بلیط پرواز های دنور

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
بلیط هواپیما تهران دنور

بلیط هواپیما تهران دنور

دنور مرکز ایالت کلرادو در آمریکا یکی از شهرهای پرطرفدار برای سفر است. علاوه بر اینکه مراکز تحقیقاتی و دانشگاه‌های معتبری در این شهر قرار دارد، امکان اسکی در کوه‌های اطراف شهر نیز سبب می‌شود بسیاری از گردشگران به خرید بلیط هواپیما دنور ترغیب شوند. با هر هدفی که سفر به دنور را انتخاب کرده‌اید، می‌توانید بلیط هواپیما را با بهترین قیمت در فلای تودی خریداری کنید. به علاوه، این امکان فراهم شده است تا رزرو هتل دنور را نیز در هر منطقه از شهر با بهترین امکانات در سایت فلای تودی انجام دهید.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما دنور کلرادو

برای رزرو و خرید بلیط هواپیما تهران دنور، پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز (مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت و...) در فلای‌تودی، نتایج حاصل را در تاریخ منتخب خود مشاهده می‌کنید و با اعمال فیلتر مناسب و مورد نظر خود، نتایج را کوتاه می‌کنید.
در حال حاضر شرکت‌های هواپیمایی قطر ایرویز، آمریکن ایرلاینز، لوفتانزا و جت بلو ایرویز، پرواز تهران به دنور کلرادو را ارائه می‌دهند. البته باید به این نکته توجه داشته باشید که امکان خرید بلیط پرواز مستقیم تهران به دنور وجود ندارد و چندین توقف خواهد داشت.
علاوه بر تهران، پرواز دنور از شهرهای دیگر ایران همچون مشهد، شیراز، اصفهان و تبریز نیز انجام می‌شود.

بلیط دنور تهران

جهت خرید بلیط برگشت، می‌توانید در فرم جستجو در همین صفحه با کلیک بر روی فلش میان مبدا و مقصد، برای بلیط دنور به ایران در تاریخ موردنظر خود جستجو کنید و ارزانترین بلیط را خریداری نمایید. بلیط هواپیما دنور به تهران را نیز می‌توانید به صورت چارتر و لحظه آخری جستجو کرده و خریداری کنید.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط دنور در فلای تودی

  جستجوی بلیط دنور کلرادو

ابتدا از برنامه پروازهای دنور اطمینان حاصل کنید، برای این کار در قسمت پرواز خارجی، نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص کرده و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. در کمتر از چند ثانیه نتایج پرواز تهران به دنور کلرادو برای شما نمایش داده می‌شود.
بطور مثال اگر قصد خرید بلیط پرواز تهران دنور را دارید، کافیست سه ‌حرف اول " تهران " یا " Tehran " را به عنوان مبداء و سه حرف اول " دنور " یا " Denver" را به عنوان مقصد در بخش جستجوی پرواز، تایپ و نام شهر را از لیست پیشنهادی انتخاب کنید. سپس تاریخ سفر خود را به شمسی یا میلادی درج نمایید. در نهایت با انتخاب دکمه جستجوی پرواز، برنامه پروازی تهران به دنور برای شما نمایش داده می‌شود. 

  رزرو بلیط تهران دنور

پس از فشردن دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست بلیط‌ها به صورت صعودی از ارزانترین پرواز نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت، مدت زمان پرواز، تعداد توقف (ها)، مدت زمان توقف (ها)، کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده نمایید؛ همچنین در قسمت " جزئیات بیشتر این پرواز " اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. در نهایت با انتخاب دکمه رزرو و تأیید پرواز ، به گام بعدی یعنی ثبت اطلاعات مسافران منتقل می‌شوید.

  فرودگاه‌ های دنور

در زمان رزرو و خرید بلیط هواپیما تهران دنور از فلای تودی ، چنانچه فرودگاه مقصد برای شما مهم است می‌توانید آن را از لیست فرودگاههای دنور که در بخش فیلترها نمایش داده می شود انتخاب کنید تا فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. پروازهای بین المللی در فرودگاه بین المللی دنور انجام می شوند.

  فرودگاه بین المللی دنور (DEN)

قیمت بلیط دنور کلرادو

برای آگاهی از قیمت بلیط تهران دنور و بلیط دنور تهران می‌توانید به سایت فلای تودی مراجعه کنید. فلای تودی با استفاده از سیستم مقایسه قیمت‌ها شما را در خرید بلیط دنور یاری می‌کند. برای خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما تهران به دنور کلرادو به موارد زیر توجه کنید:
-قیمت بلیط تهران دنور با توجه به ماه‌های مختلف سال متغیر است. بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که پروازهای فرست کلاس و بیزینس کلاس تهران دنور را از قبل خریداری کنید. همچنین خرید پروازهای اکونومی کلاس تهران دنور را به تعویق نیندازید و بلیط خود را حداقل از 2 ماه قبل خریداری کنید.
-سعی کنید اگر تاریخ سفر مشخصی دارید بلیط رفت و برگشت هواپیما تهران دنور را خریداری کنید، چون قیمت بلیط رفت و برگشت دنور از قیمت دو بلیط یکطرفه ارزان‌تر خواهد شد. 

