راهنمای خرید بیمه + پرواز

در اولین قدم، برای خرید در فلای‌تودی باید در این سامانه ثبت نام کنید. اگر هم که از قبل عضو شده‌اید، کافی است تا برای ورود، نام کاربری و رمز عبور را وارد کنید.

راهنمای خرید پرواز خارجی

راهنمای خرید پرواز چندمسیره

راهنمای خرید پرواز داخلی

راهنمای خرید بیمه + پرواز

راهنمای استفاده کِی‌کُجا

راهنمای خرید هتل خارجی

راهنمای خرید هتل داخلی

راهنمای خرید قطار

راهنمای استفاده اپلیکیشن

راهنمای خرید بیمه مسافرتی

راهنمای خرید اعتباری

راهنمای استفاده سفرکارت

راهنمای استفاده کدتخفیف

راهنمای استفاده باشگاه مشتریان

راهنمای صدور فاکتور رسمی

راهنمای ثبت نظر درباره هتل

امکان خرید همزمان بلیط هواپیما با بیمه مسافرتی در فلای‌تودی برای کاربران فراهم شده است. بنابراین به راحتی می‌توانید با صرفه‌جویی در وقت، بیمه مسافرتی موردنظرتان را در کوتاه‌ترین زمان ممکن خریداری کنید. خرید بلیط هواپیما با بیمه در پروازهای داخلی و خارجی امکانپذیر است. در ادامه با مراحل خرید بیمه + پرواز در فلای‌تودی آشنا شوید.

مرحله اول: انتخاب پرواز

با ورود به سایت یا اپلیکیشن فلای‌تودی، گزینه پرواز داخلی یا خارجی را انتخاب کرده، مبدا، مقصد، تاریخ سفر و تعداد مسافر را وارد کنید. با کلیک روی گزینه جست‌وجو، تمام پروازهای در دسترس به مقصد موردنظر خود را مشاهده خواهید کرد.

مرحله دوم: خرید پرواز با بیمه مسافرتی

پرواز خود را انتخاب کنید و با کلیک روی گزینه جزئیات و خرید، اطلاعات بلیط را مطالعه کرده و مراحل خرید را ادامه دهید.

در این بخش، ابتدا باید اطلاعات مسافر یا مسافران وارد شود. پس از ورود اطلاعات، در صورتی که تمایل به خرید بیمه مسافرتی همزمان با پرواز خود دارید، روی گزینه «درخواست صدور بیمه مسافرتی» کلیک کنید.

سپس گزینه «تمایل به دریافت بیمه مسافرتی دارم» را فعال کرده و بیمه مسافرتی موردنظر خود را با در نظر گرفتن جزئیات پوشش انتخاب کنید. پس از انتخاب بیمه مسافرتی با کلیک روی «ادامه فرآیند خرید» وارد مرحله بعدی شوید.
در این صفحه، باید وارد حساب کاربری خود شوید. در صورتی که حساب کاربری ندارید، در فلای‌تودی ثبت‌نام کنید.

مرحله سوم: پرداخت و دریافت بلیط

اطلاعات بلیط و همچنین بیمه مسافرتی خود را بار دیگر مطالعه کنید. همچنین در صورتی که کد تخفیف یا سفرکارت دارید، در این بخش امکان استفاده از آن وجود دارد.

در این مرحله، با تایید قوانین و مقررات و کلیک روی گزینه «ادامه فرآیند خرید» وارد صفحه پرداخت و نهایی کردن خرید خود شوید.

راه‌های ارتباطی با فلای‌تودی

پشتیبانی ما در طول شبانه‌روز و به صورت 24 ساعته فعال است. هر سوال یا درخواستی که دارید، از طریق راه‌های ارتباطی زیر با ما در میان بگذارید.

تلفن تماس
پشتیبانی انگلستان و اروپا
دفتر مرکزی
تهران، خیابان شریعتی، خیابان معلم، نبش خیابان گوهری، برج اداری مگا پارس، طبقه چهارم