی برای شما در نظر گرفته است، بستگی دارد. در سایت فلای تودی، این امکان برای شما وجود دارد که به صورت آنلاین و لحظه‌ای انواع بلیط‌های قزوین را مشاهده کرده و در نهایت، بهترین گزینه را برای رزرو بلیط قطار قزوین انتخاب کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت و خرید بلیط قطار قزوین، می‌توانید با کارشناسان فلای تودی نیز تماس بگیرید. 

پرترددترین مسیرهای ریلی از مبدا قزوین

قطار قزوین کرج

قطار قزوین میانه

مزایای خرید آنلاین بلیط قطار قزوین در فلای تودی

امکان خرید بلیط قطار ارزان قیمت

در سایت فلای تودی می‌توانید ارزانترین بلیط قطار قزوین را برای تاریخ موردنظر خود پیدا کنید. ترتیب نمایش بلیط‌ها به صورت صعودی از ارزانترین به گران‌ترین است. علاوه بر این، با فیلتر قیمت و استفاده از سایر ابزارهایی که در اختیار شما قرار می‌گیرد، پیدا کردن بلیط قطار ارزان به شیراز کار سختی نخواهد بود.

امکان خرید انواع بلیط قطار از شرکت های ریلی مختلف

فلای تودی امکان دسترسی به بلیط همه شرکت‌های ریلی موجود برای مسیر انتخابی را فراهم می‌کند. به علاوه امکان انتخاب انواع بلیط کوپه‌ای و سالنی، با درجه بندی‌های مختلف وجود دارد.

 مقایسه آنلاین قیمت و خدمات

در لیست نتایج جستجو، اطلاعات کامل شامل نوع بلیط، شرکت ریلی، امکانات قطار، قیمت و ... به شما نمایش داده خواهد شد. امکان بررسی دقیق اطلاعات بلیط‌ها و مقایسه آنها برای شما فراهم شده است تا بتوانید به راحتی گزینه ایده‌آل خود را پیدا کرده و خریداری کنید.

امکان خرید بلیط قطار و رزرو هتل به صورت همزمان

علاوه بر خرید بلیط قطار قزوین، می‌توانید رزرو هتل های قزوین را نیز در سایت فلای تودی با بهترین قیمت و از میان متنوع‌ترین گزینه‌ها انجام دهید. 

 استفاده از تقویم قیمتی

ابزار تقویم قیمتی فلای تودی، قیمت بلیط قطار را در حوالی تاریخ انتخابی شما نمایش می‌دهد تا بتوانید هر زمان که بلیط قطار برای مسیر موردنظرتان ارزانتر بود، خرید خود را انجام دهید.

استرداد بلیط قطار قزوین

چنانچه قصد داشته باشید بلیط خود را کنسل کنید، پس از مطالعه قوانین استرداد که در زمان خرید بلیط قطار قزوین در اختیار شما قرار می‌گیرد، می‌توانید نسبت به استرداد آنلاین آن اقدام کنید.

قطارهای مهم در مسیر قزوین

با توجه به اینکه شهر قزوین یکی از مرکزی‌ترین شهرهای ایران است، به بسیاری از نقاط کشور مسیر ریلی دارد. به همین دلیل، قطارهای بسیار متنوعی در مسیر این شهر فعالیت می‌کنند و در زمان خرید بلیط قطار قزوین، با توجه به اولویت‌ها و نیازهای خود، می‌توانید بهترین گزینه را برای سفر انتخاب کنید. این قطارها عبارت‌اند از:

•    قطار 4 ستاره اتوبوسی نگین
•    قطار 3 ستاره طوس
•    قطار 3 ستاره پارسی
•    قطار 4 ستاره سروش
•    قطار اتوبوسی پردیس
•    قطار 4 ستاره سبز
•    قطار 2 ستاره قزوین

سوالات متداول بلیط قطار قزوین

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.