بلیط پرواز های دبی

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
پرواز منامه دبی

بلیط هواپیما منامه دبی

بحرین کشوری جزیره‌ای در خلیج فارس با جمعیت یک میلیون و نیم نفری حود، یکی از شهرهای مهم دنیای عرب است و منامه، پایتخت بحرین از زیباترین شهرهای اسلامی است با برج‌های سر به فلک کشیده و مناظر زیبا در ساحل خلیج فارس. فرودگاه منامه محل رفت و آمد مسافران بسیاری است که بین شهرهای مختلف دنیای عرب در رفت و آمدند. از جمله مسافرانی که از بحرین و شهر منامه به دبی سفر می‌کنند، با خرید بلیط هواپیما تنها در عرض دو ساعت به مقصد خود می‌رسند. پرواز منامه به دبی از محبوب‌ترین پروازها به خصوص نزد کسانی است که به قصد تجارت از بحرین به دبی و برعکس سفر می‌کنند. اگر به دنبال بلیط هواپیما منامه دبی هستید، فلای تودی شما را در پیدا کردن و خرید ارزانترین بلیط بحرین به دبی و یا بلیط دبی به بحرین یاری می‌کند. 

خرید بلیط هواپیما بحرین دبی

برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما بحرین دبی در سامانه خرید بلیط هواپیما فلای تودی راهی آسان پیش رو دارید. کافی است که در جستجوی پرواز، مبدا، مقصد ، تاریخ رفت و برگشت، تعداد مسافران، کلاس پروازی و در صورتی که قصد پرواز با ایرلاین خاصی را دارید، ایرلاین مورد نظر خود را انتخاب کنید. در نهایت بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک کنید تا به صفحه پروازها هدایت شوید. در صفحه پروازهای منامه دبی تمامی پروازها را در تاریخ مورد نظر مشاهده خواهید کرد. در سمت راست این صفحه لیستی از فیلترهای مورد نیاز شما وجود دارد که از طریق آن می‌توانید بلیط هواپیما لحظه آخری منامه دبی و بلیط چارتر منامه به دبی را با بهترین قیمت پیدا کنید. همچنین در سیستم فیلترینگ فلای تودی می‌توانید تعداد توقف‌ها، ایرلاین‌ها، فرودگاه‌ها، ساعت حرکت، ساعت فرود، مدت انتظار و قیمت را انتخاب کنید. از دیگر ویژگی‌های برتری که فلای تودی در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد، اطلاع از تغییر نرخ پروازها است. برای استفاده از این بخش کافی است که ایمیل خود را ثبت کنید تا هر گونه تغییر قیمت در پروازها را به اطلاع شما عزیزان برسانیم.
چنانچه قصد خرید بلیط هواپیما دبی منامه را دارید، کافی است در باکس جستجوی پرواز منامه به دبی فِلِش دو طرفه میان مبدا و مقصد را بزنید تا نام دو شهر برای جستجو جابجا شود.

پروازهای پرتردد به دبی

 

 

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما منامه دبی در فلای تودی

  جستجوی بلیط منامه به دبی

ابتدا از برنامه پروازهای دبی اطمینان حاصل کنید، برای این کار در قسمت پرواز خارجی، نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت منامه دبی یا بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز منامه به دبی برای شما نمایش داده می‌شود.
بطور مثال اگر قصد خرید بلیط هواپیما بحرین دبی را دارید، کافیست سه ‌حرف اول " بحرین " یا " Bahrain " را به عنوان مبداء و سه حرف اول " دبی " یا " Dubai " را به عنوان مقصد در بخش جستجوی پرواز، تایپ و نام شهر را از لیست پیشنهادی انتخاب کنید. سپس تاریخ سفر خود را به شمسی یا میلادی درج نمایید. در نهایت با انتخاب دکمه جستجوی پرواز، برنامه پروازی منامه به دبی برای شما نمایش داده می‌شود.

