مقایسه قیمت بلیط هواپیما

مقایسه قیمت بلیط هواپیما یکی از مهم‌ترین اقدامات قبل از خرید بلیط هواپیما می باشد. اگر این مقایسه به درستی صورت بگیرد، منجر به خرید بلیط ارزان هواپیما می شود. با مقایسه قیمت بلیط هواپیما در فلای تودی امکان خرید بلیط چارتر، بلیط داخلی، بلیط خارجی، بلیط سیستمی و بلیط لحظه آخری به صورت آنلاین در اختیار شما قرار گرفته است تا در کوتاهترین زمان ممکن و با بهترین قیمت، خرید اینترنتی بلیط هواپیما خود را انجام دهید.

شما می‌توانید با دسترسی به هر یک از گزینه‌های زیر در وب سایت فلای تودی، به مقایسه قیمت بلیط هواپیما از میان ایرلاین ها بپردازید و در سریع‌ترین زمان به بهترین نتیجه دست پیدا کنید.

مقایسه قیمت بلیط هواپیما داخلی در فلای تودی

برای مقایسه قیمت بلیط هواپیما داخلی در فلای تودی، با دسترسی به تمامی ایرلاین‌ها و پروازهای داخلی، این امر برای شما بسیار آسان شده است. هنگامیکه قصد خرید بلیط هواپیما داخلی برای مقاصد پرترددی مانند تهران مشهد، تهران کیش، تهران شیراز و تهران اصفهان را دارید، به دلیل رقابت بالایی که میان ایرلاین‌های داخلی برای فروش بلیط هواپیما وجود دارد، مقایسه بلیط هواپیما داخلی اندکی دشوار می‌شود. اما در فلای تودی کافی است که بلیط پرواز داخلی به مقصد مورد نظر خود را جستجو نمایید تا تمامی پروازها به ترتیبِ قیمت، از ارزانترین بلیط هواپیما داخلی برای شما به نمایش درآید. در نهایت با مقایسه قیمت پروازهای داخلی با یکدیگر می‌توانید بهترین انتخاب را از میان گزینه‌های موجود داشته باشید.

لازم به ذکر است که یادآور شویم در فلای تودی نه تنها قادر به مقایسه و خرید بلیط پروازهای داخلی ایران هستید، بلکه می‌توانید به راحتی به تمامی پروازهای داخلی در کشورهای خارجی نیز دسترسی داشته باشید و با مقایسه قیمت پروازهای مسیر پرترددی مانند وان استانبول، بلیط هواپیما را در این مسیر پروازی با ارزانترین قیمت خریداری نمایید.

مقایسه قیمت بلیط هواپیما خارجی در فلای تودی

هنگام مقایسه قیمت بلیط هواپیما خارجی، با توجه به اینکه عوامل بسیاری مانند زمان سفر و تغییرات لحظه‌ای نرخ ارز بر روی قیمت بلیط هواپیما خارجی تاثیر می‌گذارند، ممکن است با مشکل مواجه شوید. همچنین با توجه به درخواست بالای متقاضیان سفر به مقصدهای پرترددی مانند تهران استانبول، تهران آنکارا و تهران لندن، قیمت بلیط پروازهای خارجی با نوسانات بسیاری همراه است. اما فلای تودی علاوه بر پروازهای داخلی به تمامی پروازهای خارجی نیز دسترسی دارد. بنابراین پس از جستجوی پرواز خارجی مورد نظر خود در فلای تودی، لیستی از تمامی پروازها به ترتیبِ ارزانترین قیمت برای شما به نمایش درمی‌آید. بدین ترتیب می‌توانید با نمایش لحظه‌ای قیمت‌ها، به درستی به مقایسه بلیط هواپیما خارجی بپردازید و بلیط هواپیما خارجی را ارزان بخرید.

