• رزرواسیون سریع و آسان!

  ثبت نام رایگان و دریافت بهترین تخفیف ها

  حساب کاربری جدید
  یا

  ورود

 • امکان رزرو بیش از 900 ایرلاین
  شما وارد هوشمندترین سامانه رزرواسیون بلیط هواپیما شده اید! در این سامانه قیمت های بلیط از کشورهای مختلف دنیا استعلام می شود و بهترین قیمت را در کمترین زمان ممکن به شما نمایش می دهد.

استرداد آنلاین بلیط هواپیما

اگر مایل به استرداد آنلاین بلیط هواپیما داخلی و خارجی در فلای تودی هستید، راهی آسان پیش رو دارید و ‌می‌توانید تنها با چند کلیک ساده، استرداد پرواز خود را به اتمام برسانید. در صورت بروز مشکل در هر یک از مراحل استرداد بلیط هواپیما می‌توانید به راهنمای تصویری که در ادامه آمده است مراجعه نمایید.

مرحله اول - انتخاب دکمه درخواست لغو پرواز

ابتدا وارد حساب کاربری خود شده و از قسمت پیگیری خرید پروازهای صادر شده، بلیط پروازی که قصد استرداد آن را دارید، انتخاب نمایید. با انتخاب بلیط خریداری شده وارد صفحه زیر خواهید شد. در سمت چپ این صفحه گزینه درخواست لغو پرواز را انتخاب نمایید.

استرداد آنلاین بلیط هواپیما داخلی و خارجی

مرحله دوم - درخواست لغو پرواز و تایید جریمه

در این مرحله صفحه زیر برای شما به نمایش در خواهد آمد. در این صفحه دو گزینه در اختیار دارید. در صورتی که گزینه "قبل از لغو درخواست می‌خواهم از جریمه‌های لغو اطلاع داشته باشم" را انتخاب نمایید، در خواست شما برای لغو پرواز همراه با استعلام جریمه ثبت خواهد شد.

استرداد آنلاین بلیط هواپیما داخلی و خارجی

استرداد آنلاین بلیط هواپیما داخلی و خارجی

پس از تایید جریمه توسط کارشناسان فلای تودی پیامکی مبنی بر تایید جریمه برای شما ارسال خواهد شد. پس از دریافت اس ام اس می‌توانید مجددا وارد حساب کاربری خود شده و بقیه مراحل استرداد را انجام دهید.

در صفحه تایید جریمه میزان جریمه بلیط کنسلی برایتان به نمایش درمی‌آید. پس از مشاهده میزان جریمه، در صورتی که مایل هستید درخواست کنسلی خود را لغو نمایید روی گزینه "منصرف شدم" و یا "انصراف" کلیک نمایید. در غیر این صورت گزینه "ادامه" را انتخاب کنید تا به صفحه نحوه پرداخت هدایت شوید.

استرداد آنلاین بلیط هواپیما داخلی و خارجی

اما در صورتیکه در صفحه لغو پرواز، گزینه "بلیط‌ های انتخابی بدون استعلام قیمت مطابق قوانین کنسلی لغو شوند" را انتخاب نمایید، بدون اینکه میزان جریمه بلیط به اطلاع شما برسد مستقیما وارد صفحه نحوه پرداخت خواهید شد.

استرداد آنلاین بلیط هواپیما داخلی و خارجی

استرداد آنلاین بلیط هواپیما داخلی و خارجی

مرحله سوم - نحوه پرداخت

در صفحه "نحوه پرداخت" می‌توانید نوع پرداخت وجه استرداد بلیط را مشخص نمایید. پس از انتخاب هر یک از گزینه‌های مورد نظر خود بر روی دکمه "ادامه" کلیک نمایید.

استرداد آملاین بلیط هواپیما داخلی و خارجی

مرحله چهارم - پیگیری استرداد

این مرحله آخرین مرحله از استرداد آنلاین بلیط هواپیما در فلای تودی است. در صورتیکه درخواست کنسلی بلیط شما با موفقیت انجام شود، پیام "دریافت شما با موفقیت انجام شد" را دریافت خواهید کرد و مراحل استرداد آنلاین بلیط هواپیما در فلای تودی به پایان خواهد رسید. در صورتیکه تا 72 ساعت مبلغ استرداد بلیط به حساب یا اعتبار شما واریز نشد، می‌توانید با پشتیبانی فلای تودی تماس بگیرید.

استرداد آنلاین بلیط هواپیما داخلی و خارجی

لازم به ذکر است تمامی مراحل استرداد آنلاین برای شما پیامک می‌شود تا مرحله به مرحله در جریان وضعیت استرداد بلیط خود قرار بگیرید.