• رزرواسیون سریع و آسان!

  ثبت نام رایگان و دریافت بهترین تخفیف ها

  حساب کاربری جدید
  یا

  ورود

 • امکان رزرو بیش از 900 ایرلاین
  شما وارد هوشمندترین سامانه رزرواسیون بلیط هواپیما شده اید! در این سامانه قیمت های بلیط از کشورهای مختلف دنیا استعلام می شود و بهترین قیمت را در کمترین زمان ممکن به شما نمایش می دهد.
swapper

بلیط داخلی ترکیه

بلیط داخلی ترکیه

بلیط داخلی ترکیه همانند پروازهای بین المللی این کشور در میان ایرانیان بسیار محبوب است. بسیاری از مسافرانی که به کشور ترکیه سفر می‌کنند، مایل هستند تا در یک سفر از چندین شهر آن دیدن کنند. با توجه به اینکه ترکیه کشور بزرگی است و فاصله شهرهای آن با یکدیگر زیاد است، بسیاری از مسافران ترجیح می‌دهند تا به جای استفاده از اتوبوس و قطار، برای جابجایی میان شهرهای ترکیه، بلیط پروازهای داخلی ترکیه را خریداری نمایند.

محبوب ترین پروازهای داخلی ترکیه

سایت خرید بلیط هواپیما در ترکیه

با خرید بلیط پرواز داخلی ترکیه می‌توانید به راحتی و با سرعت در میان شهرهای ترکیه جابجا شوید. اما از آنجایی که رزرو پروازهای داخلی ترکیه نیازمند کارت های اعتباری است و خرید مستقیم از وب سایت های ترکیه دشوار است، بسیاری از مسافران برای خرید بلیط هواپیما داخلی ترکیه با مشکل مواجه می‌شوند. اما فلای تودی سایت خرید بلیط داخلی ترکیه، این امر را برای مسافران بسیار آسان کرده است و مسافران می‌توانند تنها با داشتن کارت شتاب اقدام به خرید بلیط های داخلی ترکیه نمایند.

قیمت بلیط داخلی ترکیه

قیمت بلیط هواپیما داخلی ترکیه با توجه به مبدا، مقصد و تاریخ سفر متفاوت است. قاعدتا هر چه فاصله بین دو شهر بیشتر باشد قیمت پرواز های داخلی ترکیه با افزایش نرخ و هر چه فاصله بین دو شهر کمتر باشد قيمت پروازهای داخلي تركيه با کاهش نرخ همراه است. علاوه بر این، نوع ایرلاین و آژانس هواپیمایی که از طریق آن‌ها اقدام به خرید بلیط پرواز داخلی ترکیه می‌نمایید بر روی نرخ بلیط هواپیما پرواز های داخلی ترکیه تاثیر مستقیم می‌گذارد.


با مراجعه به فلای توی با آگاهی از قیمت بلیط پروازهای داخلی ترکیه، می‌توانید اقدام به رزرو ارزانترین پرواز داخلی ترکیه نمایید.

بلیط ارزان داخلی ترکیه

چنانچه قصد خرید بلیط ارزان داخلی ترکیه را دارید، می‌توانید به آسانی از طریق وب سایت فلای تودی اقدام نمایید. فلای تودی سایت خرید بلیط هواپیما در ترکیه است که با دسترسی به تمامی پرواز های داخلی ترکیه انتخاب گسترده‌ای را برای خرید بلیط پروازهای داخلی ترکیه در اختیار مسافران قرار می‌دهد. طبیعی است که هرچه تعداد پروازها و ایرلاین‌ها بیشتر باشد، گزینه‌های بیشتری برای خرید بلیط هواپیمای داخلی ترکیه در اختیار شما خواهد بود. همچنین با دسترسی به سیستم اطلاع از تغییر قیمت فلای تودی، هر گونه تغییر قیمت بلیط هواپیمای داخلی ترکیه به اطلاع شما خواهید رسید و هر گاه بلیط پرواز داخلی ترکیه ارزان شد، می‌توانید اقدام به خرید نمایید.

