راهنمای صدور فاکتور رسمی

بسیاری از مشتریان فلای تودی مایل به دریافت فاکتور رسمی برای خرید خود هستند. همچون سایر کارها، درخواست صدور فاکتور رسمی در فلای تودی نیز کاملا آنلاین انجام می‌شود و تنها کافی است با آشنایی با مراحل صدور فاکتور رسمی در فلای تودی که بسیار آسان است، با چند کلیک درخواست خود را برای صدور فاکتور رسمی ارسال کنید تا فاکتور رسمی برای شما صادر شود.

در ادامه با راهنمای صدور فاکتور رسمی در فلای تودی، مراحل درخواست صدور فاکتور رسمی در پنل کاربری فلای تودی را برای شما مرور می‌کنیم.

ابتدا وارد حساب کاربری خود در فلای تودی شوید. سپس از گوشه بالا سمت راست، روی نام خود کلیک نمایید تا وارد داشبورد شخصی خود شوید.

راهنمای صدور فاکتور رسمی

در صفحه داشبورد، از منوی سمت راست روی گزینه اطلاعات سازمانی کلیک نمایید تا وارد صفحه تکمیل اطلاعات شوید.

راهنمای صدور فاکتور رسمی

فرم خواسته شده را با اطلاعات سازمانی خود و موارد خواسته شده تکمیل نموده و در انتها روی دکمه ثبت کلیک نمایید.

پس از کلیک بر روی دکمه ثبت، گزینه‌ای با عنوان در انتظار تایید برای شما نمایان می‌شود. پس از انجام این مراحل اطلاعات شما برای واحد مالی فلای تودی ارسال می‌شود و در صورت تایید فاکتور رسمی درخواستی شما توسط این واحد، اس ام اس مبنی بر صدور فاکتور رسمی برای شما ارسال خواهد شد.

راهنمای صدور فاکتور رسمی

پس از دریافت اس ام اس، مجددا وارد حساب کاربری خود در فلای تودی شده و سپس از منوی اصلی سایت فلای تودی گزینه‌ی پیگیری خرید < خریدهای پرواز < صادر شده را انتخاب کنید.

راهنمای صدور فاکتور رسمی

پس از انجام مراحل فوق، فاکتور صادر شده برای شما به نمایش درمی‌آید. در این مرحله با کلیک بر روی گزینه دریافت فاکتور، می‌توانید فاکتور رسمی را با فرمت PDF دریافت کنید و بدین ترتیب از نسخه قابل چاپ فاکتور خود پرینت بگیرید.

سوالات متداول راهنمای صدور فاکتور رسمی

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.