مقایسه قیمت بلیط هواپیما با دسترسی آسان و سریع به تمامی پروازها

برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما، مستقیم به سراغ وب سایت‌‌ ایرلاین‌ها نروید. چرا که بسیاری از ایرلاین‌ها سیستم فروش آنلاین بلیط هواپیما ندارند و بلیط‌های خود را از طریق آژانس‌های هواپیمایی به فروش می‌ر‌سانند. از سوی دیگر جستجوی بلیط هواپیما در میان ایرلاین‌های مختلف برای مقایسه قیمت‌ها و یافتن بلیط با بهترین نرخ منطقی به نظر نمی‌رسد. برای این کار کافی است به فلای تودی مراجعه کنید تا به پروازهای تمامی ایرلاین‌ها دسترسی داشته باشید و به راحتی به مقایسه قیمت بلیط هواپیما ایرلاین‌های مختلف بپردازید.

مقایسه قیمت بلیط هواپیما با استفاده از موتور جستجوی پرواز فلای تودی

ابتدا تاریخ و مقصد سفر خود را مشخص کنید و سپس به جستجوی پرواز داخلی و یا خارجی مورد نظر خود در فلای تودی بپردازید. فلای تودی با دسترسی به تمامی ایرلاین‌های داخلی و بین المللی، تمامی پروازهای موجود در مسیر موردنظرتان را نمایش می دهد. مزیت استفاده از موتور جستجوی پرواز فلای تودی این است که در نتایج جستجو، قیمت تمامی پروازهای وجود در مسیر مدنظر شما به ترتیب از ارزانترین قیمت نشان داده می‌شود. نمایش قیمت پروازها از نزولی به صعودی این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا بتوانید به راحتی به مقایسه قیمت بلیط هواپیما میان ایرلاین‌های مختلف بپردازید.

مقایسه قیمت بلیط هواپیما در فلای تودی

مقایسه قیمت بلیط هواپیما با استفاده از فیلترهای جستجوی پرواز

پس از جستجوی پروازها در فلای تودی لیستی از فیلترهای موجود در سمت راست صفحه نمایش جستجو برایتان به نمایش درمی‌آید. با استفاده از فیلتر پروازهای نرخ لحظه‌ای و نرخ ویژه، می‌توانید به راحتی به مقایسه قیمت بلیط‌های سیستمی، لحظه‌ آخری و نرخ ویژه بپردازید.

همچنین، قیمت بلیط‌ هواپیما برای پروازهای بدون توقف با پروازهایی که یک یا چند توقف دارند متفاوت است. با استفاده از فیلتر توقف‌های پرواز می‌توانید به راحتی به مقایسه قیمت بلیط‌ها در پروازهای بدون توقف و همراه با توقف بپردازید.

با استفاده از فیلتر ایرلاین‌ها نیز قیمت بلیط هواپیما فقط برای ایرلاین‌های انتخابی شما به نمایش درمی‌آید و به این ترتیب می‌توانید به راحتی به مقایسه قیمت بلیط هواپیما میان ایرلاین‌های مختلف بپردازید و مناسبترین ایرلاین را برای پرواز خود انتخاب نمایید.

مقایسه قیمت بلیط هواپیما

مقایسه قیمت بلیط هواپیما با استفاده از تقویم قیمتی فلای تودی

یکی از بهترین روش‌ها برای مقایسه بلیط هواپیما در فلای تودی که این سامانه را نسبت به سایر وب سایت‌های فروش بلیط هواپیما متمایز می‌کند، استفاده از تقویم قیمتی بلیط هواپیما است. با استفاده از تقویم قیمتی فلای تودی، پس از جستجوی پرواز، تمامی ارزانترین پروازها پیرامون تاریخ انتخابی شما به نمایش در می‌آید. به این ترتیب اگر برای سفر عجله نداشته باشید، می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط هواپیما در روزهای مختلف، تاریخ سفر خود را تغییر داده و ارزانترین بلیط هواپیما را خریداری نمایید.

مقایسه قیمت بلیط هواپیما

به این ترتیب قادر خواهید بود با روش‌های متنوعی که فلای تودی برای مقایسه قیمت بلیط هواپیما در اختیار شما قرار می‌دهد، و با انتخاب گسترده از میان تمامی پروازها و تمامی ایرلاین‌ها، همواره ارزانترین بلیط هواپیما را در مسیرهای داخلی و خارجی خریداری نمایید.

سوالات متداول مقایسه قیمت بلیط هواپیما داخلی و خارجی

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.