ایرلاین های ارائه دهنده بلیط پرواز داخلی ترکیه

در حال حاضر بلیط داخلی ترکیه توسط ایرلاین‌های ترکیش ایر، پگاسوس، آنادولوجت، اونورایر و سان اکسپرس انجام می‌شود. برای خرید بلیط پرواز داخلی ترکیه توسط هر یک از ایرلاین‌های ارائه دهنده این پرواز می‌توانید از طریق فلای تودی، سایت خرید بلیط هواپیما در ترکیه اقدام نمایید.

بلیط داخلی ترکیه
بلیط داخلی ترکیه
بلیط داخلی ترکیه

بلیط داخلی ترکیه با هواپیمایی ترکیش

هواپیمایی ترکیش حامل پرچم ترکیه و هواپیمایی ملی این کشور است که علاوه بر پروازهای بین المللی، پروازهای داخلی بسیاری به بسیاری از شهرهای ترکیه انجام می‌دهد. با توجه به خدماتی که این شرکت هواپیمایی ارائه می‌دهد، قیمت بلیط های داخلی ترکیه با این شرکت هواپیمایی اندکی گران‌تر از سایر ایرلاین های کشور ترکیه است. برای خرید بلیط داخلی ترکیه هواپیمایی ترکیش می‌توانید از طریق سایت خرید بلیط هواپیما در ترکیه (فلای تودی) اقدام نمایید.

بلیط داخلی ترکیه با هواپیمایی آنادولوجت

آنادولوجت از ایرلاین‌ های زیرمجموعه هواپیمایی ترکیش است که به طور اختصاصی برای سفرهای داخلی ترکیه استفاده می‌شود.

پروازهای داخلی ترکیه با آنادولوجت بیشتر از شهر آنکارا به شهرهایی مثل استانبول، آنتالیا، باتمان، بینگول، بورسا، قاضی‌ آنتپ، الازی، الازیغ، ارزوروم، ازمیر، کارس، کایسری، کجاعلی و بسیاری از شهرهای دیگر ترکیه انجام می‌شود که همگی در سایت فلای تودی موجود هستند و به راحتی می‌توانید برای خرید بلیط هواپیما داخلی ترکیه به هر یک از مسیرهای موجود اقدام نمایید.

بلیط داخلی ترکیه با هواپیمایی اونورایر

اونور ایر یکی از ایرلاین های ارزان قیمت بلیط های داخلی ترکیه است و برای کسانی که قصد خرید بلیط ارزان هواپیما را دارند مناسب است. بیشتر پروازهای داخلی اونور ایر از استانبول به آنتالیا، دالامان، مالاتیا، ترابزون، سامون و الازیغ انجام می‌شوند. رزرو پرواز داخلی ترکیه هواپیمایی اونور ایر در تمامی مسیرها با بهترین قیمت توسط فلای تودی انجام می‌شود.

بلیط داخلی ترکیه با هواپیمایی پگاسوس

هواپیمایی پگاسوس یکی دیگر از ایرلاین های ارزان قیمت ترکیه است. پروازهای داخلی ترکیه از وان با هواپیمایی پگاسوس انجام می شود. بیشتر پروازهای داخلی هواپیمایی پگاسوس از فرودگاه صابیحا گوکچن استانبول به شهرهایی مانند آدانا، آنتالیا، ارجان، آنکارا، وان و آماسیا ترکیه انجام می‌شوند. برای خرید بلیط پروازهای داخلی ترکیه هواپیمایی پگاسوس در هر یک از مسیرها، می‌توانید از طریق سایت فلای تودی اقدام نمایید.

بلیط داخلی ترکیه با هواپیمایی سان اکسپرس

سان اکسپرس یکی از ایرلاین‌های ارزان قیمت ترکیه است که علاوه بر پروازهای بین المللی، بسیاری از پروازهای داخلی ترکیه را نیز انجام می‌دهد. فروش بلیط پرواز داخلی ترکیه هواپیمایی سان اکسپرس همانند دیگر پرواز های داخلی ترکیه، به راحتی از طریق سایت فلای تودی امکان پذیر است.