  رزرو بلیط پرواز بحرین به دبی

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست قیمت پروازهای منامه به دبی از ارزانترین بلیط هواپیما نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، تعداد توقف (ها)، مدت زمان توقف (ها)، کلاس پروازی و قیمت بلیط هواپیما منامه دبی را مشاهده نمایید. همچنین در قسمت " جزئیات بیشتر این پرواز " اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز ، به گام بعدی یعنی ثبت اطلاعات مسافران منتقل می‌شوید.

  فرودگاه‌های دبی

در زمان رزرو و خرید بلیط بحرین دبی از فلای تودی ، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است می‌توانید آن را از لیست فرودگاه های دبی که در بخش فیلترها نمایش داده می شود انتخاب کنید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. فرودگاه های دبی عبارتند از :

  فرودگاه بین المللی دوموده‌دوو (DME)
  فرودگاه بین المللی شرمتیوو (SVO)
  فرودگاه ونوکووا (VKO)

 

قیمت بلیط هواپیما منامه به دبی

برای آگاهی از نرخ بلیط هواپیما منامه دبی می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کنید. فلای تودی با استفاده از سیستم مقایسه قیمت‌ها شما را در خرید بلیط پرواز منامه به دبی یاری می‌کند. برای خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما منامه به دبی به موارد زیر توجه کنید:
• قیمت پروازهای منامه دبی با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که پروازهای فرست کلاس و بیزینس کلاس منامه دبی را از قبل خریداری کنید. همچنین خرید پروازهای اکونومی کلاس منامه دبی را به تعویق نیندازید و بلیط خود را حداقل از 2 ماه قبل خریداری کنید. معمولا ارزانترین ماه برای خرید بلیط هواپیما از منامه به دبی ماه فوریه (ماه بهمن و اسفند) است.
• ارزانترین بلیط هواپیما منامه دبی را معمولا می‌توانید در روزهای شنبه، سه شنبه و چهارشنبه خریداری کنید.
• سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت هواپیما منامه دبی را خریداری کنید، چون قیمت یک بلیط رفت و برگشت منامه دبی از قیمت دو بلیط یکطرفه ارزان‌تر خواهد شد.

بلیط هواپیما منامه به دبی ارزان

اگر قصد خرید بلیط هواپیما بحرین دبی ارزان را دارید فلای تودی این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با مقایسه قیمت بلیط‌های هواپیما به بهترین قیمت پرواز منامه دبی دست پیدا کنید. تمامی پروازهای مستقیم و پروازهای غیر مستقیم (با توقف) منامه دبی در فلای تودی موجود است. بنابراین وقت خود را برای جستجوی بلیط‌های ارزان هواپیما منامه دبی هدر ندهید. بلیط هواپیما منامه به دبی را از فلای تودی بخرید و از مزایای این خرید بهره‌مند شوید. شما قادر خواهید بود با اعمال فیلترینگ مناسب حتی ارزانترین بلیط لحظه آخری منامه به دبی و بلیط چارتر منامه به دبی را در فلای تودی بیابید. همچنین به کمک تقویم قیمتی فلای تودی می‌توانید ارزانترین بلیط هواپیما منامه دبی را در حوالی تاریخ پرواز مورد نظر خود از فلای تودی خریداری کنید.

بلیط چارتر منامه دبی

در میان پروازهای چارتر دبی، بلیط چارتری منامه دبی یکی از محبوب‌ترین پروازها به شمار می‌رود. برای خرید بلیط چارتر منامه دبی در مسیر رفت و یا در مسیر برگشت کافی است پروازهای منامه دبی را به صورت رفت و برگشت در فلای تودی جستجو نمایید. چنانچه بلیط چارتری منامه به دبی و یا بلیط چارتر دبی به منامه موجود باشد برچسب چارتر در کنار نتایج پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در بخش فیلترینگ با اعمال گزینه پروازهای چارتر منامه دبی، می‌توانید به بلیط چارتر منامه به دبی و پرواز چارتر دبی به منامه دسترسی پیدا کنید و با مقایسه نرخ بلیط ها، اقدام به خرید ارزان ترین بلیط چارتر منامه دبی نمایید.