بلیط ارزان دنور

اگر به دنبال خرید بلیط ارزان تهران دنور هستید، فلای تودی این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با مقایسه قیمت بلیط دنور از ایرلاین‌های مختلف، به بهترین قیمت پرواز دست پیدا کنید.
علاوه بر فیلترهای موجود در فلای تودی، برای دسترسی آسان‌تر به پرواز ارزان تهران دنور، می‌توانید از سیستم اطلاع از تغییر قیمت و یا تقویم قیمتی فلای تودی بهره ببرید.
به کمک تقویم قیمتی فلای تودی می‌توانید ارزانترین بلیط هواپیما تهران دنور را در حوالی تاریخ مورد نظر خود بیابید و چنانچه تاریخ سفرتان انعطاف پذیر است اقدام به خرید پرواز ارزان از تهران به دنور نمایید.
همچنین به کمک سیستم اطلاع از تغییر قیمت فلای تودی هرگاه بلیط هواپیما تهران دنور و بلیط دنور تهران ارزان شد، از طریق ایمیل به اطلاع شما می‌رسد، بدین ترتیب می‌توانید بلیط ارزان هواپیما به دنور را بدون نیاز به جستجو در وب سایت‌های مختلف و بدون اتلاف وقت خریداری نمایید.

بلیط چارتر تهران دنور

در صفحه نتایج جستجو بلیط پرواز تهران به دنور فلای تودی، در صورتی که پرواز چارتر موجود باشد، گزینه چارتر بالای هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در این بخش با اعمال فیلتر مناسب می‌توانید به پروازهای چارتر دنور دسترسی پیدا کنید و پس از مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید بلیط چارتر نمایید.

بلیط لحظه آخری تهران دنور

در صفحه نتایج جستجو فلای تودی اگر بلیط لحظه آخری تهران دنور موجود باشد برای شما در کنار سایر پروازهای تهران دنور به نمایش درخواهد آمد. در این صورت می‌توانید قیمت بلیط سیستمی دنور را با بلیط لحظه آخری مقایسه کنید و خرید خود را انجام دهید، چون مواردی نیز پیش می‌آید که قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر است. اما اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری دنور دسترسی داشته باشید، کافی است که از فیلترهای جستجوی فلای تودی استفاده نمایید تا لیست آن‌ها برای شما به نمایش درآید و با مقایسه قیمت‌ بلیط‌های لحظه آخری دنور خرید خود را به راحتی انجام دهید. فلای تودی خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری تهران دنور را برای شما میسر می‌سازد.

برخی مزایای خرید بلیط هواپیما دنور در فلای تودی

  خرید بلیط هواپیما ارزان قیمت

با خرید بلیط هواپیما از سایت فلای‌تودی ارزانترین قیمت بلیط پرواز تهران به دنور از آن شما خواهد شد. قیمت بلیط دنور به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت به صورت صعودی نمایش داده می‌شود.

  امکان خرید خدمات به همراه بلیط

با خرید اینترنتی بلیط پرواز دنور از فلای‌تودی می توانید خدمات دیگری همچون ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه و... را با تخفیف ویژه‌ای خریداری نمایید.

  امکان خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها

با خرید بلیط هواپیما خارجی از فلای‌تودی شما به متنوع‌ترین و معتبرترین ایرلاین‌های دنیا که بالغ بر ۹۰۰ ایرلاین است دسترسی دارید. پس اگر می‌خواهید بلیط هواپیما تهران دنور را حتما از شرکت هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در فیلترهای جستجو، ایرلاین موردنظر خود را انتخاب کنید.

  امکان رزرو بلیط و هتل به صورت همزمان

با خرید بلیط تهران دنور از فلای‌تودی می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل دنور  را با پرداخت ریالی به صورت آنلاین انجام دهید.

  مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای ‌تودی، پروازهای موجود در مسیر دنور و نرخ بلیط را می‌توانید به صورت لحظه‌ای و آنلاین مشاهده نموده و همواره بهترین بلیط هواپیما دنور کلرادو را رزرو نمایید.

  استرداد آنلاین بلیط هواپیما 

یکی از قابلیت‌های سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما فلای تودی امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما خارجی است. بنابراین چنانچه پس از خرید بلیط دنور کلرادو از فلای تودی بنا به هر دلیلی مایل به کنسل کردن بلیط خود بودید، تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما در فلای تودی خواهید بود. پس از کنسلی بلیط در فلای تودی، مبلغ بلیط هواپیما با کسر درصد کنسلی بلیط به حساب شما بازخواهد گشت.

  اطلاع از تغییر قیمت

پس از جستجوی پروازهای تهران به دنور در سامانه فلای تودی، با ثبت ایمیلتان، هر گونه تغییر در قیمت بلیط هواپیما به صورت لحظه‌ای به اطلاع شما خواهد رسید. چنانچه قصد خرید بلیط ارزان قیمت هواپیما دنور را دارید، با استفاده از این سیستم هر زمان که بلیط هواپیما به دنور کلرادو ارزان شد، اطلاعیه آن به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

  استفاده از تقویم قیمتی

روش دیگر خرید ارزان بلیط هواپیما دنور از فلای تودی استفاده از سیستم تقویم قیمتی است. با استفاده از این سیستم پس از جستجوی پروازهای تهران دنور در فلای تودی، در بالای صفحه جستجوی پرواز، گزینه‌ای با عنوان تقویم قیمتی نمایان می‌شود. در این تقویم تمامی پروازهای ارزان تهران به دنور در حوالی تاریخ انتخابی شما نمایش داده می‌شود و چنانچه برای سفر عجله‌ای نداشته باشید، قادر خواهید بود تا ارزان ترین پرواز تهران دنور را در هر یک از تاریخ‌های پیشنهادی خریداری نمایید.

سوالات متداول بلیط هواپیما تهران دنور

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.