بلیط هواپیما لحظه آخری منامه دبی

در صفحه نتایج جستجو فلای تودی اگر بلیط هواپیما لحظه آخری منامه دبی موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای منامه دبی به نمایش درخواهد آمد. دراین صورت می‌توانید با مقایسه قیمت بلیط لحظه آخری منامه به دبی با قیمت بلیط سیستمی منامه دبی خرید خود را انجام دهید، چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری منامه دبی دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ فلای تودی استفاده نمایید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری منامه دبی خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری منامه دبی را برای شما میسر می‌سازد.

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما منامه دبی در فلای تودی

  خرید بلیط هواپیما منامه به دبی ارزان قیمت

با خرید بلیط هواپیما از سایت فلای‌تودی ارزانترین قیمت بلیط پرواز منامه دبی از آن شما خواهد شد. قیمت بلیط به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود. شما می‌توانید بلیط هواپیما دبی و بلیط هواپیما بحرین را به صورت جداگانه با قیمت ارزان در فلای تودی خریداری کنید.

  امکان خرید خدمات به همراه بلیط هواپیما

با خرید اینترنتی بلیط منامه دبی از فلای‌تودی می توانید خدمات دیگری همچون ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه و ... را با تخفیف ویژه‌ای خریداری نمایید.

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید پرواز دبی از فلای‌تودی شما به متنوع‌ترین و معتبرترین ایرلاین‌های دنیا که بالغ بر ۹۰۰ ایرلاین است دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بليط بحرین دبی را حتما از شرکت هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب کنید.

  امکان رزرو بلیط و هتل دبی به صورت همزمان

با خريد بليط هواپیما منامه به دبی از فلای‌تودی می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل دبی را با پرداخت ریالی به صورت آنلاین انجام دهید.

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای ‌تودی، پروازهای موجود در مسیر دبی و نرخ بلیط هواپیما از منامه به دبی را می‌توانید به صورت لحظه‌ای و آنلاین مشاهده نموده و همواره بهترین بلیط پرواز منامه دبی را رزرو نمایید.

  استرداد آنلاین بلیط هواپیما

یکی از قابلیت‌های سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای تودی امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما خارجی است. بنابراین چنانچه پس از خرید بلیط هواپیما منامه دبی از فلای تودی بنا به هر دلیلی مایل به کنسل کردن بلیط خود بودید، تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما در فلای تودی خواهید بود. پس از کنسلی بلیط در فلای تودی، مبلغ بلیط هواپیما با کسر درصد کنسلی بلیط به حساب شما بازخواهد گشت.

  اطلاع از تغییر قیمت

پس از جستجوی پروازهای منامه به دبی در سامانه فلای تودی، با ثبت ایمیلتان، هر گونه تغییر در قیمت بلیط هواپیما منامه به دبی به صورت لحظه‌ای به اطلاع شما خواهد رسید. چنانچه قصد خرید بلیط ارزان قیمت هواپیما منامه به دبی را دارید، با استفاده از این سیستم هر زمان که بلیط هواپیما منامه به دبی ارزان شد، اطلاعیه آن به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

  استفاده از تقویم قیمتی

روش دیگر خرید ارزان بلیط هواپیما منامه به دبی از فلای تودی استفاده از سیستم تقویم قیمتی است. با استفاده از این سیستم پس از جستجوی پرواز منامه به دبی در فلای تودی، در بالای صفحه جستجوی پرواز، گزینه‌ای با عنوان تقویم قیمتی نمایان می‌شود. در این تقویم تمامی پروازهای ارزان منامه به دبی در حوالی تاریخ انتخابی شما نمایش داده می‌شود و چنانچه برای سفر عجله‌ای نداشته باشید، قادر خواهید بود تا ارزان ترین بلیط منامه به دبی را در هر یک از تاریخ‌های پیشنهادی خریداری نمایید.

سوالات متداول خرید بلیط هواپیما منامه دبی

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.